Ruch Chorzów

2

Zagłębie Lubin

1

• Żegnamy się już z Wami ze stadionu przy Cichej 6 w Chorzowie i zapraszamy na relację na żywo z kolejnego dzisiejszego meczu, w którym Wisła Kraków podejmie Lechię Gdańsk! Specjalnie dla Was LIVE - w Ekstraklasa.Net! Miłego wieczoru życzą Monika Wantoła i Zbyszek Anioł!

• KONIEC! Ruch Chorzów wygrywa swój pierwszy mecz w tym sezonie i pokonuje u siebie Zagłębie Lubin 2:1!

• Wypadła piłka z rak Peskovicowi po mocnym dośrodkowaniu Miedziowych, szybko jednak naprawił swój błąd!

• Jeszcze próbują w środku boiska wywalczyć piłkę Miedziowi!

• Mecz potrwa minimum trzy minuty dłużej!

• Za mocno podawali między sobą Miedziowi i po raz kolejny mamy rzut rożny dla Miedziowych.

• Świetne dośrodkowanie i pewna interwencja Peskovica!

• Znów wracamy na polowe Ruchu i rożny dla Miedziowych!

• Piękne wyjście chorzowian i niedokładne dośrodkowanie Niedzielana zmarnowało akcję na trzeciego gola!

• Prawie cała drużyna Ruchu Chorzów na własnej połowie!

• Costa do Małkowskiego, ostatecznie tylko aut dla Miedziowych.

• Dośrodkowanie Miedziowych z rzutu rożnego i bardzo groźnie w polu karnym chorzowian! Od bramki Peskovic.

• Zmiana w zespole gości. Za Jeża wchodzi Maciej Małkowski.

• Świetne wyjście Niedzielana do przodu i Tunchev ratuje Miedziowych! Zaraz potem szybka akcja i strzał Zieńczuka, świetna obrona Gliwy!

• Rozegranie Miedziowych i na spalonym Papadopulos.

• Kolejne wyjście chorzowian jednak brak dokładności, interwencja obrońców i piłka w posiadaniu Miedziowych.

• Mocne dośrodkowanie Zieńczuka, jednak piłka w wyniku zamieszania trafia w ręce Gliwy.

• Bedzie groźnie! Rzut wolny dla chorzowian tuż spod narożnika pola karnego Miedziowych!

• Zmiana w składzie gości, Sernas za Abwo!

• Dośrodkowywał z rożnego Zieńczuk ale główka wybija obrońca Miedziowych.

• Rzut różny dla chorzowian.

• Jeszcze jedna zmiana w składzie gospodarzy, Lisowski za Starzyńskiego!

• Brutalny faul Costy i żółta kartka!

• Wyjście Zagłębia Lubin i wrzutka Costy, prosto w ręce Peskovica.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ruch Chorzów na prowadzeniu! Smektała!

• I kolejna zmiana, Niedzielan za Sultesa.

• Mocny strzał na bramkę Peskovica, wybroniony przez bramkarza a równocześnie sędzia odgwizdal faul i od wolnego chorzowianie.

• Zmiana w składzie gości! Za Rakowskiego wchodzi Ekwueme.

• Nieudane wyjście chorzowian i od autu Zagłębie.

• Kolejny raz miedziowi próbują wyjść pod bramkę Peskovica jednak piłka w rękach bramkarza.

• Jeż do Abwo i groźnie w polu karnym chorzowian! Miedziowi wywalczyli kolejny rzut rożny!

• Wychodzi Zieńczuk i z daleka prosto w ręce Gliwy!

• Papadopulos do Pawłowskiego i starają się zbudować akcję piłkarze Miedziowych, interweniuje jednak obrona chorzowian.

• Mocny strzał Jeża na bramkę Peskovica, interwencja bramkarza i ósmy już rzut rożny dla Miedziowych!

• Piech z przewrotki z trzech metrów i dobre wyjście Gliwy ratuje Miedziowych przed utratą bramki!

• Sultes próbował zagrać do środka w pole karne, jednak obok bramki piłke odbił Gliwa i rzut rożny dla Ruchu!

• Faul i rzut wolny dla chorzowian na własnej połowie.

• Mocne zagranie w kierunku Pawłowskiego, jednak na aut wybija Szyndrowski.

• Leży na boisku Arkadiusz Piech, nie będzie jednak konieczna interwencja służb medycznych i zawodnik podnosi się już z murawy.

• Sędzia nie podyktował rzutu wolnego dla chorzowian, za to teraz mamy wolny dla Miedziowych.

• Poszedł w pole karne Costa jednak zdążył do piłki Peskovic!

• Fanatycy Niebieskich po raz kolejny głośniej na trybunach!

• Sultes próbował dograć do Piecha, jednak prosto pod nogi zawodnika Miedziowych.

• Dobra wrzutka chorzowian pod bramkę!

• Żółta kartka dla Rakowskiego za faul na zawodniku Niebieskich.

• Po raz kolejny okazja dla Niebieskich ale chorzowianin na spalonym. Na trybunach kolejny raz wzmógł się doping!

• Kikut dośrodkował do Zieńczuka, ten jednak prosto w ręce Gliwy!

• Wychodził Piech i już zapowiadało się na prowadzenie chorzowian, jednak skuteczna interwencja obrońcy Miedziowych uratowała zawodników z Lubina.

• Zamieszanie na połowie chorzowian, zbyt mocne wyrzucenie piłki w stronę bramki Miedziowych i nie dochodzą do piłki Niebiescy.

• Pawłowski przedzierał sie przez obronę Ruchu i wywalczył rzut rożny.

• Piłkarze Ruchu nadal w natarciu, zablokowany Lewczuk.

• Świetne podanie Zieńczuka do Piecha i w Chorzowie mamy wyrównanie!

• GOOOOOOOOOOOOOOL! Piech!

• Smektała próbował oddać strzał na bramkę Gliwy, piłka jednak rykoszetem od zawodnika Miedziowych i rzut rożny.

• Niedokładne dośrodkowanie Piecha i piłka prosto pod nogi rywali.

• Faulował Arkadiusz Piech i rzut wolny dla Zagłębia Lubin z własnej połowy, wykonany przez bramkarza Miedziowych.

• I jeszcze jeden rożny dla Zagłębia.

• Strzał Pawłowskiego pięknie broni Peskovic i od rzutu rożnego Miedziowi!

• I za ten faul Starzyński ukarany żółtą kartką!

• Próbował wyjść Papadopulos ale faulowany przez Starzyńskiego.

• Jedna zmiana w przerwie w składzie chorzowian. Smektała za Jankowskiego.

• Zaczynamy drugą połowę! Od środka piłkarze Ruchu Chorzów!

• Piłkarze już wracają na murawę! Zapraszamy na drugą połowę meczu!

• Koniec pierwszej połowy! Zagłębie Lubin prowadzi w Chorzowie 1:0!

• Z rzutu rożnego Miedziowi, dośrodkowanie i nie trafia w piłkę Papadopulos! Było blisko!

• Sędzia przedłużył pierwszą połowę o jedną minutę.

• Nie ma żółtej kartki po faulu Miedziowych i to już trzeci rzut wolny dla Ruchu w ostatnich minutach ze środka boiska!

• Teraz cala jedenastka Miedziowych na swojej połowie, jednak chorzowianom stanowczo brakuje skuteczności!

• Przepychanka teraz na środku boiska i rzut wolny dla chorzowian, ale fatalne zagranie wprost pod nogi Abwo i szybkie wyjście Miedziowych, sytuację ratuje jednak obrona Ruchu.

• Nie zdążył dobiec do piłki Jankowski i piłka uciekła za boczną linię boiska. Od autu Zagłębie, szybkie przejęcie piłki przez chorzowian, piękne wyjście i genialna interwencja Vidanovva ratuje Zagłębie od utraty gola!

• Jeż do Papadopulosa, na jeden kontakt z Pawłowskim i dobra próba ale skutecznie interweniuje obrona Ruchu i szybka kontra, jednak strzał Straki broni Gliwa.

• Na boisku leży piłkarz Zagłębia, konieczna była krótka interwencja służb medycznych.

• Byla okazja do wyrównania, niewykorzystana przez Niebieskich!

• Pawłowski wychodził do przodu jednak zatrzymany przez Szyndrowskiego!

• Zieńczuk, Janowski i Piech w polu karnym, po raz kolejny brakuje Niebieskim skuteczności, Piech za daleko od zagrania i choć można było pokusić się o strzał, piłkę przejęli Miedziowi.

• Szymon Pawłowski łatwo ograł Szyndrowskiego na szesnastym metrze, wpadł w pole karne i płaskim strzałem lewą nogą pokonał Peskovicia

• GOOOOOOOOOOOOOOL! Szymon Pawłowski!!!

• Szybka kontra Ruchu, wychodzą piłkarze Niebieskich jednak stanowczo za mocne dośrodkowanie i kolejna okazja na wyjście na prowadzenie nie wykorzystana przez zawodników z Chorzowa.

• Szybka kontra Zagłębia, nie trafił jednak w piłkę zawodnik Miedziowych! Rzut rożny!

• Za mocne dośrodkowanie Zieńczuka plus zmarnowana naprawdę dobra okazja dla Ruchu! Miedziowi nie zdążyli wrócić jednak chorzowianom nie udało się nawet oddać strzału na bramkę Gliwy!

• Abwo wrócił ambitnie za Piechem i zatrzymał w polu karnym napastnika Ruchu

• Żółta kartka dla Lewczuka za faul na Abwo! Groźnie teraz pod polem karnym Niebieskich, rzut wolny dla Miedziowych!

• Rakowski stara się przedrzeć, mija Lewczuka, jednak obrona Niebieskich radzi sobie doskonale!

• Rzut rożny dla gości, dośrodkowanie Jeża i niecelny strzał głową Tuncheva

• Kontra Miedziowych jednak interweniuje obrona chorzowian!

• Rzut rożny dla chorzowian, groźnie teraz w polu karnym, Piech z daleka ale niecelnie.

• Zieńczuk dośrodkowuje do Piecha, chorzowianin nabiegał na pierwszy słupek jednak zamieszanie w polu karnym Miedziowych nie pozwala oddać strzału.

• Abwo zagrywa do Jeża, ten jednak szybko traci piłkę i do glosu po raz kolejny dochodzą chorzowianie.

• Abwo próbował pod ostrym kątem oddać strzał na bramkę Peskovica, piłka jednak daleko obok siatki.

• Odpychany Igor Lewczuk i od rzutu wolnego Niebiescy.

• Zapowiadało się na kolejną akcję jednak chorzowianie uspokajają grę, a ostatecznie tracą piłkę na korzyść Miedziowych i po raz kolejny od bramki Gliwa.

• Kolejne wyjście piłkarzy Ruchu w pole karne Zagłębia Lubin, małe zamieszanie i od bramki rozpocznie Gliwa.

• Kolejne dobre wyjście chorzowian, nadal jednak brakuje Niebieskim skuteczności, interweniuje Rymaniak.

• Dośrodkowanie w pole karne, wybijają jednak piłkę Miedziowi, próbował jeszcze głową Piech, jednak piłka trafia do piłkarzy Zagłębia.

• Rzut wolny dla Niebieskich.

• Jeszcze jedne rożny dla Zagłębia, tym razem jednak obrona Ruchu i od bramki Peskovic.

• Mamy rzut rożny dla miedziowych, na sam środek Jeż i niecelny strzał na bramkę chorzowian.

• Gra przeniosła się nam na środek boiska, Zagłębie stara się utrudnić chorzowianom rozegranie i się to udaje!

• Zbyt dalekie dośrodkowanie Abwo i piłkę przejmują chorzowianie.

• Małe zamieszanie na połowie chorzowian i Abwo wywalczył rzut z autu.

• Świetna interwencja Vidanovva! Był Jankowski w polu karnym, ale bardzo łatwo pozwolił się odepchnąć.

• Ruch Chorzów próbuje atakować, jednak cały czas rozegranie skutecznie utrudnia obrona miedziowych.

• Zagłębie Lubin rozpoczyna od rzutu wolnego, jednak bardzo szybko piłkę przejmują piłkarze Ruchu.

• Po raz kolejny Pawłowski z Papadopulosem wychodzą do przodu, jednak lekko spóźniona interwencja obrony chorzowian okazuje się skuteczna.

• Na murawie leży teraz piłkarz Zagłębia Lubin i miedziowi od rzutu wolnego.

• Abwo ruszył prawą stroną i zagrał wzdłuż bramki do wbiegającego Papadopulosa, ale dobrze interweniował Szyndrowski, który wybił piłkę poza pole karne gospodarzy

• Pawłowski schodzi na środek ataku, Papadopulos próbuje lobować, nie mamy jednak gola i od bramki bramkarz Ruchu Chorzów.

• Zaczynamy! Od środka boiska rozpoczną zawodnicy Zagłębia Lubin!

• Przed rozpoczęciem meczu uczcimy jeszcze pamięć Dawida Zapiska.

• Na boisku pojawiają się już piłkarze! Za chwile zaczynamy!

• Dziś na boisku w składzie Zagłębia zobaczymy na środku obrony dwóch stoperów z Bułgarii. Dla Aleksandara Tuncheva jest to debiut w polskiej Ekstraklasie.

• Zieliński i Hapal mają ogromny problem z napastnikami! Mamy jeszcze niecałe dwadzieścia minut, więc kto jeszcze nie przeczytał zapowiedzi dzisiejszego spotkania, zapraszamy!

• Na ławce rezerwowych Zagłębia Lubin: Marek Kozioł, Martins Ekwueme, Elton Lira, Maciej Małkowski, Sergio Reina, Darvydas Sernas, Arkadiusz Woźniak.

• Na ławce rezerwowych Ruchu Chorzów zasiądą: Matko Perdijic, Grzegorz Kuświk, Martin Konczkowski, Andrzej Niedzielan, Jakub Smektała, Paweł Lisowski, Kamil Włodyka.

• Znamy już składy w jakich wyjdą na to spotkanie drużyny Ruchu i Zagłębia - prezentujemy Wam je po lewej!

• aa A my z takiej perspektywy oglądamy boisko

• A tuż obok boiska sprawdzane są umiejętności piłkarskie... nowej maskotki. Najmłodsi fanatycy chorzowskiego Ruchu skontrolują, jak poradzi sobie w roli bramkarza!

• Na boisku rozgrzewają się już zawodnicy obu drużyn a na trybunach powoli pojawiają się pierwsi kibice chorzowskiego Ruchu. My zaraz poznamy składy w jakich Ruch i Zagłębie wystąpią w dzisiejszym meczu.

• Przed nimi już piąta kolejka, więc w obu klubach słychać te same zapowiedzi, że czas się przełamać i wygrać, że trzeba rozpocząć lepszą serię. Wszyscy w to wierzą, mimo że problemów Pavlovi Hapalowi i Jackowi Zielińskiemu nie brakuje.

• Przed nami mecz między dwoma z najsłabszych drużyn tego sezonu Ekstraklasy - przynajmniej jak na razie. Po czterech kolejkach żadna z nich nie dopisała do swojego konta trzech punktów. Zapraszamy na relację live ze spotkania Ruchu Chorzów z Zagłębiem Lubin. Na żywo - w Ekstraklasa.Net!