6

4 1 połowa

Wisła Kraków

2

• KONIEC MECZU. Hokejowy wynik dzisiaj na stadionie w Szczecinie. Pogoń po fantastycznej grze pokonuje osłabioną kadrowo Wisłę 6:2. Zawodnikiem meczu zdecydowanie strzelec 4 goli Adam Gyurcso.

• Sędzia przedłuża mecz o 3 minuty.

• Zmiana w Wiśle. Porębski wejdzie za Bartosza.

• Murawski posyła długie podanie do Zwolińskiego, ten strzela w polu karnym, ale broni Załuska i będzie rzut rożny.

• Delev uderza z dystansu, posyła spadającą piłkę, ale ta trafia w słupek.

• Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Wejdzie Zwoliński za Frączczaka.

• Wisła teraz częściej w ataku, ale Pogoń spokojnie kontroluje przebieg spotkania.

• GOL!!! 6:2, Adam Mójta na otarcie łez zalicza piękną bramkę w okienko z rzutu wolnego z 19 metra.

• Fojut otrzymuje żółtą kartkę za starcie z Brożkiem.

• Mójta wrzuca na pole karne, Brożek uderza z głowy, ale prosto w bramkarza Pogoni, który spokojnie chwyta piłkę.

• Kolejna zmiana w ekipie gospodarzy. Schodzi autor czterech bramek Adam Gyurcso żegnany gromkimi brawami. Wejdzie za niego Marcin Listkowski.

• Zmiana w Wiśle. Żemło wejdzie za Drzazgę.

• Wisła przeszła do ofensywy, ale akcje gości wyglądają bardziej jak ataki rozpaczy.

• Brożek wpada w pole karne, ale zostaje powstrzymany i nie ma mowy o rzucie karnym.

• Zmiana w ekipie gospodarzy. Drygas za Akahoshiego.

• Kolejna świetna kontra Pogoni. Mogło być groźnie, ale rozegranie niezbyt udane i wynik pozostaje bez zmian.

• Popović strzela z dystansu, ale obok bramki.

• Gyurcso znowu pomknął skrzydłem, ale tym razem zablokowany zawodnik Pogoni.

• Powoli ten mecz przekształca się w tortury Wisły. Pogoń cały czas w ataku.

• GOL!!! 6:1 i znowu Adam Gyurcso. Węgier po raz kolejny umieszcza piłkę w siatce. Wszystko dzisiaj wychodzi gospodarzom w tym meczu.

• Pogoń dzisiaj chyba na jakimś podwójnym doładowaniu, cały czas napiera na bramkę gości.

• GOL!!! 5:1 Ricardo Nunes perfekcyjnie pakuje piłkę do siatki po rzucie wolnym.

• Akahoshi zatrzymany po kontrze, piłkę przejmuje Frączczak, ale drugi z zawodników Pogoni także powstrzymany tym razem faulem i będzie rzut wolny z niewielkiej odległości od bramki.

• DRUGA POŁOWA ROZPOCZĘTA. Od środka Wisła.

• +1. Koniec pierwszej części gry. Druga połowa już za około kwadrans.

• Sędzia dolicza 1 minutę.

• Mójta uderza zza 16, ale Kudła odprowadza tylko piłkę wzrokiem.

• Delev próbował uderzać z nożyc po dośrodkowaniu, ale nieczysto trafia w piłkę zawodnik Pogoni.

• Dobra kontra Wisły. Brożek wychodził na wolne pole, ale w ostatniej chwili wybijają piłkę obrońcy gospodarzy i ta nie dochodzi do doświadczonego napastnika Białej Gwiazdy.

• GOL!!! Wisła zdobywa pierwszą bramkę i jest 4:1. Bartosz umieszcza w siatce piłkę odbitą przez bramkarza Pogoni po kontrze Wisły.

• Mączyński ukarany żółtą kartką.

• GOL!!! 4:0! Matras po rzucie rożnym uderza piłkę głową i kieruje ją do siatki. To już jest pogrom, a przed nami jeszcze około 55 minut gry...

• Piłkarze gospodarzy chyba wzięli sobie do serca stwierdzenie trenera Michniewicza, że 2:0 do przerwy to niebezpieczny wynik i cały czas idą do przodu zwiększając jeszcze bardziej swoją przewagę.

• GOL!!! 3:0 Gyurcso x 3! Koncertowo dzisiaj gra Pogoń. Kontra gospodarzy zaczęła się od przerzutu Murawskiego. Później Delev zagrywał w pole karne do Frączczaka, ale piłka po odbiciu znalazła się pod nogami Gyurcso, który skierował ją praktycznie do pustej bramki.

• Bartosz wrzuca na pole karne, ale młody piłkarz pewnie chciałby zapomnieć o tym zagraniu bo wyszło mu ono fatalnie. Od bramki Kudła.

• Gracze Pogoni teraz w bardzo komfortowej sytuacji, ale nadal próbują iść do przodu.

• GOL!!! Gyurcso i 2:0. Czapki z głów dla zawodnika gospodarzy. Piękny strzał w okienko Węgra. Najpierw po otrzymaniu podania na skrzydle minął zawodnika Wisły i z ostrego kąta uderzył na bramkę Załuski.

• Jak mawia stare piłkarskie porzekadło: "Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić". Po dogodnej sytuacji Wisły na gola Pogoni czekaliśmy minutę.

• GOL!!! 1:0 Gyurcso strzelcem bramki po dośrodkowaniu Deleva. Piłka szczęśliwie spadła pod nogi zawodnika Pogoni, a ten umieszcza ją w siatce.

• Mączyński fantastycznie zagrywał do Brożka, ale ten nie wykończył tego idealnego dośrodkowania. Napastnik Wisły uderzył głową, ale piłka przeleciała obok słupka. To powinien być gol.

• Gyurcso świetnie zszedł do środka i mocno uderzył z dystansu, ale minimalnie ponad poprzeczką. Od bramki Załuska.

• Z dystansu uderzał Popović, ale za wysoko i od bramki rozpocznie bramkarz Pogoni.

• Delev zdecydował się na strzał zza pola karnego, ale Wiślacy wybijają ją na rzut rożny.

• Petar Brlek otrzymuje żółtą kartkę za uderzenie rywala łokciem.

• Bartosz zdecydował się na rajd prawym skrzydłem, ale Nunes powstrzymuje młodego Wiślaka wybijając piłkę.

• Szybka kontra Pogoni, ale ostatecznie piłkę w rękach po zagraniu ze skrzydła łapie Załuska.

• Mójta uderza piłkę zza pola karnego, ale ta po drodze odbija się od jednego z piłkarzy Wisły.

• POCZĄTEK MECZU! Od środka rozpoczęli piłkarze gospodarzy!

• Piłkarze obu drużyn wychodzą już na murawę i za kilka minut sędzia Przybył rozpocznie mecz w Szczecinie.

• Ławki rezerwowych obu drużyn

Pogoń: Słowik, Kort, Drygas, Piotrowski, Listkowski, Lewandowski, Zwoliński.

Wisła: Miśkiewicz, Żemło, Cywka, Porębski, Ptak, Kujawa, Purcha.

• Zapraszamy na relację LIVE z meczu Pogoń Szczecin - Wisła Kraków. Początek spotkania już za około 30 minut!