Mecz Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Gdzie...

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Gdzie oglądać w TV? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 21. kolejka
2017-03-11 17:45

Sandecja Nowy Sącz

5

Zagłębie Sosnowiec

0

• Koniec! Łomot, deklasacja, masakra! Sandecja niszczy Zagłębie wygrywając aż 5:0! Kończymy relację, a za uwagę dziękuje Krzysztof Rosłoński. Do zobaczenia za kilka tygodni, już w innym miejscu!

• 2 minuty doliczone do czasu gry!

• Żółty kartonik dla Wdowiaka za dyskusje z sędzią!

• Wdowiak podaje z prawej strony w pole karne do Trafforda, Kanadyjczyk strzela jednak obok lewego słupka bramki!

• Gałecki fauluje Milewskiego w środku boiska, i mamy... pierwszy kartonik!

• Niewiele brakowało, by Szufryn pokonał Gliwę, złe przyjęcie piłki obrońcy Sandecji!

• Łuczak z rzutu wolnego prosto w mur!

• Dudziiiiiic.... O, Matko Boooooska, strzał wysoko ponad bramką, tragiczne wykonanie!

• Karny! Danek pada na boisku, ledwo co wszedł na plac gry!

• ... i Danek za Małkowskiego!

• Podwójna zmiana u Sądeczan, Trafford za Trochima...

• Racowisko kibiców Sandecji, mamy niewielką widoczność na płycie boiska.

• Zmiana w Sandecji, za Kasprzaka wchodzi Gałecki!

• Małkowski strzela fałszem w polu karnym z lewej strony, Szumski pewnie łapie.

• Ostatnia zmiana w Zagłębiu, Milewski za Matusiaka!

• GOOOOOOOOL! Obrońcy Zagłębia gubią piłkę, dopada do niej Trochim, wbiega w pole karne, strzela w środek bramki i mamy 5:0. Coś czuję, że w Sosnowcu będzie nieciekawie po powrocie do domów!

• GOOOOOOOOOOOOL! Kasprzak podaje z lewej strony pola karnego do Trochima, z 14. metra piłka zmierza w lewe okno. Drodzy Państwo, pora do domu, 4:0!

• Małkowski! Strzał z 20 metrów po rajdzie z lewej strony, piłka obok bramki!

• Zaczyna się słynny okres, kiedy mecz zaczyna robić się usypiającym, takie tam klimaty 1. Ligi!

• Łuczak w polu karnym strzela po ziemi, Gliwa pewnie łapie!

• Michalak z prawej strony w pole karne, Bucko oddala zagrożenie!

• Wdowiak szukał wkrętką podania w uliczkę do kolegów, jednak wcześniej piłkę łapie Szumski!

• Łuczak dostaje piłkę na dobieg, strzela w polu karnym, Gliwa paruje jednak futbolówkę na rzut rożny!

• ... i Fidziukiewicz za Dudka!

• Podwójna zmiana w ekipie gości, Michalak za Sierczyńskiego...

• Nowak tyłem głowy uderza piłkę w polu karnym, Gliwa pewnie łapie!

• GOOOOOOOOOOOOOL! Trochim z lewego narożnika zgrywa na głowę Szufryna, a ten strzela w samo okno, mamy 3:0! Nokaut!

• Dudzic ze środka zagrywa do Słabego, ten z lewej strony strzela, jednak piłkę odbija Wiktorski, mamy korner!

• Gracze wrócili na plac gry, Sandecja wznawia grę, wracamy do podróży! Obie ekipy bez zmian.

• Koniec I połowy, do przerwy Sandecja prowadzi 2:0, widzimy się za 15 minut!

• Małkowski w środek bramki, mamy 2:0!

• Dudzic faulowany w polu karnym! Mamy jedenastkę!

• Małkowski dostaje podanie z prawej strony od Trochima, strzela zza pola karnego lewą nogą, piłka leci obok lewego słupka!

• Małkowski z rzutu wolnego w pole karne, Szumski paruje piłkę, potem swoją szansę marnuje po indywidualnej akcji Wdowiak!

• Małkowski strzela z woleja w polu karnym, Szumski pewnie łapie!

• Matusiak strzela z 20. metra z prawej strony, piłka leci obok prawego słupka bramki!

• Dudzic w polu karnym dostaje podanie na dobieg, strzela z 12. metra, jednak Szumski paruje piłkę przed siebie, po czym Bogusławski oddala zagrożenie.

• Nowak pada na murawę po faulu Barana, kartki dla Sądeczanina nie ma!

• Bartczak strzela w polu karnym z woleja z lewej strony, obrońcy Sandecji blokują piłkę, mamy rzut rożny!

• Trochim z lewej strony wkręca piłkę w pole karne, później dopada do niej Piter - Bucko, jednak sosnowiecka obrona wyprowadza gracza Sandecji z równowagi, nie ma gola!

• Kasprzak! Kapitalny strzał ze środka pola karnego po podaniu od Małkowskiego, piłkę paruje nad poprzeczkę Szumski!

• Matusiak ze środka pola szukał zawodników w polu karnym, Gliwa wyłapuje jednak lecącą piłkę!

• Kasprzak strzela z 22. metra z lewej strony, piłka leciała w długi słupek, ale wylądowała obok bramki!

• Wojciech Trochim leży na boisku, chwila przerwy!

• Kombinacyjna akcja Sandecji, ostatni piłki dotyka dośrodkowujący z prawej strony Wdowiak, jednak atak nieudany, futbolówka przekracza linię!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Szumski pomylił się i nabił jednego z Sądeczan, potem piłkę przejmuje Wdowiak, strzela po długim rogu z 20. metra, mamy 1:0!

• Trochim rozgrywa piłkę Małkowskiemu, ten z 20. metra strzela po ziemi, zbyt łatwe to było dla Szumskiego!

• Małkowski wyrzuca piłkę z autu w kierunku Dudzica, ten w polu karnym strzela, ale Krasava trafia w boczną siatkę!

• Łuczak pada na środku pola po faulu jednego z Sądeczan!

• Po raz kolejny Szumski w opałach, piąstkował piłkę po strzale głową pod spojeniem słupka z poprzeczką!

• Wymiana piłki między Kasprzakiem i Małkowskim, Udovicić pewnie wślizgiem odbiera futbolówkę w polu karnym!

• Słaby wrzuca po ziemi z lewej strony w pole karne, do piłki piętą dopada Trochim, którą wybija później Matusiak, ależ szansa!

• Powoli sądeczanie zaczynają dyktować tempo gry, Zagłębie broni swojego pola karnego niczym mnisi Częstochowy podczas potopu szwedzkiego!

• Trochim fauluje Wiktorskiego na połowie gości, mamy rzut wolny!

• Małkowski z prawego narożnika dośrodkowuje na głowę Kubania, ten jednak uderza piłkę tak, że piłka leci ponad poprzeczkę!

• Udovicić blokuje dośrodkowanie Wdowiaka z prawej strony. Mamy korner!

• Przed początkiem meczu minuta ciszy ku czci Jerzego Ligęzy. Od środka zaczynają gracze gości grający od prawej do lewej . Sędzia Idzik gwiżdże i startujemy!

• Gracze w asyście ekipy sędziowskiej z Piotrem Idzikiem na czele, wchodzą na plac gry. Za chwilę ruszamy!

• 15 minut do startu meczu, proszę powoli się szykować do początku podróży do emocji z Nice 1. Ligą!

• Jeśli zwrócimy uwagę na sytuację kadrową i ostatnie wyniki w meczach obu zespołów, możemy spodziewać się niesamowitych emocji! Obie ekipy mają niemal równe szanse na awans.

• Przed pierwszym gwizdkiem zachęcamy do kliknięcia zakładki "Zapowiedź", aby przeczytać co nieco o przedmeczowych spekulacjach!

• Jeszcze niecała godzina do startu meczu, za moment spodziewamy się wyjścia graczy na rozgrzewkę.

• Rezerwowi:

Sandecja: Łukasz Radliński, Adrian Basta, Michał Gałecki, Adrian Jurkowski, Adrian Danek, Tomasz Zając, Charlie Trafford

Zagłębie: Wojciech Fabisiak, Michał Fidziukiewicz, Krzysztof Markowski, Konrad Michalak, Dawid Ryndak, Arkadiusz Najemski, Sebastian Milewski

• Z pochmurnego Nowego Sącza wita Państwa Krzysztof Rosłoński. Zapraszam na pojedynek miejscowej Sandecji z Zagłębiem Sosnowiec, hit 21. kolejki Nice 1. Ligi!

Krzysztof Rosłoński

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec ONLINE

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec ONLINE ©Lucyna Nenow / Polska Press

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Na 15 minut przed godziną 18:00 na murawę stadionu przy ulicy Kilińskiego w Nowym Sączu wybiegną jedenastki miejscowej Sandecji i Zagłębia Sosnowiec. Spotkanie między obiema drużynami zapowiada się arcyciekawie, głównie ze względu na pozycje, zajmowane w tabeli, ale też z powodu układu wyników wczorajszych spotkań, który zespołom ma wyraźnie sprzyjać. Kto zdobędzie cenne punkty, dające większe szanse na podbój miejsc, premiowanych awansem?

Ekipa z Nowego Sącza będzie chciała powtórzyć sposób gry i jej ostateczny rezultat z zeszłotygodniowego spotkania przeciwko Pogoni Siedlce, zakończonego zwycięstwem "Biało-Czarnych" aż 4:0.
Głównym bohaterem tych ponad 90 minut był Maciej Małkowski, zdobywca trzech bramek, wspomagany przez Mateusza Wdowiaka, który asystował mu 2 razy, ale też i był współautorem gola Bartłomieja Dudzica. - Do tego spotkania przygotowywaliśmy się przez ostatnich kilka tygodni, i widać tego rezultaty. - przyznał w pomeczowej rozmowie z Sandecja.tv strzelec hat - tricka. Jako, że gracze nie patrzą daleko w przód, ich głównym celem na dziś dzień jest pokonanie Sosnowiczan.

Nieco gorzej ułożył się pierwszy wiosenny mecz dla podopiecznych Dariusza Banasika, którzy po ciężkim boju musieli podzielić się punktami ze Stomilem Olsztyn, co więcej - po golu z rzutu karnego, zdobytym w doliczonym czasie gry przez Sebastiana Dudka. Sam szkoleniowiec Zagłębia przyznaje, że jego zespół w okresie przygotowawczym skupiał się głównie na ćwiczeniu gry defensywnej, jednak nie zabrakło również doskonalenia zagrań w ataku, co dało wrażenie zbilansowanej praktyki dla zawodników. Sosnowiczanie, zajmujący na tę chwilę 3.miejsce w tabeli ligowej, będą chcieli skorzystać z wczorajszych potknięć GKS-u Katowice i Chojniczanki, by pojawić się na miejscu, premiowanym awansem do Lotto Ekstraklasy. Ich dzisiejsi rywale również mogą być blisko tego celu, zwłaszcza, że mają jeszcze w zanadrzu 2 zaległe mecze z jesieni.

Podczas meczu, rozgrywanego w sierpniu na stadionie w Sosnowcu, ekipa gospodarzy pewnie pokonała Sandecję 2:0, a to za sprawą dwóch goli dobrze dysponowanego wówczas Roberta Bartczaka. Czy i tym razem Zagłębie pokaże swoją siłę i pokona swoich rywali? A może to Sandecja rozbuduje podwaliny "Twierdzy Kilińskiego"? O tym będzie można dowiedzieć się z naszej relacji LIVE!

NIE ZAGRAJĄ:

Sandecja: Maciej Korzym i Filip Piszczek (rekonwalescencja)
Zagłębie: -

OSTATNIE SPOTKANIE LIGOWE:

Sandecja: (04.03.2017) Sandecja - Pogoń Siedlce 4:0

Zagłębie: (04.03.2017) Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn 1:1

BEZPOŚREDNIE POJEDYNKI:

5 spotkań ligowych, 0 zwycięstw Sandecji, 1 remis, 4 zwycięstwa Zagłębia, bilans bramkowy 3:11

(1986, 2. Liga, grupa wschodnia): Zagłębie 2:0 Sandecja
(1987, 2. Liga, grupa wschodnia): Sandecja 0:2 Zagłębie
(19.09.2015): Sandecja 3:3 Zagłębie
(17.04.2016): Zagłębie 2:0 Sandecja
(21.08.2016): Zagłębie 2:0 Sandecja

SĘDZIA:

Piotr Idzik (Poznań): w tym sezonie 9 spotkań (8 w 1. Lidze, jedno w Pucharze Polski), 46 żółtych kartek, 0 czerwonych i 3 podyktowane rzuty karne.

PRZEWIDYWANE SKŁADY:

Sandecja: Michał Gliwa - Lukas Kubań, Michal Piter-Bucko, Dawid Szufryn, Kamil Słaby - Grzegorz Baran, Michał Gałecki - Mateusz Wdowiak, Wojciech Trochim, Maciej Małkowski - Bartłomiej Dudzic

Zagłębie: Jakub Szumski - Marcin Sierczyński, Kamil Wiktorski, Łukasz Bogusławski, Żarko Udovicić - Łukasz Matusiak, Sebastian Dudek - Robert Bartczak, Tomasz Nowak, Martin Pribula - Michał Fidziukiewicz

Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec: Kto wygra mecz 1 ligi?

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo z meczu Sandecja - Zagłębie przeprowadzi Polsat Sport. Mecz skomentują Piotr Przybysz i Andrzej Iwan. Zapraszamy również na relację tekstową do GOL24.pl