RB Lipsk

1

Besiktas Stambuł

2

• Koniec meczu! Mieli kończyć rozgrywki na ostatnim miejscu w grupie, a tymczasem wychodzą z niej jako lider! Piłkarze Besiktasu byli niezwykle skuteczni pod bramką RB Lipsk i dzięki temu wywożą z Niemiec zwycięstwo na wagę mistrzostwa w grupie. Turcy wykręcili niesamowity wynik, nie przegrywając żadnego spotkania, z czterema zwycięstwami na koncie.

• Talisca łamie przepisy i słusznie widzi kartkę.

• TALISCA! Besiktas wywozi zwycięstwo z Niemiec!

• Keita minął przeciwników i oddał świetny strzał z krawędzi pola karnego! Zengin nie miał szans dosięgnąć piłki!

• NABY KETIA ZDOBYWA BRAMKĘ! LIPSK REMISUJE GRAJĄC W OSŁABIENIU!

• Stefan Ilsanker nie dokończy dzisiejszego spotkania! Zawodnik gospodarzy dostaje drugą żółtą kartkę i kończy grę!

• Lens także z kartką.

• Adriano dostaje żółtą kartkę!

• Kevin Kampl został zdjęty przez trenera. Zastąpił go Dominik Kaiser.

• Marvin Compper pojawi się w miejsce Williego Orbana.

• Orkan Cinar (Besiktas) zastępuje Mustafę Pektemeka.

• Zmiana. Marcel Halstenberg schodzi i zastępuje go Bernardo

• Kolejne trafienie nie zostaje uznane! Tym razem to Jean-Kevin Augustin został złapany na spalonym

• Stefan Ilsanker ukarany kartką!

• Necip Uysal zostaje zmieniony z powodu kontuzji. Senol Gunes decyduje. Adriano wchodzi na jego miejsce.

• Necip Uysal (Besiktas) doznał kontuzji.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy!

• Orban zdobywa gola, ale sędzia liniowy podnosi chorągiewkę - mamy spalonego!

• Orban uderza w słupek!

• Negreeedo!

• Orban fauluje w polu karnym i Viktor Kassai nie zawahał się przy podjęciu decyzji! Jedenastkę będzie wykonywał Alvaro Negredo.

• Rzut karny dla Besiktasu!

• Zaczynamy!

• Rozpoczynać będzie Besiktas

• Viktor Kassai będzie sędzią podczas dzisiejszego meczu.

• Ławka rezerwowych gospodarzy: Mvogo, Bernardo, Compper, Kaiser, Konate, Laimer, Poulsen

• Ławka rezerwowych gości: Fabri, Destanoglu, Adriano, Tosun, Cinar, Aksoy, Celebi

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania RB Lipsk - Besiktas Stambuł! Czy turecki zespół awansuje dziś z pierwszego miejsca w grupie?