Sandecja Nowy Sącz

2

Wigry Suwałki

1

• Koniec! Sandecja wygrywa kolejne spotkanie u siebie i wskakuje na podium ligowej tabeli! Za uwagę dziękuje Krzysztof Rosłoński!

• 3 minuty doliczone do czasu gry!

• W Wigrach zaś Kuku wchodzi za Bucholca!

• Ostatnia zmiana u gospodarzy, za Korzyma wchodzi Danek!

• Małkowski! Kapitalny strzał po podaniu od Leszczaka z lewej strony, tylko ofiarność Zocha uratowała Wigry przed stratą trzecią bramki!

• Kądzior oddał strzał z 30. metra, strzelił jednak bardzo wysoko ponad bramką!

• Kuban ogląda żółty kartonik za próbę zatrzymania akcji w środku boiska!

• Okazja Wigier! Strzał Adamka w polu karnym po podaniu od Kozaka, jednak piłka trafia w Radlińskiego!

• Zaś w Sandecji za Dudzica wchodzi Kasprzak!

• Druga zmiana w ekipie Wigier, za Radeckiego wchodzi Zapolnik!

• Zmiana w Wigrach, Gąska wchodzi za Wrońskiego!

• Żółty kartonik dla Radeckiego za faul na Dudzicu w środku pola!

• Dudzic! Strzał z 25. metra wysoko ponad poprzeczką!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Podanie ze środka od Leszczaka do Słabego, ten z lewego końca pola karnego podaje do Korzyma do środka, ten tylko przymierzył dobrze w środek bramki, i mamy 2:1!

• Pierwsza zmiana u gospodarzy, za Trochima wchodzi Leszczak!

• Słaby! Kolejne podanie na lewą stronę od Trochima, i obrońca Sandecji strzela w lewy słupek bramki!

• Słaby! Ależ piękny strzał w polu karnym, Zoch paruje piłkę!

• Gałecki ostro fauluje w środku pola, żółty kartonik dla niego!

• Trochim z rzutu wolnego, ponad poprzeczką!

• Żółty kartonik dla Augustyniaka po zagraniu piłki ręką przed polem karnym!

• Czas rozpocząć II połowę, oba zespoły bez zmian, wracamy do naszej podróży!

• Koniec I połowy, do przerwy mamy remis, widzimy się na początku II części meczu!

• 1 minuta doliczona do czasu gry!

• Korzym zagrywa w polu karnym piłkę piętą do Trochima, ten strzela ponad bramkę, wszelkie ptactwo mogło się bać o swój żywot!

• Trochim z lewej strony dośrodkowuje w pole karne, Zoch łapię piłkę!

• Kądzior strzela zza pola karnego z woleja ponad poprzeczkę po kontrze gości!

• Dudzic! Kapitalnie strzela z lewej strony pod poprzeczkę, Zoch znowu paruje na rzut rożny!

• Mamy przerwę w grze, Kuban naskoczył na nogę swojego kolegi, Grzegorza Barana, pora na interwencję lekarzy!

• Wroński w swoim stylu strzelił zza pola karnego z prawej strony, piłka poleciała ponad poprzeczkę bramki Sandecji!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Trochim z rzutu rożnego w pole karne, tam głową prosto do bramki trafia piłkę Baran, mamy remis 1:1!

• Małkowski z prawej strony zagrywa w pole karne, piłkę przepuszcza Korzym, strzela Trochim, jednak bramkarz paruje ją przed siebie!

• Baran w pole karne z lewej strony na głowę Korzyma, ten strzela obok prawego słupka! Ależ było blisko!

• Wroński teraz miał okazję na strzelenie gola, uderzył zza pola karnego z prawej strony po ziemi, piłka zmierzała obok lewego słupka!

• Bartłomiej Dudzic pędził w pole karne, tam pada po ataku jednego z rywali, gwizdek sędziego milczy!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Kądzior dośrodkowuje z rzutu wolnego z lewej strony w pole karne, Adamek strzela głową w długi słupek, i mamy gola!

• Kozak zza pola karnego z prawej strony w okno, piłka jednak leci obok lewego słupka!

• Kądzior! Fenomenalnie, płasko zza 16 metra, piłka ląduje na prawym słupku bramki!

• 2 rzuty rożna dla Sandecji, efekt bardzo marny...

• TROCHIIIIIIIIIIIIIM! Kapitalny strzał zza pola karnego pod poprzeczkę, Zoch wybija piłkę na rzut rożny!

• Wroński! Świetna piłka od Adamka, i strzał w polu karnym po długim słupku, Radliński z trudem wybija!

• Do tej pory gra bardzo chaotyczna, piłka głównie w środku pola.

• Augustyniak teraz pokusił się o strzał po ziemi, Radliński pewnie wyłapuje!

• Kądzior dośrodkowuje z rzutu wolnego z 30. metra, Radliński piąstkuje piłkę poza pole karne!

• Od środku zaczynają goście, grający od prawej do lewej, sędzia Krasny gwiżdże, i startujemy!

• Gracze obu zespołów w asyście ekipy sędziowskiej z Sebastianem Krasnym na czele wchodzą na plac gry. Prosimy zajmować swoje miejsca, bowiem zaczynamy podróż do emocji z 1. Ligą!

• Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego zachęcamy do zapoznania się z nasza przedmeczową zapowiedzią.

• Rezerwowi:

Sandecja: Michał Gliwa, Mateusz Bartków, Adrian Danek, Bartłomiej Kasprzak, Sebastian Leszczak, Kacper Smoleń, Dawid Janczyk

Wigry: Karol Salik, Jakub Bartkowski, Kamil Zapolnik, Damian Gąska, Tomasz Jarzębowski, Adrian Karankiewicz, Kuku

• Z pochmurnego i zalanego deszczem Nowego Sącza wita Państwa Krzysztof Rosłoński, zapraszając na pojedynek pomiędzy miejscową Sandecją, a Wigrami Suwałki!