Mecz Stal Mielec - GKS Katowice ONLINE. Gdzie oglądać w...

3

3 1 połowa

GKS Katowice

2

• Chociaż w końcówce GKS mógł odrobić straty to jednak Stal Mielec wychodzi dzisiaj zwycięską ręką! Serdecznie dziękuje za uwagę i zapraszam na kolejne relację LIVE!

• Lekko przedłużony doliczony czas gry, ale teraz sędzia kończy już mecz!

• Na szczęście podnosi się wypożyczony z Legii bramkarz!

• Radosław Majecki ucierpiał przy starciu z rywalem! Oby nic poważnego nie stało się młodemu bramkarzowi gospodarzy.

• Dodatkowe 4 minuty nadziei gości!

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Przemysław Lech za Maksymiliana Banaszewskiego!

• Radosław Majecki ratuje swoją drużynę po mocnym strzale Kędziory!

• Straszny błąd popełnia Rafał Grodzicki co skrzętnie wykorzystał Cerimagić i będziemy mieć jeszcze dużo emocji w końcówce!

• GOOOOOOOOOOOL! Armin Cerimagić zdobywa kontaktową bramkę.!

• Krystian Getinger chciał wykorzystać sytuację i z około połowy boiska pokonać Abramowicza, który delikatnie wyszedł z bramki. Niestety zrobił to zbyt mocno i piłka spada poza bramkę.

• Dobra akcja skrzydłem Stali. Michał Janota dostaje piłkę przed polem karnym, ale uderza bardzo niedokładnie.

• Armin Cerimagić zmienia Grzegorz Goncerza.

• Posypały się kartki. Tym razem ukarany Mateusz Kamiński.

• Michał Janota ukarany żółtą kartką.

• Kolejna zmiana w ekipie Stali. Dejan Djermanović opuszcza murawę, a melduje się na nim Piotr Marciniec.

• Maksymilian Banaszewski za symulowanie w polu karnym dostaje żółtą kartkę!

• Bartłomiej Kalinkowski miał na nodze idealną piłke, ale były gracz Legii Warszawa oddaje bardzo zły strzał.

• Gra bardzo mocno się uspokoiła. Stal Mielec mocno broni dostępu do własnej bramki, a goście nie mają pomysłu jak ich dorwać.

• Mateusz Gancarczyk zmienia Łukasza Wrońskiego.

• Krystian Getinger zagrywa dobrą piłkę w pole karne, lecz to obrona GKS'u Katowice wygrywa pojedynek.

• Krystian Getinger uderza z rzutu wolnego bardzo celnie, ale jednocześnie zbyt lekko żeby pokonać Abramowicza.

• Łukasz Zejdler dostaje piłkę przed polem karnym uderza z lewej nogi i mamy 3:1! Tym samym przedłuża nadzieję swojej drużyny na wyrwanie choćby punktu!

• GOOOOOOOOL! Łukasz Zejdler zdobywa pierwszą bramkę dla gości!

• Oraz Andreja Prokić zmieniony przez Adriana Błąd.

• W przerwie trener GKS Katowice reaguje dwoma zmianami. Paweł Mandrysz zmienia Oktawiana Skrzecza.

• Wracamy po przerwie! Czy GKS Katowice zdoła zrobić comeback!?

• GKS Katowice w tym meczu nie istnieje. Stal mimo tego że nie gra porywającego futbolu to zdołała strzelić 3 bramki i w drugiej połowie mogą grać już spokojnie.

• Bez doliczonej choćby sekundy sędzia kończy pierwszą połowę!

• Arkadiusz Górka huknął z dystansu tak mocno i tak niecelnie że piłka wylądowała gdzieś poza stadionem,

• Świetna i składna akcja Stali. Gospodarze wymienili kilka podań, a Dejan Djermanović tylko wbił piłkę do bramki, w której nie było bramkarza. To już jest pogrom!

• GOOOOOOOOOOOOL! Dejan Djermanović i jest 3:0!

• Łukasz Wroński próbował wykorzystać ogromny błąd defensywy gości, ale przegrywa on pojedynek sam na sam z Abramowiczem.

• Michał Janota długo prowadził piłkę przy nodze. Zszedł na swoją lepszą lewą nogę i huknął tak że Ambramowicz mógł tylko spoglądać jak jego drużyna traci drugą bramkę.

• GOOOOOOOOOL! Przepiękna bramka Michała Janoty!

• Dejan Djermanović uderza z dystansu prosto w ręce Abramowicza.

• Bardzo nieudana próba strzału z dystansu Bartłomieja Kalinkowskiego. Bez pomysłu na zagrożenie bramki rywala grają obie ekipy.

• Radosław Majecki pięknie broni strzał swojego rywala.

• Składna akcja GKS'u kończy niecelnym strzałem Wojciech Kędziora.

• Kiercz wyskakuje najwyżej w polu karnym, ale jego strzał głową jest bardzo niecelny i od bramki zacznie Abramowicz.

• Coś niesamowitego! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego było blisko, a Krystian Getinger wpakowałby piłkę do własnej bramki! Na jego szczęście jeden z jego kolegów wybija on futbolówkę z samej linii bramkowej!

• Grzegorz Goncerz traci piłkę. Szkoda, gdyż w polu karnym na podanie od niego czekał Kędziora.

• Dobre krosowe podanie do Wrońskiego, ale piłkarz gospodarzy był na spalonym.

• Przeciągnięte dośrodkowanie gości i od bramki zacznie Stal.

• Ależ mocny początek gospodarzy! Krzysztof Kiercz pozostał w polu karnym po nieudanym rzucie rożnym. Jak się później okazało była to słuszna decyzja, gdyż stoper Stali dobił tylko piłkę to pustej bramki po dośrodkowaniu Sadzawickiego.

• GOOOOOOOOOOL! Krzysztof Kiercz zdobywa gola już na samym początku meczu!

• Sędzia gwiżdże po raz pierwszy, a od środka zaczną gracze GKS'u!

• Obie drużyny mają w swoich drużynach zawodników z ogromnym doświadczenie w Ekstraklasie. W dwóch ostatnich meczach podporą defensywy Stali był Rafał Grodzicki. Doświadczony stoper wnosi dużo spokoju i w Mielcu pokładają w nim dużo nadzieje.

• Zupełnie inaczej wygląda sytuacja gospodarzy. Podopieczni Zbigniewa Smółki zajmują 6 miejsce, ale dzięki wygranej nad GKS-em mogą wskoczyć na 3 pozycję wyprzedzając miedzy innymi Odrę Opole czy Chrobry Głogów.

• W dużo gorszej sytuacji znajduje się aktualnie drużyna z Katowic. Mimo że od paru sezonów mają zawodników i ambicje na miarę awansu, to już kolejny sezon zawodzą swoich kibiców. Aktualnie znajdują się w strefie spadkowej z 8 punktami na koncie.

• Skład Stali Mielec!

• Skład GKS'u Katowice!

• Dzień dobry! Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski, jednocześnie zapraszając na meczu Stal Mielec - GKS Katowice! Pierwszy gwizdek rozbrzmi o 12:30!

Przemysław Drewniak

Mecz Stal Mielec - GKS Katowice ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©K_kapica_afk

Mecz Stal Mielec - GKS Katowice ONLINE. W niedzielnym meczu 9. kolejki Nice 1. Ligi GKS Katowice zagra na wyjeździe ze Stalą Mielec. Podopieczni Piotra Mandrysza chcą zrehabilitować się za wysoką porażkę w Sosnowcu i podtrzymać dobrą passę w Mielcu, gdzie GKS nie przegrał od 24 lat. Relacja LIVE z meczu Stal Mielec - GKS Katowice w GOL24.pl!

Mecz Stal Mielec - GKS Katowice ONLINE

Pożar w katowickim klubie wybuchł na boisku, ale dosyć szybko i niespodziewanie rozprzestrzenił się także na najwyższe piętra. W efekcie po wysokiej porażce w Sosnowcu z Zagłębiem (0-3) do dymisji podał się prezes Wojciech Cygan, a w mediach i klubowych kuluarach huczy od plotek o tym, kto mógłby go zastąpić.

Nowy sternik GKS-u zmierzy się z trudną sytuacją, bo drużyna z Bukowej miała ponownie walczyć o awans do Ekstraklasy, a już po ośmiu kolejkach traci dziesięć punktów do miejsc premiowanych awansem i zajmuje pozycję tuż nad strefą spadkową. By ratować sezon, piłkarze Piotra Mandrysza muszą nadrabiać straty. W Mielcu nie będzie to jednak proste.

W drugim sezonie występów na pierwszoligowym poziomie Stal wydaje się być jednym z najsolidniejszych, powtarzalnych zespołów w stawce. Mielczanie z czternastoma punktami zajmują piąte miejsce w tabeli, a kibice z Podkarpacia doceniają ich zaangażowanie w każdym spotkaniu. Tak było w minioną środę, gdy Stal przeciętnie grała u siebie z beniaminkiem Puszczą Niepołomice, ale mimo tego potrafiła w doliczonym czasie gry wyrównać za sprawą bramki Mateusza Cholewiaka i ostatecznie zremisować 1-1.

- Cieszę się, że moi piłkarze do końca walczyli. Taka ma być Stal Mielec. Myślę, że żaden kibic nie może nikomu zarzucić, że przeszedł obok meczu, choć cztery dni temu rozgrywaliśmy trudny mecz wyjazdowy w Siedlcach - podkreślał trener Zbigniew Smółka. Tydzień temu mielczanie również rozstrzygnęli o losach meczu w 90. minucie - w starciu z Pogonią w samej końcówce na 2-1 trafił Michał Janota.

Jak dotąd GieKSa na ogół radziła sobie z rywalem z Mielca. Obie drużyny mierzyły się ze sobą w rozgrywkach ligowych 34 razy, a katowiczanie byli górą 12 razy, 13 razy zremisowali i ponieśli 9 porażek. Z kolei w Mielcu GKS nie przegrał od 24 lat i sezonu 1992/1993, a w poprzednim sezonie po niezwykle ciekawym spotkaniu padł tam remis 3-3. W niedzielę trudno jednak uznawać GKS za faworyta. Priorytetem będzie poprawa gry w stosunku do poprzednich trzech kolejek i uniknięcie trzeciej z rzędu porażki.

Mecz Stal Mielec - GKS Katowice poprowadzi sędzia Sebastian Tarnowski z Wrocławia.

Stal Mielec - GKS Katowice: Kto wygra mecz 1 ligi?

Mecz Stal Mielec - GKS Katowice TRANSMISJA TV

Wstęp do meczu Stal - GKS Katowice rozpocznie się o godz. 12:15 w Polsacie Sport. Pierwszy gwizdek sędziego o godz. 12:30.

12:30 mecz Stal Mielec - GKS Katowice