1

Puszcza Niepołomice

2

• DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNIE SPĘDZONY CZAS I ZAPRASZAMY NA KOLEJNE NASZE RELACJE!

• KONIEC MECZU! PUSZCZA NIEPOŁOMICE POKONUJE POLONIĘ BYTOM 2:1 I INKASUJE 3 PUNKTY!

• GOL! 2:1! RADZIEMSKI FANTASTYCZNYM STRZAŁEM DAJE PROWADZENIE PUSZCZY!

• Arbiter doliczył 4 minuty do drugiej połowy

• Rzut rożny dla gości po akcji Barbusa. Dośrodkowanie Uwakwe i po zamieszaniu Perdijić instynktownie interweniuje wybijając na kolejny rożny!

• Uwakwe bliski zdobycia drugiej bramki, lecz tym razem zabrakło mu centymetrów!

• Próba dośrodkowania w wykonaniu Januszkiewicza najlepiej podsumowuje ten mecz...

• Uderzenie na wiwat Radziemskiego

• Poprzeczka po uderzeniu głową Orłowskiego!

• Z boiska schodzi Kowalczyk, na boisku pojawia się Tomaszewski.

• GOL! 1:1! UWAKWE! REZERWOWY ZESPOŁU GOŚCI OKAZAŁ SIĘ NAJSPRYTNIEJSZY W POLU KARNYM I DOBIŁ STRZAŁ RADZIEMSKIEGO W POPRZECZKĘ!

• W przerwie w ekipie gospodarzy doszło do zmiany. Jakub Kuzdra zastąpił na murawie Sławomira Musiolika

• Od środka rozpoczęli piłkarze Puszczy.

• Obie drużyny już na murawie. Za chwilę rozpocznie się druga część gry.

• Polonia Bytom - Puszcza

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy bez bramek i bez emocji. Może po przerwie będzie lepiej? Gorzej być już raczej nie może...

• Pomocnik gospodarzy, Marcin Lachowski pomylił futbol z rugby...

• Rzut rożny dla gości. Centra Domańskiego trafia na głowę Michała Czarnego, ale uderzenie obrońcy obok słupka

• Wreszcie ciekawa akcja. Piłkarze Puszczy wymienili kilka podań a na końcu uderzał Lepiarz, ale w sam środek bramki.

• Żurek głową zgrał do wybiegającego na czystą pozycję Domańskiego, ale na przedpolu uprzedził go Perdijić

• Akcja lewą stroną Polonii. Dośrodkowanie Jakuba Żmudy przeciągnięte.

• Goście wykonywali stały fragment gry. Spokojnie interweniuje obrona Polonii

• Od środka gospodarze!

• Obie jedenastki już na murawie!

• Rezerwowi obu drużyn:

Polonia: Marcin Michalak, Seweryn Pielichowski, Michał Szal, Aleksander Januszkiewicz, Kamil Zalewski, Jakub Kuzdra, Krystian Tomaszewski

Puszcza: Marcin Staniszewski, Daniel Barbus, Dominik Radziemski, Ifeanyi Uwakwe, Filip Wójcik, Kamil Łączek, Marcin Orłowski

• Obie drużyny w 9. kolejce doznały porażek. Polonia przegrała w Radomiu 0:1. Puszcza natomiast uległa na własnym stadionie ekipie Rakowa Częstochowa 0:2. Oba zespoły liczą dziś na przełamanie.

• WITAMY SERDECZNIE Z BYTOMIA! ZA CHWILĘ NA STADIONIE PRZY ULICY OLIMPIJSKIEJ ROZPOCZNIE SIĘ SPOTKANIE POMIĘDZY MIEJSCOWĄ POLONIĄ A ĆWIERĆFINALISTĄ PUCHARU POLSKI, PUSZCZĄ NIEPOŁOMICE!