Sandecja Nowy Sącz

0

Arka Gdynia

1

• Koniec meczu! Arka Gdynia pokonuje po golu Dariusza Formelli ekipę z Nowego Sącza. Kończymy naszą relację, za uwagę dziękuje Krzysztof Rosłoński!

• Podwójna okazja Sandecji, najpierw Aleksandrowi zabrakło kilku kroków by dość do piłki, po czym Kasprzak wślizgiem starał się o uderzenie na bramkę.

• Gra na czas Konrada Jałochy, za co ogląda kartkę!

• Szczepański, z rzutu wolnego z 18. metra ponad bramką!

• 3 minuty doliczone!

• Żółta kartka dla Kakoko po faulu na Małkowskim przed polem karnym!

• A Tadeusza Sochę żegnamy po ostrym faulu i drugim "żółtku"!

• Kontratak Arki po rzucie rożnym Sandecji, rajd Siemaszki pod pole karne, strzał... szkoda gadać...

• Ostry faul Sochy w środku pola, obrońca Arki ogląda kartonik!

• Baraaaaaaan! Zza pola karnego strzał po ziemi sprawił wiele kłopotów Jałosze, ciekawe, co by było, gdyby zamiast sparowania piłki wpuścił ją do bramki!

• Małkowski dośrodkowuje z rzutu rożnego, do piłki niewiele brakowało, by dopadł Szarek, zmarnowana okazja, i to jak!

• Ostatnia zmiana w Arce, za Marcusa wchodzi Bożok!

• Seria rzutów rożnych na połowie Arki, jednak każdy z nich nie miał tego czegoś, celnego strzału na bramkę.

• Szczepański i jego rajd lewą stroną kończy się strzałem w okienko, piłkę paruje w swoje prawo Jałocha!

• Ostatnia zmiana gospodarzy, Kuźma wchodzi za Piszczka

• Szczepański szukał płaskim podaniem Kasprzaka, jednak piłkę przejmują "Arkowcy"!

• .... a w Sandecji za Dudzica wchodzi Szczepański!

• Druga zmiana w Arce, za Sangoya wchodzi Siemaszko...

• Małkowski z rzutu wolnego, głową dopada piłkę Piszczek, piłka prosto w ręce Jałochy!

• Z lewej strony dośrodkowuje Małkowski, piłkę wybija w polu karnym daleko jeden z obrońców głową!

• Filip Piszczek wykonał rajd lewą stroną, jednak pod koniec wykonał niepotrzebny faul w polu karnym!

• Pierwsza zmiana w Sandecji, Aleksander wchodzi za Trochima!

• Trochim! Po rajdzie Kasprzaka prawą stroną dostaje podanie po ziemi, piłka odbija się od obrońcy, ależ okazja!

• Trochim w polu karnym szuka kolegi piętką, piłka leci obok bramki!

• Od środka Arka wznawia grę, wracamy do podróży!

• Przed startem II połowy zmiana, Kakoko wchodzi za Nalepę!

• Mirosław Górecki kończy I połowę, do tej pory Arka prowadzi jedną bramką z Sandecją, widzimy się po przerwie!

• 1 minuta doliczonego czasu!

• Dudzic! Po podaniu od Małkowskiego strzela z lewej strony, wysoooooooko ponad bramką!

• Małkowski no - look passem w pole karne do PIszczka, piłkę wybija jeden z defensorów Arki, mamy rzut rożny!

• Trochim z rzutu wolnego w pole karne, tam głową strzela Cseh, piłka kozłuje i wpada w ręce Jałochy!

• Szarek szukał dośrodkowania ze środka pola, piłkę łapie Jałocha!

• Małkowski dośrodkowuje z lewego skrzydło, zbyt głęboko i zbyt płasko, by mógł przechwycić ją ktokolwiek z kolegów!

• Trochim zagrywa z lewej strony w pole karne, do piłki nie zdążył dojść Dudzic, Jałocha pewnie interweniuje!

• Warcholak z lewej strony w pole karne, Radliński pewnie łapie!

• Słaby w polu karnym szuka podania do środka, jednak za lekko, by w jakikolwiek sposób zaskoczyć "Arkowców"!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Dariusz Formella wykorzystuje idealne podanie w pole karne z prawej strony, a to po błędzie Martina Cseha, Arka prowadzi!

• Grzegorz Baran dostaje "żółtko" za faul w środku pola na Marcusie!

• Małkowski! Strzał z 20 metrów z prawej strony po podaniu od Trochima, Jałocha pewnie chwyta piłkę!

• Małkowski z lewego skrzydła w pole karne, tam Alan dopada do piłki i wybija ją na rzut rożny!

• Okazja Arki, Szwoch z lewej strony dośrodkowuje w pole karne, piłka przelatuje na przeciwne skrzydło, tam Socha z woleja próbował strzału, jednak piłkę zablokował jeden z sądeckich defensorów!

• Ależ okazja! Piszczek pędzi lewą stroną, strzela przed polem karnym, piłkę przed siebie paruje Jałocha, po czym do futbolówki mógł dopaść Dudzic, zabrakło centymetrów!

• Jak do tej pory mamy mecz walki, z lekką przewagą gospodarzy, jednak piłka głównie znajduje się w środku pola.

• Sangoy! Świetny strzał z rzutu wolnego, Radliński paruje piłkę na rzut rożny!

• Piszczek fauluje na 25. metrze Nalepę, sztab medyczny podchodzi do gracza Arki!

• Warcholak z prawej strony dośrodkowuje z rzutu wolnego w pole karne, tam chaos i, chyba, dotknięcie piłki ręką przez jednego z zawodników!

• Pierwsza okazja, Szarek dośrodkowuje z prawej strony, jednak Piszczek prosto w ręce Jałochy!

• Od środka grę zaczynają gospodarze, grający od lewej do prawej, sędzia Górecki gwiżdże i startujemy!

• Gracze obu drużyn w asyście Mirosława Góreckiego i reszty ekipy sędziowskiej wchodzą na plac gry, nasz autobus powoli rusza! Wejście doprawdy efektowne!

• Jeszcze tylko 15 minut do startu spotkania, dlatego proszę zasiąść na swoich miejscach, bowiem zaczynamy za moment podróż do emocji z 1. Ligą!

• Jeszcze przed startem tego meczu, zapraszam do zapoznania się z naszą zapowiedzią.

• Rezerwowi:

Sandecja: Michał Gliwa, Mateusz Bartków, Adrian Danek, Szymon Kuźma, Matej Nather, Sebastian Szczepański, Arkadiusz Aleksander

Arka: Jakub Miszczuk, Miroslav Bożok, Yannick Kakoko, Rafał Siemaszko, Przemysław Stolc, Grzegorz Tomasiewicz, Rashid Yussuf

• Pierwsi kibice już gromadzą się na trybunach stadionu, gracze powoli udają się na rozgrzewkę. Składy obu zespołów za kilka minut!

• Przepiękny zachód słońca na niebie, pogoda, idealna do gry w piłkę, na relację LIVE ze spotkania pomiędzy Sandecją Nowy Sącz a Arką Gdynia wita Państwa Krzysztof Rosłoński.