Mecz Real Madryt - APOEL Nikozja ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Real Madryt - APOEL Nikozja ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga Mistrzów, Grupa H
2017-09-13 20:45

Real Madryt

3

APOEL Nikozja

0

• Za uwagę dziękuje Państwu Piotr Bernaciak!

• Koniec spotkania! Real pewnie wygrywa z APOELem 3:0 i obejmuje prowadzenie w grupie!

• Kibice powoli opuszczają już Santiago Bernabeu.

• Sędzia dolicza trzy minuty do drugiej połowy meczu.

• Żółta kartka dla Augustina Fariasa za nieprzepisowe potraktowanie Marcelo.

• Końcowe minuty wyglądają dokładnie tak, jak całe spotkanie. Real wciąż rządzi i dzieli na boisku, nie dając gościom żadnych szans.

• Piłka w siatce APOELu po kolejnym uderzeniu Cristiano Ronaldo, ale tym razem strzelec dwóch goli w dzisiejszym meczu był na wyraźnym spalonym.

• Dani Ceballos szuka podaniem w pole karne Cristiano Ronaldo, Portugalczyka ubiegł jednak Boy Waterman.

• Ostatnia zmiana w dzisiejszym meczu. Mickael Pote melduje się na murawie w miejsce Igora De Camargo.

• Borja Mayoral zastępuje Garetha Bale'a na końcowe minuty spotkania.

• Za chwilę ostatnia roszada po stronie Los Blancos.

• Królewscy długo rozgrywają swoją akcję przed polem karnym gości.

• Rzut wolny dla Realu 30 metrów od bramki APOELu.

• Akcja Efsthathiosa Aloneftisa w polu karnym kończy się niecelnym uderzeniem Igora De Camargo.

• ...a po stronie gości Ghayas Zahid zastępuje Lorenzo Ebecilio.

• Dani Ceballos zmienia Isco...

• Za moment kolejne zmiany.

• Do końca drugiej połowy nieco ponad 20 minut, tymczasem Real wciąż szuka kolejnych goli.

• Po doskonałym prostopadłym podaniu strzał Cristiano Ronaldo z ostrego kąta do boku baruje Boy Waterman.

• Warto zwrócić uwagę, że bramka zdobyta przez Sergio Ramosa została strzelona... przewrotką. ;-)

• Lorenzo Ebecilio z żółtą kartką za kolejny faul na Tonim Kroosie.

• Zaczęło się od odbioru Sergio Ramosa na własnej połowie, kapitan Realu pobiegł w pole karne, by wykorzystać zamieszanie i dobić zablokowany strzał Garetha Bale'a.

• Sergio Ramos, jest już 3:0!

• Augustin Farias zmienia Rolanda Sallaia.

• Mocny strzał Isco z okolic narożnika pola karnego mija bramkę.

• Drugi gol Harry'ego Kane'a, Tottenham prowadzi z Borussią już 3:1!

• Odważna próba Toniego Kroosa z około 30 metrów przelatuje ponad bramką.

• Niezwykle aktywny na początku drugiej połowy Cristiano Ronaldo złapany na minimalnym spalonym.

• Roland Sallai fauluje ruszającego z kontratakiem Toniego Kroosa, żółta kartka dla piłkarza gości.

• Zagranie ręką zawodnika gości nie było oczywiste - było to raczej trafienie piłki w bark.

• Do piłki podchodzi oczywiście Cristiano Ronaldo, posyłając piłkę w lewy róg bramki! 2:0 dla Realu!

• Rzut karny dla Realu Madryt! Roberto Lago zagrywa piłkę ręką w polu karnym!

• Goal-line technology wykazała, że decyzja sędziego była słuszna - piłka nie przekroczyła linii bramkowej całym obwodem.

• Ogromna kontrowersja! Cristiano Ronaldo uderza w poprzeczkę, piłka odbija się tuż za linią bramkową, czego nie zauważył arbiter! Gol nie zostaje uznany!

• Mecz wznowiony, piłkę ma APOEL!

• Oba zespoły już na murawie.

• Już za moment ruszamy z drugą połową!

• Real absolutnie nie przemęcza się, jednak prowadzi w pełnie zasłużenie i jest bardzo bliski podwyższenia swojego prowadzenia. Goście nie pokazują dzisiaj nic ciekawego, nie mieli ani jednej dobrej okazji do zdobycia gola.

• Koniec pierwszej połowy.

• Trzy minuty doliczone do pierwszej połowy.

• W końcówce pierwszej połowy APOEL broni się we własnym polu karnym.

• Doskonałe podanie lobem w stronę ustawionego w polu karnym Cristiano Ronaldo, Portugalczyka w ostatniej chwili uprzedził Boy Waterman.

• Sergio Ramos bliski popełnienia olbrzymiego błędu we własnym polu karnym, reprezentant Hiszpanii po chwili naprawił swoją wpadkę i odebrał piłkę rywalowi.

• Lorenzo Ebecilio faulowany przez Casemiro tuż przy linii środkowej.

• Ponownie rzut rożny dla Realu Madryt, tym razem po zablokowanym strzale Toniego Kroosa.

• Gareth Bale po rzucie rożnym główkuje tuż nad poprzeczką!

• Póki co goście z Cypru nie potrafią nawet wyjść z własnej połowy.

• Rzut rożny dla Realu po akcji Cristiano Ronaldo przy linii końcowej.

• Wrzutka Daniela Carvajala wybita przez wbiegającego w pole karne stopera APOELu.

• Mateo Kovacić zmieniony przez Toniego Kroosa.

• Wygląda na to że będzie potrzebna zmiana.

• Mateo Kovacić opuszcza boisko - to wygląda na uraz reprezentanta Chorwacji.

• Za mocne prostopadłe podanie Isco, grę wznowi Boy Waterman.

• Real bezdyskusyjnie dominuje na boisku od początku spotkania.

• Ależ tempo w Londynie. 2:1 dla Tottenhamu, Harry Kane!

• Kolejne, podobne podanie do strzelca bramki na 1:0, tym razem górą. Portugalczyk uderza tylko w boczną siatkę.

• Mocne podanie pod bramkę z lewej strony boiska trafiło pod nogi Cristiano Ronaldo, Portugalczyk trafił do siatki z ostrego kąta, jak zwykle imponując wykończeniem.

• Bramka także w Madrycie! 1:0, Cristiano Ronaldo!

• 1:1 w Londynie, trafia Yarmolenko.

• Mocny strzał jednego z gości po rzucie rożnym ponad poprzeczkę przeniósł Keylor Navas.

• Mateo Kovacic fauluje rywala 40 metrów od własnej bramki.

• Trwa seria kornerów dla Królewskich.

• Zablokowane dośrodkowanie Daniela Carvajala daje Realowi rzut rożny.

• Tottenham prowadzi z Borussią 1:0 po bramce Sona.

• Jeszcze jedna przerwa w grze, na boisku z bólu zwija się Marcelo.

• Krótka przerwa w grze już na początku spotkania - w bezpośrednim starciu ucierpiał Casemiro.

• Gospodarze zbyt długo rozgrywali swoją akcję przed polem karnym APOELu, przez co piłkę ostatecznie przejął Boy Waterman.

• Górne podanie Marcelo wybite przez obrońcę głową na aut.

• ...pierwszy gwizdek sędziego w Madrycie i zaczynamy, piłkę ma Real!

• Piłkarze już na murawie, jeszcze tylko losowanie stron...

• Oba zespoły już ustawione w tunelu!

• Rozgrzewka obu drużyn dobiegła już końca, mecz zbliża się wielkimi krokami.

• Będziemy na bieżąco informować o wyniku drugiego meczu w tej grupie, a więc Tottenham - Borussia Dortmund.

• Oba zespoły mierzyły się ze sobą w ćwierćfinałach Ligi Mistrzów w 2012 roku. Real zwyciężył w dwumeczu aż 8:2.

• Rezerwowi APOELu: Gudino, Mickael Pote, Nektarios Alexandrou, Ghayas Zahid, Minas Antoniou, Augustin Farias i Georgos Merkis.

• Rezerwowi Realu: Kiko Casilla, Raphael Varane, Toni Kroos, Theo Hernandez, Lucas Vazquez, Borja Mayoral i Dani Ceballos.

• Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Francuz Benoit Bastien.

• Królewscy zmierzą się na inaugurację Champions League z zespołem mistrza Cypru, a więc outisidera tej grupy.

• Dobry wieczór, z tej strony Piotr Bernaciak, zaczynamy relację live z meczu Real Madryt - APOEL Nikozja!

Piotr Bernaciak

Real - APOEL LIVE! Cypryjczycy skazani na ciężkie lanie

Real - APOEL LIVE! Cypryjczycy skazani na ciężkie lanie ©AFP/East News

Mecz Real Madryt - APOEL Nikozja ONLINE. Zdobywca Ligi Mistrzów swój marsz po drugą z rzędu obronę tytułu rozpocznie w meczu w Madrycie, gdzie zmierzy się z mistrzem Cypru. Relacja LIVE w GOL24 od 20:45.

Mecz Real Madryt - APOEL Nikozja ONLINE

Wydawało się że w zespole mistrza Hiszpanii oraz najlepszej drużyny Europy panuje istna sielanka, wszyscy są zadowoleni z powodu dobrych wyników oraz przede wszystkim dobrej gry zespołu, tymczasem jednak nie jest tak kolorowo, jak się wydaje - strata do Barcelony w rozgrywkach ligowych wynosi już cztery punkty, co na tym etapie sezonu jest stratą bardzo dużą. Okazją do poprawienia sobie humorów będzie otwarcie fazy grupowej Ligi Mistrzów, na Santiago Bernabeu przyjedzie jeden z najłatwiejszych rywali, jakim jest mistrz Cypru.

Zespół z Cypru drogę do fazy grupowej Ligi Mistrzów rozpoczął od drugiej rundy eliminacji, gdzie łatwo poradził sobie z luksemburskim Dudelange. Potem pokonał rumuński Viitorul, a na koniec wyeliminował czeską Slavię Praga i zameldował się w elicie. Trafił do grupy z Borussią, Tottenhamem i właśnie Realem, a więc jest w tym gronie drużyną zdecydowanie najsłabszą i skazywaną na pożarcie, w takim składzie jakikolwiek inny wynik niż porażka APOELu w którymkolwiek ze spotkań będzie olbrzymią niespodzianką. O trzecim miejscu w grupie zawodnicy Georgiosa Donisa nie mają co marzyć.

Skład Realu jest powszechnie znany i o jego gwiazdach wszystko już wiadomo, warto więc przybliżyć nieco sylwetki zawodników zespołu z Nikozji. Największymi gwiazdami zespołu są doświadczony napastnik, Belg Igor de Camargo oraz Holender Lorenzo Ebecilio. Znanych nazwisk w tej drużynie raczej brak, niektórzy kibice interesujący się ligą holenderską kojarzyć będą nazwisko Boya Watermana, broniącego parę lat temu w barwach PSV Eindhoven. Wracając jeszcze do składu Królewskich, to warto pamiętać, że kara na mecze ligowe nie obowiązuje w meczach Ligi Mistrzów, a więc Cristiano Ronaldo będzie mógł zagrać od pierwszej minuty.

Mecz Real - APOEL zacznie się już dziś o 20:45, na relację live zapraszamy do Gol24.pl!

Przewidywane składy:

Real Madryt: Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Casemiro, Kroos, Modrić - Isco, Bale, Ronaldo.

APOEL Nikozja: Waterman - Milanov, Rueda, Carlao, Lago - Vinicius, Morais, Ebecilio, Oar, Alonefitis - Camargo.

Mecz Real Madryt - APOEL Nikozja TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo będzie można śledzić w dwóch stacjach równocześnie - w Canal+ Sport i TVP1. W C+ komentują Bartosz Gleń i Leszek Orłowski. Początek o godzinie 20:45, relacja LIVE w GOL24.pl