Real Madryt

2

Atletico Madryt

2

• To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn. Już zapraszam na relację z meczu Elche - Barcelona.

• Świetny spektakl na Santiago Bernabeu! Remontady Realu jednak nie było i nie było jej nawet blisko! Atletico dwukrotnie od mocnego uderzenia rozpoczynało każdą z połów i zakończyło ten mecz z remisem 2:2 i pewnym awansem do ćwierćfinału, gdzie najprawdopodobniej zmierzy się z Barceloną!

• Koniec spotkania!

• Cristiano Ronaldo z rzutu wolnego uderza na wiwat.

• Jeszcze jedna okazja dla Realu! Po akcji kombinacyjnej z 11 metrów uderza Isco, jednak prosto w ręce Oblaka!

• Cztery minuty doliczone do tego spotkania.

• Żółta kartka dla Isco za faul na Gabim.

• Po rzucie wolnym dla Atletico w ostatniej chwili został uprzedzony w polu karnym Tiago. Po chwili próba kontrataku Realu została szybko zastopowana.

• Kolejna kartka. Ukarany nią Carvajal za ostry faul na Siqueirze.

• Kartka także dla Koke.

• Żółta kartka dla Marcelo.

• Raul Jimenez zmienia Raula Garcię.

• Po dośrodkowaniu Marcelo główkował Bale, jednak piłka poszybowała ponad bramką.

• Bezpańska piłka spada teraz na nogę Benzemy, ten jednak zostaje zablokowany, a z rzutu rożnego Real nie stworzył zagrożenia pod bramką przeciwnika.

• Real wywiesza chyba białą flagę. Wydaje się, że Królewscy już wiedzą, że nie są w stanie efektownie odrobić strat.

• Jest też zmiana w Atletico. Gabi za Griezmanna.

• Odbity strzał z dystansu Raul Garcii wpada w ręce Navasa.

• Zmiany. W Realu Jese zmienia Jamesa...

• 20 minut do końca, Real do awansu potrzebuje trzech goli, co jest raczej już niemożliwe do wykonania.

• Cristiano zdobywa kolejny rzut rożny dla Realu Madryt. Po nim zagotowało się w polu bramkowym Atletico, ale sędzia odgwizdał faul w ofensywie Francuza.

• Po akcji kombinacyjnej Realu Marcelo zdołał oddać płaski strzał z 16 metrów, ale ten minął bramkę Oblaka.

• Krótkie rozegranie rzutu rożnego przez Real. Uderzenie z dystansu Marcelo zostaje zablokowane, po chwili dośrodkowanie z lewego skrzydła trafia na głowę Ramosa, ale ten strzela prosto w ręce Oblaka.

• Po rzucie rożnym dla Atletico Godin doszedł do strzału głową, ale uderzył wysoko ponad bramką.

• Niezły strzał z rzutu wolnego Griezmanna, jednak Navas przerzuca piłkę nad poprzeczką!

• Bale fauluje pod własną szesnastką Raula Garcię. Szansa dla gości.

• Nie jest w stanie kontynuować gry Pepe. W jego miejsce wchodzi Varane.

• Zmiana w Atletico Madryt. Schodzi Torres, wchodzi Arda Turan.

• Po rzucie wolnym dla Atletico nie było zagrożenia dla bramki Navasa, ale jeszcze ucierpiał w jednym ze starć Pepe. Przerwa w grze.

• Żółta kartka dla Ramosa.

• Uderzenie z dystansu Koke poszybowało daleko w trybuny Santiago Bernabeu.

• Miękkie dośrodkowanie Garetha Bale'a spod linii końcowej, Ronaldo na piątym metrze uprzedził Godina i głową skierował piłkę do siatki! 2:2!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Cristiano Ronaldo!

• Po dośrodkowaniu Bale'a i strzale głową Ronaldo Oblak wypluł piłkę przed siebie, ale na jego szczęście był asekurowany przez obrońców.

• Żółta kartka dla Godina za faul na Ronaldo.

• Po dośrodkowaniu Koke z narożnika boiska piąstkuje Keylor Navas.

• Szansa dla Atletico! Torres powalczył z dwoma rywalami w polu karnym, a do bezpańskiej piłki dopadł Griezmann, jednak uderzył minimalnie obok bramki!

• Ciekawe jak po tym ciosie zareaguje Real, który znowu potrzebuje czterech goli do awansu. Teraz kartka dla Tiago.

• Nieprawdopodobne! Co za mecz Torresa! Tym razem koszmarna strata Ramosa, piłkę przejął Griezmann i zagrał w pole karne do Torresa, który cudownie poradził sobie z Pepe i płaskim strzałem pokonał Navasa! 2:1 dla Atletico!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Fernando Torres!

• Wznawiamy grę!

• Obie drużyny już powoli wracają na plac gry.

• Atletico błyskawiczną bramką Torresa ustawiło to spotkanie, ale Real wcale się nie poddaje. Królewscy atakują, ile mają sił w nogach. Na razie przyniosło im to tylko jednego gola Sergio Ramosa, ale po przerwie na pewno będzie jeszcze bardzo ciekawie, przynajmniej tak jak w pierwszej połowie. Przypomnijmy, Real do awansu potrzebuje teraz trzech goli.

• Koniec pierwszej połowy!

• Jeszcze Isco przy próbie uderzenia z dystansu zostaje zablokowany.

• Centra Marcelo pada łupem Oblaka. Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

• Jeszcze rzut rożny dla Realu po zablokowanym strzale Isco. Defensywa Atletico wyszła jednak z niego zwycięsko.

• Teraz do strzału z 16 metrów doszedł Marcelo, jednak płasko uderzoną piłkę pewnie broni Oblak.

• Po kornerze dobrze interweniowała defensywa Realu. Po chwili szybka akcja Realu, uderzenie Ronaldo zostaje zablokowane i Portugalczyk jeszcze sygnalizuje zagranie ręką. Sędzia jednak niewzruszony.

• Wreszcie jakaś akcja Atletico. Strzał z 18 metrów Raula Garcii jest jednak blokowany i jest rzut rożny.

• Piłka w polu karnym Atletico trafia teraz pod nogi Benzemy, którego strzał z półobrotu był nieczysty i piłkę pewnie złapał Oblak.

• Na spalonym złapany Karim Benzema.

• Dośrodkowanie w pole karne na głowę Bale'a, ten zgrywa piłkę pod nogi Benzemy, który zostaje zablokowany.

• Posiadanie piłki to aż 81-19 dla Realu Madryt. Ogromna przewaga.

• Od pierwszej minuty Atletico nie jest w stanie wyprowadzić ani jednej kontry. Cały czas w defensywie podopieczni Simeone.

• W porównaniu do meczu sprzed tygodnia, dzisiaj obserwujemy jak dotąd wyborne widowisko. Zobaczymy, na ile starczy sił do takiej gry obu zespołom.

• Zablokowane dośrodkowanie Marcelo przynosi gospodarzom kolejny korner! Po nim dwa uderzenia z dystansu Kroosa zostały zablokowane, a zamieszanie w polu karnym Atletico nie przyniosło strzału z bliska na bramkę Oblaka.

• Korner dla Realu Madryt nie przyniósł tym razem uderzenia na bramkę Oblaka.

• W kontrataku Realu Bale dobrze dośrodkował piłkę do Ronaldo, ten próbował uderzyć szczupakiem, ale został zablokowany!

• Żółta kartka dla Raula Garcii za ostry faul na Jamesie Rodriguezie.

• Z rzutu wolnego piłka została posłana w pole karne Realu, jednak tam Godin faulował Sergio Ramosa.

• Nieprawdopodobne!!! Kolejne zamieszanie w polu karnym Atletico, piłka trafia na 13. metr do Ronaldo, którego strzał zmierzający do bramki ofiarnie blokują obrońcy gości!

• Spore nieporozumienie w polu karnym Atletico. Piłka trafia do niepilnowanego Bale'a, ten próbował wyłożyć ją Carvajalowi, który jednak został zablokowany.

• Po centrze z rzutu wolnego Kroosa katastrofalnie wyszedł do piłki Oblak i Ramos głową umieścił ją ze spokojem w pustej bramce! 1:1!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Sergio Ramos!!!

• Ronaldo ostro potraktowany na skrzydle przez wracającego Torresa. Rzut wolny dla Realu.

• Oblak!!! Kolejny korner dla Realu Madryt, złe krycie gości i piłkę zgrał Benzema do Ronaldo, tyle że ten przy próbie strzału z bliska został zatrzymany przez Oblaka!

• Bardzo ofiarna gra w defensywie Atletico sprawia, że gra w ataku pozycyjnym jest obecnie dla Realu mordęgą.

• Niezłe dośrodkowanie Marcelo, ale Bale nie zdołał oddać czystego strzału głową. Piłka trafia w ręce Oblaka.

• Jakiś problem zdrowotny ma teraz Antoine Griezmann. Przerwa w grze.

• Zbyt silne dośrodkowanie Isco, ale Królewscy praktycznie zamykają rywala w jego polu karnym. Miękka centra Bale'a pada łupem Oblaka.

• Isco uderza bardzo niecelnie z dystansu. Piłka poszybowała w trybuny Santiago Bernabeu.

• Real już się śpieszy. Szybko rozegrany korner, ale po centrze Carvajala spokojnie interweniują goście.

• Piłka w pole karne do Karima Benzemy, ten jednak zostaje zablokowany i jest rzut rożny.

• Oblak! Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Bale doszedł do uderzenia głową, ale strzelił zdecydowanie zbyt lekko, żeby zaskoczyć słoweńskiego bramkarza Atletico!

• Real ledwo rozpoczął to spotkanie, a już zamiast dwóch bramek (do dogrywki) potrzebuje do awansu aż czterech. Cóż, jeśli 'remontada' się uda, to będzie ona jeszcze bardziej efektowna.

• Kolumbijczyk zdołał dośrodkować w pole karne na głowę Pepe, ale ten był 'pod piłką' i uderzył głową wysoko ponad poprzeczką.

• Real rzuca się do ataku. James Rodriguez zdobywa rzut rożny.

• Nieprawdopodobny początek Atletico!!!! Griezmann poradził sobie z Pepe, popędził w pole karne i idealnie dograł do lepiej ustawionego Torresa, który ze spokojem strzałem pod poprzeczkę zapewnia Atletico prowadzenie!!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Fernando Torres!!!

• Pierwszy gwizdek i zaczynamy!

• Kapitanami obu drużyn są Sergio Ramos (Real) oraz Raul Garcia (Atletico).

• Cristiano Ronaldo właśnie prezentuje zdobytą przez siebie w poniedziałek Złotą Piłkę za rok 2014!

• Piłkarze obu drużyn już wychodzą na murawę! Sędzią tego spotkania będzie pan Antonio Mateu Lahoz.

• Jak już wspomnieliśmy, w pierwszym meczu Atletico wygrało z Realem 2:0 po trafieniach Raula Garcii i Jose Gimeneza. Tak wyglądały bramki z tego spotkania.

• Kogo dzisiaj brakuje w obu drużynach? W Realu nie ma kontuzjowanych Alvaro Arbeloy i Luki Modricia, z kolei w Atletico z tego samego powodu pauzują Mario Mandzukić oraz Cristian Ansaldi.

• Rezerwowi Atletico Madryt: Miguel Moya, Jose Gimenez, Jesus Gamez, Gabi, Saul Niguez, Arda Turan, Raul Jimenez.

• Rezerwowi Realu Madryt: Iker Casillas, Fabio Coentrao, Raphael Varane, Javier Hernandez, Asier Illarramendi, Sami Khedira, Jese Rodriguez.

• Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn!

• Tak wyglądał przyjazd drużyny Realu Madryt na Santiago Bernabeu! Atmosfera na trybunach zapowiada się bardzo gorąca.

• To ma być historyczna 'remontada' Realu Madryt! Królewscy tydzień temu nie sprostali swoim lokalnym rywalom, przegrywając 0:2 po bramkach Raula Garcii i Jose Gimeneza. Dzisiaj jednak ma być zupełnie inaczej, co zresztą widać po składzie dzisiejszych gospodarzy, którzy zagrają w absolutnie najsilniejszym zestawieniu. Ekipa Diego Simeone jednak, podrażniona porażką ligową z Barceloną 1:3, nie zamierza niczego ułatwiać Los Blancos, którzy muszą być przygotowani na kolejną odsłonę wielkiej bitwy o Madryt.

• Witamy bardzo serdecznie na relację na żywo z meczu rewanżowego 1/8 finału Pucharu Króla, w którym Real Madryt zmierzy się z Atletico Madryt.