2

Kotwica Kołobrzeg

2

• Koniec meczu! Po emocjonującej końcówce w Bytomiu mamy podział punktów!

• Gospodarze dwukrotnie uderzali w przeciągu kilkudziesięciu sekund na bramkę Błakały. Za pierwszym razem obronił golkiper gości, a następonie strzał Szyndrowskiego minął słupek Kotwicy!

• Gooool!!! Mamy wyrównanie! Wiktor Witt po zgraniu głową Giela doprowadza do remisu!

• Witt trafia prosto w mur

• Będzie rzut wolny dla Kotwicy z okolic 18-19 metra.

• Michalak czujny na 5. metrze łapie piłkę

• Żmuda w miejsce Musiolika

• Dobrze ustawiony na linii Michalak łapie uderzenie Zielińskiego z kilku metrów!

• Uderzenie Ceglarza broni Błąkała

• Dobre zgranie pięta Ceglarz do Jurka, ale obrońca gospodarzy źle dośrodkował w pole karne.

• Ceglarz zatrzymany po prawej stronie

• Kolejna zmiana w Kotwicy. Świechowski w miejsce Sochonia

• Lachowski ukarany kartką

• Polonia bliska objęcia prowadzenia, ale obrońcy gości wybijają piłkę

• Zieliński w miejsce Kacprzyckiego.

• Gol! Polonia doprowadziła do wyrównania. Zamieszanie w polu karnym i Lachowski nie daje szans Błąkale.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i minięciu się z nią kilku graczy Polonii, do piłki dopadł Musiolik, lecz uderzył nad bramką.

• Bliski samobójczej bramki był Sochoń. Na jego szczęście piłka minęła słupek bramki gości

• Długa piłka od Słodowego w kierunku Ceglarza. Piłka w rękach Błąkały

• Zakotłowało się w polu karnym gości, ale uderzenia piłkarzy Polonii skuteczne blokowane

• Kontra gości Kacprzycki zagrał w kierunku Bartlewskiego, ale ten nie potrafił skierować piłki do bramki

• Gospodarze domagali się rzutu karnego za zagranie ręką. Sędzia nakazuje grać dalej

• Ceglarz podał do ustawionego przed polem karnym Lachowskiego, ale gracz gospodarzy poślizgnął się przy uderzeniu wskutek czego jego uderzenie okazało się niecelne

• Chwilę później goście wykonywali rzut wolny. Piłka wybita przez defensorów

• Kacprzycki po błędzie Jurka zagrał do Giela, ale napastnik gości źle zagrał do Bartlewskiego

• Goście także meldują się na murawie! Zaczynamy drugą część gry!

• Gracze gospodarzy już na murawie. Czekamy na zespół Kotwicy

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy goście prowadzą po bramce Poznańskiego z rzutu karnego 1:0.

• Rzut rożny dla Kotwicy. Centra Bartlewskiego. Faul w ofensywie.

• Z autu wyrzucał Chouwer, ale piłka nie trafiła do żadnego z jego kolegów.

• Kowalczyk wywalczył kolejny rzut rożny. Centra Ceglarza bardzo niedokładna.

• Kolejny stały fragment gry dla Polonii. Centra Chrabąszcza wybita na rzut rożny.

• Kolejne złe zagranie Musiolika, które doprowadziło widzów zgromadzonych przy Olimpijskiej do frustracji.

• Strzał Słodowego z rzutu wolnego - piłka daleko od bramki Błąkały

• Centra w pole karne Szyndrowskiego trafia wprost na głowę Lewińskiego

• Techniczny błąd Musiolika, który w pełnym biegu zgubił piłkę

• Musiolik szukał szczęścia lewą stroną. Ostatecznie od bramki Błąkała.

• Kontra gości. Janeczko zagrał jednak niedokładnie do wbiegającego Chouwera

• Centra z prawej strony Ceglarza - do nikogo

• Janeczko wywalczył korner dla gości. Dobra centra Bartlewskiego nie przecięta przez żadnego z graczy

• Po zagraniu Szyndrowskiego bliski szczęścia był Musiolik. Piłka nieznacznie minęła słupek!

• Po centrze Chrabąszcza goście zażegnali niebezpieczeństwo

• Akcja Polonii prawą stroną. Faulowany Ceglarz

• Niedokładne zagranie w kierunku dobrze ustawionego przed polem karnym Sochonia.

• Centra Bartlewskiego z rzutu wolnego przedłużona przez jednego z graczy gości ląduje w dłoniach Michalaka.

• Ceglarz nie opanował po lewej stronie świetnego przerzutu od Jurka.

• Akcja gości lewą stroną. Szywacz nie dobiegł do piłki

• Niedokładne zagranie Chrabąszcza do Kowalczyka

• Lachowski faulował w ofensywie. Od bramki Błąkała.

• Po faulu na Gielu, Jakub Poznański otwiera wynik spotkania!

• Karny dla Kotwicy!

• Bartlewski wrzucał z rzutu rożnego, na bliskim słupku stał Lewiński, który nie trafił do bramki

• Fatalne wykonanie stałego fragmentu gry w wykonaniu piłkarzy trenera Orzeszka

• Lachowski faulowany przed polem karnym. Będzie rzut wolny dla Polonii.

• Gospodarze próbują długimi zagraniami przedrzeć się w pole karne Kotwicy, lecz na razie brakuje im dokładności.