Mecz Real Madryt - Borussia Dortmund ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Real Madryt - Borussia Dortmund ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga Mistrzów, Grupa H
2017-12-06 20:45

Real Madryt

3

Borussia Dortmund

2

• To wszystko w dzisiejszej relacji, za uwagę dziękuje Hubert Jan Faron.

• Real wygrywa, co chyba nikogo nie dziwi. Borussia grała tragicznie, ale tylko przez pierwsze 25 minut. Później obraz BVB, jak i całego meczu zmienił się na taki, jaki wszyscy oczekiwali od początku. Mecz spełnił wszelkie wymagania hitu kolejki. Najpierw dwie szybkie bramki gospodarzy, później kontaktowe trafienie gości, a zaraz po zmianie stron gol wyrównujący. Większość drugiej połowy to w większości próby Królewskich i kontrataki przyjezdnych. Na pochwałę zasługuje Roman Burki. Chociaż Szwajcar nie rozgrywa najlepszego sezonu w karierze, to dzisiejsze spotkanie było drugim z rzędu, po ligowym boju z Bayerem Leverkusen, solidnym występem między słupkami. Owszem, można winić go nieco przy dwóch pierwszych bramkach, ale w późniejszej części meczu bronił już solidnie. Real kończy fazę grupową na drugim miejscu. Dzięki zwycięstwu Tottenhamu nad Apoelem 3-0, Borussia zachowała trzecie miejsce w grupie i zagra w 1/16 Ligi Europy.

• Koniec!

• Yarmolenko na ostatnie sekundy. Schodzi Kagawa.

• 3 minuty doliczone

• Llorente strzela z szesnastu metrów, ale trafia w jednego z graczy BVB i piłka wychodzina korner.

• Kagawa! Japończyk dobrze zszedł z piłką do środka i wypracował sobie sporo wolnego miejsca, ale jego uderzenie przeleciało wysoko nad bramką.

• Ronaldo uderza ze skraju pola karnego, ale ponownie łąpie piłkę Burki.

• Zgranie głową Theo Hernandeza prosto na nogę Lucasa, który kąśliwie uderzył z fałsza. Burki wyciągnął się jak struna, ale piłki nie sięgnął i mamy 3-2 dla Realu!

• GOOOOOOOL! CO SIĘ ODWLECZE TO NIE UCIECZE! LUCAS!

• Toprak za Bartrę

• GOOOOOOOOO... A nie. Spalony. A przynajmniej taka jest decyzja arbitrów przy strzale Ronaldo. Jak pokazały powtórki - słuszna.

• Subotić bliski samobója! Serb usiłował przeciąć dośrodkowanie Lucasa Vasqueza. Udało mu się to, ale prawie trafiłdo własnej bramki

• Ronaldo uderza głową z kilku metrów po zgraniu Mayorala. Piłka wpada w kozioł, ale na posterunku był Burki.

• Theo Hernandez dobrze dośrodkował z lewej strony, ale piłka odbiła się od nogi Ceballosa i została wybita.

• Asensio z wrzutką z lewej strony, ale czuwał nad wszystkim Subotić, który wybił piłkę daleko od własnej bramki

• Ceballos zamieszał trochę w polu karnym i tecznicznie uderzył na bramkę, ale posłał piłkę wysoko nad poprzeczką.

• Asensio strzela zza pola karnego, ale znów skutecznie łapie piłkę Burki.

• Komplet zmian w Realu. Marcos Llorente za Isco.

• Pierwsza roszada w ekipie gości. Weigl zastępuje Sahina

• Pulisić przy próbie dryblingu odbija się od Ramosa i pada w polu karnym. Oczywista symulka pozostaje zignorowana przez arbitra.

• Wrzutka Isco w kierunku Ronaldo, ale ze względu na siłę zagrania Portugalczyk był bez szans na dojście do niej i oddanie strzału

• Druga zmiana w Realu. Ceballos zastępuje Kovacicia.

• Pulisić ośmieszył teraz Ramosa i ruszył prawym skrzydłem. NIestety dla BVB podanie Amerykanina trafia za plecy Aubameyanga.

• Aubameyang popędził z piłką jak szalony w jednoosobowym kontrataku i próbował przelobować Navasa z ostrego kąta, ale dobrze asekurował to wszystko Nacho, który wybił piłkę.

• Ronaldo! Dahoud traci piłkę na rzecz Isco, który podaje do CR7, ale Portugalczyk uderza po ziemi dosłownie milimetry obok dalszego słupka!

• Podrażniony Real szuka okazj. Strzał głową Ramosa po zagraniu z rzutu rożnego ląduje jednak w ramionach Romana Burkiego.

• Aubameyang świetnie urwał się obrońcom i doszedł do miękkiego dogrania jednego z partnerów i uderzył. Pierwszy strzał trafił w nogę Navasa, ale dobitka w postaci podcinki była już skuteczna. Ramos, Hernandez i Casemiro tylko stali i obserwowali sytuację. Karygodne zachowanie obrony Realu.

• GOOOOOOOOOOOL!!!!!!! AUBAMEYANG!!!

• Guerreiro szukał Aubameyanga wrzutką z lewej strony, ale Gabończyk był dobrze pilnowany i do piłki nie doszedł.

• Królewscy wznawiają grę!

• Przez pierwsze 25 minut Borussia nie istniała, a Real robił z nią co chciał, czego najlepszym dowodem są dwie zdobyte bramki. Na całe szczęście podopieczni Petera Bosza przebudzili się z marazmu i zaczęli nawet nie zagrażać od razu bramce Navasa, ale wreszcie wychodzić z łasnej połowy. Ostatnie 20 minut pierwszej części wyglądało tak, jak powinien wyglądać ten mecz od początku. Obudził się na prawej stronie Pulisić, bardziej widoczni stali się także Kagawa i Aubameyang. Ten ostatni zdobył dla gości gola kontaktowego i chwała mu za to. Na szczęście dla Borussi w Londynie Tottenham prowadzi 2-0, więc nawet w przypadku porażki niemieckiej ekipy najprawdopodobniej zobaczymy ją w Lidze Europy.

• Przerwa

• Pulisić wzięty w dwa ognie przez Hernandeza i Ramosa pada w polu karnym, ale nie ma mowy o jedenastce.

• Schmelzer popisuje się pięknym dośrodkowaniem z lewej strony wprost na nabiegającego Gabończyka, który potężnym szczupakiem nie daje szans Navasowi!

• GOOOOOOOOOOOL!!!! BVB WRACA DO MECZU!

• Borja Mayoral szuka swojej drugiej bramki! Niestety, jego strzał po podaniu Isco nieznacznie mija bramkę Burkiego.

• Ronaldo pada w polu karnym BVB po starciu z rywalem, ale arbiter tylko odwrócił się od Portugalczyka kręcąc głową z dezaprobatą.

• Wymuszona zmiana w Realu. Varane nabawił się jakiegoś urazu mięśniowego i opuszcza boisko. W jego miejsce Asensio.

• Blisko gola na 2:1! Bartra podaje w uliczkę do Aubameyanga, ale strzał Gabończyka po ziemi przechodzi obok dalszego słupka bramki Navasa.

• Niesygnalizowane uderzenie Ronaldo zza pola karnego. Portugalczyk strzelił lewą nogą z obrotem o 180 stopni, ale trafił w ręce Burkiego.

• Kovacić wrzucił piłkę w pole karne w kierunku Ronaldo. Portugalczyk zamiast uderzać zgrał w kierunku Mayorala, który jednak przegrał pojedynek z obrońcą gości i nie doszedł do pozycji strzeleckiej.

• Wrzutka Bartry z prawej strony pada łupem Navasa.

• Borussia wreszcie przestaje być tłem dla Realu. Szkoda, że dopiero teraz, gdy mają dwie bramki straty.

• Ożywia się powoli Borussia. Kagawa strzela na bramkę, jednak czujny Navas broni.

• Pulisić! Pierwsza akcja BVB, ale strzał młodego Amerykanina zostaje powstrzymany przez Navasa.

• Theo Hernandez zapuścił się głęboko na połowę rywala i oddał płaski strzał lewą nogą około metr obok bramki niemieckiej drużyny.

• Ronaldo na pamięć do Vasqueza. Niestety, był tam tylko Subotić.

• Real nie ma jeszcze dosyć! Ronaldo pięknym podaniem obsługuje Casemiro, którego zatrzymuje jednak wychodzący z bramki Burki.

• Żółta kartka dla Bartry za złośliwy faul.

• Dziwne zachowanie Navasa. Bramkarz Realu zabawił się w dryblera 40 metrów od włąsnej bramki po wygranym pojedynku biegowym z Aubameyangiem

• Kovacić odegrał piłkę do znajdującego się na linii pola karnego Ronaldo, który w swoim stylu, tecznicznym uderzeniem pokonał kompletnie zdezorientowanego Burkiego. Obecny wynik mocno komplikuję sprawę BVB, która na ten moment jest całkowicie poza europejskimi pucharami!

• GOOOOOOOOOOOOOL!!!! CR7 WYJAŚNIA WSZYSTKO!!

• Real nie zwalnia tempa. Atak pozycyjny Królewskich na połowie BVB.

• Ronaldo zagrywa piłkę w pole karne. Futbolówka zostaje trącona przez Isco wprost pod nogi Mayorala, który lekkim lobem zdobywa gola!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! BORJA MAYORAL!

• Ronaldo z pierwszym strzałem na bramkę Burkiego. Piłka co prawda wyskoczyła z koszyczka bramkarza gości, ale nie skończyło się to dla BVB tragedią.

• Rozpoczynamy mecz, od środka BVB!

• Goście mają o tyle trudniejsze zadanie, że ich kadra przypomina szpital. Kontuzjowani są między innymi Reus, Castro, Gotze, Piszczek, Phillip, Durm czy Rode.

• Zanim zaczniemy, szybkie przypomnienie sytuacjiw grupie H. Na prowadzeniu znajduje się drużyna Tottenhamu z dorobkiem 13 punktów. Za ich plecami gospodarze omawianego meczu, Real Madryt, mający punktów 10. Te dwie drużyny są już pewne awansu do 1/8 finałui wszystko wskazuje, że z grupy wyjdą w tej właśnie kolejności. Borussia znajduje się na trzecim miejscu i ma ledwo 2 punkty, tyle samo, co ostatni Apoel. Jeśli dzisiaj dortmundyczcy przegrają, a cypryjska drużyna sensacyjnie uniknie porażki w starciu z Kogutami, Borussi zabraknie nawet w Lidze Europy.

• Dobry wieczór państwu! Zapraszam na tekstową relację z meczu grupowego piłkarskiej Ligi Mistrzów pomiędzy Realem Madryt a Borussią Dortmund!

JCZ

Real – Borussia LIVE! Pożegnanie z marzeniami

Real – Borussia LIVE! Pożegnanie z marzeniami ©AFP/East News

Mecz Real Madryt – Borussia Dortmund ONLINE. "Królewscy" są już pewni awansu, ale muszą udowodnić, że stać ich na więcej niż ostatnio. Dla dortmundczyków to szansa na awans do fazy pucharowej Ligi Europy. Relacja LIVE od 20:45 w GOL24.

Mecz Real Madryt – Borussia Dortmund ONLINE

Dla Borussii będzie to ostatni mecz w tej edycji elitarnych rozgrywek. Nawet jeżeli wygra z Realem, to nie ma już najmniejszych szans na awans do fazy pucharowej. Jedyne punkty jakie ugrała to bowiem te po remisach z APOEL-em Nikozja. Nie dają one nawet gwarancji gry w Lidze Europy.

Bieżący sezon jest pasmem rozczarowań dla dortmundczyków. Nie tylko w Lidze Mistrzów zespół Petera Bosza zawodzi. W Bundeslidze ma sporą stratę do Bayernu Monachium. W derbach potrafił roztrwonić czterobramkową (sic!) przewagę. - Awans do Ligi Europy jest naszym obowiązkiem – uważa holenderski szkoleniowiec. Z Realem Borussia nie wygrała jednak żadnego z ostatnich trzech spotkań, a ostatnie przegrała u siebie 1:3.

W obozie Realu humory nieco lepsze, ale też dalekie od ideału. Wszystko przez ligę, w której nie zmniejszyła się strata do Barcelony, zauważalną obniżkę formy zespołu oraz kolejny uraz Garetha Bale'a. - Niech stanie się światło – zapowiada mecz z Borussią "Marca", która nadzieje pokłada w Cristiano Ronaldo. Portugalczyk w tym sezonie Ligi Mistrzów zdobył osiem bramek. Jeżeli dzisiaj też trafi do siatki, będzie jedynym zawodnikiem, któremu ta sztuka udała się w każdym meczu.

Liga Mistrzów: Kto wygra mecz Real Madryt - Borussia Dortmund?

Przewidywane składy:

Real Madryt: Navas - Achraf, Varane, Ramos, Marcelo - Modrić, Casemiro, Kroos - Isco, Benzema, Ronaldo.

Borussia Dortmund: Bürki - Sokratis, Subotic, Schmelzer - Bartra, Weigl, Sahin, Guerreiro - Jarmolenko, Aubameyang, Pulisic.

Nie zagrają:

Real Madryt: Bale
Borussia Dortmund: Durm, Castro, Reus, Goetze, Rode, Piszczek, Philipp

Forma w ostatnich meczach:

Real Madryt:
Athletic Bilbao – Real 0:0 (liga hiszpańska, 02.12.2017)
Real – Fuenlabrada 2:2 (Puchar Króla, 28.11.2017)
Real – Malaga 3:2 (liga hiszpańska, 25.11.2017)

Borussia Dortmund:
Bayer Leverkusen – Borussia 1:1 (liga niemiecka, 02.12.2017)
Borussia – Schalke 04 Gelsenkirchen 4:4 (liga niemiecka, 25.11.2017)
Borussia – Tottenham Hotspur 1:2 (Liga Mistrzów, 21.11.2017)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Borussia – Real 1:3 (Liga Mistrzów, 26.09.2017)
Real – Borussia 2:2 (Liga Mistrzów, 07.12.2016)
Borussia – Real 2:2 (Liga Mistrzów, 27.09.2016)

Mecz Real Madryt – Borussia Dortmund TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzą stacje Canal+ Sport oraz TVP 1. W internecie mecz dostępny na platformie Canal+ Sport Online oraz na stronie sport.tvp.pl. W Canal+ Sport komentuje duet Adam Marchliński – Leszek Orłowski. W TVP 1 usłyszymy zaś Macieja Iwańskiego i Mirosława Trzeciaka. Relacja LIVE w GOL24.pl od 20:45.