Spartak Moskwa

1

Liverpool FC

1

• Na dzisiaj to wszystko ! Sensacja stała się faktem ! Spartak - Liverpool 1:1. Dziękuję pięknie za spędzony czas !

• Spartak sprawia sporą niespodziankę remisując w dzisiejszym meczu ! Do zdobycia jakże cennego punktu wystarczyły dwie rzeczy. Jeden dobrze wykonany stały fragment gry, oraz znakomita dyspozycja obydwu bramkarzy, którzy są niewątpliwymi bohaterami dzisiejszego meczu !

• KONIEC !!! Arbiter zagwizdał po raz ostatni !!

• To była absolutna setka Salaha !!!! Znakomite dośrodkowanie Arnolda w pole karne i z bliskiej odległości głową uderzał Egipcjanin ! Fantastyczną interwencją popisał się rezerwowy bramkarz Spartaka !

• Arbiter w między czasie doliczył aż 8 minut do regulaminowego czasu gry. Wszystko przez długie opuszczanie boiska przez kontuzjowanego Rebrova.

• Kolejna kontuzja i zmiana w zespole Spartaka ! Boisko opuszcza Semedov. W jego miejsce melduje się Rocha Neves

• Ależ teraz zmarnował szansę Sturridge !! Możliwe, że to była piłka meczowa. Napastnik Liverpoolu zmarnował doskonałe podanie Hendersona i stojąc kilka metrów od bramki huknął nad poprzeczką !

• Melgarejo zastępuje Popova.

• Szykuje się kolejna wymuszona zmiana kontuzją w zespole Spartaka. Na boisku leży Popov.

• 10 minut do końca. Wciąż mamy wynik, który można uznać za sporą niespodziankę.

• Ależ bomba Arnolda ! Uderzenie z linii pola karnego poszybowało tuż nad poprzeczką !

• Żółtko dla Firmino.

• I kolejna zmiana w zespole gości. Boisko opuszcza Can, zaś w jego miejsce na murawie melduje się Wijnaldum.

• Na zmianę zdecydował się również Jurgen Klopp. Boisko opuszcza Mane. W jego miejsce na murawie melduje się Sturridge.

• Szykuje się zmiana bramkarza w zespole gospodarzy. Robrov doznał kontuzji kolana, która uniemożliwiła mu kontynuowanie gry !

• Naciskają coraz bardziej goście.

• Znowu groźnie pod bramką Rebrova ! Mane zagrał dłuższym podaniem po ziemi w pole karne do którego nadbiegał Salah. Egipcjanin jednak nie zdążył dobiec do piłki.

• I mamy odpowiedź Spartaka, a konkretnie Eshchenko, który huknął jak z armaty. Strzał zawodnika gospodarzy obronił Karius.

• Bliski szczęścia Coutinho. Strzał z 28. metrów z rzutu wolnego i dobra interwencja Rebrova, który wyciągnął się jak struna ratując swój zespół przed utratą bramki !

• Druga żółta kartka w meczu. Ukarany Bocchetti.

• Wracamy na Otkrytiye Arena i zaczynamy drugą część spotkania !

• To tyle jeżeli chodzi o pierwszą część spotkania ! Wracamy za kwadrans !

• Do przerwy jesteśmy zatem świadkami sporej niespodzianki. Gospodarze remisują z faworyzowanym Liverpoolem 1:1. Chociaż przewaga gości nie podlega żadnej dyskusji nie potrafią oni wykorzystać swoich dogodnych sytuacji.

• Sędzia zaprosił piłkarzy na przerwę !

• Nieprawdopodobne !!!!!!!! Znakomita kontra Liverpoolu w której brało udział aż 5 piłkarzy The Reds przeciwko dwóm obrońcą Spartaka kończy się niepowodzeniem !!!

• Powinno być 2:1 dla Liverpoolu ! Mocne dośrodkowanie w pole karne przez Hendersona, piłka minęła Popova, czego nie spodziewał się Firmino. Brazylijczyk nie trafił celnie w piłkę mimo iż znalazł się sam na sam z Rebrovem.

• Posiadanie piłki na korzyść gości 55% - 45%

• Wspaniała dwójkowa akcja na jeden kontakt Mane - Coutinho kończy się atomowym strzałem Brazylijczyka !

• GOOOOOOOOOOL Mamy wyrównanie Coutinho !!

• Płaski strzał Mane z szesnastego metra obroniony przez Rebrova.

• Mamy piłkę w siatce po strzale głową Mane. Sędzia zauważył jednak słusznie pozycję spaloną Senegalczyka.

• Wspaniałe uderzenie z rzutu wolnego na wysokości 24. metrów zanotował Fernando.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla Spartaka !!!!!!

• Pierwsza bramka dla gości wisi w powietrzu.

• Dośrodkował w pole karne piłkę Mane, ta niemal do do centymetra spadła na głowę Firmino. Strzał napastnika Liverpoolu wybronił jednak Rebrov, popisując się znakomitą robinsonadą.

• Dośrodkowanie Coutinho z rzutu rożnego, pewnie wyłapane przez Rebrova.

• Pierwszy niezły strzał w dzisiejszym spotkaniu. Po bardzo ładnej akcji Liverpoolu i grze na jeden kontakt próbował uderzać z pół woleja Alexander - Arnodl. Strzał minął jednak słupek Rebrova.

• Pierwsza żółta kartka w dzisiejszym spotkaniu. Emre Can wyciął równo z trawą Boccetiego.

• Od początku spotkania przewagę osiągnął Liverpool. Podopieczni Kloppa grają bardzo agresywnie i stosują skuteczny pressing.

• Gwizdek arbitra i rozpoczynają goście !

• Na stadionie mamy zgromadzony komplet 40. tysięcy widzów ! na stadionie panuje fantastyczna atmosfera.

• Piłkarze są już na murawie. Czas na hymn Champions Legaue !

• Czy dorosła drużyna Spartaka weźmie przykład z juniorów i również sprawi niespodziankę ?

• Startujemy za niecały kwadrans !

• Faworytem dzisiejszego pojedynku wydaje się być Liverpool, jednak gospodarze zapewne będą chcieli wykorzystać atut własnego boiska i sprawić swoim kibicom sporą niespodziankę.

• W grupie E po pierwszej kolejce zachowane zostało status quo. Wszystkie drużyny zanotowały remisy. Tym bardziej dzisiejszego wieczoru zapowiada się naprawdę ciekawe spotkanie.

• Jurgen Kloop posyła w bój tych oto zawodników

• Trener Spartaka desygnował na dzisiejszy pojedynek następującą jedenastkę

• Obie drużyny w swoich pierwszych meczach w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów zanotowały remisy. Gospodarze zremisowali z zespołem NK Maribor 1:1, zaś podopieczni Jurgena Kloppa podzielili się punktami z Sevilla ( wynik 2:2).

• Witam serdecznie ! Z tej strony Michał Granosik. Zapraszam państwa bardzo serdecznie na spotkanie 2. kolejki Ligi Mistrzów grupy E, w którym zmierzą się drużyny Spartaka Moskwa i Liverpoolu.