Mecz Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław ONLINE. Gdzie oglądać w...

Pogoń Szczecin

3

Śląsk Wrocław

2

• Gospodarze wybijają dośrodkowywaną piłkę, a sędzia kończy mecz! Trzy punkty dla Pogoni!

• Jeszcze rzut wolny dla Śląska, nawet bramkarz poszedł w pole karne Pogoni!

• Błąd przy piąstkowaniu piłki popełnił Załuska, piłka wróciła w pole karne, dośrodkowana na głowę Robaka, który strzelił gola!

• GOL DLA ŚLĄSKA! Marcin Robak strzela gola kontaktowego!

• Żółtą kartką ukarany został Rasmussen.

• Sędzia doliczył 3 minuty.

• Przyblokowany strzał woleja Robaka.

• Znowu szansę miał Rasmussen, ale i tym razem, po świetnej akcji Pogoni i podaniu Rapy, nie trafił do bramki!

• Ostatnia zmiana w meczu. W drużynie Śląska Pałaszewski wchodzi w miejsce Srnicia.

• Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy: Zwoliński zastępuje Nunesa.

• Nunes dośrodkował z rzutu rożnego prosto na głowę Hołoty, a ten, niepilnowany, wykorzystał okazję i głową posłał pilkę do bramki!

• GOL DLA POGONI! Tomasz Hołota podwyższa prowadzenie!

• Świetna interwencja Słowika po potężnym uderzeniu Korta!

• Dawid Kort ukarany został żółtą kartkę.

• Druga zmiana w Pogoni: Buksa w miejsce Delewa.

• Zmiana w Pogoni: Dawid Kort w miejsce Rafała Murawskiego.

• Bardzo blisko było kolejnego gola dla Pogoni! Rasmussen nie sięgnął jednak dośrodkowywanej piłki!

• Celeban wygrał pojedynek powietrzny i strzałem głową pokonał bramkarza gospodarzy!

• GOL DLA ŚLĄSKA! Piotr Celeban strzela gola kontaktowego!

• Schodzi również Vacek, którego zastępuje Piech.

• Podwójna zmiana w Śląsku. Schodzi Pich i wchodzi Cholewiak.

• Słowik świetnym refleksem ratuje zespół przed golem samobójczym!

• Załuska bardzo pewnie interweniuje na przedpolu do dośrodkowaniu Riery i rozpoczyna kontratak gospodarzy.

• Delew twierdzi, że był faulowany, ale sędzia Sulikowski uważa, że gracz Pogoni symulował tuż przed polem karnym. Żółta kartka, choć zdaje się, że powinna być podyktowana jedenastka!

• GOL DLA POGONI! Adam Frączczak strzałem z bardzo ostrego kąta podwyższa prowadzenie!

• Żółtą kartką ukarany został Jakub Kosecki, który skosił Matynię.

• Szansa dla Śląska, będzie rzut wolny na połowie Pogoni.

• Błąd Słowika po dośrodkowaniu Rapy, jednak bez poważniejszych konsekwencji.

• Rzut wolny dla Pogoni, piłkę wrzucać będzie Nunes.

• Błąd Nunesa, zagrywa piłkę ręką.

• Dobrze ustawiony Słowik łapie dośrodkowanie Nunesa.

• Rozpoczęła się druga połowa!

• Za kilka chwil wrócimy do Szczecina na drugą połowę, pozostańcie z nami!

• Koniec pierwszej połowy.

• GOL DLA POGONI! SPAS DELEW! Zaspała obrona Śląska, Dalew przyjął sobie piłkę na klatkę, a następnie umieścił piłkę w bramce!

• Tim Rieder ukarany żółtą kartką.

• Frączczak fauluje Augusto.

• Lasha Dvali zatrzymywał Picha, przez co strzał gracza Śląska został obroniony przez bramkarza.

• Tarasovs minął się z dobrze dośrodkowaną piłką!

• Kosecki wywalczył rzut wolny, faulował go Nunes.

• Błąd Pogoni, ale Śląsk nie potrafi tego wykorzystać, fatalne podanie do Robaka.

• Żółtą kartką ukarany został Augusto za zagranie nakładką.

• Marcin Robak trafił łokciem w nos Rudola, twarz gracza Pogoni we krwi.

• Skiksował Rasmussen po świetnej akcji Rapy!

• Odważny strzał z dystansu oddawał Vacek, ale piłka poleciała w sam środek bramki!

• Było groźnie po dośrodkowaniu Delewa, ale Morten Rasmussen nie zdołał sięgnąć piłki i umieścić jej w pustej bramce!

• Augusto nieźle wrzucał piłkę z rzutu wolnego, ale Celeban nie zdołał pokonać bramkarza.

• Ostry faul na Delewie, ale sędzia nie sięga po żółtą kartkę.

• Gospodarze mają piłkę przy nodze zdecydowanie częściej od rywali, blisko 70 czasu gry.

• Siła złego na jednego i Vacek traci piłkę.

• Bardzo nieudanie rozegrany rzut rożny Pogoni, piłka dla gości.

• Faulowany Delew i Srnić dostał od sędziego ustne upomnienie.

• Głową uderzał Marcin Robak, jednak piłka minęła bramkę Pogoni.

• Pogoń długo rozgrywa piłkę, jednak na własnej połowie.

• Po dośrodkowaniu Matyni sytuację miał Frączczak, jednak piłka przeleciała nad poprzeczką, na górną siatkę.

• Dobra interwencja Słowika po strzale Delewa!

• Dobrze ustawiony Słowik radzi sobie z dośrodkowaniem Nunesa.

• Matynia został zatrzymany w polu karnym Śląska.

• Rozpoczęło się spotkanie w Szczecinie!

• Rezerwowi Śląska: Wrąbel, Poprawa, Dankowski, Pałaszewski, Cholewiak, Piech, Bergier

• Rezerwowi Pogoni: Budziłek, Błanik, Kort, Buksa, Listkowski, Walukiewicz, Zwoliński.

• Obie drużyny straciły już jakiś czas temu szanse na awans do grupy mistrzowskiej, walka toczy się więc już tylko o utrzymanie. Przewaga obu zespołów nad strefą spadkową jest minimalna, więc nikt nie może sobie pozwolić na stratę punktów.

• Dobry wieczór! Dobiega końca świąteczne granie i runda zasadnicza w LOTTO Ekstraklasie - czas na mecz w Szczecinie! Relację NA ŻYWO ze starcia Pogoni i wrocławskiego Śląska przeprowadzi Bartłomiej Krawczyk.

Bartłomiej Modzelewski

Mecz Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Fot. Tomasz Hołod

Mecz Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław ONLINE. Portowcy mają szansę ustabilizować swoją pozycję w tabeli. Zwycięstwo ze Śląskiem pozwoli im wskoczyć na 11 pozycję. Śląsk równie mocno potrzebuje punktów. Porażka może przybliżyć do wrocławian widmo spadku, które wcale nie jest aż tak odległe. Relacja NA ŻYWO w GOL24!

Mecz Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław ONLINE

Obie drużyny znajdują się w podobnej sytuacji. Pogoń ma punkt przewagi nad strefą spadkową, a Śląsk tylko dwa oczka więcej. Na ich szczęście w ogromnym dołku znajduje się Lechia Gdańsk, która w sobotę przegrała trzeci mecz z rzędu i wylądowała na 15. miejscu. Starcie w Szczecinie jest bardzo ważne dla układu dolnej części tabeli. Zwycięstwo pozwoli odskoczyć od strefy zagrożenia i trochę uspokoić sytuację przed rundą finałową.

Portowcy bardzo mocno przepracowali przerwę reprezentacyjną. Rozegrali nawet mecz sparingowy z Eintrachtem Brunszwik, który zremisowali 0:0. Kosta Runjaić słusznie wytyka swoim zawodnikom błędy w defensywie. Chociaż mecz z Bruk-Betem zakończył się zwycięstwem Portowców, to jednak gra obronna pozostawia wiele do życzenia.

- Nasza praca w defensywie nie była dobra. Nie udało nam się podtrzymać przez całe spotkanie dobrego rytmu i przydarzały nam się proste błędy. Ostatecznie udało nam się zdobyć trzy punkty na wyjeździe. Najważniejsze, żeby w poniedziałek ustabilizować i poprawić naszą grę. Patrząc na statystki Śląsk to dobra drużyna, która jest wyżej od nas w tabeli. Musimy od samego początku spotkania narzucić przeciwnikowi swój styl gry - skomentował szkoleniowiec Pogoni.

Śląsk Wrocław w roku 2018 jeszcze nie wygrał. Górna ósemka już dawno odjechała, ale teraz coraz bardziej przybliża się najczarniejszy ze scenariuszy. Znajdująca się w strefie spadkowej Lechia, ma swoich przyjaciół na wyciągnięcie meczu. Tadeusz Pawłowski musi znaleźć jakiś sposób, aby w końcu jego drużyna się przełamała. Cała sytuację komplikuję plaga urazów, która od dłuższego czasu we Wrocławiu jest bardzo poważna. W klubie kontuzjowanych jest aż ośmiu podstawowych zawodników.

- Nasza sytuacja kadrowa się pogorszyła. Kontuzjowani są Mariusz Pawelec, Michał Chrapek i Mateusz Lewandowski. Trochę się to połamało, ale na mecz do Szczecina pojedzie taka kadra, którą stać na wygraną - zaklinał rzeczywistość na piątkowej konferencji trener Tadeusz Pawłowski.

Sonda

Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław: Kto wygra mecz Ekstraklasy?

Nieobecni:

Pogoń Szczecin: Jakub Piotrowski, Kamil Drygas (pauzy), Jarosław Fojut (rehabilitacja)
Śląsk Wrocław: Adam Kokoszka, Boban Jović, Djordje Cotra, Łukasz Madej, Michał Mak, Mariusz Pawelec, Mateusz Lewandowski, Michał Chrapek (kontuzje)

Mecz Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław TRANSMISJA TV

Wstęp do meczu od 17:30 w Eurosport 1. Początek transmisji na żywo od 17:55. W internecie spotkanie można obejrzeć na eurosport.player i ipla.tv. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL. Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.