Polonia Bytom

0

Siarka Tarnobrzeg

3

• Koniec meczu! Siarka Tarnobrzeg w pełni zasłużenie pokonuje Polonię Bytom 3:0 i wywozi z Bytomia trzy punkty. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne nasze relacje!

• Kowalczyk wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale sędzia odgwizdał spolonego.

• 3 minuty doliczone do drugiej części gry

• Arkadiusz Kowalczyk przewrotką próbował pokonać Dybowskiego. Zabrakło niewiele!

• Ostatnia zmiana w Siarce. Strzelca trzeciej bramki, Huberta Tomalskiego na placu gry zastąpił Kamil Lewandowski.

• Tym razem Głaz z woleja szukał sposobu na Perdijicia. Bardzo niecelne uderzenie powędrowało wysoko nad bramką

• Centrostrzał w wykonaniu Głaza prawie wylądował pod poprzeczką bramki gospodarzy!

• Kolejna nieudana akcja gospodarzy. Kibice Polonii coraz bardziej sfrustrowani

• Ostatnia zmiana w Polonii. Kuzdra zmienił Rylukowskiego

• I jeszcze jedna zmiana w ekipie Siarki. Jakub Głaz w miejsce Daniela Koczona

• Tym razem zmiana w drużynie Siarki. Grzegorz Płatek w miejsce Mateusza Czyżyckiego

• Żebrakowski był bliski wpakowania piłki do pustej bramki po indywidualnej akcji Tomalskiego.

• Akcja lewą stroną Musiolika - Sylwestrzak wybija piłkę na rzut rożny. Nieudane rozegranie stałego fragmentu gry w wykonaniu Polonii

• Szal w ostatniej chwili zatrzymał wychodzącego na czystą pozycję Żebrakowskiego

• Strzał z dystansu Lachowskiego zablokowany przez obronę Siarki

• Kolejna zmiana w ekipie Polonii. Wojciech Mróz pojawił się na boisku w miejsce Piotra Ceglarza

• 3:0! Tym razem już to piłkarze Siarki bez pomocy rywala strzelili gola. Konkretnie zrobił to Tomalski, który strzałem z okolic 16. metra pokonał bramkarza Polonii!

• Polonia Bytom - Siarka TarnobrzegPolonia Bytom - Siarka Tarnobrzeg

• Sławomir Musiolik zastępuje Jakuba Żmudę. Ofensywna zmiana trenera Kościelniaka.

• Tomalski uderzał z dystansu tuż nad bramką Perdijicia

• Daniel Koczon znalazł się w znakomitej sytuacji do zdobycia trzeciej bramki dla Siarki. Gracz gości przegrał jednak pojedynek sam na sam z bramkarzem!

• Pierwsza zmiana w Polonii. Januszkiewicz w miejsce Setlaka

• Żebrakowski zamiast uderzać z linii pola karnego zdecydował się na drybling i stracił piłkę

• Druga połowa rozpoczęta!

• W zespole gości jedna zmiana w przerwie. W miejsce Sucheckiego na boisku Michał Dawidowicz

• Gracze Polonii także na murawie

• Gracze Siarki już na murawie. Czekamy na gospodarzy.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Siarka prowadzi 2:0 po dwóch samobójczych trafieniach zawodników gospodarzy.

• Kowalczyk z ostrego kąta próbował zaskoczyć bramkarza Siarki lecz ten był dobrze ustawiony i nie dał się zaskoczyć

• NIEPRAWDOPODOBNE! Drugi samobój w wykonaniu gospodarzy. Tym razem autorem swojaka Szal!

• Kopia sytuacji sprzed chwili i tym razem centymetrów zabrakło Żebrakowskiemu by czubkiem buta wbić piłkę do bramki!

• W dogodnej sytuacji po lewej stronie boiska znalazł Hubert Tomalski, który próbował obsłużyć dokładnym podaniem Żebrakowskiego. Zrobił to jednak niedokładnie.

• Uderzenie Ceglarza wyłapuje Dybowski

• Gol dla Siarki! Samobójcze trafienie Rylukowskiego, który niefortunnie próbował zatrzymać akcję prawą stroną Siarki

• Rzut rożny dla Siarki. Centra Sucheckiego wyłapana przez bramkarza Polonii

• Kowalczyk zauważył wysuniętego Dybowskiego i uderzeniem z 50. metrów próbował zaskoczyć bramkarza gości. Niewiele brakowało!

• Żmuda zawędrował w pole karne Siarki, ale zamiast uderzać próbował podania i w konsekwencji stracił piłkę. Po chwili uderzał Szyndrowski, ale bardzo niedokładnie

• Dobra interwencja Perdijicia na przedpolu własnej bramki.

• Wreszcie strzał w kierunku bramki. Uderzenie Piotra Ceglarza nad bramką Dybowskiego

• Nieudana akcja Krzysztofa Sucheckiego lewą stroną boiska. Na razie w Bytomiu wieje nudą.

• Gracze gospodarzy długą piłką próbują zaskoczyć Siarkę, ale póki co bezskutecznie.

• Płaskie dośrodkowanie w wykonaniu Jakuba Żmudy wybite przez Walencika.

• Goście zaatakowali prawą stroną boiska. Piłka po centrze Koczona ostatecznie trafia do Perdijicia

• Nieudana kontra w wykonaniu gospodarzy, którzy mają problemy z wykonaniem dokładnego podania na początku spotkania

• Gracze Polonii byli bliscy wbicia sobie samobójczej bramki. Szczęśliwa interwencja Szala

• Pierwszy wypad gości w tym meczu. Żebrakowski dośrodkował wprost do rąk Perdijicia

• Już po kilku sekundach mamy pierwszą przerwę w grze. Na boisku leży Bartłomiej Setlak. Po interwencji lekarzy wrócił jednak do gry

• Pierwszy gwizdek sędziego. Rozpoczęli gracze gości.

• Sędzią spotkania jest Paweł Kukla. Tymczasem obie drużyny meldują się na murawie!

• Zakończyła się rozgrzewka. Czekamy na wyjście piłkarzy z szatni.

• Znamy już składy w jakich obie drużyny rozpoczną rywalizację. Czas poznać ławki rezerwowych:

Polonia: Marcin Michalak, Wojciech Mróz, Aleksander Januszkiewicz, Kamil Zalewski, Sławomir Musiolik, Wojciech Jurek, Jakub Kuzdra

Siarka: Przemysław Janowski, Tomasz Przewoźnik, Marcin Stromecki, Grzegorz Płatek, Michał Dawidowicz, Kamil Lewandowski, Jakub Głaz

• Witamy serdecznie z Bytomia, gdzie już za kilkanaście minut rozpocznie się starcie między miejscową Polonią a Siarką Tarnobrzeg. Zapraszamy na relację tekstową z tego spotkania!