Sandecja Nowy Sącz 0 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sandecja Nowy Sącz

0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0

• Koniec meczu! Po nudnym meczu, Sądeczanie bezbramkowo remisują ze spadkowiczem z Ekstraklasy. Z Obsypanego śniegiem Nowego Sącza żegna Krzysztof Rosłoński!

• Kołodziej w pole karne z rzutu rożnego, strzela Zakkrzewskim głową nabija jednego z defensorów!

• 3 minuty doliczone do czasu gry!

• Kołodziej za Podgórskiego, koniec zmian na dziś!

• Chmiel strzela z lewej strony pola karnego, piłka zablokowana przez Buckę!

• Małkowski schodzi do środka, podaje do Danka, jednak Leszczyński czujnie wychodzi do piłki!

• Sierpina! Kapitalnie z woleja zza pola karnego, bomba jednak leci ponad bramkę!

• Sierpina z prawej strony podaje po ziemi w stronę Demjana, Szufryn wybija piłkę na aut!

• ... potem Kasprzak zmienia Trochima!

• Mamy dwie zmiany, najpierw Dolny zmienia Tarnowskiego...

• Małkowski z prawej strony dośrodkowuje w pole karne, chwila chaosu, ale Leszczyński ostatecznie wyskakuje do lecącej piłki!

• Małkowski w pole karne z prawej strony, Piszczek głową, piłka leci obok lewego słupka, kolejna dogodna okazja!

• Druga zmiana w Sandecji, za kontuzjowanego Kubania wchodzi Szeliga!

• Podgórski w pole karne, Słaby głową wybija futbolówkę na rzut rożny!

• Baran fauluje Demjana, kolejna żółta kartka!

• Sierpina strzela z dystansu, nabija kolegę, piłka leci ponad bramką!

• Magiera fauluje rywala na 30. metrze, mamy kartkę!

• Zmiana u gości, za Ferugę wchodzi Sierpina!

• Słaby strzela z lewej strony pola karnego na poślizgu, piłka obok bramki zmierza!

• KUBAŃ! Kolejny strzał z dystansu z prawej strony przy polu karnym, piłka ląduje obok lewego słupka bramki, niewiele brakowało!

• Demjan strzela z woleja w polu karnym, piłka leci ponad bramkę!

• Chmiel "powala" Małkowskiego i kolejna kartka!

• Małkowski z 27. metra strzela po kilku podaniach kolegów, piłka jednak za delikatnie została uderzona, by zaskoczyć Leszczyńskiego!

• Sokołowski powala na ziemię Małkowskiego i ogląda "żółtko"!

• Od kilku minut mamy solidną mżawkę i delikatnie sypie śnieg, no, ciekawe warunki do gry!

• Wracamy do gry, goście rozpoczynają od środka! Podróż czas kontynuować!

• Przed startem II połowy mamy zmianę, Danek wchodzi za Korzyma!

• Koniec I połowy, do przerwy, po usypiającej grze, mamy bezbramkowy remis, widzimy się po przerwie!

• Gałecki fauluje taktycznie w okolicach środka boiska, mamy żółtą kartkę!

• Małkowski strzela z rzutu wolnego z 20. metra, piłka ponad bramką!

• DEJA! Strzał z woleja w polu karnym po podaniu górą z prawej strony, Radliński na posterunku!

• Chmiel z 20. metra sprytnie strzałem nabija Sądeczanina, mamy rzut rożny!

• Żółty kartonik dla Korzyma za atak na Piacku w środku pola!

• Kubań z prawej strony w pole karne, tam do piłki głową zmierza Piszczek, jednak źle ją uderzył, i szansa zmarnowana - strzał ponad bramką!

• Piszczek z pola karnego strzela po ziemi, piłka ląduje obok lewego słupka bramki!

• TROCHIIIM! Po raz kolejny 25. metr i potężna bomba, piłka mija niewiele spojenie słupka z poprzeczką!

• Małkowski pędzi prawą stronę, dośrodkowuje w pole karne, ale Leszczyński wyczuł zamiary rywala!

• Kamil Słaby, zaskakujący strzał z 25. metra, piłka ląduje minimalnie nad poprzeczką, ale podkręcenie - pierwsza klasa!

• Trochim dośrodkowuje z lewej strony w pole karne, piłka obok bramki!

• Szufryn, długa piłka z okolic środka boiska do Kubania, Czech nie zdążył do futbolówki, Leszczyński od bramki!

• BARAAAAN! Świetny strzał z 30. metra, piłka leci w okolicach prawego słupka, Leszczyński na posterunku!

• Magiera dośrodkowuje z lewej strony, w polu karnym piłkę strzela głową Piacek, jednak pudło, wysoko ponad bramką!

• Małkowski! Strzał z 20. metra z rzutu wolnego w lewy róg bramki, Leszczyński paruje na rzut rożny!

• Sokołowski! Strzał po bardzo chaotycznej akcji pod polem karnym Sandecji, piłka leci daleko obok bramki!

• Demjan po indywidualnej akcji Podgórskiego i podaniu na prawą stronę strzela ponad bramkę!

• Magiera z lewej strony w pole karne, piłka mija wszystkich zawodników, i wznawiamy grę od bramki!

• Od środka rozpoczynają gospodarze, grający od lewej do prawej, sędzia gwiżdże i rozpoczynamy podróż do emocji z 1. Ligą!

• Gracze obu drużyn w asyście ekipy sędziowskiej z Jarosławem Przybyłem na czele wchodzą już na płytę boiska, za moment zaczynamy!

• Jeszcze tylko 20 minut do startu piłkarskiego spektaklu na pierwszoligowym poziomie!

• Rezerwowi:

Sandecja: Michał Gliwa, Michał Szeliga, Adrian Danek, Sebastian Leszczak, Wiktor Nowak, Bartłomiej Kasprzak, Kacper Smoleń

Podbeskidzie: Gustavo Busatto, Daniel Mikołajewski, Dariusz Kołodziej, Łukasz Sierpina, Michał Janota, Szymon Lewicki, Jozef Dolny

• Z pochmurnego i bardzo wietrznego Nowego Sącza wita Państwa Krzysztof Rosłoński, zapraszając na starcie miejscowej Sandecji z Podbeskidziem z Bielska - Białej!