Rozwój Katowice

2

Polonia Bytom

0

• Koniec meczu. Pewne i zasłużone zwycięstwo gospodarzy. Rozwój wreszcie może cieszyć się z wygranej!

• Perdijić wyszedł z bramki, minął go Żak, ale uderzenie rezerwowego gracza Rozwoju z linii bramkowej wybił Szal!

• Barwiński w miejsce Sztana

• Adamczyk w miejsce strzelca drugiej bramki Mateusza Września

• Zacentrował z prawej strony Januszkiewicz - bez problemów łapie piłkę Golik

• Szatan bliski bramki, ale z kilku metrów nie trafił głową do bramki!

• Ostatnia zmiana w Polonii. Musiolik w miejsce Setlaka

• Żak w miejsce Ostaszewskiego - to zmiana w Rozwoju

• Januszkiewicz w miejsce Słodowego

• Uderzenie w sam środek bramki w wykonaniu Marszalika. Piłka w rękach Perdijicia

• Druga żółta kartka dla Jakuba Kuzdry. Koniec meczu dla gracza Polonii.

• Ostaszewski źle wykończył akcję Rozwoju. To powinna być trzecia bramka dla Rozwoju

• Nieudana kontra Rozwoju. Dobra interwencja Janosika.

• Świetne uderzenie z dystansu Lachowskiego i jeszcze lepsza obrona Golika!

• Dawid Kaszok w miejsce Bartosza Jaroszka

• Kuzdra ukarany żółtą kartką za bezmyślne odkopanie piłki.

• Golik wypuścił z rąk łatwą piłkę, ale chwilę później zrehabilitował się broniąc uderzenie głową jednego z graczy gości

• Zamieszanie w polu karnym Rozwoju. Stefański bliski uderzenia, ale ostatecznie piłkę wybijają gracze z Katowic

• Uderzenie Słodowego z rzutu wolnego - pewnie łapie piłkę Golik

• Kopczyk nie porozumiał się z Golikiem. Kończy się na kornerze dla Polonii. Fatalne dośrodkowanie Setlaka z narożnika boiska

• Wrzesień nie opanował piłki po dobrej wrzutce Wróbla.

• Ceglarz zastępuje Mroza. Druga zmiana w ekipie gości

• Zaskakujące uderzenie obrońcy Polonii, Mateusza Słodowego poszybowało nad bramką Golika

• Golik czujny na przedpolu własnej bramki

• Gol! 2:0! Mateusz Wrzesień uderzeniem z linii pola karnego pokonał Perdijicia. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki!

• Kartka dla Stefańskiego za bardzo ostre wejście

• Prawą stroną przedarł się Wróbel i podał do Wrzesienia - jego uderzenie wyłapał bramkarz gości

• Kowalczyk opuścił boisko a w jego miejsce Stefański

• Ostre wejście Lachowskiego w nogi Gałeckiego. Kartka dla kapitana gości

• Szatan z bliska uderza głową i świetna interwencja Perdijicia ratuje Polonię!

• Golik dobrze piąstkuje na 5. metrze po centrze z lewej strony.

• Centra Sobotki i niecelne uderzenie głową Mielnika. Od bramki Perdijić.

• a

• Uderzenie zza pola karnego w wykonaniu Zalewskiego bardzo nieudane

• Uderzenie Sobotki z trudem broni Perdijić!

• Rzut wolny dla Rozwoju z prawej strony boiska. To dobra okazja by uderzyć na bramkę Polonii

• Czas rozpocząć drugą połowę. Tym razem od środka gracze Rozwoju!

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy, po bramce Tomasza Szatana z trzeciej minuty gospodarze prowadzą 1:0.

• 1 minuta doliczona przez sędziego

• Uderzenie Słodowego z rzutu wolnego trafiło prosto w mur Rozwoju.

• Zabawił się Perdijić z zawodnikami Rozwoju. Nie dość, że ograł jednego z graczy, to jeszcze z drugim wdał się w pojedynek biegowy. Skończyło się wybitą na aut piłką.

• Szatan z 16. metrów uderzył zbyt lekko by po raz drugi pokonać bramkarza Polonii

• Niezła centra Setlaka z rzutu wolnego, ale spokojnie gracze Rozwoju zapobiegli zagrożeniu.

• Perdijić wpadł z piłką do bramki, ale faulował go Gałecki

• Dużo walki w środku pola i niewiele dobrej gry - tak na razie wygląda ten mecz.

• Mielnik chwilowo znajdował się poza boiskiem, ale już wrócił na plac gry.

• Zakotłowało się pod bramką Golika po rzucie rożnym. Ostatecznie futbolówka wybita przez gospodarzy.

• Polonia zaczyna osiągać optyczną przewagę, z której na chwilę obecną niewiele wynika.

• Dośrodkowanie Żmudy i zbyt lekkie uderzenie Kowalczyka, by zaskoczyć Golika

• Szatan przejął piłkę przed polem karnym Polonii, ale podał niedokładnie w kierunku Ostaszewskiego

• Żmuda łatwo ograł na lewej stronie Mielnika, ale zacentrował niedokładnie

• Gracze Polonii mają olbrzymie problemy z wymienianiem dokładnych podań na połowie rywala. Gospodarze nastawiają się na kontry.

• Gracze Rozwoju przejęli piłkę i wyprowadzili szybką akcję. Strzał Marszalika spokojnie złapał Perdijić

• Niebezpieczna zabawa Szala na własnej połowie o mało nie skończyła się stratą piłki na rzecz Wróbla.

• Niezła akcja gości. Ostatecznie wrzutka Żmudy z lewej strony nie trafiła do żadnego z kolegów.

• Ambitna walka Sobotki opłaciła się - rzut rożny dla gospodarzy. Centra Wróbla, ale uderzenie głową Mielnika zostało zablokowane.

• Akcja prawą stroną Tomasza Wróbla, który wywalczył rzut rożny. Po centrze z narożnika bliski samobója był Setlak.

• Kolejna próba gracza Rozwoju z dystansu. Tym razem Sobotka wysoko nad bramką.

• GOL DLA ROZWOJU! NIEPILNOWANY PRZEZ NIKOGO TOMASZ SZATAN ZDECYDOWAŁ SIĘ NA STRZAŁ Z 20 METRÓW. PIŁKA ZMIEŚCIŁA SIĘ TUŻ OBOK SŁUPKA BRAMKI PERDIJICIA!

• Pierwsza akcja Polonii. Niedokładne podanie na lewą stronę w kierunku Kuzdry

• Piłkarze Polonii Bytom rozpoczęli od środka!

• Zakończyła się rozgrzewka. Za chwilę piłkarze obu drużyn ponownie zjawią się na murawie, by rozpocząć dzisiejszą rywalizację. Sędzią spotkania będzie Robert Marciniak z Krakowa.

• Ławki rezerwowych obu drużyn prezentują się następująco:

Rozwój: Bartosz Gocyk, Adam Żak, Szymon Kapias, Piotr Barwiński, Kamil Adamczyk, Adam Duda, Dawid Kaszok

Polonia: Marcin Michalak, Michał Chrabąszcz, Patryk Stefański, Piotr Ceglarz, Aleksander Januszkiewicz, Sławomir Musiolik, Łukasz Rylukowski

• W dzisiejszym spotkaniu rolę pierwszego trenera w zespole Polonii będzie pełnił Tomasz Włoka.

• Ostatnie tygodnie nie należą do specjalnie udanych w wykonaniu obu drużyn. Zarówno Rozwój jak i Polonia potrzebują dziś kompletu punktów.

• Witamy serdecznie i zapraszamy na relację tekstową z meczu Rozwój Katowice - Polonia Bytom. Początek spotkania o godzinie 15.