Portugalia

2

Walia

0

• KONIEC MECZU! Portugalia wygrywa i to ona pojedzie do Saint-Denis na Stade de France gdzie 10 lipca odbędzie się wielki finał! Jutro drugi półfinał, który wyłoni rywala dla dzisiejszego zwycięzcy. Zapraszamy do śledzenia relacji LIVE w GOL24.pl!

• Ronaldo z rzutu wolnego mocno, ale piłka obija mur. 1 minuta do końca.

• Musiałby wydarzyć się cud aby to Walia awansowała do finału, bo 3 minuty dolicza arbiter do tego meczu.

• Żółta kartka dla Bale'a za nieprzepisowe zagranie.

• Ostatnia zmiana Portugalii. Quaresma wchodzi za strzelca drugiej bramki - Naniego.

• Ale ładny strzał Bale'a z dalekiej odległości. Walijczyk posłał taką spadającą piłkę, ciężką dla bramkarza i rzeczywiście Rui Patricio z lekkim trudem odbija futbolówkę.

• Zmiana w drużynie Portugalii. A. Silva schodzi z boiska, w jego miejsce pojawi się Joao Moutinho.

• Groźna sytuacja teraz. Danilo strzela i piłka przelatuje pod pachą Hennessey'a, ale w ostatniej chwili chwyta on futbolówkę przed linią bramkową!

• Bale oddaje mocny strzał z dystansu, ale łapie piłkę Rui Patricio.

• Renato Sanches schodzi z murawy, a w jego miejsce pojawi się Andre Gomes.

• Żółta kartka za faul dla C. Ronaldo.

• Nieprzepisowe zagranie Bruno Alvesa i zawodnik ukarany żółtą kartka

• Joao Mario dośrodkowuje z rzutu rożnego, Fonte uderza z głowy, ale pewnie łapie piłkę Walijski bramkarz.

• Ostatnia zmiana w ekipie Walii. J. Williams zastąpi Collinsa.

• Chester podcina przeciwnika i otrzymuje żółtą kartkę.

• Zmiana Hal Robson-Kanu zejdzie z boiska a w jego miejsce Simon Church

• C. Ronaldo strzela z rzutu wolnego! Minimalnie piłka przelatuje nad poprzeczką!

• Zdecydowanie brakuje wyspiarzom Ramseya, który potrafił świetnie rozegrać piłkę w poprzednich meczach, ale Walia musi sobie radzić. Coraz mniej czasu, a strata duża. Bramka kontaktowa mogłaby odbudować nadzieje kibiców zgromadzonych w Lyonie, niestety póki co się na nią nie zanosi.

• Pierwsza zmiana w ekipie Walijczyków. Ledley schodzi z boiska, a za niego pojawi się Vokes.

• Ciężko będzie Walijczykom się podnieść, ale zobaczymy jak to się potoczy, liczymy na ostrą walkę, ale na ten moment Cristiano Ronaldo i spółka zdecydowanie bliżej finału.

• 2:0!!! ALE SIĘ ROZEGRALI PORTUGALCZYCY! Ronaldo oddawał strzał, lekko musnął tę piłkę Nani i to on podwyższył wynik meczu!

• Rzut rożny iiiiiii GOOOOOOOL CRISTIANO RONALDO POD POPRZECZKĄ UMIESZCZA PIŁKĘ GŁOWĄ!!!

• Póki co piłka rozgrywana na w okolicach środka boiska.

• DRUGA POŁOWA ROZPOCZĘTA! Portugalczycy zaczęli od środka.

• Koniec pierwszej części gry. Do przerwy 0:0 i wracamy za kilkanaście minut.

• Ronaldo oddaje strzał, piłka odbija się od obrońcy Walii na korner. Szybkie rozegranie rzutu rożnego i piłkę łapie Hennessey.

• Można odczuć wrażenie, że publiczność na stadionie jest trochę senna i to nie za sprawą pory w jakiej rozgrywany jest mecz, ale za sprawą tego co dzieje się na boisku, a raczej tego co się nie dzieje...

• Silva strzela! Ale gorzej chyba nie można było uderzyć... Piłka przelatuje z żółwią prędkością obok lewego słupka.

• Cedric oddaje mocny strzał z dalekiej odległości od bramki, ale posłał piłkę Panu Bogu w okno.

• Niezła kontra Portugalii. Renato Sanches poszedł w świetny rajd, ale ostatecznie piłkę przejmują Walijczycy.

• Znowu Bale strzela z dystansu, ale ponownie piłka ląduje w rękach bramkarza Portugalii.

• Bale teraz świetny rajd prawym skrzydłem, podaje spod linii po ziemi na pole karne, ale przejmuje tę piłkę w ostatniej chwili Rui Patricio!

• Podanie po ziemi do Garetha Bale'a, ten strzela, ale piłka szybuje nad bramką!

• Bale dośrodkowuje na pole karne, ale wybija to Fonte i będzie rzut rożny.

• Po 15 minutach bez większych zagrożeń po obu stronach. Szyki obronne dzisiejszych półfinalistów ustawione bardzo dobrze i czekamy, która popełni błąd jako pierwsza.

Posiadanie piłki po kwadransie: PORTUGALIA 63% - 37% WALIA.

• Dwie wrzutki w pole karne teraz ze strony Portugalii. Cristiano Ronaldo blisko muśnięcia piłki i zdobycia gola, ale obrońcy Walii czujnie wybijają te piłki.

• Żółta kartka dla Joe Allena. Po kilku faulach i upomnieniach od arbitra zawodnik Walii ogląda żółty kartonik na tak wczesnym etapie meczu.

• Jak na razie obie drużyny jakby troszeczkę nerwowo. Próbują długich podań, ale bezskutecznie. Przed momentem niezłe podanie otrzymał Robson Kanu, jednak ostatecznie sędzia zauważył, że napastnik pomagał sobie ręką w opanowaniu piłki.

• Joe Allen dość brutalnie fauluje Guerreiro i Portugalia teraz będzie rozgrywać piłkę.

• POCZĄTEK MECZU! Od środka pierwszym kopnięciem piłki mecz rozpoczęli Walijczycy!

• Piłkarze obu drużyn wychodzą na murawę, za moment hymny obu państw, a potem już tylko pierwszy gwizdek arbitra Jonasa Erikssona.

• Ławki rezerwowych prezentują się następująco

Portugalia: Eduardo, A. Lopes, R. Carvalho, Eliseu, A. Gomes, Eder, J. Moutinho, R. Quaresma, R. Silva, Vieirinha.

Walia: D. Ward, O. Williams, S. Church, D. Cotterill, D. Edwards, J. Richards, D. Vaughan, S. Vokes, J. Williams, G. Williams.

• Obie drużyny borykają się z problemami kadrowymi. Walijczycy będą osłabieni brakiem Aarona Ramseya i Bena Daviesa, którzy pauzują za kartki. W kadrze Portugalii za nadmiar żółtych kartek zabraknie Williama Carvalho i prawdopodobnie z powodu kontuzji na murawie nie będzie mógł pojawić się Pepe.

• Zapraszamy do śledzenia relacji z półfinałowego meczu Euro 2016, w którym Portugalia zmierzy się z Walią. Niespełna półgodziny do pierwszego gwizdka. Oczy całej piłkarskiej Europy, a można powiedzieć nawet, że całego piłkarskiego świata zwrócone będą na pojedynek Garetha Bale'a z Cristiano Ronaldo. Dwóch zawodników Realu Madryt dzisiaj po dwóch stronach barykady. Kto dzisiaj będzie górą? Równie dobrze okazać się może, że nakręcana od kilku dni w mediach bitwa gigantów zejdzie na drugi plan i po spotkaniu poznamy innego bohatera dzisiejszego wieczoru. Na te i inne pytania odpowiedzi poznamy już niedługo. Zapowiadają się wielkie emocje!