Mecz Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. Gdzie...

Mecz Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Walka o punkty w cieniu ataku zimy

Fortuna 1 Liga, 22. kolejka
2018-03-17 18:00

Ruch Chorzów

0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

2

• Koniec meczu! Podbeskidzie wygrywa 2:0 i wraca do Bielska-Białej z trzema punktami. To nie był dobry mecz w wykonaniu Ruchu.

• Dobra piłka w pole karne Leszczyńskiego. Balicki utrzymał się z piłką w boisku i podał do Trojaka. Ten zdecydował się na strzał, ale został zablokowany.

• Arbiter doliczył trzy minuty.

• Wojciechowski dostał piłkę od Kowalskiego w polu karnym, obrócił się z piłką i strzelił... obok bramki.

• Uderzenie Mello. Niecelne.

• Ostatnia zmiana w Podbeskidziu. Wiktorski za Kozaka.

• Zmiana też w Ruchu. Zszedł Marković, wszedł Balicki.

• Zmiana w Podbeskidziu. Schodzi Sabala i wchodzi Kostorz.

• Wojciechowski oszukał trzech rywali, lecz został zablokowany przy próbie dośrodkowania w pole karne.

• Technicznie uderza Mello, ale znów łapie Leszczyński.

• Strzał z dystansu Wojciechowskiego. Łapie Leszczyński.

• Żółta kartka dla Oleksego.

• Stuprocentowa akcja Ruchu! Kowalski zagrał świetnie w pole karne. Wystarczyło tylko dołożyć nogę. Strzelał Wojciechowski, lecz sytuację dla Górali ratował Bougaidis. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

• Żółtka kartka dla Chmiela kilka sekund po tym, gdy wszedł na boisko. Faulował Trojaka.

• Pierwsza zmiana w Podbeskidziu. Chmiel za Ilieva.

• Atak Podbeskidzia lewą stroną. Piłkę na aut wybił Kowalski.

• Kolejna żółta kartka dla Ruchu. Ukarany Kowalski.

• Kolejne złe dośrodkowanie Ruchu. Wybijają Górale.

• Druga zmiana w Ruchu. Mello za Przybeckiego.

• Walski wrzuca piłkę z rzutu rożnego, wybija Malec, ale przy futbolówce utrzymuje się Ruch. Kolejna próba Walskiego, lecz pomocnik Niebieskich został zablokowany.

• Malec z łatwością ograł Kowalskiego, ale piłka przeleciała przez całe pole karne Ruchu. Nikt nie zamknął akcji.

• Żółta kartka dla Kowalczyka.

• Indywidualna próba Modelskiego z dystansu. Łapie Bankow.

• Błąd Kowalskiego i strata piłki.

• Kolejna szansa dla Podbeskidzia. Strzelał Iliev!

• Trojak w pole karne, ale piłka nie dochodzi do żadnego z kolegów.

• Frekwencja na dzisiejszym meczu to 4552 kibiców!

• Na murawie leży jeden z piłkarzy Podbeskidzia. Krótka przerwa w grze. Przy zawodniku są już klubowi lekarze.

• Zamieszanie w polu karnym po wrzutce z rzutu rożnego najlepiej wykorzystał Bougaidis.

• GOL! 2:0 dla Podbeskidzia!

• Dośrodkowanie Sierpiny, zamieszanie w polu karnym, uderza Sabala. Rzut rożny dla Górali.

• Faul Kowalskiego. Rzut wolny dla Podbeskidzia.

• Pierwsza akcja Ruchu po przerwie. Strzelał Majewski.

• Pierwsza zmiana w Ruchu. Schodzi Posinković, a w jego miejsce Wojciechowski.

• Piłkarze wrócili na murawę. Zaczynamy drugą część spotkania!

• Kibice dopisali, choć temperatura odczuwalna w Chorzowie wynosi -13 stopni.

• Koniec pierwszej połowy. Podbeskidzie prowadzi 1:0 po bramce Sabali.

• Arbiter doliczył minutę do pierwszej połowy.

• Faulowany Urbańczyk.

• Piłka znalazła się w bramce Ruchu, lecz arbiter odgwizdał spalonego.

• Żółta kartka dla Kotusa.

• Błąd Walskiego i strata piłki w środku pola. Górale szybko ruszyli z akcją, lecz w kluczowym momencie futbolówkę przechwycili Niebiescy.

• Obrońcy Górali zatrzymali Posinkovicia i zagrali szybko do przodu. Tam Sabala poradził sobie z jednym ze stoperów, ale nie opanował piłki. Ruch od autu.

• Strzał z dystansu Przybeckiego. Piłka poleciała wysoko nad bramką Leszczyńskiego.

• Marković zatrzymał Sabalę. Ruch konstruuje akcję, lecz znowu za wolno. Niebiescy szybko stracili też piłkę.

• Dobre podanie Walskiego do Przybeckiego. W ostatnim momencie przechwycił jeden z rywali.

• Faul Posinkovicia. Od rzutu wolnego Podbeskidzie.

• Za wysokie dośrodkowanie w pole karne Podbeskidzia. Posinković nie sięgnął piłki.

• Kozak wykiwał Kotusa, lecz w porę wrócił Posinković.

• Dobra akcja Ruchu, niewykorzystana przez Walskiego. Kotus dośrodkowywał w pole karne, lecz pomocnik Niebieskich nie trafił dobrze w piłkę.

• Znowu dobre zagranie do Kozaka... po raz kolejny za mocne. Ruch wznawia z autu.

• Faul na Palawandiszwilim.

• Kolejne dośrodkowanie w pole karne Ruchu. Z problemami Trojak, ale jego błąd naprawia jeden ze stoperów.

• Urbańczyk do Walskiego, ten na lewo do Kotusa, który... wycofał piłkę.

• Sierpina dośrodkowywał piłkę w pole karne Niebieskich. Po zamieszaniu ta spadła pod nogi Sabali, który tym razem pokonał Bankowa.

• GOL! 1:0 dla Podbeskidzia. Bramkę zdobył Sabala.

• Pierwszy strzał Podbeskidzia i od razu stuprocentowa okazja! Bankow dwukrotnie ratował swój zespół, broniąc strzały z bardzo bliskiej odległości. Najpierw strzelał Iliev, a potem próbował dobijać Sabala.

• Teraz strzelał z dystansu Kotus. Skiksował i piłka poleciała w trybuny.

• Strzał Przybeckiego z dystansu! Trafił w obrońcę rywali.

• Faul na Urbańczyku. Wznowił już Ruch.

• Przybecki do Urbańczyka, jednak kapitan Ruchu nie dobiegł do piłki. Od bramki Leszczyński.

• Trzy próby dośrodkowania Przybeckiego w pole karne i dopiero ostatnia dobra. Piłka spadła pod nogi Urbańczyka, ale kapitan Niebieskich pogubił się i wycofał futbolówkę.

• Dobre podanie do Sabali, lecz napastnik Górali na spalonym. Szybko wznowił Ruch.

• Aut na wysokości pola karnego Ruchu. Zamieszanie wyjaśnił Bankow.

• Rzut rożny dla Ruchu. Sytuacje wyjaśniają obrońcy Podbeskidzia.

• Dobre podanie do Kozaka, jednak pomocnik gości nie zdążył dobiec do piłki. Od bramki Bankow.

• Próba Majewskiego z dystansu. Podobnie jak Trojaka, niecelna.

• Trojak strzelał z dystansu - niecelnie. Obok bramki.

• Od środka rozpoczynają Niebiescy!

• Zawodnicy wychodzą na murawę! Do rozpoczęcia spotkania pozostały sekundy.

• Piłkarze obu drużyn zeszli już do szatni. Do pierwszego gwizdka arbitra pozostał kwadrans.

• Skład i rezerwowi Podbeskidzia:

• Skład i ławka rezerwowych Ruchu Chorzów:

• Zaczynamy za 30 minut. Tak wygląda boisko w Chorzowie:

• Witamy ze stadionu przy ulicy Cichej 6, gdzie Ruch zmierzy się z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Relację na żywo przeprowadzi Joanna Sobczykiewicz.

Joanna Sobczykiewicz

Ruch - Podbeskidzie LIVE! Walka o punkty w cieniu nagłego ataku zimy

Ruch - Podbeskidzie LIVE! Walka o punkty w cieniu nagłego ataku zimy ©Arkadiusz Gola

Mecz Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. Warunki atmosferyczne nie ułatwiają pracy pierwszoligowcom. Od momentu, gdy wystartowała runda wiosenna, nie udało się rozegrać wszystkich spotkań w danej kolejce. Ta obecna, rozpoczęta w piątek nie będzie wyjątkiem. Całe szczęście chorzowianom nagły powrót zimy nie jest straszny. O godzinie 18 na stadionie przy ulicy Cichej 6 Ruch zmierzy się z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Mecz Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE

[22 sierpnia 2017]
Kluczowy rzut karny

Podopieczni ówczesnego trenera Krzysztofa Warzychy przystąpili do meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała tuż po pierwszym triumfie w Nice 1 Lidze.
Debiutanci spisali się dobrze i wygrali (3:1) ze Stomilem Olsztyn. To zwycięstwo dało powody do optymizmu nie tylko kibicom, ale i samym zawodnikom. Choć w tamtym okresie na swoim koncie mieli dwa, ujemne punkty, to istniała szansa, że po kolejnym spotkaniu uda się im odrobić stratę do kolejnych drużyn. By tak się stało, trzeba było wygrać w Bielsku-Białej. W porównaniu do poprzedniego meczu szkoleniowiec Niebieskich dokonał tylko jednej zmiany i wprowadził nowego piłkarza. W miejsce Gracjana Komarnickiego na prawej obronie pojawił się Argentyńczyk Santiago Villafañe. W pierwszej połowie przeważali gospodarze, którzy zepchnęli chorzowian do defensywy. Nie wykorzystywali jednak swoich okazji i choć po 45. minutach schodzili do szatni, prowadząc, to gola, jak okazało się później na wagę zwycięstwa, strzelili dopiero po rzucie karnym. Był to kluczowy moment tego spotkania. W 23. minucie Dimityr Ilijew ruszył z akcją lewą stroną boiska, lecz został zatrzymany przez Mateusza Zawala. Arbiter bez wahania odgwizdał faul. Na nic zdały się protesty Niebieskich. Piłkę na jedenastym metrze ustawił sam poszkodowany i pokonał Libora Hrdlickę. Podopieczni Warzychy starali się doprowadzić do wyrównania jeszcze przed gwizdkiem arbitra oznajmującym 15. minutową przerwę, jednak stworzyli sobie do tego zaledwie jedną sytuację. Bartosz Nowak chciał zaskoczyć Wojciecha Fabisiaka strzałem z dystansu, lecz golkiper Górali był czujny. W drugiej połowie więcej pracy miał Hrdlicka, a Ruch był groźny tylko ze stałych fragmentów, których nie potrafił zamienić na bramkę. To wszystko przesądziło, że trzy punkty zostały w Bielsku-Białej, a nad Niebieskimi nadal wisiało widmo ujemnych „oczek”.

Basen w Olsztynie

Runda wiosenna w Nice 1 Lidze jak na razie jest nią tylko z nazwy. Warunki atmosferyczne nie ułatwiają pracy pierwszoligowcom. Tydzień temu uroki zimowo-wiosennej aury poznali piłkarze Ruchu. Od kilku dni mecz ze Stomilem wisiał na włosku i w Chorzowie mieli wątpliwości, czy na pewno się odbędzie. Klub wystosował nawet pismo do PZPN-u, lecz ich wniosek o weryfikację murawy w Olsztynie został odrzucony, a gospodarze zapewniali, że da się grać. W piątek oraz w sobotę przez Warmię przeszły ulewne deszcze, z którymi zarządcy boiska nie byli w stanie sobie poradzić. Na 40 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra delegat podjął decyzję o odwołaniu spotkania. Ruch pokonał prawie 1000 kilometrów tak naprawdę po to, by zrobić sobie wycieczkę. Kolejne protesty i wniosek o walkower zostały odrzucone. Stomil ma tylko pokryć koszty wyjazdu chorzowian, co zresztą i tak zapowiedział tuż po decyzji o odwołaniu meczu. PZPN nakazał także wyznaczyć stadion, na którym olsztynianie będą rozgrywać swoje ligowe spotkania do końca rundy. Takim obiektem zastępczym ma być boisko w Ostródzie. Podano także dwa terminy rozegrania meczu z Ruchem: 2 lub 23 maja.

Skład Ruchu
Na mecz w Olsztynie, który ostatecznie nie odbył się, trener Juan Ramón Rocha dokonał przymusowej zmiany, związanej z pauzą za kartki Mateusza Hołowni. Na lewej obronie miał grać Hubert Kotus. Ze składu wypadł jedyny młodzieżowiec, dlatego automatycznie znalazło się miejsce dla Michała Walskiego, który zastąpił Pawła Wojciechowskiego. Najprawdopodobniej kadra Niebieskich będzie dziś taka sama jak na mecz ze Stomilem. Istnieje prawdopodobieństwo, że na ławce usiądą juniorzy, potrzebni przy ewentualnej zmianie za Walskiego. Na sobotnie popołudnie mieli zostać oddelegowani do Centralnej Ligi Juniorów, lecz ze względu na warunki atmosferyczne, ich mecze zostały odwołane. Możliwe też, że któryś z rezerwowych przekonał do siebie argentyńskiego szkoleniowca podczas treningu, i to właśnie jego zobaczymy dziś w wyjściowej jedenastce. Trener Rocha już nie raz potrafił zaskoczyć.

Osłabione Podbeskidzie
Dziś przy Cichej z pewnością nie zagrają Paweł Tomczyk oraz Łukasz Hanzel. Napastnik, wypożyczony z Lecha Poznań już od jakiegoś czasu zmaga się z kontuzją, a kapitan Podbeskidzia nie zagra z powodu kartek. W meczu z Chojniczanką zobaczył czwarty, żółty kartonik, co skutkuje przymusową pauzą.

Forma Górali
Podopieczni Adama Noconia mogą pochwalić się zwycięstwem ze Stomilem Olsztyn, po rzucie karnym wykorzystanym przez Valērijsa Šabalę oraz bezbramkowym remisem z pretendentem do awansu do Lotto Ekstraklasy — Chojniczanką Chojnice. Jedenastka podyktowana przeciwko Stomilowi wzbudziła wiele kontrowersji, szczególnie że goście sugerowali brak obiektywności u arbitra Sebastiana Jarząbka. Jak na razie wynik tego spotkania nie uległ zmianie i zapewne tak już pozostanie. Górale zajmują 10 miejsce z dorobkiem 28. punktów, lecz jak wiemy, przez zmiany terminów i brak możliwości do rozegrania pełnej kolejki nie można sugerować się tabelą. W sezonie 2017/18 zdobyli 24 bramki, a stracili 27.

Arbiter
Spotkanie poprowadzi Piotr Idzik z Poznania. W obecnym sezonie był rozjemcą w ośmiu meczach, w których trakcie nie pokazał żadnej, czerwonej kartki i podyktował sześć rzutów karnych. Średnio wyciąga pięć żółtych kartoników na mecz.

Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała: Kto wygra mecz 1 ligi?

[SPRAWDŹ! Najlepsze europejskie ligi piłkarskie w ofercie player+]

Mecz Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała TRANSMISJA TV

Polsat Sport nie przeprowadzi transmisji na żywo z tego meczu. Na relację LIVE zapraszamy od 18:00 do GOL24.pl. Plan transmisji wszystkich meczów znajdziesz tutaj -> PROGRAM TV