Sevilla FC

1

Athletic Bilbao

0

• Ufff, koniec tego szalonego meczu! Sevilla po Vicente Iborry pokonuje Athletic Bilbao 1-0. Niesamowite tempo, spory kocioł, sporo agresji widzieliśmy w tym starciu. Oby takich więcej w La Lidze! Życzymy dobrego wieczoru!

• Również Matias Kranevitter z żółtym kartonikiem.

• Xabier Etxeita z kartką za faul.

• Joaquin Correa, który już zszedł z boiska, ukarany kartką na ławce rezerwowych za komentowanie decyzji arbitra.

• Pada w polu karnym Walter Montoya, ale gwizdek arbitra milczy - nie ma karnego.

• Wrzutka w pole karne z rzutu rożnego, Inaki Williams próbował zabrać się z piłką, ale ta odskoczyła mu od nogi. Niezbyt dobry mecz napastnika Athleticu.

• Asier Villalibre wchodzi na boisko za Ikera Muniaina.

• Samir Nasri z kartką za grę na czas.

• Strzał Samira Nasriego zablokowany przez Xabiera Etxeitę.

• Ben Yedder zablokowany przez Etxeitę.

• Wycięty Franco Vazquez, ale nie ma kartki dla piłkarza Bilbao.

• I Wissam Ben Yedder w miejsce Stevana Joveticia.

• Walter Montoya, który debiutuje w La Ligi, zmienia Luciano Vietto.

• Gabriel Mercado wytrącił z równowagi Markela Susaetę, słuszna kartka.

• Strzał Raula Garcii głową, ale Rico bez problemu wyłapuje.

• Zbyt głęboka wrzutka Joveticia z prawej strony.

• Markel Susaeta szybko wyłapał kartkę za faul.

• Mariano z kartką za dyskusje z arbitrem.

• Markel Susaeta wchodzi za Eneko Bovedę.

• Inaki Williams wbiegł w pole karne rywala, ale Adil Rami skutecznie wygarnął mu piłkę.

• Centra Nasriego z wolnego, piłka wybita przez obrońców Bilbao, jednak przejęta przez zawodników Sevilla futbolówka dotarła do Vietto, który miał przed sobą tylko Gorkę Iraizoza i nie potrafił wykończyć tej okazji.

• Joaquin Correa zmieniony przez Franco Vazqueza.

• Ander Iturraspe zmienia Benata Etxebarrię.

• Potężna bomba z dystansu Raula Garcii i Sergio Rico skutecznie interweniuje.

• Jak czołg wbiegł w pole karne Mariano, lecz Gorka Iraizoz skutecznie interweniuje po strzale prawego obrońcy.

• Miękka wrzutka Saborita do Inigo Lekue, ale uprzedził go Samir Nasri i futbolówka w rękach Sergio Rico.

• Potężny strzał Vicente Iborry, ale piłka w trybunach.

• Wrzutka Ikera Muniaina wypiąstkowana przez Sergio Rico.

• Strzał Raula Garcii z ponad 20 metrów, ale piłka przeniesiona nad poprzeczką.

• Uderzenie Joveticia zablokowane.

• Dośrodkowanie Mariano na dalszy słupek, ale obrońcy Bilbao wybijają na rzut rożny.

• Zaczynamy drugą część gry!

• Do przerwy Sevilla prowadzi 1-0 z Athletic Club. Bardzo wysokie tempo tego meczu, oby tak dalej po przerwie.

• Nie miał komu podać Inaki Williams, dlatego zdecydował się na strzał zza pola karnego. Piłka minęła słupek i od bramki Sergio Rico.

• Akcja Athleticu szybko przerwana przez Escudero. Sevilla po przejęciu nie ma zamiaru ani na minutę zwalniać. Niesamowite tempo mamy w tym meczu.

• Świetne dośrodkowanie Benata z rzutu rożnego w kierunku Inakiego Williamsa. Napastnik zszedł na swoją gorszą lewą nogę i posłał piłkę ponad poprzeczką.

• Stefan Jovetić z kartką za faul w ataku.

• Szybka kontra Bilbao, Lekue pada w polu karnym rywali, ale wejście Gabriela Mercado czyste. Dobra interwencja stopera Sevilli.

• Mocny strzał Raula Garcii, ale Sergio Rico na posterunku. Na lepszej pozycji był Benat, który nie doczekał się podania od kolegi z drużyny.

• Bardzo ostre wejście Mikela San Jose w Iborrę. To powinna być kartka dla Baska, ale sędzia zlitował się nad piłkarzem Athleticu.

• Chwila przerwy. Iborra leży na murawie, ale chyba nie będzie potrzebna pomoc medyków.

• Strzał Inigo Lekue po ziemi bardzo niecelne.

• Dośrodkowanie Saborita, ale Adil Rami wybija piłkę z własnego pola karnego.

• Słupek po strzale głową Raula Garcii!

• Dośrodkowanie na szósty metr, Stefan Jovetić uderza głową, ale Gorka Iraizoz wyłapuje futbolówkę.

• Strzał z dystansu Joqeuina Correi. Piłka została podbita i korner dla ekipy Sampaolego.

• Gabriel Mercado przerywa akcję Bilbao. Korner dla gości.

• Bardzo ostre wejście Raula Garcii, ale arbiter nie pokazuje kartki.

• ALE VICENTE IBORRA DOBIJA KARNEGO! 1-0 DLA SEVILLI!

• Stefan Jovetić nie trafia z karnego!

• Xabier Etxeita fauluje w polu karnym! Będzie jedenastka dla Sevilli!

• Pierwszy celny strzał Sevilli w tym meczu. Joaquin Correa spróbował szczęścia, ale kończy się na rzucie rożnym.

• Stefan Jovetić spróbował głową, ale piłka przeniesiona nad poprzeczką.

• Yerai Alvarez odbił piłkę ręką, ale gwizdek arbitra milczy.

• Zaczynamy to spotkanie!

• W meczu rundy jesiennej Athletic pokonał na San Mames Sevillę 3-1. Gole strzelali wtedy: Mikel San Jose, Aritz Aduriz i Mikel Balenziaga dla Bilbao, a honorowe trafienie dla dzisiejszej ekipy gospodarzy zdobył Samir Nasri.

• Ławka rezerwowych Sevilli: Ganso, Ben Yedder, Lenglet, Soria, Carrico, Vazquez, W. Montoya.

• Ławka rezerwowych Athleticu: Eraso, Rico, Iturraspe, Remiro, Susaeta, Elustondo, Villalibre.

• Dobry wieczór! Zapraszamy na relację na żywo z meczu Sevilla FC - Athletic Club!