Stal Mielec

1

Chrobry Głogów

4

• Brawa dla ekipy gości, która dobitnie skarciła braki Stali, to drużyna Chrobrego z zimną krwią wykorzystała sytuacje zaś drużyna gospodarzy je marnowała. Trzeba zwrócić uwagę na to, że podopieczni trenera Ireneusza Mamrota szybko objęli prowadzenie i z każdą minutą ich pewność rosła. Stal póki co dołuje w pierwszej lidze, dzisiejsze spotkanie miało im pomóc w odbudowaniu formy. Za uwagę dziękuję Marcin Zając. Zapraszamy na kolejne relacje LIVE w GOL24.pl

• I mamy koniec spotkania okazałe zwycięstwo z Mielca wywozi Chrobry Głogów, który pokonuje Stal aż 1:4.

• Za to kibice gospodarzy stanęli na wysokości zadania i przez cały czas dopingują swoich graczy, zadbali również o widowiskowa oprawę.

• Kolejna akcja Chrobrego, tym razem rzut rożny

• Sędzia dolicza do spotkania 3 minuty.

• Stal już podupadał, gracze gospodarzy chcą, aby sędzia Jarzębiak skończył ich męczarnie.

• Z dystansu uderzał Maciej Kona, piłka nie miała mocy i zatrzymała się na obrońcach Stali, do "wyplutej" piłki dopada Michalski i podwyższa na 1:4.

• W natarciu goście i mamy bramkę !!!!!!!! 1:4 Seweryn Michalski!!!!!

• Za Boneckiego wchodzi Rozwandowicz

• Ależ sytuacje zmarnował Szymon Sobczak!! Nie trafił z 3 metrów, gracz Stali wysoko uderza piłkę na wślizgu.

• Stal po raz kolejny w ataku, tym razem Michał Bierzało nad bramką

• Zmiana w ekipie Chrobrego schodzi strzelec pierwszego gola dla gości Karol Danielak a za niego na boisku pojawia się Dominik Kościelniak.

• I mam honorowego gola dla Stali Mielec. Piłkę po rzucie rożnym umieszcza Sebastian Zalepa, obrońca świetnie uderzył głową.

• Stal próbuje coś zdziałać, ale w dziesiątkę będzie im bardzo trudno widać gołym okiem, że gospodarzom brakuje dobrego napastnika.

• Za to drużyna gości załapała luz w tworzeniu sytuacji podbramkowych

• Gospodarze ewidentnie nie otrząsnęli się po ostatniej porażce z Wigrami 6:0 w dzisiejszym spotkaniu ,mamy 0:3 a do końca meczu pozostało 23 minuty.

• Czerwona kartka dla Roberta Sulewskiego za niesportowe zachowanie i dyskusje z arbitrem.

• Szansa dla Stali na honorowe zdarzenie po rozegraniu rzutu rożnego piłkę na 17 metrze dostaje obrońca Michał Bierzało, który trafił w słupek.

• Żółty kartonik otrzymuje Piotr Głowacki, zawodnik Stali fauluje w środku pola.

• To Stal prowadziła grę na początku drugiej połowy, jednak to goście zdobywają w dzisiejszym spotkaniu bramki, Chrobry jest dziś bezlitosny w kontratakach.

• Świetnie w polu karnym odnalazł się Paweł Wojciechowski, który z prawej strony pola karnego dostał prostopadłe podanie i mimo asysty obrońców umieścił piłkę w siatce.

• I mamy 0:3 dla Chrobrego!!!!!!!!!!!

• Trzecia zmiana w ekipie gospodarzy schodzi Kamil Radulj a na boisku melduję się Grzegorz Fonfara, który debiutuje w Stali.

• Stal coraz bardziej prze do przodu przez co sporo miejsca na ataki mają goście.

• Drugi gol dla gości padł nieco przypadkowo, Chrobry stworzył kontrę w zamieszaniu w polu karnym do piłki dopadł Ilkow Gołąb, który strzelił pewnie do bramki.

• Zrobił nam się mecz, akcja za akcje ciekawe widowisko w Mielcu.

• Ależ sytuacje mieli gospodarze, w polu karnym znalazł się Sobczak, który z bliska uderza ponad bramką!

• I mamy 2:0 dla gości!!!!! zamieszanie w polu karnym wykorzystuje Michał Ilków Gołąb

• Dwie zmiany w zespole gospodarzy nieco rozruszały ich grę.

• Po przerwie nieco inny obraz spotkania to Stal dłużej utrzymuje się przy piłce. Ależ szanse zmarnował Kiercz, który zapędził się przed pole karne rywali. obrońca uderzył mocno, ale niecelnie.

• trener gospodarzy Janusz Białek dokonuje roszad w składzie po przerwie na boisku meldują się: Tomasz Prejs oraz Piotr Głowacki odpowiednio za: Sebastiana Łętoche i Mateusza Cholewiaka.

• Druga połowa właśnie się rozpoczęła.

• Ciężko po pierwszej połowie wskazać drużyną przeważającą dzisiejszego wieczora. Goście objęli szybkie prowadzenie za sprawą Boneckiego przez co kontrolują przebieg spotkania. Stal próbowała kilkukrotnie rozmontować defensywę gości, ale póki co jej próby są nieudane.

• Koniec pierwszej połowy.

• Wojciechowski uderza ponownie i kolejny raz na wysokości zadania Libera. Sędzia dolicza 1 minutę.

• WOJCIECHOWSKI lewą nogą z dystansu, pewnie łapie Libera.

• Brakuje nas dziś strzałów na bramkę.

• Na spalonym Cholewiak, kolejna próba Stali nieudana.

• Końcówka pierwszej połowy czy któraś z drużyn zdobędzie bramkę?

• Ależ okazja dla gości. Wojciechowski sam na sam z Libera. Górą bramkarz gospodarzy

• Stal - Chrobry

• Wojciechowski centruje, ale Bierzalo oddala zagrożenie.

• Cholewiak pokazał się z lewej strony, wykonal rajd, zacentrowal, lecz nikt nie dopadł do piłki w polu karnym.

• Sobczak oddane centrostrzał jednak Janicki łapie piłkę

• Z rzutu rożnego Stal, groźnie głową uderza Bierzało - minimalnie obok

• Ależ okazja dla gospodarzy! Z prawej strony dośrodkowuje Sobczak a piłkę na wślizgu uderza Łetocha, świetnie broni Janicki

• Chrobry szanuje wynik i powoli konstruuje atak pozycyjny. W Stali rzucają się w oczy spore odległości napastników od pomocników.

• Wojciechowski w miejsce Sędziaka.

• Widać w grze gospodarzy brak ich kapitana Jakuba Żubrowskiego.

• Bonecki wysoko nad bramką z rzutu wolnego.

• Gąsior daje dużo jakości w środku pola, gracze Stali mają z nim problem.

• Genialna okazja dla Stali! Z prawej strony dośrodkowuje Sobczak a z piłka minął się Łętocha.

• Danielak centruje w pole karne, ale Libera wyłapuje dośrodkowanie.

• Głową starał się uderzyć Marciniec. Obok.

• Teraz inicjatywę przejmuję gospodarze. Defensywa gości skutecznie odpiera ataki.

• Kolejna nieprzygotowana akcja gospodarzy i Janicki od bramki.

• Gospodarzom brakuje spokoju w konstruowaniu akcji, wszystko jest chaotyczne.

• Akcja gospodarzy. W polu karnym znalazł się Radulj jednak nie czysto trafia w pilkę.

• Groźna akcja gości, prawa strona przedzierał się Sędziak i Stalowcy wybijają na rzut rożny.

• I od bramki Libera nic nie wyszło z rajdu Danielaka.

• Na spalonym Sobczak.

• Chrobry spokojnie rozgrywa piłkę, a Stal próbuje wysokiego pressingu.

• Kartka dla Sędziaka.

• Piorunujący początek w wykonaniu gospodarzy. zaskakujący strzał oddaje Bonecki i Stal musi się otrząsnąć.

• Z niegroźnej akcji mamy 1:0 dla gości. Strzał z 22 metrów oddaje Sebastian Bonecki.
    Piłka leci prawym słupku Libery i wpada do siatki.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla gości!

• Na razie ostrożny początek spotkania w wykonaniu oku ekip.

• Pierwszy gwizdek, zaczęli!

• Obie ekipy już na środku boiska, zaraz pierwszy gwizdek spotkania.

• Dziś sędziuje Pan Sebastian Jarzębiak (Bytom). W tym sezonie prowadził on 3 spotkania 1 ligi 1 Pucharu Polski – 19 żółtych kartek, 0 czerwonych i 4 rzuty karne

• A oto ławki rezerwowych, Stal: marek Kozioł, Sebastian Szczepański, Przemysław Lech, Piotr Głowacki, Tomasz Prejsc, Dorian Buczek, Grzegorz Fonfara.

Chrobry: Karol Szymański, Damian Kowalczyk, Dominik Kościelniak, Sebastian Murawski, Maksymilian Rozwandowicz, Kamil Szubertowski, Paweł Wojciechowski.

• Witamy państwa serdecznie ze stadionu miejskiego w Mielcu i zapraszamy na relację LIVE z tego spotkania.