Sandecja Nowy Sącz

0

GKS Katowice

1

• Koniec meczu, GKS Katowice wygrywa minimalnie z Sandecją i umacnia się na pozycji wicelidera ligi. Za uwagę dziękuje Krzysztof Rosłoński.

• Szeliga zza pola karnego, Abramowicz pewnie broni!

• Faul Korzyma w środku pola, ogląda drugą kartkę!

• 6 minut doliczonych do czasu gry!

• Ostatnia zmiana meczu, Szeliga za Kubania!

• Drugi żółty kartonik dla Czerwińskiego, to koniec meczu dla defensora GieKSy!

• s

• Prokiiiiić! Ależ szansa, był tylko on i Radliński, jednak golkiper Sądeczan górą!

• Ostatnia zmiana, za Goncerza wchodzi Prokić!

• Zółty kartonik dla Kubania za prowokację zawodnika gości.

• sz

• Kolejna zmiana w GKSie, Praznovsky wchodzi za Mandrysza!

• Goncerz ogląda żółtą kartkę za faul w środku pola!

• Małkowski z lewej strony dośrodkowuje do Korzyma, ten z półobrotu a'la Zidane był bliski pokonania Abramowicza, centymetry ponad bramką!

• Małkowski z lewej strony w pole karne, Słaby głową strzela ponad bramką!

• Leszczak po ziemi z 28. metra, Abramowicz na posterunku!

• Foszmańczyk z dystansu strzela nad bramką!

• Małkowski z lewej strony w pole karne, jednak nie ma nikogo, by zamknąć to dośrodkowanie!

• Kolejna zmiana w Sandecji, za Trochima wchodzi Leszczak!

• Małkowski z rzutu wolnego strzela w mur, mamy rzut rożny!

• Zmiana w GieKSie, Duda wchodzi za Kalinkowskiego!

• Czerwiński ogląda kartkę za ostry wślizg na Małkowskim!

• Bucko dośrodkowuje z lewej strony na głowę Korzyma, ten lekko musnął piłkę w polu karym w taki sposób, że poleciała obok prawego słupka!

• Baran! Świetnie strzela głową, jednak znowu piłka nie ląduje w siatce!

• Trochim pięknie strzelał w okazji sam na sam z Abramowiczem, bramkarz GieKSy górą!

• Zaczynamy II połowę, od środka Sandecja!

• Pierwsza zmiana w Sandecji, za Danka wchodzi Piszczek!

• Koniec I połowy, do przerwy Katowiczanie prowadzą jedną bramką. Wracamy za 15 minut!

• Korzym za kłótnię ogląda żółty kartonik!

• Mamy przerwę w grze, Kalinkowski brutalnie zaatakował Radlińskiego!

• Kubań sytuacyjnie strzela zza pola karnego, piłka daleko obok bramki!

• Zejdler fauluje Barana w środku pola, mamy kolejny kartonik!

• Foszmańczyk z prawej strony do Kalinkowskiego, ten zza pola karnego strzela po ziemi obok lewego słupka!

• Małkowski podaje pięknie na dobieg do Trochima, ten drugi jednak na spalonym!

• Słaby strzela z 30. metra, piłka daleko obok bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mateusz Bartków pakuje piłkę do własnej bramki głową po wrzutce Abramowicza w pole karne, Katowiczanie prowadzą!

• Trochim strzela z woleja zza pola karnego z lewej strony, piłka leciała szybko, precyzyjnie, jednak w ostatniej fazie minęła prawy słupek, byłoby naprawdę uroczo!

• Małkowski z lewej strony w pole karne, Garbacik wybija na rzut rożny!

• Radliński ogląda kartkę za nadmierną radość w kierunku rywala!

• Goncerz strzela....... obok lewego słupka, ten sądecki stadion to dla niego fatum!

• Kubań ogląda kartkę za dyskusje!

• Rzut karny! Ręką piłkę dotknął jeden z sądeckich zawodników, i sędzia wskazuje na wapno!

• Trochim strzela w prawe okno, Mateusz Abramowicz pewnie łapie piłkę!

• Garbacik powala Korzyma na 25. metrze i mamy kartkę!

• Tomasz Foszmańczyk ogląda żółtą kartkę za faul na Baranie!

• GONCERZ! Kapitalny strzał w polu karnym po podaniu od Czerwińskiego, po ziemi, piłka jednak trafia w lewy słupek! Było blisko prowadzenia!

• Trochim powalony w zapaśniczym stylu przez Garbacika na 30. metrze, mamy rzut wolny!

• Foszmańczyk z lewej strony do Mandrysza po ziemi, ten drugi jednak po strzale wślizgiem może czuć się zawiedziony, piłka minęła lewy słupek!

• Mandrysz po dośrodkowaniu od Garbacika oddaje strzał głową, piłka daleko obok lewego słupka!

• Małkowski po ziemi zza pola karnego, Mateusz Abramowicz na miejscu!

• Abramowicz świetnie pomknął lewą stroną boiska, dopiero Kuban powstrzymał jego szaleńczą szarżę!

• Małkowski z prawej strony szuka dośrodkowania w pole karne, jednak po raz kolejny piłka zatrzymuje się na obrońcach!

• Danek spróbował dryblingu w polu karnym, jego próba jedna została powstrzymana przez jednego z defensorów GKS - u, mamy rzut rożny!

• Kamil Słaby był bliski zaskoczenia Mateusza Abramowicza, przed polem karnym chciał wślizgiem pokonać bramkarza, jednak Katowiczanin był na posterunku!

• Piłka od Trochima do Korzyma, liniowy dopatruje się spalonego!

• Od środka grę zaczynają goście, grające od prawej do lewej, sędzia Pskit gwiżdże i ruszamy!

• Gracze obu zespołów w asyście ekipy sędziowskiej z Pawłem Pskitem na czele wchodzą już na plac gry, jeszcze tylko chwila do startu!

• Jeszcze tylko 10 minut do rozpoczęcia meczu, dlatego proszę zajmować swoje miejsca przed ekranami, pora zacząć naszą podróż do emocji z 1. Ligą!

• Gracze powoli kończą przedmeczową rozgrzewkę, a na trybunach coraz więcej kibiców, w tym ponad 200 fanów GieKSy!

• Przed pierwszym gwizdkiem Pawła Pskita zachęcamy do zapoznania się z naszą przedmeczową zapowiedzią.

• Rezerwowi:

Sandecja: Michał Gliwa, Dawid Szufryn, Michał Szeliga, Sebastian Leszczak, Filip Piszczek, Bartłomiej Kasprzak, Kacper Smoleń

GKS: Sebastian Nowak, Andreja Prokić, Paweł Szołtys, Sławomir Duda, Olivier Praznovsky, Adrian Jurkowski, Eryk Sobków

• Ze skąpanego słońcem i ciepłego Nowego Sącza wita Państwa Krzysztof Rosłoński, zapraszając na mecz pomiędzy miejscową Sandecją i katowickim GKS - em!