Spartak Moskwa

1

NK Maribor

1

• Koniec meczu! NK Maribor sensacyjnie wyrwał punkt Spartakowi w Moskwie. Gdy w końcówce gospodarze objęli prowadzenie za sprawą Ze Luisa, wydawało się, że sięgną po upragnione zwycięstwo. Słoweńcy walczyli jednak do końca i w doliczonym czasie wyrównali.

• GOOOOOL!! WYRÓWNANIE!! MESANOVIĆ!!

• Trzy minuty doliczone.

• Jasmin Mesanović wchodzi za Damjana Bohara.

• GOOOOOOL!!! ZE LUIS I SPARTAK NA PROWADZENIU!!

• Ze Luis uderzył głową, ale wyraźnie obok słupka.

• Jeszcze jedna zmiana. Roman Zobnin za Marko Petkovicia.

• Gregor Bajde kończy występ. Za niego wchodzi Dino Hotić.

• Na trybunach zasiada 42 920 widzów.

• Lorenzo Melgarejo pojawia się w miejsce Popova.

• Tym razem kartkę dostaje Ilya Kutepov.

• Denis Glushakov wchodzi za Pasalicia.

• Luiz Adriano ukarany kartką.

• Były piłkarz Legii, Marko Suler, zmarnował świetną okazję. Po rzucie wolnym doszedł do strzału i trafił w słupek!

• Ivelin Popov zobaczył żółty kartonik.

• Jedna zmiana u gości. Dare Vrsić zastąpił Vrhoveca.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej odsłony. Na razie bez bramek w Moskwie.

• Szczęścia z bardzo daleka szukał Vrhovec, ale nic z tego nie wyszło. Bardzo niecelnie.

• Żółtą kartką ukarany Blaz Vrhovec.

• Tavares w dobrej sytuacji uderzył mocno po ziemi, ale na posterunku bramkarz gospodarzy.

• Mario Pasalić uderzył wysoko nad poprzeczką.

• Pierwszy gwizdek sędziego, zaczynamy.

• Rezerwowi Maribor: Matko Obradović, Valon Ahmedi, Dino Hotić, Dare Vrsić, Jasmin Mesanović, Matej Palcić, Martin Kramarić.

• Rezerwowi Spartak: Artem Rebrov, Denis Glushakov, Salvatore Bocchetti, Aleksandr Samedov, Lorenzo Melgarejo, Roman Zobnin, Pedro Rocha.

• Spartak ma na koncie 5 punktów (zwycięstwo i dwa remisy) i zajmuje 3. miejsce w grupie. Do Sevilli traci dwa "oczka", a do prowadzącego Liverpoolu trzy. Z kolei mistrz Słowenii to zdecydowanie najsłabszy zespół w grupie. Uzbierał tylko jeden punkt, właśnie po domowym remisie z Rosjanami.

• Dzień dobry! W meczu 5. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów Spartak Moskwa zmierzy się u siebie z Mariborem. W tym miejscu możecie śledzić wynik, składy i najważniejsze wydarzenia z tego spotkania.