Rozwój Katowice

1

Arka Gdynia

4

• Koniec meczu!! Arka Gdynia wygrywa na wyjeździe z Rozwojem Katowice 4:1. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Zapraszamy na kolejne nasze relacje. Dobranoc!

• 2. minuty doliczone do drugiej części gry

• Jest honorowa bramka dla Rozwoju!. Strzelcem Gałecki, który okazał się najsprytniejszy w polu karnym

• Sangoy zdecydował się na strzał z dystansu. Nieudany. Od bramki Pawłowski

• Przemysław Gałecki ukarany żółtą kartką. To pierwsza kara indywidualna w ekipie Rozwoju.

• Tuż przed tą zmianą indywidualna akcja Formelli, zakończona celnym strzałem. Broni Pawłowski.

• Tym razem Pawłowski ratuje gospodarzy! Strzelał Warcholak

• Kun miał szasnę na honorową bramkę! W ostatniej chwili zablokowany. Dośrodkowanie z rzutu rożnego trafia na głowę Jaroszka. Ten uderza tuż nad bramką.

• Gooool!!!! 3:0 Socha wykorzystuje koszmarny błąd Pawłowskiego i trafia do pustej bramki!

• Rzut wolny wykonywany przez Wróbla. Piłka wybita przez defensywę gości

• Kolejna kartka dla gracza Arki. Tym razem do notesu arbitra trafił Michał Marcjanik

• Kakoko uderzał groźnie z dystansu. Tym razem został zablokowany

• Pierwsza w tym spotkaniu kartka. Ukarany nią Łukasiewicz

• Centra lewą stroną Kuna nie trafiła na głowę Nowaka

• Wracamy na drugą połowę spotkania. Od środka rozpoczęli gospodarze.

• Chwilę później sędzia zakończył pierwszą część gry. Zapraszamy za 15 minut na drugą część spotkania.

• Szwoch krótko zagrał do niepilnowanego 25. metrów od bramki Kakoko. Ten zdecydował się na uderzenie. Piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki Pawłowskiego!

• Gooool!!! 2:0 Kakoko!

• Tkocz w kierunku Wróbla. Bardzo niedokładnie. Piłka w rękach Jałochy

• Siemaszko faulowany przez Kuna. Goście szybko wznowili grę, ale szybko stracili futbolówkę

• Jałocha skutecznie interweniuje poza własnym polem karnym uprzedzając Czerkasa

• Gonzalez próbował przedrzeć się prawą stroną boiska. Dobra interwencja obrońców gości

• Tadeusz Socha w kierunku Warcholaka. Będzie rzut rożny dla gości

• Gooool!!!! Formella!! Dośrodkowanie Warcholaka trafia wprost do niepilnowanego Formelli, który strzałem tuż przy słupku otwiera wynik spotkania!

• Szwoch wycofuje piłkę przed pole karne do Yussffa. Uderzenie gracza Arki ponownie bez problemu wyłapuje bramkarz Rozwoju

• Formella faulowany na środku boiska. Ostatnie minuty po gra głównie w środku pola.

• Groźne dośrodkowanie Szwocha z narożnika boiska wybijają gracze Rozwoju. Po chwili Yussuff centruje zbyt głęboko.

• Uderzenie Siemaszki z dystansu trafia wprost do rąk Pawłowskiego.

• Formella faulował w polu karnym Kopczyka, sędzia odgwizduje przewinienie

• Zagranie Warcholaka z rzutu wolnego wprost na głowę gracza Rozwoju

• Rashid Yussuff szukał zagraniem zza obronę Siemaszki. Dobra interwencja Pawłowskiego na piątym metrze

• Pawłowski łapie piłkę po nieudanej centrze z boku boiska w wykonaniu Warcholaka

• Kolejna szansa gospodarzy! Wróbel na prawo do Nowaka, ale pomocnik Rozwoju pogubił się w polu karnym Arki. Z dobrej akcji nici

• Pierwsza szansa na zdobycie bramki przez Rozwój. Uderzał Wróbel i z trudem broni Jałocha!

• Czas zacząć! Od środka goście!

• Obie ekipy już na murawie Stadionu Miejskiego. Goście w żółto - niebieskich strojach, natomiast Rozwój na czarno.

• W składzie Arki Gdynia brakuje dziś z powodu kontuzji Pawła Abbotta oraz Krzysztofa Sobieraja oraz "wykartkowanego" Marcusa Viniciusa . Z kolei trener Rozwoju nie może dziś skorzystać z pauzującego również za kartki Łukasza Winiarczyka oraz kontuzjowanych; Tomasza Szatana, Kamila Cholerzyńskiego, Wojciecha Króla

• A oto jak prezentują się ławki rezerwowych obu drużyn:

Rozwój: Bartosz Soliński, Damian Mielnik, Przemysław Gałecki, Piotr Barwiński, Adam Żak, Filip Kozłowski, Sebastian Gielza
    Arka:
    Jakub Miszczuk, Miroslav Bozok, Michał Nalepa, Sangoy Gaston, Przemysław Stolc, Grzegorz Tomasiewicz, Paweł Wojowski

• Arka Gdynia przyjeżdża dziś na Śląsk podtrzymać znakomitą passę meczów bez porażki. Ostatni raz piłkarze Grzegorza Nicińskiego schodzili z boiska pokonani 23 października, kiedy to przegrali ze Stomilem Olsztyn 0:1. Rozwój Katowice cały czas walczy o utrzymanie. W tej chwili zajmuje on 16. lokatę w tabeli, ale do dzisiejszego spotkania podopieczni trenera Smyły przystępują opromienienie niedzielną wygraną z Zagłębiem Sosnowiec 1:0

• Witamy serdecznie z Katowic, gdzie już za 20 minut rozpocznie się spotkanie pomiędzy Rozwojem Katowice a Arką Gdynia.