Mecz Stal Mielec - Chrobry Głogów LIVE, NA ŻYWO, ONLINE....

Mecz Stal Mielec - Chrobry Głogów LIVE, NA ŻYWO, ONLINE. Gdzie TRANSMISJA NA ŻYWO?

• Sędzia dolicza 3 minuty.

• Stolc ratuje sytuację przy kontrze gospodarzy.

• Gospodarze konstruują kolejne akcje ofensywne. Czy będzie czwarty gol?

• Konrad Misztal za Cholewiaka.

• Jeszcze zryw gości, ale chyba już nie wywalczą dobrego rezultatu w tym spotkaniu.

• Żółta kartka dla Gąsiora.

• Zmiana. Swędrowski za Gancarczyka.

• Przemysław Lech za zmęczonego Getingera.

• Do tego Kowalczyk za Machaja.

• Kaczmarek na Trytko.

• Słoweniec wykorzystuje dośrodkowanie Gancarczyka i już jest 3:0.

• GOOOL DLA STALI! DJERMANOVIĆ!

• Szczepaniak za Napołowa.

• Chrobry potrafi odpowiedzieć tylko ostrą grą na razie. Gwizdek. Wolny dla gospodarzy.

• Marciniec wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego i podwyższył prowadzenie gospodarzy.

• GOOOL DLA STALI! MARCINIEC!

• Napołow napomniamy kartką.

• Żółta kartka dla Sadzawickiego.

• Wracamy do gry.

• Koniec pierwszej połowy.

• Ilków-Gołąb ukarany kartką.

• Gospodarze rozgrywają piłkę w obronie, po chwili długa "laga"... Piłka poza boiskiem.

• Próbował Trytko - jego strzał został jednak zablokowany.

• Teraz groźna akcja po drugiej stronie boiska - piłka nie dotarła jednak do Djermanovicia.

• Dobra akcja gości zakończona jednak minimalnie niecelnym strzałem Napołowa.

• Siadło nam tempo w Mielcu, choć wcześniej też nie było jakieś szaleńcze. Chrobry próbuje atakować, Stal przyczajone czeka na okazję do kontry.

• Trytko naciskał obrońcę Stali, ale ten nie pomylił się wybijając piłkę.

• Banaszewski zagrywa niecelnie i z kontrą wychodzą goście, ale też gubią piłkę.

• Machaj dogrywał w pole karne gospodarzy, ale niedokładnie. Bez zagrożenia.

• Znowu błysnął Cholewiak, który odważnie ruszył z indywidualną akcją, ale w końcu musiał uznać wyższość Michalskiego.

• Marciniec fauluje. Rzut wolny dla gości.

• Ostra walka w środku pola. Kości trzeszczą. Przerwa w grze.

• Goście odpowiadają agresją w grze. Bach ukarany za to żółtą kartką.

• Teraz znów cisną gospodarze. Jednak Gancarczyk niecelnie podał i popsuł akcję.

• Chrobry chciał długą piłką zaskoczyć rywali i szybko odpowiedzieć na straconego gola, ale do futbolówki nie doszedł Mateusz Machaj.

• Getinger dośrodkował z rożnego, a piłkę do siatki wpakował Mateusz Cholewiak.

• GOOOL DLA STALI! CHOLEWIAK!

• Pochmurno dzisiaj w Mielcu, ale w miarę ciepło.

• Pierwszy atak pozycyjny konstruują gospodarze. Marcinies z Banaszewskim, ale... zgubili piłkę.

• Pierwszy gwizdek. Gramy.

• Witamy w relacji LIVE z meczu Nice 1 Ligi Stal Mielec - Chrobry Głogów.

msz, Kuba Zegarliński

13.10.2017 mielec stal mielec chojnicznka chojnice 1:2 i liga fot krzysztof kapica ©K_kapica_afk

Mecz Stal Mielec - Chrobry Głogów LIVE, NA ŻYWO, ONLINE. W jednym z ciekawszych sobotnich spotkań Nice 1 Ligi Stal podejmie Chrobrego. Przed kolejką zespoły zajmują kolejno piąte i czwarte miejsce, więc zapowiada się zacięta rywalizacja.

Mecz Stal Mielec - Chrobry Głogów LIVE, NA ŻYWO, ONLINE

4 mecze i tylko punkt na koncie - to bilans Stali Mielec w Nice 1 lidze od 23 września. Swoje ostatnie zwycięstwo odnieśli sześć dni wcześniej - 17 września na własnym boisku ograli GKS Katowice, który od początku sezonu toczony był ogromnym kryzysem.

Teraz role się odmieniły.
Stal, która wystartowała bardzo dobrze i przez pierwszych kilka kolejek utrzymywała się w ścisłej czołówce tabeli, teraz spuściła z tonu. Powody takiego stanu rzeczy są dwa. Mielczanie rzeczywiście obniżyli loty i grają gorzej niż na początku sezonu. W meczu z Chojniczanką szczególnie kulała gra defensywna. Z drugiej jednak strony, są notorycznie krzywdzeni przez arbitrów.

- Może nie ma co zrzucać ale kilka błędów sędziowskich sprawiło, że straciliśmy trochę punktów - przyznaje obrońca Stali Przemysław Lech. Jego zdaniem, zespołowi brakuje też szczęścia.

- Rzeczywiście w ostatnich spotkaniach, szczęście się od nas odwróciło. Po naszej stronie nie brakuje zaangażowania i umiejętności piłkarskich. Myślę, że mamy taki potencjał w drużynie, że jest to kwestia czasu, miejmy nadzieję, że już w meczu z Chrobrym, i odbudujemy twierdzę w Mielcu i zaczniemy punktować - zaznaczył.

Najbliższy rywal Stali Mielec, Chrobry Głogów również nie ma ostatnio dobrej passy. W poprzedniej kolejce zremisował z Wigami Suwałki 3:3 mimo, że prowadził już 3:0, a cztery dni później przegrał w zaległym spotkaniu z Zagłębiem Sosnowiec. Chrobry po raz ostatni wygrał 30 września. Zajmuje 4. miejsce w tabeli Nice 1 ligi z dorobkiem 22 punktów.

Mielczanie na przygotowanie do meczu z Chrobrym mieli aż osiem dni. - Przygotowujemy się bardzo dobrze, tak jak umiemy. Mam nadzieję, że przełamiemy serię czterech spotkań z 1 punktem, czyli czterech spotkań bez zwycięstwa - mówi trener mielczan Zbigniew Smółka. - Liczę, że ten mecz będzie się inaczej się dla nas układał i więcej sprawiedliwości będzie na boisku - dodaje szkoleniowiec Stali.

Stal Mielec - Chrobry Głogów: Kto wygra mecz 1. ligi?

Mecz Stal Mielec - Chrobry Głogów LIVE, NA ŻYWO, ONLINE. Gdzie TRANSMISJA TV?

Spotkanie Stal Mielec - Chrobry Głogów nie będzie pokazywane w tv. Stream online również nie będzie dostępny. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl.

Bilety na mecz Polska - Urugwaj i Polska - Meksyk. Jak i gdzie kupić?