Polonia Bytom

0

Odra Opole

1

• Koniec meczu! Odra minimalnie lepsza od Polonii. Rezerwowy Niemczyk bohaterem gości!

• Januszkiewicz na prawo do Stefańskiego, a ten bardzo niecelnie uderza na bramkę Odry.

• Stasiowski w miejsce Marka Gancarczyka

• Weinzettel broni uderzenie Tomaszewskiego! Rezerwowy bliski wyrównania stanu meczu!

• Peroński po raz drugi ukarany przez sędziego kartką. Odra kończy w osłabieniu.

• Tomaszewski w miejsce Janosika. Ofensywna zmiana w ekipie gospodarzy

• Januszkiewicz w miejsce Kowalczyka

• Kartka dla Niemczyka

• Peroński ukarany kartką

• Perdijić łapie słaby strzał Mateusza Gancarczyka

• Kontra gości zakończona minimalnie niecelnym uderzeniem Wolnego

• Goool!!! Niemczyk po podaniu Wolnego przymierzył nie do obrony dla bramkarza! Odra wychodzi na prowadzenie!

• Lachowski tak jak w pierwszej połowie próbował zaskoczyć bramkarza, lecz ponownie Weizettel broni.

• Strzał Niemczyka w sam środek bramki. Łapie piłkę Perdijic

• Perdijić ratuje Polonie po zagraniu z prawej strony boiska. Bliski bramki rezerwowy Niemczyk!

• Kolejny strzał do statystyki. Strzelał Waldemar Gancarczyk

• W przerwie doszło do zmiany w Odrze. Sobczyńskiego zmienił Niemczyk

• Druga połowa rozpoczęta.

• polonia bytompolonia bytom

• Sytuacji w pierwszej połowie jak na lekarstwo. Jedyną godną sytuację do zdobycia bramki, który groźnym strzałem sprawił sporo problemów bramkarzowi gości. Liczymy na bramki w drugiej połowie.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy w Bytomiu bez bramek.

• Dośrodkowanie z prawej strony Brychlika i nieudana próba uderzenia piłki głową w wykonaniu Gancarczyka

• Kartka dla Stefańskiego

• Bardzo nieudana próba uderzenia w wykonaniu Brychlika

• Marek Gancarczyk uderzył zza pola karnego. Jego uderzenie po rykoszecie trafiło do rąk Perdijicia

• Weinzettel broni z trudem uderzenie Lachowskiego

• Kolejny rzut wolny, tym razem dla Odry z okolic 18 metrów. Ponownie Ałdaś i ponownie nad bramką.

• Uderzenie Lachowskiego z rzutu wolnego. Bramkarz wybija na rzut rożny!

• Rzut wolny dla gości. Uderzenie Ałdasia wysoko nad bramką.

• Niecelne uderzenie z dystansu Winiarczyka.

• Kontra Polonii. Kowalczyk niedokładnie zagrał w pole karne do Stefańskiego.

• Odra ma na razie duże problemy z przedarciem się w pole karne rywala. Pierwsze minuty to optyczna przewaga gospodarzy

• Pierwsze minuty bardzo spokojne. Przed chwilą pierwszy stały fragment gry dla Polonii. lecz po dośrodkowaniu Chrabąszcza sędzia przerywa grę.

• Prowadzący jako główny to spotkanie Maciej Pełka dał sygnał do rozpoczęcia meczu!

• Obie drużyny przystępują do dzisiejszego starcia w odmiennych nastrojach. Odra to wicelider tabeli, natomiast Polonia to czerwona latarnia 2 ligi, która swoje problemy ma nie tylko na murawie, ale i poza nią. Czy dziś gospodarze przełamią serię 4 meczów bez wygranej?

• Witamy serdecznie i zapraszamy na relację tekstową ze spotkania Polonia Bytom - Odra Opole. Początek o godzinie 17!