• Lahm mocno strzelił, ale broni Faehrmann!

• Robben zagrywa w pole karne, a tam Martinez głowa pakuje futbolówkę do siatki!

• Bayern dalej próbuje zaskoczyć rywali, ale bez skutku.

• Tym razem Lewandowski zablokowany. Ależ dużo walki!

• Po drugiej stronie boiska ofiarnie Aogo zatrzymał Robbena!

• Alaba świetnie w obronie zatrzymał Sane.

• Alaba z rzutu wolnego trafia tylko w mur.

• Pierwsza indywidualna kara w dzisiejszym meczu. Upomniany Klaas-Jan Huntelaar.

• Xabi Alonso zacentrował z rzutu wolnego, a Benatia uderzeniem głową przeniósł piłkę nad poprzeczką.

• Tym razem uderzał Mueller, ale trafił wprost w Faehrmanna.

• Sane otrzymał piłkę na szesnastym metrze. Zdecydował się na strzał, ale piłka daleko poleciała od bramki Bayernu.

• Ciągle padający deszcz nie ułatwia gry piłkarzom.

• Neuer przejął piłkę i od razu otrzymał porcję niesamowitych gwizdów.

• Zbyt koronkowo przyjezdni. Goście mają przewagę, ale nie przekłada się to na wynik.

• Lewandowski strzelał, ale nie zaskoczył Faehrmanna.

• Alaba wybija piłkę, ale futbolówka znowu wraca w pole karne Bayernu.

• Bayern dalej kontroluje boiskowe sytuacje. Przyjezdni nie grają jakoś niesamowicie. Mało ruchu. Podobnie, jak wczoraj BVB...

• Oba zespoły przystąpiły do gry bez zmian.

• Zaczynamy drugą część spotkania!

• Na murawie pojawiają się zawodnicy, zaraz wznowimy grę!

• Słabe dośrodkowanie, arbiter kończy pierwszą odsłonę. Do przerwy: SCHALKE - BAYERN 1:1.

• Lahm wybija piłkę zacentrowaną w pole karne. Tym razem z narożnika rozpoczną gospodarze.

• Słabe dośrodkowanie, po chwili piłka trafia przed pole karne, a tam Mueller uderzył z pół obrotu, ale nie zaskoczył Faehrmanna.

• Robben zagrywał do Muellera, ale szybszy Benedikt Hoewedes, będzie korner.

• Długa piłka do Arjena Robbena, ale Holender na pozycji spalonej.

• Bardzo dobre wyjście Neuera, który zaasekurował jednego z defensorów przyjezdnych.

• Schalke zamknięte na własnej połowie.

• Kontra gospodarzy, ale strzał Leona Goretzki zablokował Alaba.

• "Lewy" o mały włos wyszedłby sam na sam z bramkarzem gospodarzy. Niewiele brakowało Polakowi.

• Xabi Alonso zagrał na prawe skrzydło do Philipp Lahma, ale filigranowy zawodnik został uprzedzony.

• Lewandowski spróbował swoich sił sprzed pola karnego. Faehrmann wypluł piłkę, ale nikt jej nie dobił.

• Dalej przeważa Bayern.

• Costa strzelał z 20. metra, ale wysoko nad bramką.

• Po kilku minutach dominacji zawodników z Gelsenkirchen do głosu ponownie doszli Bawarczycy.

• Mocne zagranie w pole karne Schalke, ale Ralf Faehrmann łapie futbolówkę.

• Diametralnie uległ zmianie obraz gry. To gospodarze teraz nacierają!

• Świetna kontra podopiecznych Andre Breitenreitera. Sane podał kapitalnie do Meyera, a ten zaskoczył Neuera, mamy remis!

• GOOOOOLLL!!! 1;1!!! MAX MEYER!!

• Trwa oblężenie bramki gospodarzy.

• Próby Vidala i Alaby zablokowane.

• Thomas Mueller próbował wyłożyć piłkę "Lewemu", ale w ostatniej chwili wybija piłkę jeden z zawodników Schalke.

• Lewandowski przejął piłkę z lewej strony pola karnego. Snajper mistrza Niemiec próbował zakręcić na dalszy słupek, ale nieznacznie się pomylił!

• Szybko rozegrany rzut rożny. piłka zostaje wybita przed pole karne, a tam Alaba uderzył mocno, futbolówka po drodze odbija się od jednego z defensorów Schalke i wpada do siatki!

• GOOOOLLLL!!! 0:1! DAVID ALABA!

• Dwa rzut rożne wykonywali zawodnicy Bayernu, ale dwukrotnie źle zagrywał Douglas Costa.

• Gdy piłka trafia do Neuera, natychmiastowo wzmagają się gwizdy na trybunach.

• Od początku inicjatywa należy do Bawarczyków. Czekamy na pierwszą sytuację bramkową.

• Leroy Sane zagrywał w pole karne gości, ale zrobił to niedokładnie.

• Bayern gra dziś w jednolitych czerwonych strojach. Schalke natomiast w niebiesko-białych kompletach.

• Od środka zaczynają gospodarze! Gramy!