Mecz Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Siedlce ONLINE. Gdzie...

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Siedlce ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 20. kolejka
2017-03-04 16:00

Sandecja Nowy Sącz

4

Pogoń Siedlce

0

• Koniec! Sandecja pokonuje Pogoń Siedlce 4:0 po show Macieja Małkowskiego. Za uwagę dziękuje Krzysztof Rosłoński!

• 2 minuty doliczone do czasu gry!

• Niezła wymiana piłki przez gospodarzy, przy której, jako ostatni, piłki dotknął Baran, strzelając z 25. metra ponad poprzeczkę!

• Burkhardt dośrodkowuje z rzutu rożnego z prawego narożnika boiska, jednak niebezpieczeństwo pod bramką Sądeczan znikome.

• Adrian Basta wchodzi na boisko za Trochima, więcej zmian nie będzie w tym meczu!

• Robert Janicki, wchodzący za Bajdura, kończy limit zmian w meczu dla gości!

• Adrian Danek za Bartłomieja Dudzica, druga zmiana w Sandecji!

• Zając strzela piłkę z 18. metra z prawej strony boiska, Frąckowiak z trudem wybija piłkę przed siebie!

• Tomasz Zając wchodzi na na boisko za Mateusza Wdowiaka!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 4:0! Bartłomiej Dudzic dostaje piłkę od Wdowiaka po rajdzie przez kilkadziesiąt metrów, wchodzi w pole karne, i wślizgiem pakuje piłkę do siatki, to jest łomot!

• Dariusz Zjawiński wchodzi za Paczkowskiego, druga zmiana w Pogoni!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Hat - trick, moi Drodzy! Maciej Małkowski dobija z najbliższej odległości strzał Kamila Słabego, sparowany przez Frąckowiaka! Formuła 3:0 działa!

• Trochim strzela w okolicach pola karnego, piłka zmierza wysoko ponad bramkę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! Maciej Małkowski strzela piłkę w lewy, dolny róg z 16-tki, po podaniu od Wdowiaka, jest już 2:0!

• Konrad Wrzesiński szykuje się do zmiany za Tomasiewicza. Właśnie wchodzi na plac gry!

• Żółta kartka dla Wdowiaka, który próbował wymusić rzut karny, teatralnie upadając po prawej stronie pola karnego!

• Sądeczanie wydają się być aktywniejsi od swoich rywali, jednak wielkiej różnicy klas, niczym polskich skoczków nad resztą rywali, nie widać.

• Małkowski po dłuższym kontakcie z piłką strzela z linii pola karnego, futbolówka po uderzeniu Sądeczanina odbija się jeszcze od Szreka, i akcja spełzła na panewce!

• Małkowski z 18. metra z rzutu wolnego strzela ponad poprzeczkę!

• Chyła fauluje przed własnym polem karnym Trochima i ogląda drugi żółty kartonik, temu Panu już dziękujemy za udział w meczu!

• Wracamy do gry, Sandecja rozpoczyna od środka II połowę (konkretniej Dudzic)! Obie ekipy bez zmian!

• Koniec I połowy, Sandecja do przerwy prowadzi 1:0. Do zobaczenia za 15 minut. Oby II część meczu była ciekawsza!

• Chyła łapie za koszulkę pędzącego Małkowskiego i dostaje za do kartonik!

• Słaby zagrywa długą piłkę na Małkowskiego, ten jednak powstrzymany przez Wójcika!

• Wdowiak dostaje podanie od Trochima, strzela z 18. metra, i piłka zmierza obok prawego słupka bramki!

• Burkhardt z rzutu wolnego z lewej strony w pole karne, Gliwa piąstkuje piłkę poza 16. metr!

• Świetna wymiana piłki w wykonaniu Sądeczan, po której zza pola karnego strzelał Gałecki, futbolówka odbijała się między kilkoma zawodnikami, dopada do niej w chaosie Małkowski, uderzając prosto we Frąckowiaka!

• Trochim! Strzał z 30. metra po podaniu od Dudzica, piłka zmierza ponad poprzeczkę bramki!

• Rzut wolny dla Pogoni, Bajdur z lewej strony z 25. metra szuka dośrodkowania w pole karne, piłka zmierza za końcową linię boiska!

• Burkhardt ze środka boiska z rzutu wolnego, piłka przelatuje przez wszystkich graczy, Siedlczanie dalej bez polotu...

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! Maciej Małkowski dostaje piłkę ze środka od Wdowiaka na prawą stronę, wykonuje rajd w pole karne, strzela po ziemi w prawy, dolny róg, i mamy 1:0!

• Nadal o grze nie można powiedzieć dobrego słowa, słabiutko...

• Słaby z prawej strony dostaje piłkę od Wdowiaka, zagrywa w pole karne, do futbolówki dopada Małkowski i... strzela prosto w obrońcę, zmarnowana okazja!

• Kolejny rzut wolny, Trochim z 30. metra zagrywa piłkę w pole karne do Bucki, ten drugi strzela głową, obok prawego słupka!

• Małkowski z rzutu wolnego z prawej strony w pole karne, Frąckowiak piąstkuje daleko!

• Trochim w pole karne z lewej strony, Paczkowski jednak głową oddala zagrożenie po rzucie wolnym dla Sądeczan!

• Jędrych brutalnie zatrzymuje Trochima na połowie gości i ogląda żółtą kartkę!

• Żytko ostro "ścina" Dudzica, sędzia jak na razie tylko upomina Siedlczanina!

• Gra nadal bez polotu, podania nie docierają do adresatów, ciężko się to ogląda...

• Burkhardt niemal ze środkowej linii boiska zagrywa w pole karne, Gliwa pewnie łapie!

• Słaby dośrodkowuje z lewej strony, piłka dociera do Dudzica, ten nie trafia w piłkę, jednak gdyby i ją sięgnął, sędzia odgwizdałby spalonego!

• Wójcik z rzutu wolnego z 30. metra strzela płasko, obrońcy radzą sobie bez problemu!

• Kubań z prawego skrzydła dośrodkowuje, szukając piłką Trochima, ten drugi jednak do niej nie dochodzi!

• Gra, jak na razie, toczy się w środku pola, oba zespoły starają się wzajemnie "przebadać"!

• Od środka grę zaczynają goście, grający od prawej do lewej, sędzia Gąsiorowski gwiżdże, i startujemy!

• Gracze obu drużyn w asyście trójki sędziowskiej z Konradem Gąsiorowskim na czele wchodzą na plac gry! Proszę zasiadać powoli na swoich miejscach, bowiem zaczynamy podróż do emocji z Nice 1. Ligą!

• Jeszcze tylko 10 minut do startu spotkania! Gracze powoli opuszczają boisko po rozgrzewce!

• Jeszcze pół godziny do startu spotkania, gracze obu drużyn intensywnie rozgrzewają się!

• Rezerwowi:

Sandecja: Łukasz Radliński, Adrian Basta, Adrian Jurkowski, Adrian Danek, Tomasz Zając, Charlie Trafford, Hubert Maślanka

Pogoń: Rafał Misztal, Tomasz Lewandowski, Dariusz Zjawiński, Eusebio Gomez Bancessi, Piotr Krawczyk, Robert Janicki, Konrad Wrzesiński

• Ze słonecznego i wietrznego Nowego Sącza wita Państwa Krzysztof Rosłoński. Zapraszam na jedno z hitowych starć 20. kolejki Nice 1. Ligi, w którym Sandecja zmierzy się z siedlecką Pogonią!

Krzysztof Rosłoński

Sandecja - Pogoń Siedlce LIVE! Ekipy z czołówki przy Kilińskiego
1/4
przejdź do galerii

Sandecja - Pogoń Siedlce LIVE! Ekipy z czołówki przy Kilińskiego ©Adrian Maras

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Siedlce ONLINE. W sobotnie popołudnie na murawę Stadionu im. o. Władysława Augustynka w Nowym Sączu wybiegną ekipy miejscowej Sandecji i siedleckiej Pogoni. Starcie to będzie jednym z ciekawszych, rozgrywanych w ramach 20. kolejki Nice 1. Ligi, bowiem oba zespoły zajmują miejsca w czołowej ósemce rozgrywek, i, co więcej, strata Sądeczan do dzisiejszych gości wynosi zaledwie 2 punkty. Kto w lepszym nastroju powita wiosenną rundę zmagań? Relacja LIVE w GOL24.

Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Siedlce ONLINE

Podopieczni Radosława Mroczkowskiego przed dzisiejszym pojedynkiem mogą czuć się w pełni usatysfakcjonowani tym, jak przepracowali ostatnie 2 miesiące w ramach przedsezonowych przygotowań, głównie ze względu na to, że żaden z graczy nie nabawił się ciężkich kontuzji, a do tego udało się, poprzez intensywne treningi i ilość sparingów, przećwiczyć wszystkie warianty gry.
Warto wspomnieć, iż Sądeczanie będą musieli na wiosnę rozegrać 2 spotkania więcej, wskutek odwołanych zmagań w ostatnich jesiennych kolejkach, spowodowanych fatalnym stanem boisk, na których miały być rozgrywane. Co za tym idzie, w międzyczasie musiało dojść do wzmocnienia konkurencji w składzie, aby każdy zawodnik miał zastępcę w przypadku nieoczekiwanych urazów.

Wielką niewiadomą będzie zapewne dyspozycja Siedlczan, których w styczniu bieżącego roku zaczął prowadzić Marcin Broniszewski. W trakcie przygotowań miał mało czasu, aby wpoić swoją kulturę gry zawodnikom, zwłaszcza, że doszło w międzyczasie do kilku perturbacji w składzie, mowa m.in. o powrocie Daniela Gołębiewskiego do warszawskiej Polonii, czy zamianie niebiesko - białych barw przez Rafała Makowskiego i Albana Sulejmaniego na te, w których swoje mecze rozgrywa Legia. Doświadczeniem ma zdecydowanie służyć sprowadzony z Arki Gdynia Dariusz Zjawiński, oprócz którego do drużyny dołączyli m.in. Eusebio Bancessi, czy Robert Janicki.

Jeśli bralibyśmy pod uwagę zmagania jesienne, to faworytem do zwycięstwa byliby dzisiejsi gospodarze, którzy w październiku pewnie pokonali swoich dzisiejszych przeciwników na ich obiekcie. Czy i tym razem dojdzie do podobnego przebiegu spotkania? A może to Pogoń lepiej rozpocznie wiosenne zmagania? O tym będzie można dowiedzieć się z relacji LIVE! w GOL24.pl!

Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Siedlce: Kto wygra mecz 1 ligi?

NIE ZAGRAJĄ:

Sandecja: wszyscy gracze są do dyspozycji trenera
Pogoń: Cezary Demianiuk i Piotr Kurbiel (kontuzje)

PRZEWIDYWANE SKŁADY:

Sandecja: Michał Gliwa - Lukas Kuban, Dawid Szufryn, Michal Piter-Bucko, Kamil Słaby - Bartłomiej Dudzic, Michał Gałecki, Grzegorz Baran, Mateusz Wdowiak, Maciej Małkowski - Maciej Korzym.

Pogoń: Przemysław Frąckowiak - Łukasz Wójcik, Arkadiusz Jędrych, Mateusz Żytko, Daniel Chyła - Jakub Szrek, Marcin Paczkowski, Piotr Mroziński, Marcin Burkhardt, Michał Bajdur - Grzegorz Tomasiewicz.

5 OSTATNICH SPOTKAŃ:

Sandecja:
07.02.2017: Gyori ETO FC - Sandecja 2:2 (sparing)
10.02.2017: FC ViOn Zlate Moravce - Sandecja 0:0 (sparing)
15.02.2017: Sandecja - Stal Rzeszów 3:0 (sparing)
18.02.2017: Sandecja - Rozwój Katowice 1:3 (sparing)
25.02.2017: Sandecja - Garbarnia Kraków 1:0 (sparing)

Pogoń:
05.02.2017: Znicz Pruszków - Pogoń 3:0 (sparing)
11.02.2017: Polonia Warszawa - Pogoń 3:1 (sparing)
15.02.2017: Pogoń - FK Gorodieja 1:1 (sparing)
18.02.2017: Wisła Puławy - Pogoń 0:0 (sparing)
25.02.2017: Pogoń - Stal Stalowa Wola 2:1(sparing)

BEZPOŚREDNIE SPOTKANIA:

5 meczów, 3 zwycięstwa Sandecji, 1 remis, 1 zwycięstwo Pogoni, bilans bramkowy 8:2

Sandecja - Pogoń 0:1 (04.10.2014)
Pogoń - Sandecja 1:2 (03.05.2015)
Pogoń - Sandecja 0:0 (11.10.2015)
Sandecja - Pogoń 3:0 (07.05.2016)
Pogoń - Sandecja 0:3 (13.08.2016)

SĘDZIA:

Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska): W tym sezonie 8 spotkań (7 w 1. Lidze, jedno w Pucharze Polski), 41 żółtych kartek, 3 czerwone i 3 podyktowane rzuty karne.

Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Siedlce TRANSMISJA TV

Mecz nie będzie transmitowany w telewizji. Tym bardziej zapraszamy więc na naszą relację LIVE. Początek o godzinie 16:00.

Sandecja przed wiosną: 60 głośnych dni w Nowym Sączu [RAPORT]

Pogoń Siedlce przed wiosną: Rozbudzone apetyty [RAPORT]