1

• Koniec! Sporting Lizbona - Juventus Turyn 1:1!

• Radosav Petrović zmienił Stefana Ristovskiego.

• Juan Cuadrado faulował i sędzia ukarał go żółtą kartką.

• Boisko opuścił Paulo Dybala, a w jego miejsce pojawił się Federico Bernardeschi.

• Seydou Doumbia zmienia Basa Dosta.

• Sebastian Coates ukarany żółtą kartką.

• Marcos Acuna został napomniany żółtą kartką.

• GOOOLLL!!! Juventus doprowadza do wyrównania! Gonzalo Higuain świetnie odnalazł się w ataku swojej drużyny i zrobił to co potrafi najlepiej - skierował piłkę do bramki!

• Blaise Matuidi zmienia Samiego Khedire.

• Bas Dost został ukarany żółtą kartką.

• Douglas Costa pojawia się w miejsce Matii De Sciglio.

• Joao Palhinha zmienia Bruno Cesara.

• Rozpoczynamy drugą połowę spotkania!

• Koniec I połowy!

• Mario Mandżukić został ukarany żółtą kartką.

• GOOOLLL!!! Sporting Lizbona potwierdził swoją przewagę i obejmuję prowadzenie w meczu! Świetna ofensywna akcja gospodarzy, którą sfinalizował ładnym uderzeniem Bruno Cesar!

• Juventus dłużej utrzymuje się przy piłce, ale to Sporting stworzył sobie dwie groźniejsze akcje.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Clement Turpin będzie sędzią dzisiejszego spotkania.

• Juventus ma na swoim koncie sześć punktów i znajduje się na drugiej pozycji w grupie D. Liderem jest FC Barcelona, a Sporting jest na trzecim miejscu w tabeli i do drużyny z Turynu traci trzy oczka.

• W poprzedniej kolejce LM Juventus pokonał Sporting 2:1. Jakim wynikiem zakończy się mecz w Lizbonie? Ciężko wskazać zdecydowanego faworyta..

• Skład Sportingu:

• Ławka rezerwowych Juventusu:

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu Sporting Lizbona - Juventus Turyn!