Śląsk Wrocław

0

Lechia Gdańsk

0

• We Wrocławiu mecz walki i niewielu sytuacji. W I połowie lepiej wyglądała Lechia, ale groźniejsze sytuacje miał Śląsk. W drugiej przeważali gospodarze, ale nie znaleźli oni recepty na obronę gości. Zasłużony remis.

• Koniec meczu.

• Strzał Stolarskiego obok bramki Śląska.

• Teraz trochę przebudziła się Lechia, ale wszystko ogranicza się do kopania piłki wprost w rękawice Pawełka.

• Dobra akcja Zielińskiego z Grajciarem i Maloca zdejmuje piłkę z nogi Bilińskiego.

• Ostatnia zmiana w Śląsku. Bila za Mervó.

• Bardzo dobra okazja dla Śląska, ale Mervó nie opanował piłki w polu karnym.

• Ostatnia zmiana w ekipie gości. Pawłowski za Peszko.

• Mervó dziś kilka razy poturbował Wawrzyniaka.

• Zmiana też w Śląsku. Grajciar za Stjepanovicia.

• Nie ma już na murawie braci Paixao. Wojtkowiak za Marco.

• Kartka dla Stjepanovicia.

• Dośrodkowanie Stjepanovicia z rzutu wolnego i Wawrzyniak wybija piłkę na rzut rożny.

• Wolski odbiera piłkę Celebanowi, ale strzela lekko wprost w Pawełka.

• Mocna wrzutka Alvarinho i Milinković-Savić wypuszcza piłkę z rąk, ale łapie ją zanim Mervó wepchnął ją do siatki.

• Ładna kontra Śląska, ale najpierw Morioka psuje podanie, a po chwili Madej uderza wprost w Savicia.

• Pierwsza zmiana w Lechii. Stolarski za Paixao.

• Ładna kombinacja Augusto z Alvarinho i Moloca w ostatniej chwili uprzedza Mervó.

• Pierwsza zmiana w Śląsku. Zieliński za Pawelca.

• Sędzia Raczkowski prowadzi zawody na poziomie C klasy. Teraz zatrzymał grę, choć po faulu w środku pola do piłki w dobrej sytuacji doszedł Augusto.

• Ładny rajd Alvarinho, ale nie miał już siły oddać mocny strzał i bramkarz Lechii bez problemów łapie piłkę.

• Błyskawiczna odpowiedź Śląska i Morioka zza pola karnego strzela nad poprzeczką.

• Co za szansa Lechii! Piłkę dośrodkował Flavio, jego Filipe odpuścił krycie i Kuświk zmarnował setkę.

• Kolejna dobra akcja gospodarzy, ale Alvarinho psuje wrzutkę.

• Drugą połowę od ataków rozpoczął Śląsk, ale skończyło się na dwóch nieudanych dośrodkowaniach.

• Gramy!

• Koniec I połowy. Nijaki mecz we Wrocławiu. Niby widać jakość, ale akcji podbramkowych jak na lekarstwo.

• Świetna kontra Śląska zatrzymana brutalnym faulem Janickiego na Morioce. Po faulu jeszcze przepychanka między piłkarzami obu drużyn.

• Kapitalna akcja Peszki, który minął Pawelca, dośrodkowanie do niepilnowanego Marco Paixao i strzał Portugalczyka w nieprawdopodobny sposób nogą broni Pawełek!

• Wrzutka w pole karne Lechii i Mariusz Pawelec był bliski dojścia do strzału.

• Brutalny faul Wawrzyniaka na Alvarinho i sędzia Raczkowski przypomniał sobie, że czasem trzeba też ukarać gości.

• Kartka dla Pawelca za faul, którego chyba nie było.

• Dobra akcja Flavio, ale Celeban na rzut rożny.

• Pawełek świetnie piąstkuje po dośrodkowaniu i tylko rzut rożny.

• Austusto zatrzymuje kontrę Lechii wycinając Kuświka.

• Kolejny szybki atak Śląska, ale Janicki zatrzymuje Madeja.

• Ależ okazja Śląska. Szybka akcja, wrzutka Alvarinho i Morioka był o włos od sięgnięcia piłki głową.

• Płaskie dośrodkowanie Wolskiego, ale Kuświk nie potrafi przyjąć piłki w polu karnym.

• Strzał z woleja Flavio, choć lepiej go nie komentować. Daleko, wysoko w trybuny.

• Kokoszka blokuje wrzutkę Flavio.

• Lechia gra wysokim pressingiem, ale na razie niewiele z tego wynika.

• Dobra akcja gości, lecz podanie Krasicia do środka przecięte przez Kokoszkę.

• Maloca uderza z dystansu, ale daleko od bramki Pawełka.

• Janicki uderzył w twarz Madeja, ale sędzia Raczkowski puścił grę.

• Dobra akcja Śląska, ale Madej przegrywa pojedynek z Flavio.

• Kuświk ręką zatrzymuje akcję gospodarzy.

• Ajezusmaria!!! Pierwsza akcja Śląska, Mervo zatańczył w polu karnym. Pierwszy jego strzał obronił bramkarz Lechii, a dobitka trafiła w boczną siatkę.

• Zaczynają goście.

• Ławka Lechii: Podleśny, Stolarski, Gerson, Wojtkowiak, Kovacević, Mila, Pawłowski

• Ławka Śląska: Kemenar, Biliński, Dankowski, Grajciar, Idzik, Zieliński, Dvali

• Trener Nowak odpowiedział bardzo ofensywnym ustawieniem, w ataku zagrają Kuświk i Marco Paixao. Nie zabraknie również Flavio Paixao. Tylko na ławce usiadł natomiast Sebastian Mila.

• Trener Rumak dokonał jednej, za to zaskakującej zmiany. Za Lashę Dvaliego wystawił Ostoję Stjepanovicia, przy czym Adam Kokoszka został cofnięty do obrony, a były pomocnik m.in. Wisły zagra w środku.

• Witamy ze Stadionu Miejskiego we Wrocławiu. Za niecałe 10 minut startujemy z meczem przyjaźni Śląsk - Lechia.