Mecz Sandecja Nowy Sącz - Znicz Pruszków ONLINE. Gdzie...

Sandecja Nowy Sącz

5

Znicz Pruszków

2

• Koniec! Sandecja pokonuje zespół z Pruszkowa 5:2, Ekstraklasa w Nowym Sączu coraz bliżej! Za uwagę dziękuje Krzysztof Rosłoński!

• 2 minuty doliczone do czasu gry!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Paluchowski dostaje podanie w uliczkę, wpada w pole karne, i strzela w dolny, lewy róg bramki, mamy 5:2!

• Trochim strzela z woleja zza pola karnego, piłka przykleiła się do poprzeczki w sposób idealny!

• Adrian Grabowski za Banaszewskiego, ostatnia zmiana u gości!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! Trochim podaje do Dudzica, ten trafia w Misztala, piłka leci w kierunku Basty, który strzela pewnie w długi, lewy róg bramki, łomot, proszę Państwa!

• Kita dostaje podanie zza pola karnego, strzela z 9. metra, jednak za lekko, by pokonać Radlińskiego!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! Piszczek zagrywa z prawej strony pola karnego na lewo do Słabego, ten strzałem na pustą bramkę z najbliższej odległości podwyższa wynik na 4:1!

• Adrian Basta zmienia Wdowiaka, ostatnia zmiana w Sandecji!

• Dudzic z lewej strony podaje po ziemi do Pitera - Bucki, ten strzela na bramkę, jednak Rackiewicz odbija piłkę w taki sposób, że nie przyniosła kolejnego gola dla gospodarzy!

• Dzudzic z rzutu rożnego, głową strzela Piter-Bucko, a obrońca Znicza wybija ofiarnie piłkę z linii bramkowej!

• Druga zmiana u gości, za Jagiełłę wszedł Mateusz Stryjewski!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! Kubań z prawej strony dośrodkowuje na głowę Gałeckiego, ten trafia w ręce Misztala tak, że paruje piłkę prosto do siatki, mamy 3:1!

• Rzut wolny z 18. metra, Dudzic strzela prosto w mur!

• Janiszewski ogląda kartkę za wślizg przed polem karnym na Dudzicu!

• Gałecki strzela za pola karnego, piłkę odbija obrońca Znicza, jednak niewiele brakowało, by lecąca futbolówka wpadła pod poprzeczkę bramki Misztala!

• Zmiana w Zniczu, Mateusz Długołęcki zmienia Niewulisa!

• Piszczek uwalnia się spod opieki obrońców, wpada z prawej strony w pole karne, jednak nie trafia nawet w światło bramki!

• Druga zmiana w Sandecji, za Kasprzaka wchodzi Michał Gałecki

• Mysiak podcina biegnącego na wolną pozycję Wdowiaka i ogląda kartonik!

• Kasprzak ciągnie Banaszewskiego za koszulkę, ogląda kartkę!

• Kubań do Piszczka z prawej strony, ten strzela zza pola karnego i trafia w boczną siatkę!

• Piszczek zagrywa na prawo do Dudzica, ten w okazji sam na sam trafia w ręce Misztalas!

• Dudzic dostaje podanie w polu karnym od Kasprzaka, strzela z najbliższej odległości, jednak piłka trafia w boczną siatkę!

• Zaczynamy II połowę, od środka gospodarze!

• Filip Piszczek zmienia Danka, pierwsza zmiana jeszcze przed startem II połowy!

• Koniec I połowy. Do przerwy Sandecja prowadzi ze Zniczem 2:1, widzimy się za 15 minut!

• GOOOOOOOOOOOOOL! Wdowiak strzela zza pola karnego, broni Misztal, piłkę dobija Danek, ponownie broni bramkarz, Dudzic strzela ponownie, znowu piłka wybita, wreszcie Kubań pakuje piłkę do siatki!

• Jagiełło oddaje strzał z 22. metra po ziemi, Radliński z problemami chwyta futbolówkę!

• Machalski zagrywa ręką w środku pola i ogląda za to żółtą kartkę!

• GOOOOOOOOOOOOOOL! Wojciech Trochim dostaje podanie od Kasprzaka, wpada w pole karne, strzela po ziemi, trafiając w prawy słupek bramki, jednak piłka później przekracza linię bramkową, mamy remis!

• Dudzic wykonuje rajd z lewej strony, pada w polu karnym, gwizdek sędziego milczy!

• Dudzic przemierza z piłką ładnych kilkadziesiąt metrów po podaniu od Trochima, mija Misztala, jednak źle ustawia się w kierunku bramki i strzela obok prawego słupka!

• Trochim z lewej strony w pole karne, Misztal wyczytuje zamiary pomocnika Sandecji!

• Dudzic w pole karne, Szufryn głową pod poprzeczkę, Misztal jak struna wyciąga się, żeby sparować piłkę!

• Kubań po ziemi z prawej strony do Dudzica, ten uderzył w polu karnym zbyt słabo, by pokonać Misztala!

• Jagiełło w pole karne z lewej strony, do piłki nie dociera żaden Pruszkowianin po tym zagraniu!

• Machalski w uliczkę do Paluchowskiego, a ten w sytuacji sam na sam spektakularnie marnuje okazję na podwyższenie wyniku!

• Banaszewski zza pola karnego po ziemi, piłka ląduje centymetry od lewego słupka bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! Paluchowski z rzutu karnego w dolny, prawy róg bramki!

• Karny! Piter - Bucko dotyka w polu karnym piłkę ręką!

• Baran dośrodkowuje z rzutu wolnego, adresata do przyjęcia piłki brak.

• Rzut wolny, Trochim z 20. metra po ziemi, Misztal jednak pewnie łapie piłkę!

• Danek z prawej strony szuka Dudzica, jednak obrońcy pewnie blokują Sądeczaninowi dostęp do piłki, zmarnowana okazja!

• Paluchowski drybluje w polu karnym, szukając strzału, Szufryn pewnie zabezpiecza obszar gry i wybija piłkę na rzut rożny!

• Niewulis atakuje wyprostowanymi nogami Barana, za co ogląda kartonik. W tej samej akcji doznaje urazu głowy!

• Co by nie mówić, gra nadal wygląda z obu stron nijako, poza stałymi fragmentami gry i jedną okazją z gry dla Sądeczan, nie oglądamy emocjonującego show.

• Trochim dośrodkowuje z rzutu wolnego w pole karne, jednak piłka nie znajduje adresata, który mógłby wykończyć akcję!

• Jakubik fauluje Wdowiaka w środku pola klasyczną "kosą" na nogi i ogląda kartkę!

• Machalski z rzutu wolnego w pole karne, piłka leci obok lewego słupka!

• Danek wycofuje piłkę do Trochima, ten strzela zza pola karnego, futbolówka leci obok lewego słupka bramki!

• Jak na razie w grze obu drużyn brakuje polotu, brakuje konkretnych ataków z którejkolwiek ze stron.

• Od środka zaczynają goście, grający od prawej do lewej, sędzia Idzik gwiżdże i startujemy!

• Gracze obu drużyn w asyście ekipy sędziowskiej z Piotrem Idzikiem na czele wchodzą już na płytę boiska!

• Jeszcze 10 minut do startu spotkania. Proszę powoli zajmować swoje miejsca przy ekranach, bowiem za moment zaczynamy podróż do emocji z Nice 1. Ligą!

• Niecałe 23 minuty do startu spotkania, gracze obu drużyn oraz ekipa sędziowska rozgrzewają się bardzo intensywnie.

• Jeśli Sandecja chce już w środę świętować awans do Lotto Ekstraklasy, to musi nie tylko dziś wygrać, ale także liczyć na wyniki spotkań w Zabrzu (Górnik musi pokonać GKS Katowice), Grudziądzu (Olimpia musi przegrać z Chojniczanką), Legnicy (Miedź nie może wygrać ze Stalą Mielec) i Suwałkach, gdzie Wigry muszą podzielić się punktami z Zagłębiem Sosnowiec.

• Rezerwowi:

Sandecja: Michał Gliwa, Michał Szeliga, Adrian Basta, Michał Gałecki, Adrian Jurkowski, Charlie Trafford, Filip Piszczek

Znicz: Dominik Kalinowski, Mateusz Długołęcki, Michał Kucharski, Krzysztof Kopciński, Tomas Borek, Mateusz Stryjewski, Adrian Grabowski

• Z pochmurnego Nowego Sącza wita Państwa Krzysztof Rosłoński, zapraszam na pojedynek miejscowej Sandecji ze Zniczem Pruszków!

Krzysztof Rosłoński

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Znicz Pruszków ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Fot Arkadiusz Gola / Polskapres

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Znicz Pruszków ONLINE. We wtorkowe popołudnie na murawę stadionu przy ulicy Kilińskiego w Nowym Sączu wybiegną jedenastki miejscowej Sandecji i pruszkowskiego Znicza. Dla gospodarzy może to być pojedynek, który przypieczętuje awans do Lotto Ekstraklasy, goście zaś liczą na urwanie punktów faworytowi i zbliżenie się do pozycji barażowej. Kto będzie cieszył się po końcowym gwizdku z osiągniętego celu?

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Znicz Pruszków ONLINE

Piątkowe, wyjazdowe starcie z GKS-em Katowice dla podopiecznych Radosława Mroczkowskiego miało wyjątkowo słodko-gorzki smak, bowiem mimo wygranej 1:0 nad jednym z największych konkurentów w walce o promocję do najwyższej klasy rozgrywkowej radość osłabiła ciężka kontuzja Macieja Korzyma, przez którą rodowity Sądeczanin będzie musiał pauzować do końca obecnych rozgrywek.
Dyspozycja graczy sądeckiego klubu jednak pokazuje, że mimo straty kilku ważnych elementów całej układanki udaje się realizować postawione przed pierwszym gwizdkiem cele, czego efektem jest seria siedmiu zwycięstw z rzędu w ogóle i ośmiu w pojedynkach na własnym stadionie. Co więcej, jeśli pozostałe ligowe pojedynki ułożą się na korzyść "Sączersów", a Sandecja wygra dzisiejszy mecz, to już w środowy wieczór oficjalnie poznamy pierwszego beniaminka najwyższej klasy rozgrywkowej. W związku z ogromnymi szansami na grę w Lotto Ekstraklasie, na dzień przed meczem spełniono jeden z warunków, by zagrać wśród szesnastu najlepszych polskich drużyn, jakim było stworzenie spółki akcyjnej w miejscu dotychczasowego stowarzyszenia.

Zupełnie inny cel, niż gospodarze, ma zespół, prowadzony przez Andrzeja Prawdę, a jest nim ucieczka z miejsc, zagrożonych spadkiem, w najgorszym wypadku zmierzenie się w barażowym dwumeczu z 4. zespołem zmagań drugoligowych. Odkąd obecny szkoleniowiec objął podwarszawską ekipę, dwa z trzech spotkań zakończyły się wygraną Znicza, co jak na wcześniejsze rezultaty jest nie lada wyczynem. Dzięki ostatnio coraz lepszej grze Pruszkowian, udało się wyprzedzić Drutex-Bytovię i zmniejszyć stratę do zajmującej 15. miejsce Wisły Puławy do zaledwie dwóch oczek. W poprzedniej kolejce na placu boju musiała paść drużyna Pogoni Siedlce, pokonana po dwóch golach strzelonych z rzutów karnych przez Aleksandra Jagiełłę, przy czym druga jedenastka wykonywana była już pod koniec regulaminowego czasu gry.

NIE ZAGRAJĄ:

Sandecja: Maciej Małkowski, Maciej Korzym (kontuzje)

BEZPOŚREDNIE POJEDYNKI:

3 spotkania ligowe, 2 zwycięstwa Sandecji, 1 wygrana Znicza, stosunek bramkowy 6:3

(02.09.2009) Sandecja - Znicz 3:1
(28.03.2010) Znicz - Sandecja 1:0
(21.10.2016) Znicz - Sandecja 1:3

SĘDZIA:

Piotr Idzik (Poznań): w tym sezonie 13 spotkań (12 w 1. Lidze, jedno w Pucharze Polski), 67 żółtych kartek, jedna czerwona i 6 podyktowanych rzutów karnych.

PRZEWIDYWANE SKŁADY:

Sandecja: Łukasz Radliński - Lukas Kubań, Michal Piter-Bucko, Dawid Szufryn, Kamil Słaby - Grzegorz Baran, Bartłomiej Kasprzak - Adrian Danek, Wojciech Trochim, Mateusz Wdowiak - Bartłomiej Dudzic

Znicz: Piotr Misztal - Damian Jakubik, Grzegorz Janiszewski, Maciej Mysiak, Marcin Rackiewicz - Aleksander Jagiełło, Andrzej Niewulis, Maciej Machalski, Krzysztof Kopciński - Patryk Kubicki, Adrian Paluchowski

Sandecja Nowy Sącz - Znicz Pruszków: Kto wygra mecz 1 ligi?

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Znicz Pruszków TRANSMISJA TV

Mecz Sandecja - Znicz nie będzie transmitowany w telewizji. Tekstowa relacja na żywo ze spotkania w GOL24.pl!