• W dniu dzisiejszym obie polskie drużyny żegnają się z europejskimi pucharami!

• Diego Capel oddaje strzał po giwzdku i zostaje ukarany żółtą kartką.

• Uderzenie Ljuboji z dwunastego metra, ale piłka ociera się o siatkę za poprzeczką.

• Jędzrejczyk stanął na nodze Schaarsowi i żółta kartka dla zawodnika Legii.

• Kolejny faul gości. Tym razem na murawę upada Capel.

• Carrico faulowany przez dwóch zawodników Legii.

• Wolski uderza z linii pola karnego i nogą broni Rui Patricio!

• Kuciak wychodzi z bramki na 25. metr i świetnie przerywa atak Sportingu.

• Carrico agresywnym wślizgiem atakuje rywala i zostaje ukarany żółtą kartką.

• Ostatnia zmiana w Legii. Za Janusza Gola wchodzi Michał Hubnik.

• Lekko trącona piłka, Insua oddaje potężny strzał, ale piłka przelatuje kilka metrów obok bramki.

• Kolejny rzut wolny, szykuje się kombinacyjne rozegranie.

• Vrdoljak zagrywa ręką i zostaje ukarany żółtą kartką.

• GOOOOOOOOL!!! 1:0 dla Sportingu! Nie tak miało być! Rzut wolny przy bocznej linii, Fernandez uderza bezpośrednio na bramkę i trafia do siatki tuż przy długim słupku!

• Wolfswikel uderza głową, cudowna internwecja Kuciaka, ale zawodnik Sportingu i tak faulował Wawrzyniaka.

• Janusz Gol ściera się z Fernandezem i będzie rzut wolny dla gospodarzy.

• Skurcze łapią również golkipera Sportingu.

• Vrdoljak uderza z rzutu wolnego, ale trafia nad porzeczką!

• Stały fragment gry zostanie wyegzekwowany równo z 16. metra.

• Pereirinha zmienia Izmailova.

• Joao Pereira fauluje legionistę kilka centymetrów od pola karnego, żółta kartka.

• Capel traci piłkę po skutecznym odbiorze Rybusa.

• Izmailoc za linią boczną. Łapią go skurcze.

• Xandao zmienia Rodrigueza w barwach Sportingu.

• Za Carrillo wchodzi Capel.

• Dośrodkownaie, strzał głową i wznowi Patricio.

• Rafał Wolski zmienia Jakuba Rzeźniczaka.

• Carrillo leży na murawie i potrzebuje pomocy medycznej.

• Wolski szykuje się do wejścia na murawę.

• Dośrodkowanie Vrdoljaka z rzutu rożnego, Carrillo wybija głową poza linię końcową i będzie kolejny korner.

• Jędrzejczyk podaje do Kuciaka, piłka odbija się od zawodnika Sportingu i dzięki temu golkiper Legii może złapać piłkę.

• Vrdoljak walczy na środku boiska o piłkę, początkowo udaje mu się ją przejąć, ale kilka sekund później ją traci.

• Wawrzyniak stara się wyprowadzić akcję, ale zostaje zablokowany przez Carrico.

• Żyro zostaje zmieniony przez Kucharczyka.

• I kolejna kartka, do protokołu wpisuje się Ljubuja za dyskutowanie z arbitrem.

• Kolejna kara indywidualna dla zwodnika Legii. Żółty kartonik obejrzał Janusz Gol za wyraźne protesty.

• Rybus zostaje ukarany żółtą kartką za próbę wyłudzenia rzutu karnego.

• Wrzucenie piłki na 5. metr z rzutu rożnego i piąstkuje Kuciak.

• Insua dośrodkowuje w pole karne, a Kuciak przenosi ją nad poprzeczką.

• Groźna kombinacyjna akcja Sportingu zostaje przerwana wślizgiem przez Żewłakowa.

• Po dośrodkowaniu piłka opuszcza linię końcową i Kuciak wznowi spod własnej bramki.

• Jędrzejczyk fauluje Izmailova i będzie okazja do dośrodkowania dla gospodarzy.

• Niecelne podanie Izmailova i piłkę główkuje Żewłakow.

• Izmailov faulowany przez legionistę.

• Insua oddaje piłkę na rzecz Legii.

• Carrillo atakuje prawym skrzydłem, ale gubi piłkę.

• Zaczynamy drugą połowę licząc na gole w wykonaniu Legii!

• Sporting również pojawia się już na placu gry.

• Legia już na murawie.

• Bezbarwne spotkanie w piwreszej połowie liczymy na bardziej emocjonującą drugą odsłonę.

• Koniec pierwszych 45. minut!

• Michał Żyro zagrywa ręką przy linii bocznej, ale Sporting wznawia z autu.

• Kolejny atak gospodarzy i kolejne wybicie legionistów na połowę.

• Dośrodkowanie Pereiry, ale piłkę z pola karnego wybija Żewłakow.

• Rybus wrzuca piłkę w pole karne, ta trafia w rękę obrońcy, ale arbiter nie wskazuje na wapno nie dopatrując się celowości tego zagrania.

• Faul na Rybusie na połowie gości. Żółty kartonik dla Carrillo.

• Zagranie na dobieg do Ljuboji, ale napastnika Legii wyprzedza ofensor.

• Rzeźniczak wdaje się w drybling, a następnie za długo przetrzymuje piłkę pod nogą i w efekcie futbolówka przechodzi na korzyśc gospodarzy.

• Żółtą kartką ukarany Wawrzyniak. Zawodnik Legii faulował Carrillo.

• Próba kombinacyjnego zagrania w wykonaniu Rybusa, ale piłka opuszcza plac gry.

• Kolejne zagranie w pole karne, piłka na trzecim metrze zostaje sparowana przez Kuciaka!

• Próba dośrodkownia Fernandeza, ale zagranie blokuje Komorowski.

• Żyro fauluje w ofensywie.

• Gospodarze wycofują do Patricio, a ten zostaje zmusznoy do wybicia piłki w aut.

• 5 minut doliczone do tego spotkania.

• Insua uderza z dystansu, ale piłka mija linię końcową z dala od bramki Kuciaka.

• Zagranie w szesnastkę Legii, ale piłka zostaje szybko wybita na połowę.

• Sporting Lizbona - Legia Warszawa

• Rzeźniczak przerywa akcję Sportingu i gospodarze wznowią z linii bocznej.

• Szybkie i niedokładne wznowienie Sportingu z autu.

• Kolejne dośrodkowanie Rybusa z 40. metra, ale piłka ponownie spada na głowę obrońcy gospodarzy.

• Ljuboja odgrywa piłkę klatką piersiową, ale zostaje przy tym faulowany. Arbiter odgwizduje przewinienie.

• Fernandez próbuje dorzucić piłkę w pole karne Legii, ale ta trafia na trybuny.

• Rybus stara się dośrodkować w pole karne, ale futbolówka trafia na głowę obrońcy. Chwilę później Jędrzejczyk za mocno zagrywa do Ljuboji i piłka opuszcza plac gry.

• Dośrodkowanie w pole karne i doskonała interwencja Dusana Kuciaka.

• Wolfswinkel zostaje faulowny przy linii bocznej i goście za chwilę wznowią na 50. metrze.

• Ljuboja świetnie przedostaje się między dwoma obrońcami Sportingu i uderza głową nad bramkarzem, ale piłka nie trafia do siatki!

• Uderznie z rzutu wolnego, Kuciak odbija przed siebie, a następnie Insua zagrywa futbolówkę wzdłuż linii bramkowej, ale żaden z zawodników Sportigu do niej nie dochodzi!

• Kolejny rzut wolny, teraz ponownie przenosimy się pod bramkę warszawiaków.

• Po dośrodkowaniu Rybusa, głową uderza Wawrzyniak, ale piłka nie kieruje się w stronę światła bramki.

• Tym razem stały frgment gry dla Legii.

• Dośrodkowanie w pole karne zostaje skutecznie przerwane przez dobrze ustawionych obrońców gości.

• Kolejny faul Legii, Żewłakow zatrzymuje Carrillo na 40. metrze od bramki.

• Faulowany zawodnik Sportingu i gospodarze wznawiają na połowie boiska.

• Sporting atakuje, ale za dużo zawodników Legii znalazło się na własnej połowie i gospodarze zostali zmuszeni do wycofania piłki.

• Zagranie w pole karne, Kuciak wychodzi z bramki i wybija piłkę poza szesnastkę.

• Słabe dośrodkowanie Rybusa i piłka wychodzi poza linię końcową. Z piątego metra wznowi Rui Patricio.

• Jędrzejczyk nabija rywala przy linii końcowej i Legia wznowi z rzutu rożnego.

• Na samym początku szansa dla Rybusa, ale w porę został on zatrzymany przez defensywę gospodarzy.

• Zaczynamy pierwsze 45 minut!

• Kibice Legii zdążyli już odpalić materiały pirotechniczne na trybunach w postaci racy.

• Obie drużyny wystąpią w formacjach 4-4-2.

• Zawodnicy wychodzą na murawę. Sporting w białych trykotach, a Legia w zielono-czarnych wyjazdowych kompletach.

• Wisła Kraków po remisie 0:0 ze Standardem Liege odpadła z europejskich pucharów. Tak, więc na pokładzie Ligi Europejskiej znajduje się już tylko legia Warszawa, której dalsze losy poznamy za około dwie godziny.

• Przypominamy, że Legia, aby awansować dalej potrzebuje wygrać to spotkanie bądź zremisować w rezultacie wyższym niż 2:2.

• Sporting: Rui Patrício, Alberto Rodríguez, Daniel Carrico, Anderson Polga, Joao Pereira, Emiliano Insua, Stijn Schaars, Marat Izmailov, Matías Fernandez, Ricky van Wolfswinkelm André Carrillo Rezerwa: Marcelo, Xandao, Capel, Pereirinha, Andre Santos, Renato Neto, Ribas

• Legia: Dusan Kuciak, Artur Jędrzejczyk, Michał Żewłakow, Jakub Wawrzyniak, Marcin Komorowski, Jakub Rzeźniczak, Janusz Gol, Ivica Vrdoljak, Maciej Rybus, Danijel Ljuboja, Michał Żyro Rezerwa: Skaba, Kiełbowicz, Inaki Astiz, Wolski, Żurek, Hubník, Kucharczyk

• Znamy już wyjściowe jedenastki obu drużyn.

• Witamy na relacji live z rewanżowego spotkania Sportingu z Legią!