Sandecja Nowy Sącz

1

GKS Tychy

1

• Koniec - w meczu przyjaźni podział punktów! Do zobaczenia mówi Krzysztof Rosłoński!

• I "żółtko" dla Korzyma!

• Trochim dostaje żółtą kartkę za zbyt agresywne zachowanie po decyzji sędziego!

• Zamieszanie na boisku, Florek fauluje przed polem karnym Korzyma, sędzia Złotek daje... żółtą kartkę!

• 3 minuty doliczone do meczu!

• "Żółtko" dla Słabego za faul na połowie rywali!

• Pierwsza zmiana w GKSie, za Radzewicza wchodzi Mączyński!

• Na trybunach brawa dla Rafała Majki za zdobycie brązu w Rio!

• Kilka dośrodkowań w pole karne, za każdym razem plany przechytrzył dobrze interweniujący Florek!

• Za Dudzica wchodzi Danek!

• Okazja Świerczoka po zagraniu w pole karne, piłkę zatrzymują na spółkę Radliński i... dół na płycie boiska!

• Grzeszczyk w lewe okno z rzutu wolnego z lewej strony, Radliński piąstkuje!

• Kowalski po ziemi do środka do Świerczoka, ten w środek bramki, groźnie, jednak Radliński na miejscu!

• Za Kuźmę wchodzi wcześniej wspomniany Gałecki!

• GOOOOOOOOOOOOOOL! Świerczok w lewe okno, pewnie, Radliński bez szans!

• Żółta kartka dla faulującego!

• RZUT KARNY DLA GKSU! Faul Dudzica w polu karnym!

• W Sandecji za moment na boisko wejdzie Michał Gałecki, w międzyczasie kolejna akcja GKSU, Radzewicz w pole karne, Radliński łapie!

• Korzym głęboko w pole karne z prawej strony, z problemami piłkę łapie Florek!

• Rzut rożny, chaos w polu karnym, Radzewicz z lewej strony strzela, prosto w prawy słupek! Tak było blisko wyrównania...!

• Świerczok szaleje, kilka zwodów przed polem karnym, i strzał, zablokowany przez Szufryna!

• Niezbyt precyzyjne dośrodkowanie z lewej strony w pole karne Sandecji, bez zagrożenia dla bramki Radlińskiego!

• Żółta kartka dla Kowalskiego za faul przy linii bocznej własnej połowy na Korzymie!

• Kolejna próba Świerczoka, tym razem głową po crossie z lewej strony, niewiele obok bramki!

• Kilka zwodów Grzeszczyka, podanie do środka do Świerczoka, jednak nie dopadł wślizgiem do piłki!

• Seria fauli w środku pola, gra strasznie siłowa ze strony obu ekip!

• Wspomniany Trochim wchodzi za Janczyka!

• Małkowski z lewej w pole karne do Korzyma, ten głową źle trafił w piłkę i szansa zmarnowana. Wojciech Trochim szykuje się do wejścia na boisko!

• Bukowiec oddał piękny strzał z 25. metra, niewiele nad poprzeczką!

• ŚWIERCZOOOOK! Kapitalny strzał zza pola karnego, niewiele obok prawego słupka! WOW!

• Na plac gry już wrócili gracze obu zespołów, Tyszanie i Sądeczanie bez zmian. Zaczynamy II połowę, od środka Sandecja!

• Kończymy I połowę, Sandecja jedną bramką prowadzi z Tyszanami, widzimy się po przerwie!

• Żółta kartka dla Boczka za faul w środku pola!

• Bartków ciętym dośrodkowaniem z prawej strony chciał znaleźć w polu karnym Janczyka, zabrakło niewiele!

• Dośrodkowanie Janczyka z lewej do Dudzica, ten na środek do Kuźmy, ale młody Sądeczanin strzela daleko obok prawego słupka!

• Małkowski dośrodkował z rzutu rożnego, później piłka dobrze została rozegrana przez kilku graczy Sandecji, a Słaby tylko musiał strzelić w długi, prawy róg bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Kamil Słaby kapitalnie wykorzystał błąd obrony w polu karnym po rzucie rożnym! Mamy 1:0!

• Co by nie powiedzieć poza kilkoma próbami ataków obu ekip, często zatrzymywanych u zalążka, to w zasadzie można się nieźle wynudzić.

• Składna akcja Sandecji, Kuźma zagrywa w pole karne do Janczyka, ten szukając obrotu w stronę bramki stracił piłkę!

• "Żółtko" dla Barana za ostry wślizg na środku boiska na Grzeszczyku!

• Małkowski w pole karne po ziemi do Janczyka, ten z prawej szukał Korzyma, piłka wybita na rzut rożny!

• Kilka prób dośrodkowań Radzewicza z prawej strony boiska, za każdym razem powstrzymane przez gospodarzy!

• Gra w tej chwili znacznie zwolniła, piłka niemal cały czas w środku pola.

• Składna akcja Sądeczan, Korzym zagrywa do Janczyka, ten do środka do Dudzica, później piłka idzie na prawo do Batkowa przez Barana, i Florek pewnie broni, wyskakując do lecącej futbolówki!

• Seria dośrodkowań Tyszan w pole karne, najpierw Kuźma, potem Korzym głową odbierają piłkę rywalom!

• Bucko fatalnie podaje do Radlińskiego, niewiele brakowało, by padł efektowny "swojak"!

• Sandecja próbuje przebić się w pole karne rywala, jednak tyska defensywa daje jak na razie sobie radę, głową wybita piłka przez defensora gości po dośrodkowaniu Bartkowa.

• Przed meczem minuta ciszy na cześć ś.p. Ryszarda Aleksandra. Od środka rozpoczynają goście, grający od prawej do lewej, sędzia Złotek gwiżdże i startujemy!

• Na plac gry w asyście ekipy sędziowskiej z Mariuszem Złotkiem wchodzą obie ekipy, proszę się rozsiadać, bowiem rozpoczynamy podróż do emocji z 1. Ligą!

• Coraz mniej czasu do pierwszego gwizdka Mariusza Złotka, rozpoczynającego mecz, gracze powoli kończą rozgrzewkę!

• Gracze sądeckiego klubu rozpoczęli już rozgrzewkę, zatem jeszcze przed pierwszym gwizdkiem zachęcam do zapoznania się z naszą zapowiedzią tego meczu.

• Rezerwowi: Sandecja: Julian Grzegorczyk, Adrian Danek, Michał Gałecki, Bartłomiej Kasprzak, Lukas Kuban, Wojciech Trochim, Sebastian Leszczak

GKS Tychy: Marek Igaz, Seweryn Gancarczyk, Mateusz Grzybek, Mateusz Mączyński, Wojciech Szumilas, Adam Varadi, Mariusz Zganiacz

• Mieszana pogoda w Nowym Sączu wita wszystkich, przybywających na stadion przy ulicy Kilińskiego. Na relację LIVE z meczu miejscowej Sandecji z tyskim GKSem zaprasza Krzysztof Rosłoński.