Ruch Chorzów 2 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Ruch Chorzów

2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

2

• O ile przez większość spotkania można było narzekać na brak emocji w tym spotkaniu, o tyle ostatni kwadrans meczu już był ciekawszy, Kibice Ruchu opuszczają stadion z opuszczonymi głowami. Po pierwszej połowie wydawało się, że można dopisać trzy punkty, rzeczywistość była jednak bardziej brutalna. Goście z Bielska-Białej mają z czego się cieszyć, w końcu po dwóch porażkach udało im się zdobyć punkt, dzięki wytrwałości i pokazaniu góralskiego charakteru. W najbliższych kolejkach podopiecznych Roberta Kasperczyka czekają mecze z zespołami, które walczą o utrzymanie, dlatego można dzisiejszy mecz uznać za dobry prognostyk przed teoretycznie łatwymi spotkaniami.

• Tomasz Musiał kończy spotkanie! Ruch ostatecznie remisuje, mimo, że miał rywali już "na talerzu".

• Stawarczyk i Niedzielan przed Zajacem w ostatniej akcji meczu, ale po fatalnym podaniu obrońcy, Niedzielan nie był w stanie oddać strzału.

• Rzut rożny wykonywał Straka ale płaskie dośrodkowanie nie mogło trafić do jego partnerów.

• Górkiewicz po Abbotta już leżał poza boiskiem, ale nie wiadomo jak udało mu się przetoczyć znowu, byle tylko "ugrać" kilka sekund.

• Straka przed okazją strzelenia bramki, ale bardzo źle się złożył do strzału i nie zagroził bramce Zajaca.

• Niedzielan wchodzi za Piecha.

• Sebastian Ziajka otrzymuje żółtą kartkę.

• Grzyb za Zieńczuka.

• GOOOOOOOOOOL! NO TO MAMY EMOCJE - ONDREJ SOUREK STRZAŁEM GŁOWĄ DOPROWADZA DO REMISU. Asystę zalicza Cohen.

• Paweł Abbott z ostrego kąta uderzał, ale niezłym refleksem popisał się Richard Zajac.

• Zieńczuk z rzutu rożnego z lewej strony, ale nie udało się zagrozić bramce Zajaca.

• Paweł Abbott wchodzi za Jankowskiego.

• GOOOOOOOOOOL! GRODZICKI W WIELKIM ZAMIESZANIA TRAFIA DO WŁASNEJ BRAMKI. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Cohena.

• Po kolejnym dośrodkowaniu Zieńczuka z rzutu rożnego Zajac wybija piłkę.

• Faulowany Piech, ale rzut wolny w wykonaniu Straki zbyt mocny by któryś z partnerów przeciął podanie.

• Po godzinie gry gospodarze prowadzą i do tego w pełni kontrolują wydarzenia na boisku.

• Marek Sokołowski uderzał z 7 metrów, ale obok bramki - był to już trzeci niecelny strzał gości z Bielska-Białej.

• Zieńczuk uderzał z 20 metrów z rzutu wolnego, piłka odbiła się od jednego z zawodników w murze i będzie kolejny rzut rożny.

• Strzał Łukasz Janoszki został zablokowany i będzie 5. rzut rożny dla Ruchu.

• Pierwszą żółtą kartkę w tym spotkaniu otrzymuje Djokić.

• Bardzo długa wymiana podań w wykonaniu zawodników Ruchu zakończona błędem Djokića.

• Zmiana w zespole gości. Za Mariusza Sachę pojawia się Piotr Malinowski.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Tutaj znajdziecie aktualną tabelę T-Mobile Ekstraklasy

• Trener Wisły Kraków Michał Probierz zasiada dzisiaj na trybunach, by obserwować kolejnego rywala Wisły Kraków.

• Po 45 minutach gry trzeba przyznać, że najbardziej w oczy rzucały się błędy obrońców z Bielska-Białej. W niektórych sytuacjach wyglądali jak "dzieci we mgle" i przy lepszej skuteczności napastników Ruchu wynik mógłby być wyższy,

• Tomasz Musiał po doliczonej minucie gwiżdże po raz ostatni w pierwszej połowie.

• Niezły strzał przewrotką w wykonaniu Curića z 17 metrów, ale nie udało mu się skierować piłki w kierunku bramki strzeżonej przez Peskovića.

• Z narożnika pola karnego uderzał Zieńczuk, ale mocno niecelnie.

• Pierwszy rzut rożny w wykonaniu gości wykonywał Łatka, ale Pesković bez problemu chwyta piłkę w wyskoku.

• Najpierw Malinowski i po kilku sekundach Janoszka po uderzeniu trafili w nogi Sokołowskiego. Fatalna celność w wykonaniu zawodników Ruchu.

• Patejuk pojawia się za Nathera.

• Po długiej wymianie podań i niezłej akcji w wykonaniu ofensywnych zawodników Ruchu, do strzału doszedł Marek Zieńczuk, ale minimalnie obok bramki. Kibice widzieli to już w bramce.

• Po dwóch kwadransach trzeba przyznać, że gra Podbeskidzia wygląda coraz gorzej.

• W przeciągu kilku minut najpierw strzał Piecha został obroniony przez Zajaca, a po chwili piłkę po strzale Jankowskiego z linii bramkowej wybił Konieczny.

• GOOL! ŁUKASZ JANOSZKA PODWYŻSZA PROWADZENIE PŁASKIM STRZAŁEM Z 13 METRÓW! Asystę zalicza Stawarczyk.

• Niezła akcja w wykonaniu zawodników Ruchu, Janoszka dośrodkował do Jankowskiego, ale napastnik Ruchu zbyt ociężale zachował się w polu karnym.

• Gabor Straka uderzał z dystansu, ale obok bramki.

• GOOOOOOOL! ARKADIUSZ PIECH ZDOBYWA BRAMKĘ Z KILKU METRÓW PO DOŚRODKOWANIU ZIEŃCZUKA Z LEWEJ STRONY! Piłka na linii otarła się jeszcze od Łatki i wpadła do bramki.

• Janoszka zagrywał prostopadłe podanie w kierunku Jankowskiego, ale będzie tylko rzut rożny,

• Po dośrodkowaniu Łatki z rzutu wolnego uderzał głową Sourek, ale fatalnie złożył się do strzału i piłka minęła bramkę kilka metrów od lewego słupka.

• Od dłuższego czasu akcje skupione głównie w środku pola, w grze obu zespołów bardzo dużo strat i błędów. Aż trudno uwierzyć, że jesteśmy świadkami meczu drużyn z górnej części tabeli.

• Piech z 25 metrów uderzył, ale minimalnie obok bramki.

• Arkadiusz Piech wywalczył rzut rożny, który po chwili wykonał Zieńczuk, ale ostatecznie Ruch wybija piłkę, bo leży na boisku jeden z zawodnik gości.

• Groźnych sytuacji jak na lekarstwo po kilku minutach gry.

• Dopiero zawodnikom Podbeskidzia udało się wydostać z własnej połowy, ale tylko na chwilę, bo już od autu rozpocznie Ruch.

• Prostopadłe podanie w kierunku Piecha, ale napastnik Ruchu był na spalonym.

• Zaczynamy!

• Piłkarze już wybiegli na murawę, za chwilę rozpocznie się spotkanie.

• Goście w ostatnich dwóch spotkaniach odnieśli porażkę z Koroną i Legią, teraz podopiecznym Roberta Kasoerczyka przyjdzie zmierzyć się z kolejnym zespołem z czołówki Ekstraklasy - Ruchem Chorzów.

• Już za 10 minut rozpocznie się spotkanie 22. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, w którym Ruch Chorzów zmierzy się przy ulicy Cichej z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Na relację na żywo ze stadionu zaprasza Paruyr Tovmasyan...