Polonia Warszawa 2 - 2 Siarka Tarnobrzeg

Polonia Warszawa

2

Siarka Tarnobrzeg

2

• Po dośrodkowaniu Marczaka Szabat strzela z ostrego kąta obok bramki Dybowskiego, a sędzia przy jęku zawodu kibiców kończy mecz. Polonia remisuje z Siarką 2:2.

• Drugą żółtą kartką zostaje ukarany Stromecki i musi zejść do szatni.

• Po świetnym dośrodkowaniu Marczaka Wiśniewski myli się o centymetry. Piłka przeszła tuż obok prawego słupka.

• Emocje udzielają się również sztabowi szkoleniowemu Polonii. Dostało się słownie Dawidowi Bukowczanowi.

• Obie drużyny mają jeszcze 4 minuty na zdobycie kolejnych kartek.

• Dawidowicz fauluje Szabata i otrzymuje żółtą kartkę.

• W starciu w Żebrakowskim ucierpiał Choroś, ale już podniósł się z murawy.

• Kolejna żółta kartka! Tym razem sędzia ukarał Nakrosiusa.

• Wiśniewski pada w polu karnym Siarki, ale sędzia nakazuje grać dalej.

• Polonia - Siarka

• Za faul na Tomalskim żółty kartonik obejrzał Choroś.

• Strzał Czyżyckiego mija bramkę Puska o centymetry.

• Kosiorowski dostaje żółtą kartkę za faul na Dawidowiczu.

• Zmiana w zespole gości. Za Koczona na murawie pojawia się Głaz.

• Ostatnia zmiana w Polonii. Za Kluskę wchodzi Wierzbowski.

• Trzecia zmiana w zespole gospodarzy. Z boiska schodzi Oświęcimka, a w jego miejsce pojawia się Kosiorowski.

• Marczak dośrodkowuje z rzutu wolnego, ale piłkę pewnie wyłapuje golkiper gości.

• Za faul na Stromeckim Szabat obejrzał żółtą kartkę.

• Żebrakowski przedzierał się prawą stroną. Jego dośrodkowanie zostało zablokowane. Korner dla gości.

• Rykoszet po strzale Narosiusa z odelgłości. Piłka wychodzi na rzut rożny.

• Tomalski szczęśliwie przedarł się lewą stroną i dośrodkował w pole karne. Po rykoszecie piłka trafiła do Żebrakowskiego, który uderzył z woleja wysoko nad bramką.

• Kluska marnuje "setkę". Z kilkunastu metrów strzela ponad porzeczką.

• ... a Zapaśnika zmienia Wiśniewski.

• Podwójna zmiana w Polonii. Za Tomaszewskiego wchodzi Marczak...

• Żebrakowski wychodził sam na sam z bramkarzem Polonii, który ofiarnie interweniował poza własnym polem karnym i ucierpiał w momencie wybijania piłki wślizgiem na aut.

• Pierwsza zmiana w drużynie Siarki. Za Patryka Szewca na murawie pojawił się Grzegorz Płatek.

• GOL! POLONIA WYRÓWNUJE PO TRAFIENIU PAWELI!

• Za dyskusje żółtą kartką zostaje ukarany Stromecki.

• Tomaszewski dośrodkowuję piłkę z rzutu wolnego, ale pewnie interweniuje Dybowski.

• Żebrakowski dostał dobre podanie w pole karne i płaskim uderzeniem posłał piłkę do siatki pomiędzy nogami Puska.

• SIARKA ZNOWU WYCHODZI NA PROWADZENIE! BRAMKĘ ZDOBYWA ŻEBRAKOWSKI!

• Zapaśnik przerywa groźnie zapowiadającą się kontrę Stromeckiego, za co został ukarany przez sędziego żółtym kartonikiem.

• Goście wyraźnie zepchnięci do defensywy po kolejnej akcji Tomaszewskiego. Strzał Szbata został wybity na rzut rożny. Po nim kolejny korner.

• Dybowski broni strzał głową Tomaszewskiego z sześciu metrów po bardzo dobrym dośrodkowaniu Wojdygi. Mocny początek Polonii, który mógł przynieść prowadzenie.

• Oświęcimka zagrywa prostopadłą piłkę do Szabata, który natychmiast zagrywa płasko w pole karne. Obrona Siatki wybija na rzut rożny.

• Faul Stromeckiego w ofensywie, wolny dla Polonii.

• Polonia zaczyna ze środka. Obie strony przystępują do drugiej połowy bez zmian.

• Wracamy na Konwiktorską na drugą połowę meczu Polonia Warszawa-Siarka Tarnobrzeg w 10. kolejce 2. ligi. Do przerwy mamy remis 1:1.

• Pierwsze minuty zdecydowanie należały do gości z Tarnobrzegu. Potem mecz się wyrównał, a zespoły zaczęły grać bardziej agresywnie, czego rezultatem jest aż siedem żółtych kartek pokazanych przez sędziego. Jak tak dalej pójdzie, to żadna ze stron nie zakończy tego spotkania w komplecie.

• Po doliczeniu jednej minuty sędzia Dawid Bukowczan kończy pierwszą połowę. Po ostrej grze Polonia remisuje z Siarką 1:1.

• Groźny strzał Grzesika, na raty broni Pusek.

• Za faul na Klusce żółtą kartkę obejrzał Szewc. To już siódme "żółtko" w tym spotkaniu!

• Dawidowicz dośrodkowuje z rzutu rożnego, a strzał na bramkę oddaje Stromecki. Interweniować musiał Pusek.

• POLONIA WYRÓWNUJE! PIĘKNĄ BRAMKĘ Z DYSTANSU ZDOBYWA NAKROSIUS.

• Dobre dośrodkowanie Wojdygi na piąty metr zostało wybite przez Grzesika.

• Spotkanie niepotrzebnie nam się zaostrza. "Żółtko" obejrzał przed chwilą Oświęcimka.

• Rewanż Wojdygi na rywalu za faul sprzed kilkudziesięciu sekund.

• Na murawę powrócił Pawela. Polonista gra z opatrunkiem na głowie.

• Tomalski skosił Wojdygę w pobliżu pola karnego Polonii. Sędzia bez wahania siegnął po żółty kartonik.

• Waleńcik wraca do gry. Polonia nadal w dziesiątkę, opatrywany jest Pawela.

• Pawela ukarany żółtą kartką za faul na Waleńciku, który jest opatrywany za linią końcową boiska.

• Groźny atak Polonii prawą stroną. Dośrodkowanie przeszło przez całą "szesnastkę".

• Uderzenie Tomalskiego zza pola karnego. Pusek broni.

• Koczon uderzył piłkę płasko tuż przy prawym słupku. Pusek rzucił się w przeciwległym kierunku.

• GOL DLA SIARKI! DANIEL KOCZON WYKORZYSTAŁ "JEDENASTKĘ"!

• Szewc dostał piłkę w polu karnym Polonii, ale został powalony w nim przez Szabata. Sędzia wskazuje na rzut karny.

• Zdaniem sędziego Wojdyga faulował Tomalskiego w środkowej strefie boiska.

• Stromecki w ostatniej chwili powstrzymał Pawelę we własnym polu karnym. Gospodarze mieli rzut rożny, po którym strzał Zapaśnika obronił Dybowski.

• Gra wznowiona. Z zawodnikiem Polonii wszystko w porządku.

• W starciu z Walencikiem ucierpał Pawela. Sędzia na moment przerwał mecz.

• Prawą stroną przedzierał się Zapaśnik i dośrodkował przed bramkę Siarki w miejsce, w którym dokładnie stał Dybowski.

• Tomaszewski zablokowany wślizgiem przez Walencika. Piłka trafiła do Kluski, który w momencie strzału był spalonym.

• Zbyt głębokie dośrodkowanie Tomaszewskiego. Dybowski łapie piłkę.

• Za faul na Paweli żółtą kartką został ukarany Stefanik.

• Ofensywna akcja Wojdygi. Piłkę po dośrodkowaniu łapie Dybowski.

• Strzał Tomalskiego z lewej strony pola został zablokowany przez Woracha.

• Michał Zapaśnik próbował zaskoczyć Dybowskiego strzałęm z odległości, ale golkiper gości był na posterunku.

• Czyżycki próbował zaatakować prawą stroną boiska, ale piłka wychodzi poza linię końcową. Od bramki Pusek.

• Zółtą kartką za faul w środku pola został ukarany Tomaszewski.

• Rzut wolny dla Polonii z odległości około 30 metrów. Piłkę nieudanie próbował dośrodkować Tomaszewski.

• Kolejna akcja Koczona prawą stroną. Poloniści wybijają piłkę przed własne pole karne wprost pod nogi Jana Grzesika. Piłka po strzale i rykoszecie wychodzi na rzut rożny.

• Nakrosius fauluje Grzesika. Rzut wolny dla gości.

• Daniel Koczon popędził prawą stroną i dośrodkował za mocno w pole karne Polonii. Aut dla gospodarzy na wysokości własnej szesnastki.

• Od środka rozpoczynają goście.

• Siarka gra na żółto-czarno, Polonia na czarno-biało.

• Losowanie stron. Kapitanami są: Grzegorz Wojdyga (Polonia) i Marcin Stefanik (Siarka).

• Zespoły wychodzą na murawę. Gracze Polonii mają na sobie koszulki dedykowane Rafałowi Koścowi z napisem "Nie ma, że boli".

• Przypomnijmy, że Polonia zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli z dorobkiem dziewięciu punktów. Wyżej w tabeli plasuje się Siarka. Ekipa z Tarnobrzegu jest siódma i ma na koncie 12 oczek.

• Mecz na Konwiktorskiej sędziuje dziś Dawid Bukowczan z Żywca. Jego asystentami będą Bartłomiej Lekki oraz Radosław Heller. Sędzią technicznym jest Adrian Markiewicz.

• Spotkanie z Siarką jest ostatnim, które jest dedykowane Rafałowi Koścowi. Część dochodu ze sprzedaży biletów na dzisiejszy mecz zostanie przeznaczona na pomoc dla niego.

• W rezerwie Dumy Stolicy pozostają: Mateusz Tobjasz - Marcin Bochenek, Mariusz Marczak, Piotr Kosiorowski, Bartosz Wiśniewski, Bazyli Kokot, Mariusz Wierzbowski.

• Włodzimierz Gąsior zabrał do stolicy tylko pięciu rezerwowych zawodników. Są to: Kamil Baszczyński - Tomasz Przewoźnik, Grzegorz Płatek, Kamil Lewandowski, Jakub Głaz.

• Zawodnicy obu drużyn rozgrzewają się na murawie.

• Witamy z Konwiktorskiej 6. Rozpoczynamy relację live z meczu 10. kolejki 2. ligi pomiędzy Polonią Warszawa a Siarką Tarnobrzeg.