Sandecja Nowy Sącz

2

Górnik Zabrze

0

• Koniec! Sandecja sensacyjnie wygrywa z Górnikiem Zabrze 2:0 po świetnym spotkaniu Macieja Korzyma. Kończymy naszą relację, za uwagę dziękuje Krzysztof Rosłoński!

• Ostatnia zmiana meczu, za Kuźmę wchodzi debiutant, Kacper Smoleń!

• 4 minuty doliczone do czasu gry!

• Za Maćka Korzyma na boisko wchodzi Adrian Danek!

• Angulo strzela głową w polu karnym, jednak defensorzy Sandecji na miejscu!

• Okazja Górnika, Angulo strzela z prawej strony nożycami, jednak piłka leci daleko od bramki!

• Gergel z woleja zza pola karnego, prosto w ręce Radlińskiego!

• Ostatnia zmiana w Górniku, za Grendela wchodzi Wolniewicz!

• Małkowski znów spróbował wkręcić piłkę w pole karne na głowę Dudzica, jednak ten drugi nie sięgnął jej, i Górnik wznawia grę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! Małkowski z lewej strony pola karnego podaje do środka do Korzyma, ten strzela koło lewego słupka i mamy 2:0!!!!!!

• Radliński ogląda kartonik za kłótnie z sędzią po kontrowersyjnej decyzji o rzucie wolnym dla gości!

• Grendel ogląda żółtą kartkę, faulował Dudzica blisko środka boiska!

• Zmiana w zespole Sandecji, Dudzic wchodzi za zdobywcę gola, Wojciecha Trochima!

• Nowak z żółtą kartką za faul na Małkowskim w środku pola!

• Grendel strzela zza pola karnego z woleja po odbitej piłce, ale strzał... szkoda słów!

• Plizga z lewej strony w pole karne, Radliński wybija piłkę na rzut rożny!

• ... a Skrzypczak za Wolsztyńskiego!

• Mamy podwójną zmianę u gości, za Przybylskiego wchodzi Nowak...

• Fatalne zderzenie Trochima z Szufrynem w środkowej strefie boiska, medycy już na boisku!

• Obie ekipy bez zmian, gospodarze od środka wznawiają grę, więc wracamy do podróży!

• Mariusz Złotek kończy pierwszą połowę, Sandecja prowadzi jedną bramką, widzimy się po przerwie!

• Małkowski z prawej strony w pole karne, Słaby zgrywał piłkę z lewej, prosto na głowę Kuźmy, ten strzelił w światło bramki, futbolówkę z linii bramkowej wybił defensor gości!

• Korzym w polu karnym z prawej strony strzela w ostry kąt, Kuchta na posterunku!

• 2 minuty doliczone do czasu gry!

• Wolsztyński próbował wybić piłkę, jednak trafił w głowę Barana, mamy interwencję służb medycznych.

• TROCHIIIIIIIIIIIIIIIM! Gol na 1:0 po podaniu z lewej strony od Korzyma! Strzelił pięknie Wojtek koło lewego słupka!

• Plizga z rzutu rożnego w pole karne, strzelał głową Matuszek, NIEWIELE OBOK LEWEGO SŁUPKA!

• KURZAWA! Okazja w polu karnym, a dokładniej po jego lewej stronie, strzał w boczną siatkę!

• Małkowski zagrywa do Kubania z prawej strony, defensor Sandecji zgrywa w pole karne, jednak Kuchta łapie piłkę!

• Plizga zagrywa po ziemi w pole karne do Angulo, ten z prawej strony strzela blisko lewego słupka, aaaaj, niewiele brakowało!

• Plizga z rzutu wolnego w pole karne, piłkę wybijają gospodarze, jednak Angulo dopada do lecącej futbolówki, wolej zza 18 metrów i... ponad bramką!

• Niesamowita kontra Sądeczan, Małkowski z lewej strony wykonał rajd w pole karne, oddał strzał, wybroniony przez Kuchtę, piłkę przejmuje Trochim, jednak znów Kuchta na miejscu!

• Grendel z prawej w pole karne, piłka poza linią, bowiem nikt do niej nie doszedł!

• Próba "rogala" w wykonaniu Małkowskiego, pewnie złapana przez Kuchtę!

• Kuźma zagrywa z prawej strony w pole karne, Danch blokuje piłkę!

• Małkowski jeszcze raz w pole karne, Matuszek wybija piłkę poza pole karne!

• Z lewej strony w pole karne piłkę zagrywa Małkowski, jednak efekt marny, od bramki grę wznawia Górnik!

• Grendel zagrywa piłkę w pole karne, jednak piłka mija wszystkich zawodników i linię końcową!

• Kolejna okazja Sandecji, najpierw piłkę do Kuźmy podaje Korzym, później piłka leci w kierunku Małkowskiego, w pole karne, ze strzału nici!

• TROCHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIM! Strzał z rzutu wolnego z 25. metra w poprzeczkę, ależ było blisko!

• Od środka grę zaczynają goście, grający od prawej do lewej, sędzia gwiżdże i ruszamy!

• Oba zespoły w asyście ekipy sędziowskiej z Mariuszem Złotkiem na czele wchodzą na plac gry. Proszę powoli zasiadać na swoich miejscach, bowiem za moment zaczynamy podróż do emocji z 1. Ligą!

• Rozgrzewka obu zespołów w toku, trybuny powoli się zapełniają. Z pogłosek wynika, że ma na nich zasiąść niemal komplet widzów!

• Niesamowitym zbiegiem historii okazuje się być wybór sędziego dzisiejszego meczu, bowiem Mariusz Złotek ze Stalowej Woli był również arbitrem ostatniego starcia obu zespołów, które to miało miejsce kwietnia 2010 roku, co więcej, również na tym stadionie.

• Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego zachęcam zapoznać się z naszą zapowiedzią.

• Rezerwowi:

Sandecja: Julian Grzegorczyk, Dawid Janczyk, Adrian Danek, Kacper Smoleń, Mateusz Bartków, Sebastian Leszczak, Bartłomiej Dudzic

Górnik: Grzegorz Kasprzik, Adam Wolniewicz, Ołeksandr Szewieluchin, Konrad Nowak, Marcin Urynowicz, Szymon Skrzypczak, Maciej Ambrosiewicz

• Ze słonecznego i bardzo gorącego Nowego Sącza wita Państwa Krzysztof Rosłoński, zapraszając na jedno z najciekawszych spotkań kolejki, w którym miejscowa Sandecja zmierzy się z Górnikiem Zabrze!