1 dogrywka 1 połowap.

Śląsk Wrocław

2

1 2 połowa

• Koniec meczu! Śląsk gra dalej w Pucharze Polski, kończymy naszą relację, za uwagę dziękuje Krzysztof Rosłoński!

• 1 minuta doliczona!

• Grzegorz Baran fauluje Grajciara, mamy kartkę!

• Kasprzak strzela z woleja w polu karnym, tam Pawelec blokuje piłkę, rzut rożny!

• Trochim z rzutu wolnego strzela... ponad bramką, ależ zmarnowana szansa!

• Dudzic miał szansę dośrodkowania z lewej strony, znów Kokoszka pokazuje klasę!

• Zmęczenie daje się we znaki, gra coraz wolniejsza, coraz więcej fauli!

• Bartków z prawej cross do Dudzica, ten głową w okno, jednak Pawełek pięknie broni!

• Alvarinho schodzi do środka, strzela w długi, lewy słupek i GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Śląsk prowadzi!

• Stjepanović w pole karne na głowę Dvaliego, piłkę paruje nad poprzeczkę bramkarz!

• Wracamy do gry, Śląsk od środka!

• Koniec I połowy dogrywki, nadal bez rozstrzygnięcia!

• Piszczek wchodzi do środka, tam jednak Kokoszka łata dziurę!

• Dudzic pokonał kilkanaście metrów po lewej stronie, strzelił obok lewego słupka bramki!

• Bartków fauluje na środku boiska Madeja!

• Grajciar spróbował ekwilibrystycznie zza pola karnego, piłka w rękach Radlińskiego!

• Grajciar z wolnego, około 30. metr od bramki, piłka obok lewego słupka!

• Piszczek wykonał długi rajd na połowę gości, powstrzymany w okolicach środka boiska!

• Madej zza pola karnego, daleeeko obok bramki!

• Alvarinho z rzutu rożnego na głowę Celebana, tam lekkie zamieszanie, kolejny korner!

• Dudzic fauluje na połowie gości, mamy wznowienie przez piłkarzy Śląska!

• Teraz wszystko zaczyna się od nowa, od środka grę wznowią gospodarz, grający od lewej do prawej!

• Mamy Proszę Państwa dogrywkę!

• Ostatnia zmiana w Śląsku, Pawelec wchodzi za Augusto!

• Na boisku leży jeden z wrocławian, to po kontakcie z Janczykiem, gra na chwilę przerwana!

• 3 minuty doliczone do czasu gry! Czyżby dogrywka?

• Trochim pewnie strzela w lewy, górny róg bramki, mamy remis!

• Rzut karny! Piszczek faulowany!

• Świetna wymiana piłki przez Piszczka i Kasprzaka, ten drugi strzela zza pola karnego, piłkę odbija ofiarnie jeden z Wrocławian!

• Ostatnia zmiana w Sandecji, za Danka wchodzi Piszczek!

• Mały zastój w grze obu drużyn, walki w środku boiska nie ma końca!

• Śląsk zmienia, za Goncalvesa wchodzi Kokoszka!

• Alvarinho fauluje Danka, ogląda żółtą kartkę!

• Druga zmiana u gospodarzy, Dudzic wchodzi za Małkowskiego!

• Małkowski z rzutu wolnego z prawej dośrodkowuje, Celeban głową wybija piłkę na rzut rożny!

• Małkowski z rzutu wolnego w pole karne, piłka wybita przez Wrocławian!

• Zmiana numer 1 w Sandecji, Janczyk wchodzi w miejsce Korzyma!

• Żółta kartka dla Kasprzaka za faul na Grajciarze w środku pola!

• Pierwsza zmiana w zespole z Wrocławia, Alvarinho wchodzi za Moriokę!

• Wrocławianie coraz wyżej swoich rywali, chcą zdobyć drugą bramkę za wszelką cenę!

• Mamy teraz pokaz bardzo ostrej gry, faul za faulem!

• Grajciar faulowany z prawej strony przez Kubania, rzut wolny dla gości!

• Trochim dośrodkowuje w pole karne, tam pewnie zabezpieczają bramkę obrońcy z Wrocławia!

• Augusto w pole karne dośrodkowuje z lewej strony, Radliński piąstkuje przed siebie!

• Baran strzela kapitalnie po ziemi z 25. metra, po podaniu od Małkowskiego, piłka ląduje obok lewego słupka!

• Zieliński zagrywa w pole karne z prawej strony, tam po małym zamieszaniu Radliński wybija piłkę!

• Gra bardzo chaotyczna, walka o piłkę w środku pola!

• Oba składy bez zmian, od środka grę wznawia Sandecja! Deszcz pada rzęsisto!

• Koniec I połowy. Do przerwy jedną bramką prowadzi zespół z Ekstraklasy, wracamy po przerwie!

• Maciej Małkowski ogląda kartkę za faul w środku pola.

• Madej miał dwie okazje na pokonanie Radlińskiego, najpierw powstrzymał go defensor gospodarzy, później piłka wylądowała w rękach golkipera!

• Mervo dostaje podanie po ziemi od Morioki, mamy jednak spalonego!

• Bartków w pole karne z prawej strony do Korzyma, ten strzela głową, jednak liniowy unosi chorągiewkę do góry, mamy spalonego!

• Sądeczanie cały czas, mozolnie pracują, żeby zdobyć wyrównującego gola, na razie z tego są wyłącznie nici, Śląsk pewnie broni swojego pola karnego!

• Cała ławka klubu z Wrocławia wystrzeliła, jak z procy po domniemanym faulu w polu karnym na jednym z zawodników ich klubu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mervo pięknie strzela głową po długim podaniu od Grajciara, w długi, lewy słupek bramki, mamy prowadzenie Śląska!

• Kasprzak w środku podaje do Korzyma, ten na spalonym!

• Wojciech Trochim, po podaniu od Małkowskiego z rzutu wolnego wysoko ponad bramką, strzał do zapomnienia!

• Morioka ostro fauluje Barana, mamy żołtą kartkę!

• Danek wbiega w pole karne, jest koło niego dwóch obrońców gości, którzy pewnie powstrzymują młodego Sądeczanina!

• I pora na chwilkę chaosu w środku pola!

• TROCHIIIIM! Ależ strzał z rzutu wolnego, ponad murem, niewiele obok lewego okienka! WOW!

• Goncalves ścina ostro Danka, który biegł w pole karne i ogląda "Żółtko"!

• Grajciar spróbował swojego szczęścia z 20 metrów, podkręcił piłkę, która poszła obok prawego słupka bramki!

• DANEK! Kapitalny strzał z lewej strony w długi róg bramki, pewnie piłkę łapie Pawełek!

• Znowu chwila oddechu, gra bardzo chaotyczna z obu stron!

• Korzym w śodku po ziemi do Trochima, na lewo, ten strzela mocno, ale przy podłożu, świetnie paruje piłkę Pawełek!

• Dwali z lewej strony dośrodkowanie w pole karne, tam jest już Mervo, strzela głową, obok bramki!

• Morioka z lewej do Madeja, piłka wybita poza pole karne!

• Małkowski w pole karne ładnie wrzuca piłkę, ta jednak wybita przez obrońców gości!

• Faul przed polem karnym na Trochimie, rzut wolny dla gosopodarzy, lewa strona boiska.

• Od środka zaczynają goscie, grający od prawej do lewej, sędzia gwiżdże i startujemy!

• Oba składy w asyście ekipy sędziowskiej wchodzą właśnie na plac gry!

• Jeszcze tylko 10 minut do startu tego meczu, proszę powoli zasiadać na swoich miejscach, bowiem zaczynamy podróż do emocji z Pucharem Polski!

• Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem Zbigniewa Dobrynina, zachęcamy do zapoznania się z naszą zapowiedzią tego meczu.

• Rezerwowi:

Sandecja: Julian Grzegorczyk, Bartłomiej Dudzic, Michał Gałecki, Dawid Janczyk, Filip Piszczek, Michał Szeliga, Sebastian Leszczak

Śląsk: Lubos Kamenar, Kamil Biliński, Kamil Dankowski, Alvarinho, Andras Gosztonyi, Adam Kokoszka, Mariusz Pawelec

• Z deszczowego i dość chłodnego jak na lato Nowego Sącza wita Państwa Krzysztof Rosłoński, zapraszając na jeden z najciekawszych pojedynków 1/16 finału Pucharu Polski.