Mecz Ruch Chorzów - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie...

Ruch Chorzów

1

Chojniczanka Chojnice

1

• Koniec! Ruch pod wodzą nowego trenera remisuje drugie spotkanie z rzędu. Gole w dzisiejszym meczu strzelali Majewski i Ryczkowski.

• Piłkę meczową dostał Kowalski, ale oddał zbyt mocny strzał. Ruch miał szansę wygrać to spotkanie.

• Niecelny strzał Drozdowicza.

• Żółta kartka dla Kowalczyka.

• Arbiter doliczył 4 minuty.

• Przerwa w grze. Na boisku leży Marković.

• Faul na Mello i tym razem rzut wolny dla Ruchu.

• Faul Trojaka i rzut wolny dla Chojniczanki.

• Ostatnia zmiana w Chojniczance. Piotrowski za Mikołajczaka.

• Ryczkowski zatrzymany przez obrońców Ruchu.

• Ostatnia zmiana w Ruchu. Balicki w miejsce Majewskiego.

• Słaby strzał Mello z lewej strony. Futbolówka w rękach Janukiewicza.

• Grzelak dośrodkowuje piłkę w pole karne, ale pewnie łapie Hrdlicka.

• Żółta kartka dla Wojciechowskiego.

• Zmiana w Ruchu. Za Słomę na murawie pojawił się Mello.

• Trojak miał możliwość zagrania do Majewskiego, a wtedy napastnik Ruchu byłby w sytuacji sam na sam z bramkarzem rywala. Zdecydował jednak inaczej i gospodarze stracili piłkę.

• Zmiana w Chojniczance. Za Danielewicza pojawia się Grzelak.

• Strzał głową Drozdowicza, lecz piłka przeleciała obok dalszego słupka.

• Trojak od razu po wejściu na boisko... fauluje Lisowskiego.

• Zmiana w Ruchu. Trojak zmienia Bogusza.

• Świetny strzał z dystansu Bogusza! Z problemami piłkę nad poprzeczkę przenosi Janukiewicz.

• Pierwsza zmiana w Chojniczance. Schodzi Bąk, a w jego miejsce wchodzi Drozdowicz.

• Znów popędził prawym skrzydłem Kowalski. Źle jednak podał do Majewskiego i przy piłce Chojniczanka.

• Strzał Danielewicza sprzed linii szesnastego metra. Pewnie łapie Hrdlicka.

• Zawistowski dośrodkowuje z rzutu rożnego w pole karne Ruchu, ale dobrze radzą sobie obrońcy Niebieskich.

• Zawistowski uderzył nad murem i nad bramką Hrdlicki. Wznowił już golkiper Niebieskich.

• Arbiter odgwizdał faul blisko pola karnego Ruchu. Rzut wolny dla gości.

• Tym razem dobra okazja Chojniczanki. Po rzucie wolnym piłka trafiła do niepilnowanego Lisowskiego, ale chwilę zajęło zanim obrońca gości zebrał się do strzału. Piłka przeleciała nad bramką Ruchu.

• Nieporozumienie pomiędzy Urbańczykiem a Słomą. W ostateczności zagrożenie spod pola karnego Hrdlicki oddalił kapitan Niebieskich.

• Strzał z dystansu Kowalczyka, lecz obok bramki.

• Faul na Słomie. Szybko wznowił Hołownia.

• Dalekie zagranie w pole karne Janukiewicza, jednak Lisowski spokojnie odprowadził piłkę wzrokiem. Od bramki rozpocznie golkiper Chojniczanki.

• Wracamy po przerwie! Tym razem od środka rozpoczynają gospodarze.

• Dziś na stadionie pojawiło się 4440 kibiców.

• W grze obu drużyn jest wiele chaosu i piłkarze nie potrafią dłużej utrzymać się przy piłce. Chojniczanie oprócz sytuacji, w której Ryczkowski strzelił gola, a potem zaskakującej próby tego samego zawodnika z dystansu, nie stworzył sobie stuprocentowej okazji. W Ruchu bardzo aktywni są skrzydłowi. Na pochwały zasługuje w szczególności Kowalski.

• Koniec pierwszej połowy! W Chorzowie mamy 1:1. Ruch na prowadzenie wyprowadził Majewski, a zaledwie kilka minut później odpowiedział Ryczkowski.

• Dobre zagranie Bogusza do Kowalskiego, a ten utrzymał się przy piłce przy linii końcowej. Dośrodkował w pole karne, lecz ciut za mocno.

• Ruch miał szansę na rozpoczęcie kontrataku, lecz akcję zwolnił Kowalski. Po chwili gospodarze stracili piłkę.

• Pierwsza połowa potrwa dłużej o 2 minuty.

• Majewski strącił piłkę głową do Wojciechowskiego, lecz ten nie opanował futbolówki.

• Słoma dośrodkował w pole karne i kiedy wszyscy myśleli, że to podanie do Majewskiego, okazało się, że piłka tylko minimalnie przeleciała obok dalszego słupka. Ładna próba skrzydłowego!

• Żółta kartka dla Markovicia.

• Ruch bliski objęcia prowadzenia! Dobre dośrodkowanie w pole karne chciał wykorzystać Majewski strzałem głową! Strzał był za lekki, lecz swojej szansy próbował też Marković, minął się jednak z piłką.

• Lisowski wrócił już na murawę, a tymczasem Ruch znów przy piłce.

• Krótka przerwa w grze. Na murawie leży jeden z piłkarzy Chojniczanki.

• Strzał z dystansu Ryczkowskiego! Z problemami broni Hrdlicka! Rzut rożny dla gości.

• Hołownia nie chciał dopuścić do rozpoczęcia kontrataku przez Chojniczankę. Kopnął tak mocno, że piłka zatrzymała się na dachu i dopiero po chwili spadła na trybunę.

• Arbiter dostrzegł zagranie ręką przez jednego z piłkarzy Ruchu. Rzut wolny dla Chojniczanki.

• Strzał Bogusza z dystansu. Daleko obok bramki.

• Tym razem Słoma bliski asysty. Ładnie ograł jednego z obrońców gości i dośrodkował w pole karne. Nie było tam jednak żadnego z kolegów.

• Wojciechowski do Kowalskiego, a ten w pole karne, gdzie był niepilnowany Słoma! Młody pomocnik Ruchu nie wykorzystał stuprocentowej okazji i źle trafił w piłkę!

• Tym razem błąd Kowalskiego. Stracił piłkę. Chojniczanka starała się wyprowadzić atak, lecz błąd popełnił Danielewicz. Od autu chorzowianie.

• Błąd Bogusza w odbiorze piłki, ale okazji nie wykorzystali goście z Chojnic.

• Aut dla Ruchu na wysokości pola karnego Chojniczanki. Kowalski wrzuca w szesnastkę, ale dobrze w obronie poradzili sobie goście.

• Przy piłce goście z Chojnic. Starali się zagrozić bramce Ruchu z rzutu rożnego, ale Majewski oddalił zagrożenie.

• Zaspała defensywa Ruchu przy stałym fragmencie gry, rozgrywanym przez Chojniczankę. Piłka spadła pod nogi niepilnowanego Ryczkowskiego, a ten nie pomylił się i mocnym strzałem pokonał Hrdlickę.

• Szybka odpowiedź Chojniczanki! Mamy 1:1!

• Świetne podanie Kowalskiego z prawej strony wykończył Majewski. Ruch obejmuje prowadzenie.

• GOL! Mateusz Majewski na 1:0 dla Ruchu!

• Faul na Kowalskim. Tym razem skończyło się na ostrzeżeniu dla piłkarza Chojniczanki i rzucie wolnym dla Ruchu.

• Podanie Wojciechowskiego zablokowane przez jednego z obrońców Chojniczanki. Kolejny rzut rożny dla Ruchu. I tym razem dobrze w defensywie piłkarze trenera Brede.

• Dobra, długa piłka do Ryczkowskiego, lecz ten uderza niecelnie głową.

• Pierwszy rzut rożny dla Ruchu.

• Zaczynamy! Od środka goście.

• Piłkarze wychodzą na murawę! Jeszcze tylko przywitanie kapitanów, losowanie stron i zaczynamy.

• Do rozpoczęcia spotkania pozostało 10 minut. Piłkarze obu drużyn zeszli już do szatni. Na murawie pozostali tylko zawodnicy rezerwowi.

• A tak prezentuje się skład gości z Chojnic:

• Na ławce Ruchu znaleźli się: Bankow, Zawal, Walski, Trojak, Rutkowski, Mello oraz Balicki.

• Skład wyjściowy gospodarzy:

• Boisko jest świetnie przygotowane, a my liczymy na tak samo zacięty mecz, jaki odbył się jesienią. Chojniczanka pokonała wtedy Ruch 4:3.

• Za około 25 minut zaczynamy nadrabiać ligowe zaległości. Relację ze spotkania Ruchu z Chojniczanką prosto ze stadionu przy ulicy Cichej 6 w Chorzowie poprowadzi Joanna Sobczykiewicz.

Joanna Sobczykiewicz

Mecz Ruch Chorzów - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Marzena Bugala- Azarko / Polska Press

Mecz Ruch Chorzów - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Nadrabiamy ligowe zaległości. Prawie wszystkie spotkania 23. kolejki Nice 1 Ligi zostały odwołane ze względu na powołania piłkarzy do młodzieżowych reprezentacji. O godzinie 18 Ruch Chorzów na własnym stadionie podejmie trzecią w tabeli Chojniczankę Chojnice. Gdzie śledzić przebieg meczu Ruch Chorzów - Chojniczanka? Zapraszamy na relację LIVE prosto ze stadionu przy ulicy Cichej 6.

Mecz Ruch Chorzów - Chojniczanka Chojnice ONLINE

Jest jeszcze zbyt wcześnie, by ocenić jak zmiana trenera w Ruchu Chorzów wpłynęła na zespół. Co prawda w sobotnim spotkaniu Niebiescy zdobyli punkt za bezbramkowy remis z Olimpią Grudziądz, ale ich postawa rozczarowała.
Jak później mówił Dariusz Fornalak, uciekły dwa, cenne „oczka” — Olimpia nie stworzyła sobie żadnej, stuprocentowej okazji, a piłkarze Ruchu zawiedli, szczególnie przy wykończeniach akcji. Dziś gospodarzy czeka bardzo trudny sprawdzian przeciwko trzeciej w tabeli Chojniczance. Podopieczni Krzysztofa Brede wciąż myślą o awansie do Lotto Ekstraklasy i za wszelką cenę będą chcieli wyjechać z Chorzowa z kompletem punktów.

Ruch nie będzie miał dziś łatwego zadania. Sprawy komplikują się też dlatego, że w poprzednim spotkaniu Miłosz Przybecki naciągnął mięsień dwugłowy uda. Od urazu minęły zaledwie cztery dni i skrzydłowy może nie zdążyć z wyleczeniem kontuzji. Dla Niebieskich to spora strata, biorąc pod uwagę, że Vilim Posinković nie jest już piłkarzem chorzowskiego klubu. Osłabione skrzydła i słabsza dyspozycja ofensywy (Mateusz Majewski, Paweł Wojciechowski) to powody do zmartwień dla lokalnych kibiców.

Ruch Chorzów - Chojniczanka LIVE

Mecz pomiędzy Chojniczanką a Ruchem z rundy jesiennej to czyste szaleństwo. Gospodarze nie wykorzystali dwóch rzutów karnych, a w doliczonym czasie gry padły aż trzy bramki. Do 90. minuty Ruch przegrywał 1:3, ale najpierw do siatki trafił Artur Balicki, a chwilę po nim rezultat na 3:3 ustanowił Mateusz Zawal. Jego gol mógł dać Ruchowi jakże cenny w tamtym okresie punkt, ale w ostatniej akcji Jakub Bąk wykorzystał błędy defensywy Niebieskich i zapewnił Chojniczance zwycięstwo. Dodajmy, że Ruch miał wtedy na swoim koncie dwa ujemne „oczka” i dlatego porażka po tak zaciętej rywalizacji bolała zdecydowanie bardziej.

Goście w swoim poprzednim spotkaniu zremisowali na wyjeździe 2:2 z GKS-em Tychy. W pierwszej połowie Wojciech Lisowski wykorzystał rzut karny, a w 81. minucie Tomasz Mikołajczak pokonał Konrada Jałochę.

Arbiter

Mecz poprowadzi Sylwester Rasmus z Torunia. W obecnym sezonie był rozjemcą w 11. spotkaniach, w których trakcie pokazał 50 żółtych kartek, 2 czerwone, a także podyktował 2 rzuty karne.

Ruch Chorzów - Chojniczanka NA ŻYWO

Spotkanie zaplanowano na godz. 18:00. Nie zaplanowano transmisji w telewizji. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24!. Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.