5

Sevilla FC

1

• Koniec meczu! Spartak Moskwa - Sevilla FC 5:1!

• GOOOLLL!!!! To już jest pogrom! Quincy Promes zabawił się z obroną Sevilli i po błyskotliwym dryblingu oddał świetny strzał, który zatrzymał się w bramce gości!

• Guido Pizarro ukarany żółtą kartką.

• Luis Muriel zmienił Wissama Ben Yeddera.

• Jesus Navas zmienił Nolito.

• NO-KA-UT!!! Luiz Adriano wykorzystał sytuację sam na sam z Sergio Rico i podwyższa prowadzenie Spartaka! Spory błąd obrony Sevilli! Spartak - Sevilla 4:1!

• Franco Vazquez zmienił Michaela Krohn-Dehli.

• GOOOLLL! Denis Glushakov podwyższa prowadzenie Spartaka! Świetna, dokładnie zaplanowana akcja gospodarzy. Kapitan Spartaka bardzo ładnie złożył się do uderzenia z woleja i nie dał szans bramkarzowi Sevilii!

• Goście dążą do zdobycia wyrównującej bramki, ale Spartak gra bardzo dobrze w defensywie i nastawia się na grę z kontrataku.

• GOOOLLLL!!!! Spartak wychodzi na prowadzenie! Lorenzo Melgarejo popisał się fantastycznym uderzeniem z dystansu i nie dał szans bramkarzowi Sevilii! 2:1 dla Spartaka Moskwa!

• Mario Pasalić zmienia Ivelina Popova.

• Wissam Ben Yedder znalazł się sam przed bramką, w której stało dwóch obrońców Spartaka i...trafił w jednego z nich! Dalej mamy remis!

• Ależ zakotłowało się pod bramą Spartaka! Goście kilkukrotnie uderzali na bramkę gospodarzy, ale za każdym razem Selikhov okazał się górą!

• Pierwsza groźna akcja Spartaka po przerwie! Lorenzo Melgarejo najwyżej wyskoczył do dośrodkowania i uderzył prosto w bramkarza Sevilli!

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec I połowy meczu! Spartak Moskwa - Sevilla FC 1:1!

• Ostre wejście Fernando i zasłużona żółta kartka dla gracza Spartaka.

• Fantastyczna interwencja Selikhov, który tylko w sobie znany sposób przeniósł piłkę nad poprzeczką po uderzeniu Krohn-Delliego!

• Teraz mamy kartkę dla gracza Sevilli. Sergio Escudero ukarany przez sędziego.

• Georgi Dzhikiya ostro potraktował rywala i sędzia słusznie ukarał go żółtą kartką.

• GOOOLLL! Mamy wyrównanie! Simon Kjaer najlepiej odnalazł się w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strzelił wyrównującą bramkę! Spartak - Sevilla 1:1!

• Aleksandr Samedov musiał opuścić boisko. W jego miejsce pojawia się Lorenzo Melgarejo.

• Aleksandr Samedov leży na boisku i najprawdopodobniej doznał poważniejszego urazu.

• GOOOLLL! Quincy Promes daje prowadzenie Spartakowi! Świetna akcja gospodarzy, którą zamienił na bramkę uderzeniem głową Quincy Promes! 1:0 dla Spartaka!

• Było groźnie pod bramką Spartaka, ale Aleksandr Selikhov odważnym piąstkowaniem oddalił zagrożenie! Okazało się, że bramkarz gospodarzy był faulowany i rozpocznie grę z własnego pola karnego.

• Wissam Ben Yedder w indywidualnej akcji, ale jego dośrodkowanie wylądowało na górnej siatce bramki Spartaka.

• Początek meczu należy do gospodarzy, którzy stale atakują bramkę gości.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Rozgrzewka trwa, a za kilkanaście minut rozpocznie się spotkanie.

• Sędzią głównym dzisiejszego spotkania będzie Gianluca Rocchi z Włoch.

• Spartak zajmuję trzecią lokatę. Dwukrotnie zremisował w stosunku 1:1 - najpierw z Mariborem, a następnie z Liverpoolem.

• Sevilla jest liderem grupy E. W dwóch rozegranych spotkaniach zdobyła cztery punkty. W pierwszej kolejce zremisowała 2:2 z Liverpoolem, a druga kolejka zakończyła się wygraną 3:0 z Mariborem.

• Było video z obozu Sevilli, a teraz widzimy zawodników Spartaka.

• Przyjazd Sevilli na stadion:

• Tak graficznie przedstawia się skład gospodarzy:

• Ławka rezerwowych Sevilli: Soria, Corchia, Correa, Geis, Muriel, Navas i Vazquez.

• Ławka rezerwowych Spartaka: Maksimenko, Bocchetti, Kutepov, Melgarejo, Pasalić, Petković i Rocha.

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić naszą relacje LIVE z meczu Spartak Moskwa - Sevilla FC!