• Koniec meczu w Mielcu. Niestety - bez goli.

• Libera łapie piłkę po strzale jednego z zawodników Sandecji.

• Zbliżamy się do końca spotkania - wygląda na to, że goli dziś nie zobaczymy.

• Tomasz Prejs zmienia Mateusza Cholewiaka.

• Krzysztof Kiercz za Szymona Sobczaka.

• Piotr Marciniec ukarany żółtą kartką.

• Faul jednego z zawodników gości. Rzut wolny dla gospodarzy.

• 10 minut do końca regulaminowego czasu gry. Czy doczekamy się bramki w spotkaniu w Mielcu?

• Przewaga Sandecji jest coraz wyraźniejsza, ale brakuje wykończenia ze strony gości. Czy Stal wytrzyma napór rywali?

• Zmiana: Sebastian Leszczak za Filipa Piszczka.

• Michał Gałecki wchodzi za Szymona Kuźmę.

• Łętocha wyciął Szufryna - "czerwień" dla gracza Stali.

• Bartłomiej Dudzic ukarany żółtą kartką.

• Kamil Radulj wchodzi za Sebastiana Szczepańskiego.

• Bartłomiej Kasprzak wchodzi za Wojciecha Trochima.

• Żółta kartka dla Szczepańskiego.

• Baran! Tym razem dużo lepszy strzał - pomocnik Stali trafił w słupek!

• Baran z dystansu, ale bardzo niecelnie.

• Rzut wolny dla Stali po faulu jednego z graczy gości.

• Wracamy do gry.

• Koniec pierwszej połowy. W Mielcu na razie bez goli.

• Po początkowej przewadze Sandecji nie ma już śladu. Akcje gospodarzy nie przekładają się jednak na bramki.

• Michal Piter-Bućko blokuje strzał jednego z zawodników gospodarzy.

• Stal zyskuje przewagę - goście mocno cofnięci.

• Teraz niezła akcja Szczepańskiego, który ruszył w drybling, ale został zdecydowanie zatrzymany - czy na pewno zgodnie z przepisami?

• Bartków... Za mocne dośrodkowanie. Piłka dla Stali.

• Okazja dla Stali - Getinger pudłuje w dogodnej sytuacji!

• Na razie gospodarze wyglądają jakościowo dosyć średnio. Być może to debiutancka trema.

• Gospodarze ruszyli z akcją ofensywną, ale nie popisał się Krystian Getinger, który bardzo niecelnie zagrywał do partnera.

• Dośrodkowanie Trochima - łapie Libera.

• Stal zaczęła z animuszem, ale widać już, że gospodarzom nie uda się tak łatwo zdominować Sandecji.

• Strzelał Dudzic - uderzenie gracza gości było jednak niecelne

• Baran próbował rozegrać szybką akcję z Piszczkiem, ale ten drugi źle odgrywał i obrońcy Stali przejęli piłkę.

• Trochim utrzymał się przy piłce atakowany przez dwóch rywali, ale jego odegranie do partnera było niecelne.

• Piter-Bućko nieprzepisowo zatrzymał Cholewiaka. Rzut wolny dla gospodarzy.

• Teraz z piłką ruszył Sebastian Szczepański, ale defensywa gości zatrzymała jego szarżę.

• Było groźnie pod bramką gospodarzy po strzale Barana - piłka jednak nie trafiła do siatki. Wciąż 0:0.

• Stal bardzo aktywna od początku - widać, że beniaminek liczy na dobre rozpoczęcie pierwszoligowego sezonu.

• Pierwszy gwizdek - gramy!

• Na zakończenie 1. kolejki 1. ligi w Mielcu miejscowa Stal będzie podejmować Sandecję Nowy Sącz. Dla zespołu Stali będzie to pierwszy test jak poradzą sobie w rozgrywkach pierwszoligowych, która zrobiła furorę przechodząc jak burza przez rozgrywki 2. ligi.

CZYTAJ ZAPOWIEDŹ: Stal Mielec - Sandecja LIVE! Beniaminek z Mielca zamyka 1. kolejkę 1. ligi

Stal Mielec - Znicz Pruszków 3:1

• Ławka rezerwowych Sandecji: Julian Grzegorczyk, Adrian Danek, Michał Gałecki, Bartłomiej Kasprzak, Dawid Janczyk, Sebastian Leszczak, Lukas Kuban

• Oto rezerwowi beniaminka z Mielca: Marek Kozioł, Krzysztof Kiercz, Przemysław Lech, Tomasz Prejs, Dorian Buczek, Damian Bożek, Kamil Radulj

• Witamy w relacji LIVE z meczu 1. kolejki 1. ligi Stal Mielec - Sandecja Nowy Sącz. Początek spotkania już o 19:00.