Śląsk Wrocław 0 - 4 Jagiellonia Białystok

Śląsk Wrocław

0

Jagiellonia Białystok

4

• Wiele nie możemy po tym meczu napisać. Śląsk był bezradny, nie pokazał nic co dawałoby podstawy do myślenia o choćby punkcie. Jagiellonia wykorzystała swoje sytuacje i wypunktowała rywali. Zasłużone zwycięstwo gości. Dziękujemy za uwagę.

• Bardzo dobrze wbiegł w pole karne Romanczuk i "podcinką" nad bramkarzem umieścił piłkę w bramce. Dobrym podaniem popisał się Tomasik.

• Sędzia od razu po bramce kończy spotkanie.

• I jeszcze bramka Romanczuka!

• Końcówka doliczonego czasu gry.

• Zawodnicy Jagiellonii zwalniają grę, a sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Runje blokuje dośrodowanie Alvarinho, rzut rożny.

• Za - naszym zdaniem - najlepszego zawodnika tego spotkania Konstantina Vassiljeva wchodzi Przemysław Mystkowski.

• Dwa "no-look pass'y" w wykonaniu Runje, zakończone nieudanym dośrodkowaniem Frankowskiego.

• Dobre podanie do Alvarinho, ten nieźle przyjął, ale potem nie potrafił wykończyć akcji.

• Inicjatywę i większe posiadanie nadal ma Śląsk, jednak szybko "kasują" zapędy gospodarzy zawodnicy z Białegostoku.

• Kolejna świetna kontra gości, bardzo dobre podanie otrzymał Vassiljev, jednak uderzał niecelnie.

• Kibice zgodnie: "Wszyscy wstają i śpiewają". Mimo niespełna jedenastu tysięcy kibiców na trybunach to właśnie fani tworzą lepszy spektakl niż zawodnicy na placu.

• Była piłka w polu karnym "Jagi", ale żadnego zagrożenia ze strony gospodarzy nie było.

• Po krótkiej przerwie spowodowanej urazem wracamty do gry.

• Odważnie środkiem próbował przedrzeć się Frankowski, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

• Faulowany Alvarinho w boczny sektorze, a fani nadal bardzo głośno dopingują Śląsk.

• Żółta kartka dla Gutiego.

• Poprzeczka ratuje Śląsk! Strzelał Góralski. Uderzenie z dość dużej odległości.

• Zmiana w Jadze. Schodzi Świderski, wchodzi Górski

• Bardzo dobrze wypunktowali swoich rywali goście. Śląsk do tej pory nie miał nic do powiedzenia.

• Niewiele celnych strzałów oglądamy dziś, zaledwie trzy, a więc tyle ile oglądaliśmy goli. Panowie Piłkarze, prosimy o więcej!

• Żółta kartka dla Zielińskiego.

• Ostatnia zmiana w Śląsku. Dvalego zmienia Dankowski

• Przypadkowe zderzenie Romanczuka z jednym z zawodników Śląska. Zawodnik gości jest opatrywany.

• Uderzenie Vassiljeva minimalnie obok bramki.

• Póki co z boiska faktycznie zeszli najsłabsi w barwach Śląska, nie dali nic w ofensywie, z pewnością rozczarowali sztab szkoleniowy z Wrocławia.

• Joana Romana zmienia Mario Engels.

• Fantastyczna akcja Jagiellonii, nieudana pułapka ofsajdowa Celebana i akcję dwójkową ze Świderskim wykańcza Vassiljev strzelając do pustej bramki.

• KONSTANTIN VASSILJEV!

• Bez zagrożenia, zdecydowanie więcej Jagiellonia ma sytuacji z gry.

• Świderski odważnie wbiegł w pole karne, jednak pierwszy przy piłce był Pawełek, który wybił ją na rzut rożny.

• Drugą połowę rozpoczynają gracz Śląska, sędzia dał sygnał do wznowienia gry!

• Bence Mervo zmieniony przez Sito Rierę.

• Zdecydowanie więcej klasy piłkarskiej w pierwszej połowie mieli białostoczanie. Śląsk nie miał żadnego argumentu by przeciwstawić się Jagiellonii. Mimo wielu stałych fragmentów gry nie zdołali zagrozić bramce strzeżonej przez Węglarza. Bardzo dobry początek "Jagi" i dwa gole Frankowskiego ustawiły w pewien sposób to spotkanie. Zapraszamy za około piętnaście minut.

• Sędzia Przybył kończy pierwszą połowę.

• Uderzenie z rzutu wolnego w mur.

• Faul Vassiljeva na Morioce. Blisko linii pola karnego, będzie groźnie pod bramką Węglarza.

• Blisko końca pierwszej połowy, a Śląsk ma kolejny rzut rożny.

• Beż żadnego zagrożenia. Węglarz za szybko i za mocno do Chomczenowskiego przy próbie kontrataku.

• Najwyżej skakał Celeban, ale piłka opuściła pole karne. Do piłki najszybszy był Morioka, który pokazał czym jest "centrostrzał". Na posterunku był Węglarz przerzucając piłkę nad poprzeczką. Kolejny rzut rożny dla Śląska.

• Po lekkim przyspieszeniu akcji Śląsk zdobywa rzut rożny.

• Świderski próbował nabrać sędziego na faul w polu karnym, ale arbiter bardzo dobrze widział tą sytuację.

• Idealnie oddaje to obraz tego spotkania, gospodarze mają problem z wypracowaniem sobie jakiejkolwiek sytuacji mimo próby utrzymania się przy piłce. Bardzo dobrze ustawieni są w defensywie zawodnicy Jagiellonii.

• Śląsk bez strzału przez 37. minut tego spotkania. Choćby niecelnego.

• Jednak uderzał Tomasik i brakło niewiele, ale jednak piłka poza bramką.

• Żółtą kartką ukarany Morioka

• Sędzia wraca do ostrego faulu Morioki na Tomasiku w narożniku pola karnego, mimo że Jagiellonia utrzymała się przy piłce. Będzie dobra sytuacja dla Estończyka. Tomasik bardzo cierpi.

• Bardzo dobre uderzenie z dystansu Vassiljeva, które na rzut rożny paruje Pawełek.

• Kibice żywiołowo dopingują swój zespół, ale Śląsk nie daje swoim fanom zbyt wiele powodów do radości.

• Śląsk na pewno dłużej utrzymuje się przy piłce, jednak zupełnie nic z tego nie wynika, nie ma żadnego zagrożenia.

• Z ciekawą kontrą wychodził Śląsk, jednak bardzo dobrym odbiorem popisał się Frankowski.

• Ostry faul Góralskiego, sędzia Przybył wzywa zawodnika gości na rozmowę, ale bez kartki.

• Kolejny raz akcja rozegrana prawą stroną, świetnie w pierwszej fazie udało się wybronić to Pawełkowi, lecz przy strzela Frankowskiego po podaniu od Vassiljeva już nie miał co zrobić, będąc poza obszarem bramki. Mierzony strzał w prawy bok bramki i 2:0!

• 2:0!!!! Ponownie FRANKOWSKI!

• Dobre dośrodkowanie Alvarinho, ale obrońcy Jagiellonii ekspediują piłkę daleko od własnej bramki.

• Rzut rożny dla Śląska.

• Dłużej przy piłce próbuje utrzymywać się Śląsk, ale wciąż nie mają za bardzo pomysłu jak przedostać się pod bramkę gości.

• Zbyt mocne dośrodkowanie Kokoszki, od bramki zacznie debiutant - Węglarz.

• Śląsk po raz kolejny musi u siebie odrabiać straty - ostatnim razem gonili wynik z Ruchem, przegrywając 2:0.

• Dośrodkowanie Świderskiego na środek pola karnego przejęli zawodnicy Śląska.

• Fantastyczne rozegranie Vassiljeva do Frankowskiego, ten zszedł ładnie z piłką do środka i uderzył obok bezradnego Pawełka. Jagiellonia prowadzi 1:0!

• Bramka! FRANKOWSKI!

• Wrzut z autu z prawej strony na wysokości pola bramkowego dla Jagi.

• Śląsk rozgrywa bardzo niedokładnie i ich akcje bardzo szybko przerywają obrońcy Jagiellonii.

• Strzał Romanczuka, ale bardzo wysoko nad poprzeczką, jednak akcja lewą stroną Chomczenowskiego była ładna.

• Bez zagrożenia, dośrodkowanie wyłapał Pawełek.

• Stały fragment gry dla "Jagi" z lewego sektora boiska.

• Bardzo dobrze Vassiljev podawał do Świederskiego, ten rozrzucił na lewą stronę do Dmytro, bardzo dobry strzał po długim rogu Pawełka, minimalnie niecelnie!

• Dużo gry w środku pola, częściej przy piłce gracze Śląska.

• Sędzia dał sygnał do rozpoczęcia meczu, rozpoczęła Jagiellonia!

• Przypominamy, że rozjemcą tego spotkania jest sędzia Jarosław Przybył z Kluczborka.

• Piłkarze już w tunelu, czekają na sygnał od sędziów by wyjść na boisko.

• Piłkarze są na rozgrzewce, do rozpoczęcia spotkania pozostał kwadrans.

• Śląsk walczyć będzie o pierwsze zwycięstwo przed własną publicznością. Dla "Jagi" jest to bardzo ważne spotkanie, lecz będą musieli sobie radzić bez dwóch podstawowych zawodników: Kelemena oraz Cernycha.

• Ławka rezerwowych Jagiellonii: Karpieszuk, Burliga, Szymonowicz, Wasiluk, Szymański, Mystkowski, Górski.

• Ławka rezerwowych Śląska: Kamenar, Pawelec, Engels, Dankowski, Madej, Riera, Biliński.

• Już za niecałą godzinę spotkanie Śląska z Jagiellonią. Po prawej stronie prezentujemy Państwu składy na to spotkanie.