• Ładne uderzenie Polańskiego z dystansu, jednak ponad bramką

• Dobrze do dośrodkowania Murawskiego wyszedł Wawrzyniak jednak uderzył niecelnie

• Rzut wolny dla Polski na skraju pola karnego łotewskiej reprezentacji

• Wreszcie dobra akcja i brawa dla Artura raz jeszcze za to jak znalazł się w polu karnym

• Dobre dośrodkowanie z lewej strony boiska w wykonaniu Grosickiego i Sobiech bardzo ładnie uwolnił się od rywali i świetnym strzałem skierował piłkę do bramki rywali

• Jest gol! Sobiech!

• Złe dośrodkowanie naszych rywali

• Cauna niecelnie podawał do swoich kolegów. Skoro mowa dzisiaj o zawodzących w tym meczu zawodnikach, to na pewno na to "wyróżnienie" zasłużył także Rudnevs

• Dla Adama Matuszczyka

• Grosicki wyraźnie w trakcie drugiej połowy opadł z sił. Grosik jest cieniem gracza z pierwszej części gry

• Wawrzyniak nie doszedł do zbyt mocnego podania od kolegów

• Kolejny rzut wolny dla Łotyszy, ciężko napisać cokolwiek dobrego o drugiej połowie. Może pomożecie?

• Dorosevs wychodzi poza swoje pole karne i wybija piłkę daleko w głąb boiska

• Kilka minut temu na boisko wszedł Sobiech w miejsce Brożka (czemu dopiero teraz?)

• Cały czas próbujemy, atakujemy jednak brakuje skuteczności

• Grosicki wywalczył rzut rożny dla naszego zespołu

• Ivanovs ładnie powstrzymuje naszych zawodników. Piłka spada pod nogi Grosickiego, który wrzuca wprost w ręce bramkarzy z Łotwy

• Szkoda dobrej akcji Grosickiego

• Minimalnie niecelne uderzenie głową Boenischa!

• Wreszcie Sobiech wejdzie za Brożka...

• Tempo gry w drugiej połowie jak na razie nikogo nie powala na kolana

• Kolejny spalony naszych zawodników, słabo ustawiamy się dzisiaj w ataku

• Ładna akcja Łotwy, jednak nie zorientował się w intencjach kolegów Artjoms Rudnevs

• Brzydki faul Brożka, który powinien już zejść z boiska...

• Nieliczni kibice śpiewają teraz hymn, za co należą im się brawa ;)

• Cauna faulowany rzut wolny dla Łotwy

• A kibice reprezentacji jak zwykle "Pozdrawiają" PZPN :)

• Polacy atakują dzisiaj praktycznie tylko i wyłącznie lewym skrzydłem a gdzie jest prawe?

• Niecelne dośrodkowanie Wolskiego w pole karne, jednak zawiedli jego koledzy, którzy za późno poszli do piłki

• Kolejny spalony Pawła Brożka, który jak na razie niczym nie zachwyca kibiców zarówno na stadionie jak i przed telewizorami

• Klava groźnie uderzał na naszą bramkę o mały włos a byłoby 1:0 dla Łotwy!

• Wolski debiutuje dzisiaj w reprezentacji Polski i fajnie byłoby uwiecznić debiut ten golem

• Kontra Polaków i Wolski przegrywa pojedynek sam na sam z łotewskim bramkarzem!

• Niecelne uderzenie Polaków

• 10 minut meczu za nami, na trybunach bardzo mało kibiców...

• Visnakovs próbował przedrzeć się w nasze pole karne. Ostatecznie piłka wpada do rąk Fabiańskiego

• Łukasz Fabiański kapitalnie broni groźny strzał Rudnevsa!

• Grosicki dośrodkował w pole karne, ale piłka nie dotarła do żadnego z jego kolegów

• Spokojna gra naszej reprezentacji od początku. Pierwszą akcję Grosickiego zatrzymują rywale

• Spotkanie rozpoczną od środka boiska nasi piłkarze

• Hymny za nami już za chwilę początek tego meczu

• Jaki obstawiacie wynik tego meczu? :)

• W pierwszym składzie reprezentacji Łotwy zagra były już gracz Lecha Artjoms Rudnevs. Czy był snajper "Kolejorza" strzeli dzisiaj bramkę reprezentacji Polski?

• Rafał Wolski ma dzisiaj ogromną szansę aby z dobrej strony pokazać się Franciszkowi Smudzie. Czy młody Legionista podoła presji?

• To taki mały przerywnik. Teraz wróćmy do spotkania. Polska zagra dzisiaj m.in. bez Szczęsnego czy trio z Dortmundu, nie oznacza to jednak, że Paweł Brożek, Rafał Murawski czy Eugen Polański nie mogą powalczyć skutecznie z Łotyszami o zwycięstwo

• Witam serdecznie, z tej strony Piotr Bąk. Zapraszam na relację live z meczu Polska-Łotwa. Będzie to drugi sparing naszej reprezentacji podczas zgrupowania w Austrii. W pierwszym meczu z austriackim trzecioligowcem padł wynik 8:0, jak będzie tym razem?