Mecz Raków Częstochowa - Stal Mielec ONLINE. Gdzie relacja...

Mecz Raków Częstochowa - Stal Mielec ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 8. kolejka
2017-09-09 16:00

Raków Częstochowa

1

Stal Mielec

2

• Koniec meczu! Raków przegrał u siebie ze Stalą 1:2. Dziękujemy za uwagę!

• GOOOOOOL!!! STAL WYGRA TEN MECZ!!! FANTASTYCZNIE Z WOLNEGO UDERZYŁ MICHAŁ JANOTA!!

• Trzy minuty doliczone przez arbitra.

• Lis na posterunku, kąśliwe dośrodkowanie nie było w stanie go zaskoczyć.

• Ależ pech Stali! Cholewiak trafił w słupek, a dobitka nie przyniosła rezultatu.

• Tomasz Swędrowski wchodzi za Gancarczyka. To ostatnia zmiana w meczu.

• Zamieszanie pod bramką gości, którzy zdołali się jednak wybronić.

• Karol Mondek debiutuje w Rakowie. Zastąpił Tomasza Wróbla.

• I kolejny dla Grodzickiego.

• Kartonik dla Mateusza Cholewiaka.

• U gości za Wrońskiego wchodzi Przemysław Lech.

• Aghwan Papikjan kończy występ. W jego miejsce Adam Czerkas.

• Z dystansu kropnął Krystian Wójcik i pomylił się minimalnie!

• Maksymilian Banaszewski wchodzi na plac za Dejana Djermanovicia.

• Stanęła nieco gra, żaden z zespołów nie chce zaryzykować. Jeden punkt wydaje się zadowalać obie strony.

• Pierwsza zmiana. W miejsce Embolo pojawia się Jakub Łabojko.

• Piłka w siatce Stali po raz drugi, ale na pozycji spalonej był Jose Embalo.

• Fantastyczna parada Mateusza Lisa, który jakimś cudem uratował Raków przed stratą bramki!

• Gospodarze szybko wrócili do gry. Wynik jest sprawą całkowicie otwartą.

• Po rzucie rożnym do piłki doszedł Tomas Petrasek i zaskoczył bramkarza gości.

• GOOOOL!! NO I PROSZĘ, MAMY REMIS!! PETRASEK!!

• Wznawiamy spotkanie po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy. Typowy mecz walki oglądamy w Częstochowie. Spotkanie w pierwszej odsłonie uratował nieco gol do szatni strzelony przez Stal. Wracamy za kwadrans.

• GOOOOOOL!!! MATEUSZ GANCARCZYK ZROBIŁ TO KAPITALNIE!! 1:0 DLA STALI!!

• Będzie rzut wolny dla gości w dobrej odległości do bezpośredniego uderzenia.

• Niewiele ciekawego dzieje się na boisku. Może w końcowych minutach połowy coś się ruszy.

• Radosław Majecki pewnie wyłapuje dośrodkowanie z linii bocznej.

• Dużo, naprawdę duży tych niedokładności i niezrozumiałych zagrać. Brakuje nam jakości na murawie.

• Sporo ponad poprzeczką uderzał Rafał Grodzicki.

• Kolejny faul, kolejna kartka. Tym razem ogląda ją Łukasz Góra.

• Żółty kartonik dla Oziębały.

• Zdecydowanie więcej z gry ma Stal, która wymienia więcej podań i jest lepiej poukładana taktycznie od częstochowian.

• Krystian Getinger znalazł sobie miejsce do strzału, piłka po rykoszecie wyszła na korner.

• Za nami już nieco ponad kwadrans spotkania i trzeba przyznać, że piłkarze nas nie rozpieszczają. Czekamy na lepszy futbol w Częstochowie.

• Gospodarze szukają szczęścia głównie w stałych fragmentach, ale brakuje celnego dośrodkowania.

• Ciekawa akcja Stali zakończona mocnym, ale niecelnym strzałem Łukasza Wrońskiego.

• Czekamy na pierwsze celne uderzenie w dzisiejszym spotkaniu. Akcji podbramkowych praktycznie nie oglądaliśmy.

• Dobrze pokazuje się Przemysław Oziębała, który wykazuje sporo chęci do gry.

• Dużo walki w środku pola w początkowej fazie spotkania. Obie drużyny badają póki co siły przeciwnika.

• Pierwszy gwizdek sędziego, gramy!

• Zaczynamy już za moment.

• Częstochowianie wciąż czekają na premierowe zwycięstwo przed własną publicznością. Do sobotniego meczu podejdą więc wyjątkowo zmotywowani. Czas przerwać trwającą cztery kolejki serię bez zwycięstwa i najlepiej zrobić to u siebie w domu. Oczek potrzebują jak powietrza. Po sześciu kolejkach mają ich zaledwie pięć, co daje pozycję tuż nad kreską, oznaczającą strefę spadkową.

• Faworytem tych zawodów wydają się być goście. To oni mając na swym koncie 10 punktów plasują się nieco wyżej w tabeli, a także mogą pochwalić się nieco większym doświadczeniem na zapleczu Lotto Ekstraklasy. Raków jest bowiem tegorocznym beniaminkiem i pomimo przyzwoitego początku, nie wszystko zawsze idzie po myśli podopiecznych Marka Papszuna.

• Stal zameldowała się już na stadionie Rakowa.

• Znamy już składy obu zespołów. Oto ławki rezerwowych. Raków: Mateusz Kos, Adam Czerkas, Lukas Duriksa, Adam Mesjasz, Przemysław Mizgała, Jakub Łabojko, Karol Mondek. Stal: Marek Kozioł, Maksymilian Banaszewski, Arkadiusz Górka, Przemysław Lech, Szymon Przystalski, Dominik Sadzawicki, Tomasz Swędrowski

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania Rakowa Częstochowa ze Stalą Mielec!

Kaja Krasnodębska

1/3
przejdź do galerii

19.03.2016 mielec stal mielec rakow czestochowa 3:0 ii liga fot krzysztof kapica ©Krzysztof Kapica

Mecz Raków Częstochowa - Stal Mielec ONLINE. W sobotę po dwutygodniowej przerwie na pierwszoligowe boiska powrócą miedzy innymi gracze Rakowa oraz mieleckiej Stali. Gospodarzom marzy się premierowe zwycięstwo na własnym obiekcie. Czy zdołają zrobić to już w starciu z ekipą Zbigniewa Smółki?

Mecz Raków Częstochowa - Stal Mielec ONLINE

Po dwutygodniowej przerwie pierwszoligowe rozgrywki powracają w pełnej krasie. W ubiegły weekend z uwagi na powołania do narodowych reprezentacji wiele zespołów zdecydowało się przełożyć swoje starcia, w związku z czym ich szkoleniowcy mieli okazję mieli odrobinę więcej czasu na wyeliminowanie popełnianych błędów oraz gruntowne przygotowanie do następnych meczów.
Przed taką szansą stanął zarówno Marek Papszun jak i Zbigniew Smółka. Spotkanie Stali z Puszczą Niepołomice przełożono na najbliższą środę, natomiast Raków swoje zawody przeciwko Wigrom Suwałki rozegra dopiero pod koniec września.

Wystąpienie w nich w ubiegłym tygodniu byłoby dla częstochowian nieco ryzykowne, bowiem musieliby poradzić sobie bez Jakuba Łabojko. Młody pomocnik, który stanowi o sile beniaminka w środku pola otrzymał swoje premierowe powołanie do reprezentacji Polski do lat 20. Pomocnik pod okiem selekcjonera tej kadry, Dariusza Gęsiora rozegrał dwa spotkania w ramach Turnieju Ośmiu Narodów, a także miał okazję lepiej poznać golkipera mielczan Radosława Majeckiego. Młody bramkarz, który również jest ważnym ogniwem pierwszoligowej drużyny, także znalazł się wśród wybrańców na wrześniowe zgrupowanie. Teraz oboje muszą jednak powrócić do starej ligowej rzeczywistości. Punktualnie o 16:00 na stadionie Rakowa staną po dwóch stronach barykady.

Faworytem tych zawodów wydają się być goście. To oni mając na swym koncie 10 punktów plasują się nieco wyżej w tabeli, a także mogą pochwalić się nieco większym doświadczeniem na zapleczu Lotto Ekstraklasy. Raków jest bowiem tegorocznym beniaminkiem i pomimo przyzwoitego początku, nie wszystko zawsze idzie po myśli podopiecznych Marka Papszuna. Częstochowianie wciąż czekają na premierowe zwycięstwo przed własną publicznością. Do sobotniego meczu podejdą więc wyjątkowo zmotywowani. Czas przerwać trwającą cztery kolejki serię bez zwycięstwa i najlepiej zrobić to u siebie w domu. Oczek potrzebują jak powietrza. Po sześciu kolejkach mają ich zaledwie pięć, co daje pozycję tuż nad kreską.

Ostatni z punktów zdobyli przed dwoma tygodniami remisując z Zagłębiem Sosnowiec 2-2. Po końcowym gwizdku Marek Papszun mógł być całkiem zadowolony ze swoich podopiecznych. Do przerwy przegrywali już 0-2, natomiast w drugiej połowie zdołali dogonić wynik za sprawą trafień Tomasa Petraska oraz Tomasza Wróbla. Podziałem punktów zakończyło się także poprzednie starcie Stali. Spotkanie mielczan z Miedzią Legnica nie przyniosło jednak żadnych goli.

Dwa tygodnie pauzy w ligowych rozgrywkach to również okazja na powroty kontuzjowanych wcześniej zawodników. Wśród gospodarzy możemy zobaczyć już Łukasza Górę, odbywanie kartkowej kary zakończył natomiast Rafał Figiel.

FORMA W OSTATNICH MECZACH:

Raków:
Raków - Zagłębie Sosnowiec 2:2 (26 sierpnia 2017)
Odra Opole - Raków 1:0 (23 sierpnia 2017)
Raków - GKS Katowice (19 sierpnia 2017)
Raków - Chojniczanka Chojnice 0:1 (12 sierpnia 2017)
Puszcza Niepołomice - Raków 2:3 (6 sierpnia 2017)

Stal:
Miedź Legnica - Stal 0:0 (27 sierpnia 2017)
Stal - Pogoń Siedlce 2:3 (23 sierpnia 2017)
Górnik Łęczna - Stal 3:4 (18 sierpnia 2017)
Stal - Olimpia Grudziądz 1:0 (13 sierpnia 2017)
Stal - Piast Gliwice 0:2 (8 sierpnia 2017)

BEZPOŚREDNIE SPOTKANIA:

Stal - Raków 3:0 (19 marca 2016)
Raków - Stal 1:2 (26 sierpnia 2015)
Raków - Stal 2:1 (18 kwietnia 2015)
Stal - Raków 1:0 (21 września 2014)

SĘDZIA:

Spotkanie poprowadzi Jacek Małyszek z Lublina. Do tej pory sędziował w trzech spotkaniach Nice 1 Ligi. Pokazał on średnio 4,33 żółtej kartki na mecz oraz 0,33 czerwonej kartki na mecz. Podytkował także jeden rzut karny.

PRZEWIDYWANE SKŁADY:

Raków: Lis - Niewulis, Petrasek, Duriska, łabojko - Sapała, Papikjan - Oziębała, Wróbel, Wójcik - Piceluk

Stal:
Majecki - Kiercz, Leandro, Cholewiak, Gancarczyk M. - Gancarczyk W., Górka - Djermanović, Getinger, Grodzicki - Wroński

Raków Częstochowa - Stal Mielec: Kto wygra mecz 1 ligi?

Spotkanie nie będzie transmitowane przez żadną stację telewizyjną. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Początek meczu o godzinie 16:00, relacja startuje o 15:30!