• Koniec meczu! Sandecja wygrywa z Miedzią 1:0!

• Miedź dośrodkowała w pole karne, ale w zamieszaniu obrońcy daleko wybili piłkę.

• Martin za Rybickiego.

• Forsell uderza z 20 metrów nad bramką Sandecji!

• Miedź coraz mocniej napiera, ale Bartkowiak nie opanował piłki..

• Rzut wolny dla Miedzi, ale piłka trafiła pod nogi Bartkowiaka, który uderzył nad bramką.

• Żółta kartka dla Bartkowiaka.

• Bartkowiak uderzył nad bramką!

• Miedź miała rzut rożny, ale strzał Forsella zatrzymał się na obrońcy Sandecji.

• Miedź będzie grała na 3 obrońców. Batin za De Amo.

• Garguła przewraca się przed polem karnym, ale sędzia nie używa gwizdka. Dalej 1:0 dla Sandecji!

• Radliński broni uderzenie Garguły!

• Rzut karny dla Miedzi! Rybicki faulowany przez Danka!

• Kasprzak brzydko sfaulował Cierpkę i musiał zobaczyć żółtą kartkę. Ciężkie zadanie przed Sandecją, która musi grać o jednego mniej.

• Sandecja gra w 10! Drugą żółtą kartkę otrzymuje Kasprzak!

• Miedź miała rzut wolny. Dośrodkowanie Forsella głową wybija Trochim.

• Murawa jest bardzo śliska i nie ułatwia zadania piłkarzom.

• Maślanka krótko po wejściu na boisku oddaje strzał, ale bez problemów poradził sobie Paweł Kapsa.

• Mamy pierwszą zmianę w drugiej połowie. Maślanka za Smolenia.

• Duże zamieszanie pod bramką Sandecji! Strzały Łobodzińskiego i Rybickiego zostały zablokowane.

• Brzydki faul Adriana Danka i zasłużona żółta kartka.

• Sandecja miała rzut rożny, ale uderzenie głową jednego z napastników poszybowało wysoko nad bramką!

• Zaczynamy drugą połowę!

• Sędzia Złotnicki zakończył pierwszą połowę. Sandecja prowadzi z Miedzią 1:0!

• Arbiter przedłużył pierwszą część spotkania o 120 sekund.

• Sandecja próbuje podwyższyć. Wojciech Trochim ostro wrzucił futbolówkę w szesnastkę, ale tutaj bez problemów interweniował Hunter Gorskie.

• Filip Piszczek wchodzi za kontuzjowanego Bartłomieja Dudzica.

• Doświadczony Maciej Małkowski nie pomylił się! Strzelił w prawy dolny róg bramki Pawła Kapsy!

• GOOOOL! MACIEJ MAŁKOWSKI Z RZUTU KARNEGO!

• Rzut karny! W szesnastce faulowany był Bartłomiej Dudzic! Żółta kartka dla Jonatana de Amo.

• Pierwsza zmiana. W miejsce Adrian Łuszkiewicza wchodzi jego imiennik Adrian Cierpka.

• Zawodnicy gości krótko rozegrali rzut wolny. Akcję przerwał gwizdek arbitra Złotnickiego. Wojciech Łobodziński znalazł się na pozycji spalonej.

• Paweł Kapsa wyszedł obronną ręką z opresji! Najpierw odbił piłkę po uderzeniu Bartłomieja Dudzica, chwilę później w szesnastce przyjezdnych powstało spore zamieszanie. Kolejne próby strzałów graczy Sandecji były blokowane.

• Liniowy zasygnalizował pozycję spaloną Bartłomieja Dudzica.

• Maciej Małkowski centrował z rzutu rożnego. Futbolówkę głową wybił jeden z obrońców Miedzi.

• Piłka posłana w kierunku Wojciecha Łobodzińskiego. Skutecznie wejście wślizgiem defensora Sandecji.

• Dwójkowa akcja Adriana Danka z Bartłomiejem Dudzicem. Wmieszał się w to defensor Miedzi, który przejął futbolówkę.

• Zaostrza się gra. Adrian Danek został ostro sfaulowany przez Mariusza Rybickiego.

• Pierwsza żółta kartka w spotkaniu. Zobaczył ją Bartłomiej Kasprzak, który faulował Łobodzińskiego.

• Strata goni stratę. Nieco więcej przy piłce utrzymują się w ostatnim fragmencie zawodnicy legnickiej Miedzi.

• Faulowany był Mariusz Rybicki. Petteri Forsell silnie uderzył z rzutu wolnego z około 20 metrów, ale futbolówka poleciała ponad bramką.

• Po rzucie rożnym dla Sandecji nie było zagrożenia pod bramką Pawła Kapsy.

• Jeszcze jedna ofensywna próba Miedzi. Petteri Forsell dogrywa na prawą stronę do Michała Bartkowiaka, ale ten zanotował stratę.

• Opady śniegu z deszczem są naprawdę obfite. Nic dziwnego, że na razie obie ekipy mają problemy z przeprowadzaniem składnych akcji.

• Jeden z nielicznych ataków gości. Mariusz Rybicki podawał do Petteri Forsella, ale nieco zbyt mocno i piłkę wyłapał Łukasz Radliński.

• Piłkarze Sandecji mieli rzut rożny. Po dośrodkowaniu z narożnika boiska najwyżej wyskoczył Grzegorz Bartczak, który wybił futbolówkę.

• Pierwszy gwizdek sędziego! Gramy!

• W Nowym Sączu naprawdę trudne warunki do gry. Jest zimno, a do tego pada śnieg z deszczem!

• Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Mateusz Złotnicki z Lublina. W tym sezonie prowadził 9 meczów (7 w pierwszej lidze, 2 w PP). Pokazał w nich 48 żółtych kartek, 2 czerwone i 1 podyktowany rzut karny.

• Rezerwowi Sandecja: Łukasz Sapela, Michał Stasiak, Adrian Cierpka, Karol Gardzielewicz, Filip Karbowy, Oscar Martin, Paul Batin

• Prezentujemy ławki rezerwowych obu zespołów. Rezerwowi Miedź: Michał Gliwa, Michał Szeliga, Sebastian Leszczak, Mateusz Bartków, Filip Piszczek, Wiktor Nowak, Hubert Maślanka

• Sandecja w dwóch poprzednich kolejkach notowała bezbramkowe remisy. Zdecydowanie lepsze humory panują w Legnicy. W zeszłym tygodniu piłkarze Miedzi pokonali 4:0 na trudnym terenie ekipę Pogoni Siedlce, a to za sprawą aż 4 asyst Petteriego Forsella.

• Zapraszamy na relację na żywo z meczu w Nowym Sączu, gdzie Sandecja podejmie Miedź Legnica.