Schalke 04 Gelsenkirchen 2 - 3 Bayer Leverkusen

Schalke 04 Gelsenkirchen

2

Bayer Leverkusen

3

• To był kolejny bardzo emocjonujący mecz w tej kolejce! Ostatecznie Schalke 04 Gelsenkirchen przegrało na własnym stadionie z Bayerem Leverkusen 2:3. Dziękuję Państwu za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na naszym portalu!

• Koniec meczu. Arbiter spotkania gwiżdże po raz ostatni na Veltins-Arena w Gelsenkirchen.

• Gospodarze zdobywają pole gry, ale nic z tego nie wynika.

• Javier Hernandez ukarany żółtą kartką za przerwanie akcji rywali.

• Sędzia główny dolicza dodatkowe 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Podopieczni Rogera Schmidta cały czas bronią dostępu do swojej bramki i na razie wychodzi to im bardzo skutecznie.

• Trzecia zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Roman Neustaedter, wchodzi Benedikt Hoewedes.

• Podopieczni Andre Breitenreitera konstruują kolejną akcję. Ostatecznie Maxim Choupo-Moting trafia obok bramki gości.

• Cała drużyna gości broni się na własnej połowie broniąc korzystnego dla siebie wyniku.

• Sędzia boczny podnosi chorągiewkę, ponieważ jeden z zawodników Schalke został złapany na spalonym.

• Szybka akcja gospodarzy, ale zakończona niecelnym uderzeniem Maxa Meyera.

• Druga zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Johannes Geis, wchodzi Leon Goretzka.

• Posiadanie piłki po 75. minutach spotkania: Schalke (52%) - Bayer (48%)

• Julian Brandt otrzymał dokładne podanie w środku pola karnego, gdzie miał trochę czasu i oddał strzał w kierunku prawego dolnego rogu bramki. Ralf Fahrmann na posterunku.

• Przerwa w grze. Kontuzji nabawił się Wendell.

• Czas goni gospodarzy, którzy ruszyli do ataku.

• Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Pierre-Emile Hojbjerg, wchodzi Younés Belhanda.

• Trzecia zmiana w drużynie gości: schodzi Omer Toprak, wchodzi Andre Ramalho.

• Kibice Schalke gwiżdzą na swoich piłkarzy, bo nie dowierzają co się dzieje.

• Piękna akcja całej drużyny Leverkusen, a ostateczny cios zadaje Javier Hernandez!

• Gol! Gol! Gol! Javier Hernandez! 2:3 dla Bayeru!

• Obie bramki padły po precyzyjnych strzałach! Tak więc było efektownie i efektywnie!

• Gol! Gol! Gol! Karim Bellarabi! Już mamy 2:2! Ale emocje na stadionie w Gelsenkirchen!

• Gol! Gol! Gol! Julian Brandt! Już tylko 2:1 dla Schalke!

• Pierre-Emile Hojbjerg ukarany żółtym kartonikiem.

• Piłkarze Bayeru po raz kolejny atakują na połowie gospodarzy. Karim Bellarabi był bliski zdobycia gola kontaktowego, ale Ralf Faehrmann sparował piłkę na słupek!

• Kolejna akcja gości, ale sytuację wyjaśniają obrońcy z Gelsenkirchen.

• Bayer atakuje na połowie gospodarzy. Ralf Faehrmann pewnie przejmuje piłkę po dośrodkowaniu Juliana Brandta.

• Druga zmiana w drużynie gości: schodzi Lars Bender, wchodzi Stefan Kiessling.

• Sędzia rozpoczyna drugą połowę. Od środka boiska zaczynają gospodarze.

• Piłkarze z Leverkusen nie tracą ani minuty i próbują zdobyć bramkę kontaktową jeszcze przed przerwą.

• Sędzia dolicza dodatkowe 2. minuty do pierwszej połowy.

• Strata piłki w środku pola przez piłkarzy Bayeru i szybka kontra w wykonaniu Karima Bellarabiego, która została zatrzymana przez obrońców.

• Goście stopniowo zdobywają pole gry przy pomocy serii wrzutów z autu.

• Okres przewagi gości, którzy wywalczyli kolejne dwa rzuty rożne.

• Leroy Sane ukarany żółtą kartką za podcięcie przeciwnika.

• Piłkarze gości atakują co raz częściej, ale nic z tego nie wychodzi.

• Kolejna żółtka kartka dla Larsa Bendera.

• Pierwsza zmiana w drużynie gości: schodzi Tin Jedvaj, wchodzi Benjamin Henrichs.

• Przerwa w grze. Kontuzji nabawił się Tin Jedvaj.

• Piękna akcja gospodarzy! Max Meyer idealnie podał do Leroya Sane, który skutecznie umieścił piłkę w bramce Bayeru!

• Gol! Gol! Gol! Leroy Sane! 2:0 dla Schalke!

• Żółta kartka dla Juniora Caicary za podcięcie rywala.

• Maxim Choupo-Moting dostaje piłkę i oddaje strzał w kierunki bramki Bernda Leno. Niestety strzał ten został zablokowany przez obrońcę gości.

• Z drugiej strony również strata za sprawą niedokładnego podania Karima Bellarabiego.

• Niedokładne podanie Leroya Sane kończy się stratą piłki.

• Okres przewagi drużyny z Leverkusen. Kolejny rzut rożny dla gości.

• Niebezpieczna akcja gości zakończona wywalczeniem pierwszego rzutu rożnego.

• Posiadanie piłki po 15. minutach spotkania: Schalke (64%) - Bayer (36%)

• Piękna akcja gospodarzy. Maxim Choupo-Moting uderza w kierunku bramki, a piłka rykoszetem trafia do bramki Bayeru!

• Gol! Gol! Gol! Maxim Choupo-Moting! 1:0 dla Schalke!

• Piłkarze z Gelsenkirchen nie schodzą z połowy rywali. Leroy Sane uderza ponad bramką gości.

• Kolejne ataki ze strony gospodarzy. Leroy Sane uderze celnie, ale Bernd Leno na posterunku swojej bramki.

• Klaas-Jan Huntelaar na spalonym. Piłka dla gości.

• Klaas-Jan Huntelaar marnuje rzut karny i dalej mamy remis w tym spotkaniu!

• Mamy rzut karny dla Schalke!

• Faul w polu karnym gości. Żółta kartka dla Omera Topraka.

• Pierwsza akcja ofensywna gospodarzy. Pierre-Emile Hojbjerg uderza niecelnie na bramkę gości.

• Kolejny atak piłkarzy gości, ale piłka wyleciała na aut bramkowy. Od bramki Ralf Faehrmann.

• Pierwszy atak gości, ale na spalonym złapany Julian Brandt.

• Sędzia rozpoczyna spotkanie. Od środka boiska zaczynają goście.

• Piłkarze obu zespołów wychodzą na murawę Veltins-Arena w Gelsenkirchen.

• Wolfgang Stark poprowadzi dzisiejsze spotkanie.