3

Legia Warszawa

2

• Koniec meczu. Pogoń zwycięża 3-2.

• Trochę zamieszania na połowie Pogoni. Wymiana podań i sporo chaosu. Zwycięsko wyszli z tego gospodarze - Murawski wywalczył rzut wolny.

• Po podaniu Lewandowskiego z kontratakiem wybiegł Zwoliński. Popędził do przodu, uciekł obrońcom, lecz uderzył niecelnie.

• Rzeźniczak poradził sobie ze Zwolińskim. Akcja Pogoni zatrzymana

• Arbiter doliczył aż 5 minut.

• Fojut na spółke z Kudłą wybił piłkę z własnego pola karnego po dorśrodkowaniu Guilherme z rogu.

• Radović do Bereszyńskiego, a ten w starciu z Lewandowskim wywalczył rzut rożny.

• Adam Frączczak opuszcza boisko żegnany gromkimi brawami. Zmienił go Łukasz Zwoliński.

• Jakub Rzeźniczak ukarany za to żółtym kartonikiem.

• Frączczak wywalczył rzut wolny w starciu z Rzeźniczakiem.

• Fojut wybił piłke z własnego pola karnego, doszła ona do Murawskiego, a ten szybko zagrał do Frączczaka. Zahamowany przez Rzeźniczaka.

• Gyurcso popędził do przodu i zagrał prostopadle do Lewandowskiego. Ten nie zdołał dobiec do piłki. Uprzedził go Bereszyński.

• Reprezentant Polski w kadrach młodzieżowych Jakub Piotrowski dostał szansę w Ekstraklasie, zastępując Mateusza Matrasa.

• Ostatnia zmiana w zespole Legii. Jakuba Czerwińskiego zmienił Kasper Hamalainen. Legia wyraźnie chce jeszcze tutaj coś ugrać.

• Kazaiszwili otrzymał długie podanie i postanowił zamienić je na strzał. Niecelny.

• Odidja Ofoe zagrał w pole karne, ale Rupa z Nunesem zahamowali akcję Legii.

• Hlousek do Kazaiszwilego, a ten znalazł się w polu karnym. Piłkę stamtad wybił Gyurcso.

• Czerwiński stracił piłkę i Pogoń pomknęła z kontratakiem. Hlousek zahamował jednak zapędy Gyurcso.

• Spas Delev już nie wróci na boisko. Zmienił go Mateusz Lewandowski.

• Chwila przerwy w grze. Uraz Deleva - zawodnik Pogoni jest znoszony na noszach.

• Guilherme dośrodkował pod bramkę. Futbolówka przeszła pod noga Fojuta i dotarła do Radovicia. Ten umieścił ja w siatce.

• GOL! Szybka odpowiedź Legii i trafienie Miroslava Radovicia z najbliższej odległości!

• Delev otrzymał piłke na własnej połowie i pomknął skrzydłem. Uciekł Czerwińskiemu i zagrał w pole karne do nadbiegającego Murawskiego. Futbolówkę jeszcze trącił Bereszyński, ale to kapitan Portowców umieśicł ja w siatce.

• Pogoń - Legia

• GOL! Superszybki kontratak Pogoni i Rafał Murawski na 3-0!

• Świetna interwencja Kudły. Wybronił strzał Kucharczyka po akcji na jeden kontakt legionistów.

• Adam Frączczak z żółta kartką za utrudnianie wznowienia gry.

• Błąd Rapy i piłkę przejęli legioniści. Zagranie w pole karne, ale tam juz na futbolówkę czekał Nunes.

• Odbiór Frączczaka, podanie Murawskiego i przerzut do Gyurcso. Szybki rajd, ale tym razem nie poradził sobie z Czerwińskim.

• Kucharczyk popędził skrzydłem, ale bardzo pewnie blokował go Fojut.

• Waleri Kazaiszwili pojaiwł sie na murawie. Zmienił Nemanję Nikolicia.

• Guilherme mocno wpadł na Drygasa. Arbiter przerwał grę, lecz nie pokazał kartoników.

• Trochę za mocne podanie Fojuta w kierunku Frączczaka. Futbolówka zamiast do napastnika, poszybowała za linię końcową

• Cornel Rapa ukarany żółtym kartonikiem za faul na Kucharczyku.

• Bereszyński prawą stroną do Radovicia, a ten do Moulin. Wbiegał już w pole karne, ale powstrzymał go świetnie interweniujący Rudol

• No i Nikolić bardzo wysoko nad poprzeczką.

• Radović uwolił sie rywalom i podał do Nikolicia. Ten w starciu z Matrasem wywalczył rzut wolny. Wszystko wskazuje na to, że sam go wykona.

• Dobra akcja Pogoni zakończona strzałem Deleva. Świetne wejście Murawskiego zakończone podaniem właśnie do Deleva. Błąd Odidji Ofoe.

• Tak padł gol na 2:1 dla Pogoni: Mecz Pogoń - Legia

• Stały fragment gry nie przyniósł zagrożenia pod bramką Kudly.

• Po podaniu Odidji Ofoe, Kucharczyk przewrócony przez jednego z rywali. Rzut wolny dla Legii.

• A teraz próba Kucharczyka. W tempo, ale nieco niecelnie. Od bramki rozpocznie Kudła.

• Radovic odebrał piłkę Matrasowi i podał do Guilherme. Ten jednak nie zdołał oddać strzału.

• Nunes z Gyurcso lewą stroną. Na dośrodkowanie w pole karne zdecydował sie ten pierwszy, Prosto w rękawice Malarza.

• Bereszyński, Odidja - Ofoe i Radović rozgrywali piłke na prawej stronie, jednak w końcu stracili piłkę. Nic z tego nie wyszło.

• Arkadiusz Malarz odniósł uraz w tej sytuacji. Chwila przerwy w grze.

• Legia niby cos ruszyła do przodu. Powymieniała się piłką i wycofała ja w końcu do przodu. To Pogoń stanęła przed lepsza sytuacją. Murawski do Gyurcso. Węgier w sytuacji sam na sam przegrał z Malarzem.

• Frączczak po błędzie Bereszyńskiego dobrze przyjął sobie piłkę w polu karnym Legii, lecz nie zdołał już oddać strzału.

• Drygas zagrał do tyłu do Rudola, a ten oddał Kudle. Długie podanie golkipera do Deleva. Atak na skrzydle zahamowany przez Hlouska.

• Gyurcso przejął piłkę na własnej połowie i Pogoń pomknęła z akcją. Drygas sfaulowany przez Moulina.

• Błąd Czerwińskiego wykorzystał Gyurcso. Popędził do przodu i próbował zagrać na głowę do Deleva. To nie był najlepszy pomysł.

• Legia wymienia piłkę na połowie Pogoni. Piłkę w końcu stracił Bereszyński.

• Mecz Pogoń - Legia

• Druga połowa rozpoczeta.

• Na drugą połowę wybiegnie Michał Kucharczyk. Zastąpił Tomasza Jodłowca.

• Koniec pierwszej połowy. Pogoń prowadzi 2-1.

• Gyurcso przedarł się lewą strona, po czym przed polem karnym zszedł do srodka. Uderzenie obok bramki.

• Delikatne i niecelne uderzenie Jodłowca. Jedynie do statystyk.

• Nikolić rozgrywął piłkę z Hlouskiem, ale odebrał im ją Delev. Podanie do Frączczaka odczytane przez Rzeźniczaka.

• Matras uciekł Jodłowcowi, podbiegł pod pole karne i lobem uderzył na bramkę. Jego zamiary odczytał Malarz.

• Jodłowiec na prawa stronę do nadbiegającego Bereszyńskiego. Ten wycofał do Czerwińskiego. Faul na Frączczaku w ofensywie

• Legia spokojnie wymieniała podania w środku pola. Nagle na strzał zdecydował się Moulin. Zabrakło dosłownie centymetrów.

• GOL! Adam Frączczak bez skrupułów wykorzystał jedenastkę.

• Matras zgrywał do Deleva. Ten oddał Matrasowi, a ten faulowany przez Rzeźniczaka wywalczył rzut karny!

• Gyurcso wyminął Bereszyńskiego i fajnie dośrodkował pod bramkę. Spokojnie Malarz.

• Delev wywalczył na połowie Legii rzut wolny. Do piłki podszedł Nunes i dośrodkował w pole karne. Piłke wybił Hlousek.

• Po wybiciu Radovicia, Pogoń wykonywała rzut rozny. Moulin przejął futbolówkę i oddalił zagrożenie.

• Murawski podał do Gyurcso. Ten jednak przegrał starcie z Bereszyńskim. Atak Pogoni zahamowany.

• Frączczaka starcie z Czerwińskim. Zawodnik Legii wslizgnął się w zawodnika Pogoni, lecz arbiter nie dopatrzył sie faulu.

• Czerwiński zahamował Frączczaka, który po akcji lewym skrzydłem wdarł sie w pole karne.

• Rzut wolny i strzał Gyurcso. Niecelny.

• Bartosz Bereszyński ukarany za faul żółta kartką. To juz 4 w tym sezonie.

• Frączczak urwał się obrońcom i pomknął do przodu. Faulowany przez Bereszyńskiego wywalczył rzut wolny.

• Legia dłuższa chwilę przebywała na połowie Pogoni. Praktycznie całym zespołu - do przodu ruszył nawet Czerwiński. Wymieniali podania, aczkolwiek nie wdarli się pod bramkę gospodarzy.

• Guilherme wdarł się z piłka w pole karne, lecz pilnowany przez Fojuta szybko ja stracił

• Odidja Ofoe zagrał na prawą stronę. Krótkie rozegranie pomiędzy Bereszyńskim a Guilherme nie przyniosło tym razem podania pod bramkę.

• Wszystko rozpoczął Odidja Ofoe. Krótka gra z Nikoliciem i podanie do czającego się pod polem karnym Radovicia. Gra na jeden kontakt całkowicie zmyliła rywali, przez co Radović wyszedł na sytuacje sam na sam.

• GOL! Miroslav Radović po świetnej akcji środkiem boiska doprowadza do wyrównania!

• Guilherme i Radović szukają małej gry w środku pola. Schodzą ze skrzydeł i wymieniaja sie podaniami. Ich próby odczytują jednak konsekwentnie rywale.

• Bereszyński, majac na plecach dwóch gospodarzy zahamował ich atak na skrzydle.

• Guilherme nad murem i nad poprzeczką.

• Odidja Ofoe ograł Fojuta i już pędził w pole karne, gdy Murawski zdecydował się na interwencję. Będzie rzut wolny dla Legii.

• Hlousek świetnie odczytał zamiary Deleva i zahamował jego próbę prawym skrzydłem.

• Nikolić zagrał do Radovicia, a ten w tempo podał do Guilherme. Brazylijczyk nienajlepiej przyjął jednak piłkę i w konsekwencji ją stracił.

• Nunes pomknął skrzydłem. Bereszyński, nie radząc sobie z nim zdecydował sie na faul. Bez reakcji arbitra,

• Długie zagranie Rzeźniczaka w kierunku Radovicia. Za mocno - piłka spoczęła w rękach Kudły,

• Po stałym fragmencie gry nie padł groźniejszy strzał na bramkę Kudły.

• Długie podanie na prawo do Bereszyńskiego. Ten odegrał do Guilherme,Długo kręcili się po prawej stronie pola karnego Pogoni. W końcu wywalczyli korner.

• Ostatnie minuty przyniosły sporo gry w środku pola. Legia dłużej utrzymuje sie przy piłce, ale Pogoń świetnie spisuje sie w defensywie i nie pozwala im na wiele.

• Legia bardzo powoli przesuwala się w stronę pola karnego Pogoni, ale Moulin przegrał starcie z Drygasem i wszystko poszło na marne

• Atak pozycyjny Legii. Piłka doszła do Radovicia, ten jednak sam przewrócił sie na połowie rywali.

• Strata legionistów w środku pola. Piłke odebrał Jarosław Fojut i idealnie zagrał do czającego się między stoperami Legii, Adama Frączczaka. Ten uciekł Jakubowi Rzeźniczakowi i zdecydowanie uderzył w światło bramki. Pierwszy strzał na bramkę Malarza i gol

• GOL! Szybka kontra Pogoni zakończona trafieniem Adama Frączczaka. Fantastyczne podanie Jarosława Fojuta.

• Odidja Ofoe usiłował przebić się środkiem, lecz uniemożliwili mu to defensorzy Pogoni,

• Legia jak na razie lepiej spisuje się w środku pola. Kolejna akcja lewą strona w wykonaniu Hlouska i dośrodkowanie w pole karne. Tam na piłkę czekali jednak rywale.

• Legia znalazła się pod polem karnym gospodarzy w aż siedmiu zawodników. Starali się przyśpieszyć grę, ale na drodzę staneli im rywale. Bez strzału

• Nikolić chciał zgrywać piłkę do Radovicia pod polem karnym Pogoni, ale jego zamiary odczytali rywale.

• Kolejny rajd lewą stroną Hlouska. Przed linią końcową wycofał piłke do Jodłowca. Spokojna interwencja Kudły.

• Pogoń wymieniała podania na połowie Legii, powoli sunąć do ataku. Zanim sie jeszcze zrobiło groźnie, Nunes dał się złapać na pozycji spalonej.

• Faul Jodłowca w ataku. Poszkodowanym Drygas. grę wznowią Portowcy.

• Już pierwsza sytuacja dla Legii. Po akcji skrzydłem Hlouska, do piłki w polu karnym usiłował dojść Nikolić. Tym razem sie nie udało.

• I ruszyli! Od środka rozpoczęli goście!

• Sędziowie przywitali sie z trenerami - Jackiem Magierą oraz Kazimierzem Moskalem. Zaczynamy za dosłownie kilka chwil.

• Za nami przywitanie kapitanów - Jakuba Rzeźniczaka oraz Rafała Murawskiego a także losowanie stron.

• Z głośników i tysięcy gardeł zgromadzonych na trybunach wydobywa się hymn Portowców, podczas gdy zawodnicy dzielnie maszerują na środek boiska.

• Arbiter tego spotkania - Mariusz Złotek wyprowadził już obie jedenastki na murawę.