Puszcza Niepołomice 0 - 2 Raków Częstochowa

Puszcza Niepołomice

0

Raków Częstochowa

2

• Koniec meczu! Druga połowa należała już do Rakowa, który zadał Puszczy dwa bolesne ciosy i zgarnął pełną pulę w hicie 9. kolejki II ligi! Dziękujemy za śledzenie naszej relacji NA ŻYWO, do zobaczenia na GOL24.pl!

• Ostatnie trzy minuty tego spotkania rozegrają się w iście egipskich ciemnościach. Raków jest już prawie pewien zwycięstwa.

• Zasłużony aplauz dla Filipa Kowalczyka (Raków), na ostatnie minuty zmienia go Łukasz Siedlik.

• Niemożliwa parada Staniszewskiego! To musiał być trzeci gol dla Rakowa, strzelał Oziębała! Zdawało się, że to pudło napastnika Rakowa, ale jednak piłka po rękawicy golkipera!

• Na murawie już Błażej Cyfert, schodzi asystent przy drugiej bramce, Piotr Malinowski (Raków).

• Ale to była akcja "Maliny". Malinowski sam wziął na siebie ciężar poprowadzenia akcji i wystawił piłkę Kowalczykowi na drugą bramkę!

• GOOOL! 2:0 DLA RAKOWA! Filip Kowalczyk ustrzelił dzisiaj dublet!

• Debiutant Peter Mazan (Raków) zostawił po sobie dobre wrażenie, ale jego mecz dobiegł końca. Zmienia go ]b]Dawid Kamiński[/b].

• Stawarczyk! Ale bomba z dystansu! Przepiękny wolej weterana niepołomickiej obrony odbity przez Loskę!

• Groźne dośrodkowanie na pole karne Rakowa, ale kończy się na strachu. Od bramki Loska.

• Wybiła 70. minuta i jest ostatnia zmiana u gospodarzy. Zszedł Marcel Kotwica (Puszcza), w jego miejsce Filip Wójcik.

• Zmiennik Płonka o mały włos nie przywitał się golem, jego uderzenie broni Staniszewski!

• ...i błyskawiczna zmiana. Wchodzi za niego Tomasz Płonka (Raków).

• Żółta kartka dla Adama Czerkasa (Raków)...

• Na strzał sprzed pola karnego zdecydował się debiutant Mazan. Staniszewski odbił piłkę po jego uderzeniu pod nogi Kowalczyka. Młodzieżowiec z Rakowa w ułamku sekundy ułożył sobie piłkę na nodze i dopełnił formalności!

• GOOOL! 1:0 dla Rakowa! Filip Kowalczyk celnie dobija strzał kolegi z zespołu i częstochowianie prowadzą w hicie kolejki!

• Nie szło dzisiaj Arkadiuszowi Gajewskiemu (Puszcza), dlatego gospodarze zmieniają napastnika. Na boisku już pojawił się Marcin Orłowski.

• W związku z tym, iż nie dzieje się prawie nic, strzał Malinowskiego z ostrego kąta zasługuje na wykrzyknik. Piłkę w rękawice złapał Staniszewski.

• Książkowe uderzenie "na wiwat" Furtaka. Młody obrońca Puszczy mógł lepiej rozegrać tę akcję.

• Mając w pamięci doświadczenia pierwszej połowy, do ataków od razu ruszył Raków. Wszystkie piłki w kierunku napastników wybijają jednak obrońcy Puszczy.

• Przy okazji przerwy miała miejsce przerwa w szeregach Puszczy. Na ławce został Damian Lepiarz, zmienił go Łukasz Krzysztoń.

• Przerwa minęła blyskawicznie i już jesteśmy na bardzo mokrym boisku w Niepołomicach. Przed nami drugie 45 minut meczu Puszczy z Rakowem!

• Koniec pierwszej i bezbramkowej połowy w Niepołomicach. Hit czy kit? Na razie trochę to drugie, chociaż Puszcza miała dogodne okazje na zdobyxie prowadzenia. Do zobaczenia za kwadrans!

• Jak to się stało?! Raków miał stuprocentową sytuację na zdobycie prowadzenia, ale Staniszewski zatańczył na linii z rywalem, obrońcą gospodarzy i piłka nie wpadła do siatki!

• Żółta kartka dla Kamila Łączka z Puszczy za groźne wejście w środku boiska.

• Arbiter przedłuża pierwszą połowę o dwie minuty.

• Obrona... Częstochowy. Wszystko się zgadza - Raków wybija co rusz piłki ze swojego pola karnego, a Puszcza naciera, tyle że bez ani jednego strzału.

• Kapitan Michał Mikołajczyk (Puszcza) właśnie zakończył występ przez uraz, za obrońcę gospodarzy wchodzi Dawid Kuliga.

• Tym razem jeszcze nie będzie kartki, tylko solidna bura od sędziego dla Rafała Figiela za wejście w Łączka.

• Po płaskiej wrzutce szczęścia w polu karnym próbował Mazan. Słowak nie skończył akcji strzałem i z tego groźnego ataku Rakowa nic nie wyszło.

• Mamy żłe wieści dla kibiców Rakowa. Drużyna gości ma problemy z wydostaniem się spod pressingu Puszczy, gospodarze caly czas bliżej gola.

• Teraz bliski gola Lepiarz, jednak jego kąśliwy strzał odbił Loska! Do dobitki czaił się Domański, nie mógł oddać uderzenia i w końcu stracił piłkę.

• Po celnym dośrodkowaniu piłkę do bramki próbował strącić Margol. Ta pofrunęła jednak obok słupka!

• Gdyby Łączek celniej podał do Gajewskiego, gospodarze prowadziliby już jedną bramką. Ale że podanie zepsuł i piłkę wygarnął Loska, nadal mamy bezbramkowy rezultat.

• Taktyczny faul Longinusa Uwakwego (Puszcza) na Czerkasie kończy się żółtą kartką dla zawodnika gospodarzy.

• Gajewski!!! Ładna, składna akcja Puszczy kończy się strzałem z ostrego kąta obok słupka!

• Coś niedobrego stało się z Tomaszem Petraszkiem, będzie potrzebna chwila za linią boczną.

• Próbka umiejętności debiutującego Petra Mazana, Słowak ograł obrońcę Puszczy, lecz dośrodkowanie nie trafiło do kolegów z zespołu.

• Od samego początku mocno naciera Puszcza, ale brakuje wykończenia tych ataków.

• Domański przyłapany na spalonym, mimo że podanie Lepiarza mogło uruchomić groźną akcję.

• Od środka boiska zaczyna Puszcza Niepołomice. Rywalem trzeciego w tabeli drugoligowca z Małopolski jest dzisiaj wicelider - Raków Częstochowa!

• Obie jedenastki na murawę wyprowadza sędzia Tomasz Marciniak, który w tym sezonie prowadził już jeden mecz Rakowa. Arbiter z Płocka towarzyszył piłkarzom z Częstochowy, gdy rozbili Gryfa Wejherowo 4:1.

• Dzisiejsze hitowe spotkanie trzeciej w tabeli Puszczy z wiceliderem z Rakowa dokładnie zapowiedzieliśmy tutaj. Zapraszamy!

• Poza pierwszym składem Puszczy, ale na ławce rezerwowych dzisiaj: Andrzej Sobieszczyk, Daniel Barbus, Łukasz Krzysztoń, Dawid Kuliga, Marcin Orłowski, Filip Wójcik, Bartosz Żurek.

• Trener Rakowa Marek Papszun zostawił dziś na ławce rezerwowych następujących piłkarzy: Kamil Czapla, Tomasz Płonka, Dominik Bronisławski, Błażej Cyfert, Łukasz Kmieć, Dawid Kamiński i Łukasz Siedlik.

• Witamy z deszczowych Niepołomic, gdzie punktualnie o godzinie 17 rozpocznie się chyba najciekawsze ze spotkań 9. kolejki II ligi. Do Małopolski przyjeżdża wicelider tabeli Raków Częstochowa, ktory zagra dzisiaj z trzecią w stawce Puszczą Niepołomice. Zapraszamy na naszą relację NA ŻYWO!