Mecz Napoli - Feyenoord Rotterdam ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Napoli - Feyenoord Rotterdam ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga Mistrzów, Grupa F
2017-09-26 20:45

SSC Napoli

3

Feyenoord Rotterdam

1

• Za uwagę dziękuje Państwu Piotr Bernaciak!

• Koniec meczu w Neapolu! Napoli wygrywa z Feyenoordem 3:1!

• Goście z bramką honorową w końcówce - Sofyan Amrabat mija obronę Napoli i lekkim strzałem pokonuje bramkarza!

• Amadou Diawara z kartką za wejście nakładką.

• Napoli ze spokojem wymienia podania na połowie przeciwnika w końcówce spotkania.

• Sam Larsson zmienia Stevena Berghuis - to ostatnia zmiana w dzisiejszym meczu.

• Sven van Beek z kartką za faul w okolicach narożnika pola karnego.

• Piotr Zieliński przytomnym wślizgiem przecina podanie w pole karne Napoli, goście mają tylko rzut rożny.

• Feyenoord nie próbuje już nawet za bardzo atakować, nie wierząc w swoje umiejętności. Goście są dziś wyraźnie gorsi od gospodarzy.

• Ostatnia zmiana w Napoli. Jorginho opuścił już boisko, zmienił go już Amadou Diawara.

• Druga zmiana w zespole mistrzów Holandii. Renato Tapia zmieniony przez Svena van Beeka.

• Pepe Reina raz jeszcze ratuje Napoli, tym razem po uderzeniu Stevena Berghuisa z linii pola karnego.

• Jose Maria Callejon zmieniony przez Marko Roga.

• Już za moment jeszcze jedna roszada w zespole Azzurrich.

• Ostatnie 20 minut będzie dla nas ciekawe - na boisku melduje się Piotr Zieliński, który zastępuje Marka Hamsika.

• Kolejny głupi błąd Feyenoordu w obronie, podanie Driesa Mertensa wykorzystuje Jose Maria Callejon, który z ostrego kąta pokonuje Brada Jonesa.

• A że zmarnowane sytuacje się mszczą, to jest już 3:0, strzelcem gola Jose Maria Callejon!

• Zmarnował jedenastkę i schodzi z boiska. Jens Toornstra zmieniony przez Bilala Basacikoglu.

• Cóż jednak z tego, skoro w bramce stoi wiecznie młody i wiecznie znakomity Pepe Reina! Hiszpan broni strzał Jensa Toornstry, klasowa interwencja bramkarza Napoli!

• A jednak - sędzia zmienia decyzję i mamy rzut karny dla gości!

• Steven Berghuis pada w polu karnym, zawodnik Feyenoordu wściekle domaga się rzutu karnego, ale nie ma mowy o jedenastce!

• Karim El Ahmadi podaje piłkę prosto pod nogi Nikoli Maksimovicia. To była bardzo głupia strata na połowie przeciwnika.

• Mało widoczna w tym meczu jest ofensywa Holendrów. Kilka strzałów oddał Jean-Paul Boetius, ale Jens Toornstra jest dziś kompletnie bezużyteczny.

• Napoli dalej dominuje na boisku i dąży do podwyższenia prowadzenia.

• Niezłe podanie od Marka Hamsika do urywającego się obrońcom Lorenzo Insigne, Włoch złapany na minimalnym spalonym.

• Wysokie dośrodkowanie Faouziego Ghoulama opuszcza boisko przez linię końcową.

• Steven Berghuis z żółtą kartką.

• Strzał Jeana-Paula Boetiusa trafia w środek bramki, gdzie stał Pepe Reina.

• Belgijski snajper trafia do siatki po podaniu Faouziego Ghoulama, który wymusił błąd obrońcy Feyenoordu. Napastnik nie miał problemu z pokonaniem bramkarza w sytuacji sam na sam.

• Dries Mertens, znaczy gol! 2:0 dla Napoli!

• Karim El Ahmadi z żółtą kartką za faul na połowie Napoli.

• Gwizdek sędziego i piłka ponownie w grze, ma ją Feyenoord Rotterdam!

• Zawodnicy obu drużyn wracają już na murawę Stadion San Paolo.

• Zostańcie z nami, wracamy chwilę przed rozpoczęciem drugiej połowy!

• Gospodarze prowadzą zasłużenie, prowadzą najmniejszym nakładem sił, ale przede wszystkim prowadzą zaledwie jedną bramką. Taka gra w drugiej połowie może się zemścić, do czego wystarczy tylko jedna sytuacja gości. Mamy nadzieję, że druga połowa będzie ciekawsza!

• Koniec pierwszej połowy w Neapolu.

• Ponownie Feyenoord ratuje Brad Jones, który wyjściem z bramki powstrzymał szarżującego Jose Marię Callejona.

• Lorenzo Insigne zbiega do środka pola karnego i uderza na bramkę Brada Jonesa, golkiper Feyenoordu odbija strzał przed siebie.

• Napoli stosuje wysoki pressing, przez co udaje się odbierać piłki już na połowie przeciwnika, ale nie zamienia się to w sytuacje strzeleckie.

• Kalidou Koulibaly ogląda żółtą kartkę za faul na Sofyanie Amrabacie, za co zostaje ukarany żółtą kartką.

• Mało jest sytuacji strzeleckich w ostatnich minutach.

• Za mocne podanie do Lorenzo Insigne do lewej strony boiska do linii bocznej. Włoch nie opanował piłki.

• Brad Jones postanowił... kiwać się z dwoma przeciwnikami tuż pod własną bramką, miał sporo szczęścia, że nie zakończyło się to golem dla Napoli - piłkę wybija obrońca!

• Prostopadłe podanie z lewej strony boiska od Faouziego Ghoulama wybija dobrze ustawiony Jeremiah St. Juste.

• Napoli przestało groźniej atakować, teraz inicjatywę próbuje przejąć Feyenoord.

• Allan fauluje Jeana-Paula Boetiusa 30 metrów od bramki Napoli, strzał Stevena Berghuisa z rzutu wolnego był niecelny.

• Mocny przerzut piłki w pole karne od Lorenzo Insigne do Jose Marii Callejona, Hiszpan jednak był na wyraźnym spalonym.

• Nikola Maksimović ze spokojem przecina długie podanie kierowane do Jeana-Paula Boetiusa.

• Feyenoord próbuje teraz uspokoić grę, ale niewiele z tego wynika - goście nie mają pomysłu jak skonstruować akcję na połowie rywala.

• Napoli gra bardzo efektownie w środku pola - piłkarze Feyenoordu mają problemy z przecinaniem kombinacyjnych akcji gospodarzy, gubią się także wobec stosowanego przez nich wysokiego pressingu.

• Brad Jones odważnie wychodzi poza swoje pole karne i wybija piłkę głową poza boisko, zatrzymując w ten sposób akcję Napoli.

• Pierwszy strzał gości oddaje Jean-Paul Boetius, z jego próbą spokojnie radzi sobie jednak Pepe Reina.

• Mocne prostopadłe podanie trafia do Marka Hamsika w polu karnym Feyenoordu, Słowak wobec asysty dwóch obrońców nie zdołał jednak oddać celnego strzału na bramkę.

• Po oddaniu skutecznego strzału Włoch podbiegł do ławki rezerwowych, by odwrócić się do kamery prezentując koszulkę Arkadiusza Milika. Kolejny piękny gest gospodarzy.

• Lorenzo Insigne, goool! Włoch strzałem po ziemi z linii pola karnego otwiera wynik meczu!

• Warto zwrócić uwagę na poprawkę w składzie gości. Renato Tapia zastąpił Jena-Arie van der Heijdena, który podczas rozgrzewki doznał kontuzji.

• Dries Mertens przewraca się w kontakcie z obrońcą w polu karnym Feyenoordu, ale nie ma mowy o jedenastce.

• Kalidou Koulibaly przerywa imponujący rajd Jensa Toornstry na połowie Napoli.

• Długa piłka do Stevena Berghius pod pole karne Napoli, sędzia dopatrzył się jednak spalonego.

• Pierwszy gwizdek szkockiego arbitra i zaczynamy mecz, piłkę ma Napoli!

• Zawodnicy już na murawie!

• Piłkarze i sędziowie już ustawieni w tunelu.

• Do meczu pozostało już dosłownie kilka minut! Kto wygra dzisiejsze spotkanie?! Tego dowiemy się za około dwie godziny!

• Ładny gest piłkarzy Napoli.

• W pierwszej kolejce Ligi Mistrzów Napoli niespodziewanie przegrało z Szachtarem Donieck, natomiast Feyenoord został zmiażdżony przez Manchester City.

• Rezerwowi Feyenoordu: Justin Bijlow, Sven van Beek, Sam Larsson, Bilal Basacikoglu, Miquel Nelom, Renato Tapia i Dylan Vente.

• Rezerwowi Napoli: Luigi Sepe, Christian Maggio, Piotr Zieliński, Vlad Chiriches, Marko Rog, Adam Ounas i Amadou Diawara.

• Sędzią dzisiejszego spotkania będzie pan William Collum ze Szkocji.

• Napoli (niestety bez Polaków w składzie) podejmie dziś Feyenoord. Obie drużyny przegrały w pierwszej kolejce i będą dziś szukać pierwszych punktów.

• Wita Państwa Piotr Bernaciak, zaczynamy relację live z meczu Napoli - Feyenoord!

(mac), Leszek Jaźwiecki

© AP/EAST NEWS

Mecz Napoli - Feyenoord Rotterdam ONLINE. Trzecia drużyna poprzedniego sezonu Serie A rozpoczęła rozgrywki LM od falstartu przegrywając na Ukrainie 1:2. Mistrzowie Holandii zostali natomiast zdeklasowani przez Manchester City wynikiem 0:4. Obie drużyny chcą dziś się odkuć. Czy Napoli bez kontuzjowanego Milika poradzi sobie z Feyenoordem?

Mecz Napoli - Feyenoord Rotterdam ONLINE

Włoska drużyna rozpoczęła rozgrywki Ligi Mistrzów od porażki na Ukrainie z Szachtarem 1:2 i teraz nie może już pozwolić sobie na stratę punktów. Szkoleniowcowi trzeciego zespołu poprzedniego sezonu Serie A Maurizio Sarriemu sen z powiek spędza jednak kontuzja Arkadiusza Milika.
Polski napastnik dwa tygodnie temu strzelił na Ukrainie bramkę, teraz jest jednak wykluczony z gry na kilka miesięcy. Działacze Napoli szukają następcę reprezentanta Polski, w mediach pojawiają się nazwiska, ale na razie nie ma konkretów.

Od pierwszych minut może zagrać Piotr Zieliński. Na Ukrainie Polak zagrała 67 minut, nie był bez winy przy pierwszej bramce. Zmienił go Brazylijczyk Allan.

Jeszcze w gorszych nastrojach do tego spotkania przystąpią Holendrzy. Feyenoord na inaugurację LM przegrała wysoko z Manchesterem City 0:4. Po tym meczu ekipa trenera Giovanni van Bronckhorsta przegrała także w lidze na wyjeździe z PSV 0:1. Jak wypadną w meczu z Napoli?

Holenderscy kibice na żywo tego niestety nie zobaczą. Włoski klub podjął decyzje o nie wpuszczaniu na stadion fanów Feyenoordu. Decyzja ma związek z zamieszkami do jakich doszło podczas meczy holenderskiej drużyny z Romą w 2015 roku. Działacze i kibice Feyenoordu uszanowali tą decyzję.

Feyenoord - Breda 0:2 (23 września)
Feyenoord - Ado Den Haag 2:0 (20 września)
PSV - Feyenoord 1:0 (17 września)
Feyenoord - Manchester City 0:4 (13 września)
Heracles - Feyenoord 2:4 (9 września)

BEZPOŚREDNIE SPOTKANIA:

Dzisiejsze spotkanie będzie pierwszym starciem pomiędzy tymi zespołami.

PRZEWIDYWANE SKŁADY:

Napoli: Reina - Hysaj, Koulibaly, Albiol, Ghoulam - Allan, Jorginho, Hamsik - Callejon, Mertens, Insigne

Feyenoord: Jones - Diks, Botteghin, van der Hejiden, Haps - El Ahmadi, Toornstra, Vilhena - Beghius, Kramer, Boetius

Mecz Napoli - Feyenoord Rotterdam TRANSMISJA TV

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20.45. Transmisję poprowadzi stacja Canal+ na kanale Canal+ Sport 2. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL. Startujemy o 20:20.