Mecz Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie...

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 29. kolejka
2017-05-06 18:00

Sandecja Nowy Sącz

2

Stomil Olsztyn

1

• Koniec! Sandecja po ciężkim boju pokonuje zespół Stomilu Olsztyn 2:1! Dziękujemy za śledzenie naszej relacji!

• 4 minuty doliczone do czasu gry!

• A ukaranego kartką zmienia teraz Kasprzak!

• Gałecki fauluje w środkowej strefie boiska i dostaje kartkę!

• Kun w pole karne z lewej strony, piłkę jednak wybijają głową piłkarze gospodarzy!

• Gałecki! Strzela zza pola karnego z woleja, piłka zmierza ponad bramkę!

• Jakub Piotrowski wchodzi za Biedrzyckiego!

• Wcześniej Biedrzycki podcina w środku boiska jednego z Sądeczan i dostaje za to opóźnioną kartkę!

• Trochim! Strzał ponad bramkę zza pola karnego!

• Trochim z rzutu rożnego dośrodkowuje tak, że piłka zmierza na głowę Korzyma, ten strzela na krótki słupek, zbyt łatwo dla Leszczyńskiego!

• Dudzic wpada w pole karne z lewej strony, Ziemann pewnie wybija piłkę na rzut rożny!

• Czarnecki strzela głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego z prawej strony, piłka leci ponad poprzeczkę!

• Nad nowosądeckim niebem rozpętała się burza, nie przeszkadza ona jednak w rozegraniu meczu!

• Wdowiak fauluje Ratajczaka i ogląda kartonik!

• Marcel Ziemann zmienia Dziemidowicza!

• Wojciech Trochim zmienia Piszczka, druga zmiana w Sandecji!

• Rzut rożny z lewej strony, Dudzic dośrodkowuje w pole karne, niewiele brakuje, by któryś z Sądeczan przejął piłkę wślizgiem i pokonał golkipera Olsztynian!

• Dudzic podaje z prawej strony do Wdowiaka, ten strzela na krótki słupek, Leszczyński nie daje się zaskoczyć!

• Piszczek dostaje piłkę od Barana niemal pod pole karne, strzela z tej odległości, Leszczyński paruje przed siebie lecącą Krasavę!

• Mateusz Wdowiak zmienia Danka!

• Słaby z lewej strony szukał dośrodkowaniem Piszczka, snajper Sądeczan jednak nie dopadł do piłki!

• Nishi w pole karne po ziemi zagrywa do Szewczyka, Szufryn pewnie interweniuje, wybijając piłkę poza pole karne!

• Danek! Strzał zza pola karnego wysoko ponad poprzeczką!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! Kun dośrodkowuje do Szewczyka, ten w polu karnym strzela prosto do bramki Radlińskiego, mamy 2:1!

• Korzym podaje po ziemi do Dudzica, ten wpada w pole karne, strzela "z czuba", piłka jednak mija prawy słupek bramki!

• Szewczyk strzela z 18. metra z lewej strony, piłka poleciała jednak obok prawego słupka bramki!

• Wracamy do gry, Stomil rozpoczyna II połowę!

• Kun za Wojowskiego wchodzi przed startem II połowy!

• Koniec I połowy, Sandecja prowadzi ze Stomilem 2:0, do zobaczenia za 15 minut!

• Kamil Słaby w prawy róg i mamy GOOOOOOLAAAAA! 2:0!

• Czarnecki ogląda kartonik za dyskusje z sędzią!

• Piter-Bucko pada w polu karnym, kolejna jedenastka!

• 1 minuta doliczona!

• Korzym dostaje podanie na dobieg od Danka, jest w sytuacji 1 na 1 z Leszczyńskim, jednak strzela tak, że "parkanami" broni golkiper Stomilu!

• GOOOOOOOOOOOOOOL! Słaby dośrodkowuje z lewej w pole karne na głowę Piszczka, ten strzela na krótki słupek i daje prowadzenie Sandecji!

• Danek z prawego skrzydła na głowę Piszczka, Klepczarek wybija piłkę na rzut rożny!

• Strzał zza pola karnego z woleja z lewej strony jednego z Olsztynian pewnie wychwycony przez Radlińskiego!

• Dudzic! Strzał z 20. metra po ziemi po podaniu z lewej strony, piłka zmierza obok lewego słupka bramki!

• Żółty kartonik dla Szewczyka, fauluje w środku boiska Piszczka!

• Gałecki dośrodkowuje w pole karne na głowę Piszczka, ten drugi, zgodnie z przepisami, odepchnięty przez Ratajczaka, stąd niebezpieczeństwo zażegnane!

• Baran strzela prosto w ręce Leszczyńskiego z rzutu karnego, zmarnowana okazja na prowadzenie!

• Wojowski fauluje Dudzica i mamy karny!

• Piszczek fauluje na połowie rywala jednego z graczu Stomilu i ogląda kartkę!

• Podanie przed linię pola karnego do Piszczka, ten składa się do woleja, jednak Dziemidowicz wyczytuje zamiary napastnika Sandecji i wybija piłkę sprzed nogi!

• Nishi dostaje piłkę po podaniu z 20. metra prosto na 8. metr, strzela po ziemi, jednak Radliński pewnie łapie piłkę!

• Dudzic dośrodkowuje w pole karne, Piszczek wycofuje piłkę głową w kierunku Korzyma, ten ostatni strzela główką z 15. metra, jednak Leszczyński pewnie łapie!

• Dudzic faulowany przez Dziemidowicza z lewej strony boiska, mamy rzut wolny!

• Korzym podaje na prawą stronę do Danka, ten wkręca piłkę w pole karne, Piszczek jednak fauluje swojego rywala, wyskakującego do piłki, okazja zmarnowana.

• Szufryn podcina w okolicach linii środkowej boiska swojego rywala, ogląda kartonik!

• Okazja Sandecji, dośrodkowanie z prawej strony Dudzica w pole karne, defensorzy Stomilu wespół z Leszczyńskim zdołali jednak interweniować tak, że nie padła pierwsza bramka meczu!

• Sandecja jak na razie przeważa nad swoim olsztyńskim rywalem, jedyne, czego brakuje, to wykończenia akcji po ostatnim podaniu, bowiem ono przejmowane jest przez defensorów Stomilu!

• Rzut wolny, 25 metrów od bramki Leszczyńskiego, Dudzic dośrodkowuje w pole karne na głowę Barana, mamy jednak spalonego!

• Dudzic dośrodkowuje z prawej strony z rzutu rożnego, Czarnecki głową wybija piłkę poza pole karne!

• Od środka zaczynają gospodarze, grający od prawej do lewej, zaczynamy naszą podróż do emocji z Nice 1. Ligą!

• Gracze obu drużyn w asyście ekipy sędziowskiej z Pawłem Pskitem na czele wchodzą już na plac gry!

• Trybuny powoli zapełniają się, możemy spodziewać się kompletu, zwłaszcza, że bilety były kupowane już od godziny 14:00, a kolejki nie miały końca niemal do 17:00.

• 20 minut do startu spotkania, przed momentem kolejne opady deszczu spowodowały, że mamy lekkie błotko na płycie boiska.

• Na kilka godzin przed meczem nad Nowym Sączem rozległ się potężny deszcz, jednak na szczęście nie sprawił on, że murawa stadionu, na którym ma odbyć się dzisiejszy mecz, byłaby nie do użytku.

• Rezerwowi:

Sandecja: Michał Gliwa, Mateusz Wdowiak, Wojciech Trochim, Adrian Basta, Adrian Jurkowski, Charlie Trafford, Bartłomiej Kasprzak

Stomil: Adrian Serowiec, Marcel Ziemann, Paweł Głowacki, Jakub Piotrowski, Tomasz Zahorski, Patryk Kun, Igor Biedrzycki

• Z ciepłego i pochmurnego Nowego Sącza wita Państwa Krzysztof Rosłoński, zapraszam na pojedynek miejscowej Sandecji ze Stomilem Olsztyn!

Krzysztof Rosłoński

Lider odniesie szóste z rzędu zwycięstwo?

Lider odniesie szóste z rzędu zwycięstwo? ©Adrian Maras

W sobotni wieczór na murawę stadionu przy ulicy Kilińskiego w Nowym Sączu wybiegną jedenastki miejscowej Sandecji i olsztyńskiego Stomilu. Dla pierwszych będzie to okazja na oddalenie się reszcie rywali w walce o awans do Lotto Ekstraklasy, drudzy zaś będą szukać cennych punktów, by jak najszybciej zapewnić sobie utrzymanie w lidze. Kto tym razem będzie górą?

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn ONLINE

Dla podopiecznych Radosława Mroczkowskiego wiosenne zmagania toczą się w niemal wymarzony sposób. Poza trzema wyjazdowymi porażkami, kolejno z Górnikiem Zabrze, Olimpią Grudziądz i GKS-em Tychy, sądeczanie zdobywali w pozostałych pojedynkach trzy punkty. Chociaż szczyt formy jest już poza drużyną, bowiem miał on miejsce na początku obecnej rundy, kiedy w domowych meczach ekipy z Siedlec, Sosnowca i Kluczborku straciły minimum 4 gole, to wielki podziw może wzbudzać obecna seria 5 zwycięstw z rzędu, w tym z jednym z bezpośrednich rywali w walce o promocję - Chojniczanką Chojnice. Dużą trudność może stanowić dziś nieobecność na boisku kontuzjowanego Macieja Małkowskiego, jednak zeszłotygodniowe zmagania pokazały, że mimo straty kluczowego zawodnika, zespół jest w stanie osiągać korzystne rezultaty.

W zespole "Dumy Warmii" można oczekiwać dużej motywacji, głównie ze względu na to, że nie wygrała ona czterech ostatnich spotkań. Stomil wywalczył w nich cztery punkty po remisach z Miedzią Legnica, GKS-em Tychy i w zeszłotygodniowym starciu z Pogonią Siedlce. Łącznie tej wiosny podopieczni Adama Łopatki podzielili się punktami z rywalami aż 6 razy, ale też zdołali 2 razy wygrać, kolejno ze Zniczem Pruszków i Wisłą Puławy. Jedynym zespołem, który zdołał olsztynian pokonać była mielecka Stal. Takie rezultaty jednak powodują, że pozycja w tabeli nie może rozpieszczać. Stomil ma przewagę zaledwie czterech oczek nad ekipą z pozycji barażowej i 7 nad najwyżej usytuowaną ekipą z miejsc grożących spadkiem.

Początek meczu o godzinie 18:00. Na relację LIVE! zapraszamy do serwisu GOL24!

Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn. Kto wygra mecz 1. ligi?

BEZPOŚREDNIE SPOTKANIA:

13 spotkań ligowych, 3 zwycięstwa Sandecji, 4 remisy, 6 zwycięstw Stomilu, bilans bramkowy 13:21
(15.11.2014) Sandecja 1:2 Stomil
(06.06.2015) Stomil 2:2 Sandecja
(08.08.2015) Stomil 2:2 Sandecja
(28.11.2015) Sandecja 0:2 Stomil
(08.10.2016) Stomil 0:0 Sandecja

SĘDZIA:

Paweł Pskit (Łódź): w tym sezonie 15 spotkań (14 w 1. Lidze, jedno w Pucharze Polski), 68 żółtych kartek, 6 czerwonych i 7 podyktowanych rzutów karnych.

PRZEWIDYWANE SKŁADY

Sandecja: Łukasz Radliński - Lukas Kubań, Dawid Szufryn, Michal Piter-Bucko, Kamil Słaby - Mateusz Wdowiak, Bartłomiej Kasprzak - Grzegorz Baran, Maciej Korzym, Bartłomiej Dudzic - Filip Piszczek
Stomil: Michał Leszczyński - Wojciech Dziemidowicz, Tomasz Wełnicki, Arkadiusz Czarnecki, Jarosław Ratajczak - Patryk Kun, Jakub Piotrowski, Łukasz Jegliński, Marcel Ziemann, Tsubasa Nishi - Tomasz Zahorski