3 1 połowa

Legia Warszawa

1

• Koniec meczu. Real wygrywa 5-1

• Zwód Nikolicia i strzał na bramkę Realu. Zbyt oczywisty żeby zaskoczyć Navasa.

• Legia długo utrzymywała się przy piłce ale nie przełożyło sie to na zagrożenie pod bramka Realu.

• Strzał Benzemy spokojnie wybronił Malarz.

• Arbiter doliczył trzy minuty

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego dla Realu. Piłka doszła do Kovacicia, ale nie trafił czysto w piłke i oddał niecelny strzał.

• Jodłowiec z Kucharczykiem pomknęli skrzydłem. Pierwszy z nich próbował zwodów, Raczej nieudanie.

• Po akcji Vasqueza kolejny strzał Ronaldo. tym razem niecelny.

• Samotna akcja Ronaldo, przez niego tez wykańczana. Sam uciekł Hlouskowi i Rzeźniczakowi, ale świetna interwencja Malarza.

• Odidja Ofoe uciekł rywalom, ale uderzył daleko obok bramki.

• Odidja Ofoe przebił sie środkiem i zagrał do Nikolicia. Węgier wywalczył korner.

• Po stracie Kucharczyka, gospodarze wyszli z atakiem. Ronaldo w polu karnym zagrał do nadbiegającego Moraty. Ten bez problemu pokonał Malarza.

• GOL! Prosta strata Kucharczyka, kontra i GOL! Alvaro Morata!

• Pepe doskoczył do Kopczyńskiego i przerwał jego akcję.

• Ronaldo nie trafił w światło bramki! Super akcja na jeden kontakt gospodarzy. Do Portugalczyka podawął Benzema.

• Michał Kopczyński pojawi sie na murawie na ostatnie 10 minut. Za Thibaulta Moulina.

• Benzema do Kovacicia. Ten próbował odegrać do Moraty, ale piłce na drodze stanął Czerwiński.

• Ostatnia roszada wśród gospodarzy. Mateo Kovacić zastapił Marco Asensio.

• Morata na lewej stronie rozgrywał piłkę z Marcelo lecz to dopiero Benzema wdarł się w pole karne. Posłał futbolówkę do Ronaldo. Strzał troche od niechcenia, lecz zabrakło niewiele.

• Bardzo ładny przerzut do Moraty. Ten uciekł Bereszyńskiemu i wrzucił piłkę w pole karne. Benzema nie zdołał jej odebrać.

• Nikolic otrzymał podanie na połowe przeciwnika, ale nie zdołał go odebrać.

• Dośrodkowanie Moraty w kierunku czającego się w polu karnym Ronaldo. Za mocno

• Nikolic od razu popędził do ofensywy. Nie zdołał jednak zagrozić bramce Navasa.

• A Valerii Kazaiszwili zastąpił Guilherme.

• Pierwsza zmiana w zespole Legii. Na boisku pojawi się Nemanja Nikolić., Zmienił Miroslava Radovicia.

• Uderzenie Asensio po kolejnym stałym fragmencie gry. Spokojna interwencja Malarza.

• Kroos z narożnika. Jodłowiec uprzedził Ronaldo i wybił piłke na kolejny korner.

• Świetnie Morata popędził lewym skrzydłem, ale jeszcze lepiej zachował się Bereszynski. Tylko korner.

• Dobre zagranie Radovicia do Hlouska. Czech usiłował zagrać do nadbiegającego Jodłowca, lecz zabrakło dokładności.

• Morata wykorzystał błąd Czerwińskiego i zabrał mu piłkę. Przedarł sie pod pole karne i zagrał na prawo do nadbiegającego Vasqueza. Ten uciekł Hlouskowi i umieścił piłkę w siatce.

• Akcja rezerwowych Realu i GOL! Strzelcem Lucas Vasquez.

• Dobry przerzut Moulin na prawo do nadbiegającego Bereszyńskiego. Nieporozumienie z Guilherme zabiło jednak tę sytuację.

• Szybkie przyjęcie i strzał Moraty. Groźnie, lecz nieco niecelnie.

• Dobry przerzut Pepe do Ronaldo. do akcji podłączył sie również Marcelo. Obrońcy Legii poradzili sobie jednak w tej sytuacji.

• A Alvaro Morata zmienił strzelca jednego z goli Garetha Bale'a

• Lucas Vazquez zmienił Jamesa Rodrigueza. To pierwsza zmiana w tym meczu.

• Żółta kartka równiez dla Cristiano Ronaldo. Sfaulował Bartosza Bereszynskiego.

• Miroslav Radovic z żółtą kartką za faul na Kroosie.

• Legia próbowała prawym skrzydłem, lecz szybko zostala zahamowana na połowie Realu.

• Real - Legia

• Wrzutka Moulina z rzutu wolnego ze środka boiska i strzał głową Czerwińskiego. Nad poprzeczką.

• Legia długo walczyła po prawej stronie. Zabrakło jednak tego ostatniego podania. Jodłowiec trochę do nikogo.

• Marcelo na lewo do Jamesa. Ten zagrał ja do Benzemy, lecz ten naciskany przez Rzeźniczaka nie zdołał wiele zrobić.

• Odidja Ofoe zagrał na lewo do Radovicia, a ten oddał mu piłkę. Strzał wysoko nad bramką.

• Strata Guilherme zaowocowała kontra Realu. Benzema nie zdołał wedrzeć się wpole karne Malarza.

• Ronaldo z rzutu wolnego. Prosto w mur.

• Thibault Moulin obejrzał żółta kartkę za faul na Jamesie.

• Benzema zagrał do Jamesa, który odegrał z kolei do Ronaldo. Ten faulowany przed polem karnym przez Rzeźniczaka.

• Idealne zagranie Benzemy w kierunku Ronaldo. Portugalczyk nie zorientował sie jednak, że piłka leci w jego stronę przez co nie zdołał tego wykorzystać.

• Krótkimi podaniami gospodarze znaleźli sie pod polem karnym Legii. Bale w starciu z Bereszyńskim wywalczył korner.

• Guilherme uniknął spalonego, lecz cóż z tego skoro nie zdołał opanowac piłki po podaniu Bereszyńskiego.

• Radović popędził skrzydłem i zagrał w pole karne. Piłka z łatwościa wybita przez rywali.

• Legia rozpoczęła drugą część gry

• Radović strzela Realowi

• Koniec pierwszej połowy. Real prowadzi 3-1.

• Radović po podaniu Guilherme wbiegł w pole karne. Odwrócił się z piłką i wtedy... mu ją zabrali.

• Kolejne zagranie Bale'a do Ronaldo. Portugalczyk chciał wycofac do Benzemy, ale piłkę odebrali legioniści.

• Dobre wejście Hlouska. Wyszedł spod pressingu i w końcu dośrodkował do Radovicia. Niecelny strzał.

• Benzema odegrał na prawo do Danilo, ale ten łatwo dął sie złapać na pozycji spalonej.

• Faul Odidji Ofoe w ofensywie. Poszkodowany Pepe.

• Benzema usiłował zagrac na jeden kontakt do Ronaldo, ale nie pozwolił im na to Malarz.

• dobry przerzut Jodłowca do Guilherme. Ten rozgrywał z Radoviciem, lecz nie zdołał stworzyć nic groźniejszego.

• Dobry powrót Marcelo. Zatrzymał atak Radovicia jeszcze na połowie Legii.

• Odidja Ofoe popędził z akcją. Podał do Kucharczyka, ale ten szybko stracił futbolówkę.

• Świetne rozegranie Ronaldo. Blokowany przez Czerwińskiego i Jodłowca wycofał do Asensio, a ten z zimną krwią wykorzystał sytuację.

• GOL! Marco Asensio! To jego czwarte trafienie w tym sezonie!

• Hlousek długo naciskał na Bale'a i w rezultacie zabrał mu piłkę. Podał do Kucharczyka, lecz ten uderzył obok bramki.

• Guilherme z prawej strony zagrał w pole karne. Jodłowiec prawie dotarł do futbolówki.

• James w pole karne, lecz tam na piłkę czekał juz Rzeźniczak. Dobra interwencja kapitana Legii.

• Do piłki podszedł Ronaldo. Zajął swoją pozycję i uderzył. Piłka poleciała w światło bramki. Lekko, więc Malarz nie miał kłopotu z obroną

• Faul Bereszyńskiego na Benzemie przed polem karnym. Będzie rzut wolny.

• James próbował wyjść z atakiem, lecz na szczęście legionistów poślizgnął sie przed polem karnym.

• Mecz Real - Legia

• Rzut rozny dla Realu. Do piłki doszedł Asensio, lecz uderzył wysoko nad poprzeczką.

• Po rzucie rożnym piłke Odidji Ofoe odebrał Ronaldo.

• Bereszyński podbiegł kilkanaście metrów i podał do Guilherme. Ten zbiegł do środka. Piłka krązyła między legionistami, aż w końcu Bereszyński wywalczył korner.

• Rzeźniczak świetnie zablokował Ronaldo. Portugalczyk nie zdołał oddac strzału, lecz stoper obkupił to urazem. Chwila przerwy w grze.

• Hlousek wybiegł z kontratakiem. Na połowie przeciwnika zagrywał w kierunku Odidji Ofoe, ale na drodze piłce stanął powracający Bale.

• Kolejna akcja autorstwa pary Marcelo - Benzema. Sporo problemów ma z nimi Guilherme. Tym razem bez większych konsekwencji.

• Legioniści dobrze uwolnili się spod pressingu. Podanie do Kucharczyka. Tym razem niewiele jednak zdziałał.

• Legia wyszła z kolejnym atakiem Guilherme długo walczył na prawej stronie, ale zahamował go Varane.

• Marcelo otrzymał długie podanie z głębi pola i zagrał pod bramkę do Jamesa. Futbolówka długo krązyła w polu karnym, lecz piłkarze Legii długo wychodzili obronna ręką. W końcu uderzył Benzema. Skuteczne wybicie Malarza.

• GOL! Miroslav Radović perfekcyjnie wykonał jedenastkę!

• Radović po kontrataku Jodłowca wywalczył rzut karny! Faulował Danilo

• James swietnie odegrał na lewe skrzydło do Benzemy. Ten zagrał w pole karne do Marcelo. Potężny strzał. Piłka odbiła sie od Czerwińskiego i spoczeła w siatce. Malarz bez szans

• GOL! Mocny strzał Marcelo. Piłka odbiła się jeszcze od Jodłowca i wpadła do siatki.

• Odidja Ofoe starał sie wyjść z kontratakiem, jednak tym razem bez większych efektów.

• Guilherme przejął podanie lecące w kierunku Marcelo, jednak szybko stracił piłkę. Troche choasu pod polem karnym Legii nie przełożyło sie jednak na strzał.

• Gareth Bale popędził prawym skrzydłem i pod polem karnym schodził do środka. Oszukał Hlouska, uderzył obok Czecha, by umieścić piłkę w siatce.

• GOL! Gareth Bale otwiera wynik dzisiejszego spotkania!

• James w kierunku Ronaldo, ale ten minął się z piłką. Kontra Odjidji Ofoe. W końcu podał do Kucharczyka, ale ten nie zdołał opanować futbolówki.

• James uciekł rywalom i dośrodkował w pole karne w kierunku Ronaldo. Portugalczyk złapany na pozycji spalonej.

• Bale szybko wybiegł z atakiem, lecz uderzył daleko od światła bramki.

• Odidja Ofoe naprawdę swietnie rozgrywa piłkę w środku boiska. Pod polem karnym oddał ja na prawe skrzydło do Guilherme. Brazylijczyk podał mu z powrotem. Strzał w słupek!

• Tym razem Real próbował skrzydłem. Bale z prawej strony na środek do Benzemy. Dobra interwencja Malarza i Guilherme zabrał piłkę spod własnej bramki.

• Asensio świetnie poradził sobie z Jodłowcem i podał do Ronaldo. Tym razem nie padł jednak strzał na bramkę Malarza.

• Po stracie Kroosa piłkę przejął Odidja Ofoe. Kolejna szybka kontra i celny strzał. Tym razem szczęścia szukał Jodłowiec. Było blisko.

• Ronaldo popędził do przodu i próbował przerzucić do Bale'a. Ten jednak nie odczytał jego zamiarów. Nie spodziewał się, że Hlousek pozwoli piłce przelecieć obok siebie.

• Szybko kontratak legionistów zakończony celnym strzałem. Odidja Ofoe przebił sięśrodkiem i podał do Moulina. Ten uderzył w swiatło bramki. Spokojnie Navas.

• Po strzale Ronaldo Malarz wybił na rzut rożny. Dośrodkowanie Jamesa wybite przez gości.

• Błąd Bale'a i kolejny atak Realu bez większego efektu.

• Bereszyński świetnie wybił piłkę spod własnej bramki. Atak na chwilę zażegnany.

• Ronaldo prosto w mur. Piłka doszła jeszcze do Benzemy, a ten wywalczył rzut rozny.

• Rzut wolny dla Realu po faulu Rzeźniczaka. Spora odległośc od bramki Malarza.

• Real utrzymywał sie dłużej przy piłce. James na prawo do Danilo. Ten jednak nie zdołał opanować piłki. Od bramki wznowi Malarz.

• Błąd techniczny Danilo zakończony stratą. Do piłki doszli warszawianie. Nie zdołali jednak stworzyć zagrożenia pod bramka Realu

• Pierwszy kontakt z piłka Malarza. Wyłapał piłkę zmierzającą ku Kroosowi.

• Długie dogramnie Pepe w kierunku Jamesa. Kolumbijczyka uprzedził Bereszyński.

• I jest pierwszy gwizdek w Madrycie! Od środka rozpoczęli gospodarze!

• Przywitanie kapitanów - Jakuba Rzeźniczaka oraz Marcelo, a także losowanie stron.

• I wyruszyli. Piłkarze już na murawie. Z głośników płynie hymn Ligi Mistrzów.

• Obie jedenastki już gotowe, żeby stanąć do boju. Czekaja w korytarzu, aż wyprowadzi je francuski arbiter Ruddy Buquet.

• Oba zespoły zakończyły już przedmeczowe rozgrzewki. Teraz spędzają ostatnie chwile w szatni, podczas gdy trybuny coraz bardziej zapełniają się kibicami. Mecze Realu gromadzą komplet publiczności.

• Niestety w Madrycie słusznie obawiali się kibiców Legii. A właściwie chuliganów. Pod Santiago Bernabeu doszło bowiem do starć z policją. ZOBACZCIE WIDEO!

• Pozostańmy przy temacie ostatnich meczów obu zespołów, spoglądając na występ Legii w starciu z Pogonią w Szczecinie. Zawodnicy Jacka Magiery zaprezentowali się inaczej niż w spotkaniu z Lechią Gdańsk. Zabrakło pewności w grze, chęci rozszarpania rywala, którą mogliśmy oglądać w starciu z biało-zielonymi. Wtedy całkiem przyzwoicie zagrał Jakub Rzeźniczak, jednak kapitan Legii ponownie w tym sezonie skompromitował się już w następnym meczu ligowym. Najpierw w dziecinny sposób pozwolił Adamowi Frączczakowi oddać strzał na bramkę, by potem sprokurować rzut karny, także zamieniony na gola przez napastnika Pogoni. Słabo zaprezentował się także Jakub Czerwiński, do niedawna zawodnik Portowców. Z taką formą myśli o udanym meczu w Madrycie pozostaną marzeniami.

• W ostatni weekend Los Blancos przeszli próbę generalną przed spotkaniem Ligi Mistrzów, wygrywając na wyjeździe w Sewilli z Realem Betis aż 6:1. Mecz był popisem całego zespołu, który wielokrotnie popisał się w ofensywie, na szczególną uwagę zasługuje trafienie Isco. W 15 sekund wicemistrzowie Hiszpanii przemieścili się od swojej szesnastki do pola karnego rywala, tam wyśmienicie i efektownie zaskoczyli rywala serią precyzyjnych podań, koronkową akcję zakończył były piłkarz Malagi.

• Klub ze stolicy Hiszpanii jeszcze ani razu nie przegrał z drużyną z Polski, jakie są więc szanse, że tę klątwę przełamie właśnie warszawska Legia? Nie oszukujmy się, są praktycznie zerowe. Nawet jeśli mistrz Polski zagra swój najlepszy mecz w tym sezonie właśnie dziś na Santiago Bernabeu, to szanse na pokonanie Realu nie są duże, jeśli natomiast legioniści zaprezentują się tak jak w meczach z Pogonią Szczecin czy z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza, to całkiem realny jest pogrom.

• Na przedmeczowej konferencji trener Realu Madryt Zinedine Zidane stwierdził, że skoro Legia znalazła się na poziomie Champions League, to trzeba ją szanować i uznać za godnego przeciwnika. Szanse pomiędzy zespołami rozdzielił pół na pół, czym wprawił ekspertów i kibiców (w dużej mierze polskich) w rozbawienie. Trzeba jednak francuskiemu szkoleniowcowi oddać, że zachowuje się z klasą. Poważne podejście do każdego z przeciwników, nawet takiego jak Legia Warszawa, jest kluczowe dla klubów od niej silniejszych. Piłka nożna nieraz w swojej historii udowadniała, że przypadki zlekceważenia rywala mogą skończyć się tragicznie. Z motywacją piłkarze Legii nie powinni mieć większych problemów, mimo wszystko w roli faworyta do tego spotkania zdecydowanie przystępują "Królewscy".

• Witamy! Dzisiaj na Santiago Bernabeu swój trzeci mecz w fazie grupowej Ligi Mistrzów zagra mistrz Polski, warszawska Legia. Zapraszamy na relację na żywo!